Skocz do zawartości

Czy to aby dobra data?


basias3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tutaj nowa. Chciałabym zasięgnąć opini na temat daty ślubu. Oboje z partnerem jesteśmy po przejściach, nasz związek trwa już prawie 4 lata. Planujemy się pobrać na jesień. w głowie mi siedzą 3 daty: 09.09.2011; 23.09.2011 lub 08.10.2011 (w moje 36 urodziny). Oboje z dat urodzenia jesteśmy numerologicznymi czwórkami. Czy te daty które wymieniłam, są nam przychylne czy jeszcze poczekać...:_mysli:

nasze urodziny:

Basia 08.10.1975, Janusz 09.04.1971.

Proszę o interpretacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmm ja też mam pytanie co do daty ślubu, który ma odbyć się w 2013 roku. Prawdopodobnie w sierpniu, ewentualnie w czerwcu, ale mamy problem z wyborem dokładnej daty. Może coś podpowiecie? Przy czym, pod uwagę bierzemy tylko soboty, czyli: 3, 10, 17, 24, 31 sierpnia albo 1, 8, 15, 22, 29 czerwca. Byłabym bardzo, ale to bardzo wdzięczna. Nasze urodziny: Edyta - 19.12.1988, Grzegorz - 23.05.1990. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omega3m
Hmm ja też mam pytanie co do daty ślubu, który ma odbyć się w 2013 roku. Prawdopodobnie w sierpniu, ewentualnie w czerwcu, ale mamy problem z wyborem dokładnej daty. Może coś podpowiecie? Przy czym, pod uwagę bierzemy tylko soboty, czyli: 3, 10, 17, 24, 31 sierpnia albo 1, 8, 15, 22, 29 czerwca. Byłabym bardzo, ale to bardzo wdzięczna. Nasze urodziny: Edyta - 19.12.1988, Grzegorz - 23.05.1990. Pozdrawiam :)

 

Wybrałabym datę 10.08.2013. Tak poza tym to jesteście związkiem karmicznym 5/14 (odpowiedzialna jest ona za m.in. starty uczuciowe, nieszczęśliwą miłość, nieudane związki), ponadto Ty masz 2 w wyzwaniu która jest odpowiedzialna za problemy w związkach, rozpady związków; obawiam się że możesz się rozwieść; radziłabym przemyśleć tą decyzję o ślubie.

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...