Jump to content

Guest truskawka

Recommended Posts

Guest truskawka

mtpjxk.jpg

 

 

Znaczenie karty Rycerz Buław:

 

Dorosły, dynamiczny i zdecydowany mężczyzna, który wie, czego chce i wie, jak to osiągnąć. Uosabia gotowość do działania, pasję, entuzjazm, aktywność. Osoba, którą symbolizuje Rycerz Buław nie czeka biernie, tylko działa. Karta może oznaczać także zmiany, np. miejsca zamieszkania, przygodę, podróż, odważne działania, pozytywne wieści, ruch, ekscytujące przeżycia, nowe znajomości, początek przedsięwzięcia.

 

Źródło – strona internetowa: Strona główna - Tarot - Arkana Małe

 

Symbolizuje również przyjaciela, na którym można polegać oraz pośrednika.

 

Źródło: B. Antonowicz-Wlazińska "Przepowiednia z jednej karty Tarota"

 

Rycerz buław – pozycja prosta – możliwość zmiany miejsca zamieszkania; wywieranie pozytywnego wpływu na innych dzięki posiadanemu autorytetowi; świadomy i przemyślany wybór partnera życiowego; sprecyzowanie własnych pragnień; chęć bycia kimś ważnym dla partnera; osoba pomiędzy 25 a 35 rokiem życia.

 

Rycerz buław – pozycja odwrócona – nieprzemyślane i zbyt impulsywne zachowanie doprowadzi do poważnych kłopotów; chęć zaimponowania partnerowi za wszelką cenę; przesadne podkreślanie własnej ważności; nadmierne skoncentrowanie się na sobie i ignorowanie partnera; sprzeczki i nieporozumienia.

 

Znak Zodiaku: Lew.

 

Cechy charakteru prezentowane przez rycerza buław:

a) w położeniu prostym: serdeczność, życzliwość, towarzyskość, entuzjazm, duma, dostojność, towarzyskość, godność, odwaga, świadomość celu, zapał, wspaniałomyślność.

B) w położeniu odwróconym: impulsywność, autokratyzm, lekkomyślność, wybuchowość, chełpliwość, arogancja, pycha, egoizm, zarozumiałość, próżność, małostkowość, kłótliwość.

 

Źródło: "Tarot a miłość" - Alla Alicja Chrzanowska

 

Rycerz Pałek - młody człowiek gwałtownie i w nieprzemyślany sposób reagujący na nagle zmieniającą się wokół niego sytuację. Wydarzenia biegną w przyśpieszonym tempie. Ruch i gwar wokół, nie ma czasu na przemyślenie czegokolwiek, reakcje prędkie i spontaniczne, niekiedy agresywne i zaczepne. Zdobywca, podrywacz, bywalec pubów i dyskotek. Nagłe zauroczenie. Podróżnik, ktoś w drodze, przelotne spotkania i znajomości.

 

Odwrócona: nagłe osłabienie, niepomyślne wydarzenie wybijające z rytmu zycia. Człowiek w depresji, smutku, nie znający celu, do którego miałby dążyć. Zderzenie z przeszkodą i szok. Gwałtowne rozładowanie emocji, po którym następuje opadnięcie z sił. Alkoholik, lub człowiek chory, wycofujący się lękliwie. Tchórz.

 

„Ogień ognia". Zapalczywość. Nagła, nieprzemyślana decyzja. Lekkomyślne zaangażowanie się w coś. Walka. Buńczuczność, pyszałkowatość. Zuchwałość. Ruchliwość. Podróż. Zmiana miejsca zamieszkania. Liczne kontakty towarzyskie.

 

Odwrócony: Pesymizm. Zwolnienie działań. Nieoczekiwana zmiana. Sprzeciw. Kłótnia. Zerwanie, przecięcie więzów przyjaźni. Zarozumialstwo. Rozpad, dezintegracja. Chaotyczność w postępowaniu.

 

Źródło - Suliga Jan Witold "Tarot. Karty, które wróżą"

Edited by Euterpe
Link to comment
Share on other sites

 • 9 months later...

Rycerz Buław- zmiana miejsca zamieszkania, emigracja, wyjazd za granicę, mądry wybór celu życiowego, osiągnięcie zaszczytów dzięki odwadze.

 

Rycerz Buław (odwrócona) - żądza władzy, okoliczności pokrzyżują plany związane z wyjazdem, niedostrzeganie innych ludzi, sprzeczki, brak autorytetu.

 

Alla Alicja Chrzanowska "Tarot prosty i skuteczny"

 

Rada z jednej karty:

 

Podróż, przeprowadzka, zmiana w pracy. Może nowa znajomość wniesie świeży powiew w Twoje życie? Wskazany ruch, dynamika i aktywność. Jeśli pragniesz wyjechać na urlop, to jeszcze nie teraz. Zajrzyj w siebie i zobacz, czego Ci brak, by się czuć w pełni dowartościowanym.

 

Źródło: Barbara Antonowicz-Wlazińska "Przepowiednia z jednej karty Tarota"

Edited by Euterpe
Link to comment
Share on other sites

rYCERZ BUŁAW-gwałtowny silny ,agresywny,

nieustraszony,pozytywne wiesci,przeprowadzka nawet do innego kraju,chcec bycia kims waznym brak stabilizacji

 

Rycerz Kijów

czyli Ten, Który Czyni Swoją Wolę

Przed nami czwarta już prowincja tarotowej krainy: po Wielkich Arkanach, kartach numerycznych oraz Asach przyszła kolej na Figury, zwane też Kartami Dworskimi. Dla kart tych przewidziano specjalną rolę: są one mianowicie w tarocie po to, aby wskazywać na osoby. Figury pojawiają się w rozkładzie wtedy, kiedy w sprawie, o którą pytamy, decydującą rolę odgrywa pewien konkretny człowiek, wokół którego wszystko się kręci (może to być kilkoro ludzi). Wówczas karty te pozwalają rozszyfrować, o kogo tu chodzi.

 

Karty dworskie będziemy przeglądać w kolejności: Rycerze, Króle, Królowe, Walety (zwane też Giermkami, a niekiedy Księżniczkami). Dlaczego właśnie w takiej? Może dlatego, że osobowość Rycerza najłatwiej zrozumieć. Jak powiadał Aleister Crowley, Rycerze w każdym z tarotowych kolorów reprezentują aktywną stronę danego żywiołu.

 

Crowley tak kazał sobie wyobrażać tę postać: w pełnej zbroi, z pochodnią w ręce, na czarnym rumaku skaczący poprzez płomienie. Bo Rycerz Kijów przedstawia aktywną stronę żywiołu Ognia.

 

Ludzie, których wskazuje ta karta, są nieustannie aktywni. Są tak skonstruowani, że muszą kierować, przewodzić i musi się dziać ich wola. (Jeżeli zaś jest inaczej, będą wtrącać się w cudze sprawy.) Kochają życie aktywne, a nawet pełne przygód i niebezpieczeństw. Jako przeciwnicy są groźni; lubią się spierać i wypróbowywać swoje siły i znaczenie we wszelkich konfrontacjach. Wolą działać niż myśleć, i są urodzonymi przeciwnikami zastoju i bezruchu. (A jeżeli nic się nie dzieje, sami prowokują konflikty.) Są przebojowi i władczy, a bywają również agresywni, okrutni i niebezpieczni.

 

Inne karty z koloru Kijów (a także Mieczy), gdy pojawią się w rozkładzie, wzmacniają siłę Rycerza Kijów. Monety dodają mu skuteczności. Jednoczesne pojawienie się skoncentrowanej siły Ognia (Rycerz Kijów właśnie) i Wody (karty z koloru Pucharów) zapowiada niepokoje i sprzeczności interesów. W obecności Wieży, Diabła, Śmierci, Rycerz Kijów nabiera złowieszczych właściwości.

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Rycerz Kijów czyli człowiek, który idzie przebojem

Rycerze (podobnie jak inne karty osobowe, czyli Króle, Królowe i Walety) w rozkładach tarota oznaczają konkretnych ludzi. Nie jakieś idee, nie nasze skłonności, ale ludzi, którzy stają na naszej drodze. Oczywiście taka karta może też oznaczać samego klienta.

 

Rycerz Kijów oznacza człowieka, który czyni swoją wolę, który jest strona aktywną, wnosi ze sobą ruch; a tam, gdzie się pojawi, to jakby burza przeszła. Rycerz Kijów jest naładowany energią żywiołu ognia, a w dobrych taliach jest przedstawiany jako wojownik w zbroi, który z pochodnią w ręku skacze na koniu przez płomienie.

 

Rycerz Kijów jako karta pierwsza i główna w rozkładzie:

 

To co się dzieje, jest zdominowane przez pewnego człowieka, który narzuca innym swoja wole, wydaje rozkazy i wszystko się kręci wokół tego, co on chce. (Przyjrzyj się, czy może ty nim jesteś.)

 

Rycerz Kijów jako karta nr dwa, zawierająca ostrzeżenia:

 

Strzeż się pewnego człowieka, który dominuje i rządzi innymi. Przynosi on zagrożenia. Jego energia, ruch, jaki on wszczyna, są dla ciebie zgubne.

 

Rycerz Kijów jako trzecia karta w rozkładzie, czyli wskazówka: co robić?

 

Sam działaj jak wojownik, który siła przełamuje przeszkody. Bierz przykład z ludzi silnych, przebojowych i dominujących. Po trzecie: w swoim działaniu możesz uzyskać pomoc od kogoś, kto przypomina Rycerza Kijów.

 

Jako czwarta karta - obciążenia z przeszłości:

 

Ciążą ci urazy i porażki jakich doznałeś ze strony ludzi nadmiernie przebojowych i energicznych. Może kimś takim był twój ojciec lub matka?

 

Jako karta piąta; ludzie, z którymi współdziałasz:

 

Masz za towarzysza kogoś przebojowego, energicznego, a nawet bezwzględnego. (Co może być zarówno korzystne, jak i zgubne.) Uwaga, karta Rycerz Kijów, jak i inne karty osobowe, jest szczególnie silna i ważna w tej pozycji.

 

Jako karta szósta; nadchodząca przyszłość:

 

Najbliższa przyszłość, to określone działania i przedsięwzięcia, zorganizowane przez pewnego człowieka energicznego, przebojowego i dominującego.

 

Karta siódma; niespodzianki:

 

Niespodziewanie twoja przyszłość zostanie zdominowana przez kogoś o osobowości Rycerza Kijów.

 

Karta ósma; co się nie zmieni:

 

Na pewno nie uwolnisz się od pewnego Rycerza Kijów, który ma dominujący wpływ na ciebie.

 

Karta dziewiąta - mistrzostwo; to, nad czym warto pracować:

 

Warto rozwijać w sobie cechy przebojowego wojownika. Warto podtrzymywać stosunki z takimi ludźmi.

 

Karta dziesiąta; pożytki dla innych:

 

Inni ludzie zyskają dzielnego przywódcę i obrońcę. (Może ty nim będziesz?)

 

Jedenasta - to, co się rozwieje, rozmyje, nie dojdzie do skutku:

 

Inicjatywy pewnego przebojowego człowieka (może ty nim jesteś?) rozwieją się jak dym.

 

Dwunasta - dodatkowe wskazówki do całego rozkładu:

 

W większym stopniu weź pod uwagę wpływy jakie tu ma pewien człowiek o dominującej i przebojowej osobowości.

 

Trzynasta; następny obrót kola losu:

 

Pewien przebojowy i energiczny człowiek osiągnie swoje cele - ale to będzie w odległej przyszłości; teraz to nie grozi.

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

Taraka: Astrologia, szamanizm, warsztaty, Słowianie. Nowości

 

To człowiek, który szybciej działa niż myśli. Jeśli się nic nie dziej to sam prowokuje albo wtrąca się w cudze sprawy. Energia go rozpiera. Jak przeciwnik potrafi być groźny i mściwy. Uwielbia rywalizację i wypróbowywanie sił. Ludzie których uosabia ta karta są tak skonstruawani, że nie znoszą przeciwu i musi się dziać ich wola. Uwielbiają życie aktywne i pełne przygód nawet gdy przygody te niosą ze sobą niebezpieczeństwo. Jedym słowem są przeciwnikami zastoju.

 

 

 

WRÓŻBY - TAROT

Edited by Euterpe
Link to comment
Share on other sites

 • 3 months later...

Walet Pałeczek - Walczy o swoje uczucia dla ciebie;

Jedno z was lub oboje musicie opuścić wasz związek gdyż panuje w nim stagnacja;

On odchodzi, więc nie będzie musiał konfrontować swoich uczuć;

Interesuje cię seksualnie, ale ucieka z obawy przed zbliżeniem z tobą;

Jedno z was kończy wasz związek lub opuszcza wasze obecne miejsce zamieszkania, ponieważ nie może dłużej znieść wspólnego bytowania;

Chcesz powiedzieć mu, że się zagubiłaś;

Ukrywa przed tobą prawdę nie wyjawiając ci swoich uczuć;

Jesteś dla niego za dużym wyzwaniem uczuciowym z tego powodu nie może z tobą być;

Omijaj odpowiedzialność i zobowiązania w miłości;

On czuje, że ten związek może ograniczyć jego wolność osobistą;

Mężczyzna, który opuszcza cię fizycznie;

W twoim uczuciowym systemie wartości umieść seks ponad miłością;

W waszym związku staraj się powstrzymywać impulsywność;

Krótkotrwała namiętność;

Preferujesz puste, przypadkowe związki z odmienną pielą;

Twój partner doprowadza do tego, że musisz zakończyć wasz związek

Nancy Shavick - Tarot a miłość i przyjaźń

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

Rycerz buław

 

Jako karta dnia:

Czeka Cię gorący dzionek. Albo da znać o sobie Twój burzliwy temperament i będziesz chciał mieć wszystko od razu, albo znajdziesz się w sytuacji, kiedy to namiętności rozpalą się do białości. Nawet jeśli będzie to hałas o nic, dziś możesz uwolnić swoje uczucia i działac tak, jak chce serce. Najważniejsze, byś nie budował dalekosiężnych planów, to nie jest na to odpowiedni dzień. Jeśli Twoje emocje potrzebują ujścia, zbuduj dla nich odpowiednią scenę, zaryzykuj jakąś przygodę lub po prostu przeznacz ten dzień na rozrywki.

 

Jako dobra rada: Działaj śmiało.

 

Jako ostrzeżenie: Unikaj działalności na pokaz, nie rób zamętu.

 

 

Hajo Banzhaf - Klucze do tarota

Link to comment
Share on other sites

 • 9 months later...

Dorosły, dynamiczny i zdecydowany mężczyzna, który wie, czego chce i wie, jak to osiągnąć. Uosabia gotowość do działania, pasję, entuzjazm, aktywność. Osoba, którą symbolizuje Rycerz Buław nie czeka biernie, tylko działa. Karta może oznaczać także zmiany, np. miejsca zamieszkania, przygodę, podróż, odważne działania, pozytywne wieści, ruch, ekscytujące przeżycia, nowe znajomości, początek przedsięwzięcia.

 

Źródło: magiakart

Link to comment
Share on other sites

 • 3 weeks later...

Rycerz buław zdecydowanie "wnosi" wraz ze swoim wejściem w daną sytuację... atmosferę przygody. Bywa namiętnym i "nieopanowanym" kochankiem. Może siać sobą również pewien "zamęt"...

Link to comment
Share on other sites

 • 6 months later...
Guest agnieszka007

BŁYSKAWICZNA RADA Z JEDNEJ KARTY;

Podróż,przeprowadzka,zmiana pracy.Może nowa znajomość wniesie nowy powiew w Twoje życie?Wskazany ruch,dynamika i aktywność.Jeśli pragniesz wyjechać na urlop,to jeszcze nie teraz.Zajrzyj w siebie i zobacz,czego Ci brak,by się czuć w pełni dowartościowanym?

 

źródło;Vademecum Tarota-Barbara Antonowicz-Wlazińska

 

RYCERZ BUŁAW

 

To symbol mężczyzny impulsywnego,przyjacielskiego,szybkiego w działaniu,okazującego pomoc.Oznaczać może nagły wyjazd,pośpieszną decyzję,możliwość zmiany miejsca zamieszkania,przeprowadzkę nawet do innego kraju.Człowiek tej karty jest gwałtowny,ognisty,wybuchowy,energiczny,dzielny,nieustraszony,szybki,impulsywny,porywczy;popełnia błędy.

Ta karta zapowiada szybką zmianę sytuacji,zaś negatywnie pokazuje człowieka ograniczonego,kłótliwego,agresywnego.

 

źródło''JASNOWIDZENIE W INTERPRETACJI KART TAROTA'' Piotr Gońciarz.

Edited by Euterpe
Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...
 • 2 years later...

" Rycerz bulaw ucielesnia ciepła, czasem nawet gorąca atmosferę, w której odnaleźć można chęć do życia, namiętność i egzaltacje, ale która może moze takze sprzyjac niecierpliwosci, popedliwosci, impulsywnosci i porywczej przesadzie. Czy będziemy mogli cieszyć się ciepłem rycerza bulaw, czy tez musimy obawiać się jego porywczosci i niestalosci, zależy w znacznym stopniu od rodzaju oznaczonej przez niego sfery życia. Niecierpliwosc, która ta karta wyraża, oznacza: <<chcemy wszystkiego i to natychmiast>>. na niepowodzenie reagujemy wybuchowo, Gnieźnie, agresywnie. Z drugiej strony, właściwe rycerzowi bulaw ciepło jest oznacza, porywająca, może doprowadzić do poprawy chłodnej atmosfery i dodać zapału w sytuacjach, wydawałoby się, bez wyjścia.

 

W życiu zawodowym- karta ta oznacza, jesteśmy w pełni zapali, przy tym niecierpliwi. Sprawia nam trudność zrozumienie, ze sukces potrzebuje dużo czasu. Oznacza to, ze co prawda podchodzimy do naszych zadań z wielka motywacja i zapałem, ale jesteśmy niesystematyczni, wykazujemy mało wytrwałości i tracimy zainteresowanie już przy najmniejszych przeszkodach. Rycerz bulaw może poza tym wskazywać na ostra rywalizację i wybuchy temperamentu w miejscu pracy.

 

Na poziomie świadomości- Karta ta mówi, ze znajdujemy się w fazie <<burzy i naporu>>. dążymy do niebianskich ideałów lub tworzymy i reprezntujemy fundamentalne poglądy, przy czym nie zależy nam na ich obiecktywnym wytlumaczeniu ani tez nie pytamy o możliwości ich urzeczywistnienia. Zapał, który nas w tym czasie ogarnia, jest porywajacy i ozywczy rownież dla innych. Tam jednak gdzie nazywają sie zwrotnice na przyszlosc, ta porywczosc nastroju prowadzi do podejmowania pochopnych działań i decyzji.

W związkach osobistych- Karta ta może dać zarówno ogień namiętności jak i pełne temperamentu kłótnie. Obie możliwości łatwo mogą doprowadzić do dramatycznie inscenizowanych, nadmorskich uniesien. Tam jednak, gdzie owe energię zostaną skierowane na wspólne przedsięwzięcia, rozwina swą niezwykła moc, przeksztalcajac samotnych dotąd wojowników w towarzyszy walki."

 

Źródło: Hajo Banzhaf, Tarot dla każdego

Link to comment
Share on other sites

 • 1 year later...
 • 1 month later...

Rycerz Buław: "Czeladnik". Przyniesienie zmiany,nie poddawać się marazmowi,poruszyć świat i ludzi dookoła siebie.

Z mojej talii "The Sorcerers Tarot"

 

Rycerz Buław - Słowa Klucze:

 

Prosta: pewność siebie,namiętność,urok

 

Odwrotnie: gwałtowność,powierzchowność,pieniactwo

 

(Dorota Dukowicz,"Tarot w praktyce")

 

Rycerz Buław:

Rycerz opisuje sytuację lub osobę.

W pierwszym przypadku chodzi o ruch lub działanie.

Może chodzić o podróż,zwłaszcza gdy wyjazd jest bardzo daleki - być może zmienisz dom lub nawet wyemigrujesz.

Alternatywnie odwiedza Cię goście z daleka.

Jeśli karta mówi o osobie,jest to ktoś,kto nie znaczy dla Ciebie wiele.

Jest to człowiek wielkoduszny,towarzyski i cieszący się popularnością,jedna niekiedy potrafi być nieprzewidywalny i sypać z rękawa pomysłami,które na dobrą sprawę nikomu nie przynoszą pożytku.

 

Położenie odwrócone:

Ktoś czyni wiele obietnic,jednak w większości przypadków słowa te okażą się czczą gadaniną.

Ten ktoś nie ma złych ani oszukańczych zamiarów - obietnice były szczere,lecz nigdy nie zostały wprowadzone w życie.

Planowana podróż natrafi na przeszkody,opóźnienie lub frustrację.

 

"The Destiny Tarot"

Edited by Euterpe
Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...
 • 1 month later...

RYCERZ BUŁAW

 

Przyjaciel, na którym można polegać, pośrednik.

 

Cechy charakteru pozytywne: dynamizm, aktywność, chęć czynu, otwartość, optymizm, temperament, odwaga w podejmowaniu ryzyka.

Cechy charakteru negatywne: impulsywność, niecierpliwość.

 

BLASKI: przygoda, miłe wydarzenie, zmiana miejsca, poszukiwanie rozwiązań.

 

CIENIE: niebiezpieczeństwo, egoizm, rozstanie, poszukiwanie pretekstu do konfliktu i podjęcia walki.

 

Źródło: Barbara Antonowicz - Wlazińska "Karty Ridera Waite'a proste i skuteczne"

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...
 • 2 months later...
 • 7 months later...
Guest Jaglanka

Zawsze na podbój faceta mi wypada. Facet działa szybko, zdecydowanie i jest dobrze odbierany przez osobę, dla której była wróżba. Jest dla tej osoby atrakcyjny.

Link to comment
Share on other sites

 • 4 years later...
Guest Lianna

Mnie pokazuje raczej szybki seks, Buławowy raczej nie rozwleka akcji ;p

Podróż mi nie raz ta karta pokazała. Sport mi pokazuje, czasem jak biegam, taka pełna energii karta, ciągle się coś dzieje.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Lianna napisał:

Mnie pokazuje raczej szybki seks, Buławowy raczej nie rozwleka akcji ;p

Podróż mi nie raz ta karta pokazała. Sport mi pokazuje, czasem jak biegam, taka pełna energii karta, ciągle się coś dzieje.

A długi? :D

Chciałam o tym, jaki lubię, ale wstrzymuje się :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Lianna
Teraz, Willow napisał:

A długi? :D

Chciałam o tym, jaki lubię, ale wstrzymuje się :D

 

Nie, raczej szybki i po sprawie :smieszne: Czasem fajnie tak XD

Link to comment
Share on other sites

 • Ekspert
4 minutes ago, Lianna said:

 

Nie, raczej szybki i po sprawie :smieszne: Czasem fajnie tak XD

No rozczarowana jestem...powiem tak szczerze... tą krótką akcją ;) 

Tak, zgadzam się z opisem :obled:

Link to comment
Share on other sites

Guest Lianna
Teraz, Gringe napisał:

No rozczarowana jestem...powiem tak szczerze... tą krótką akcją ;) 

Tak, zgadzam się z opisem :obled:

 

Ja ogólnie lubię różnorodność, czasem szybki i namiętny też jest fajny. Zależy od wielu czynników, choćby np. zmęczenia ;p

Link to comment
Share on other sites

 • Ekspert
5 minutes ago, Lianna said:

 

Ja ogólnie lubię różnorodność, czasem szybki i namiętny też jest fajny. Zależy od wielu czynników, choćby np. zmęczenia ;p

Tak, popieram - w zależności od dnia cyklu :D 

 

...tyle, że mi ten bulawiany chyba na jesień wyszedł na sprawy sercowe więc wolałabym aby nie było tylko „przyleci, przeleci i poleci” :niepewny:

Edited by Gringe
Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...
W dniu 25.03.2021 o 20:27, Willow napisał:

Haha, bo ja właśnie też :D Chyba, matko, rozczarowaniem dla faceta jestem, bo mi za długo nie trzeba - a trzeba, żeby hot-hot-hot-hot i fire-fire-fire. Lubię patrzeć romantycznie w oczka i trzymać się za łapkę, ale nie w łóżku. W łóżku musi być ciekawe i bulawowo, a nie wolne pocalunki lewego ramienia w ciągu 1,5 godziny :D

Pomyślałam w sumie, może co dla mnie szybko, dla innego wolno, także po prostu - lubię akcje, a nie żeby to się tak powoli niewiadomo jak rozciągało :P

 

Mi dzisiaj wypadł jako karta dnia i tak sobie przeglądam temat... Ale musiałam zacytować bo się pod tym podpisuję wszystkimi kończynami i rzęsami jeszcze :D rozwlekane akcje to nie, dziękuję xD Mars i Wenus w Lwie tu wyłazi pięknie :D

 • Lux 1
Link to comment
Share on other sites

 • 9 months later...

Rycerz buław na pozycji serca( co czuje?)jego serce płonie ,pragnie kontaktu z kobietą  pojawia się silna energia sexualna fascynacja którą chciałby szybko zaspokoic wyrywa sie może to byc szybki kontakt w celu zaspokojenia pragnień rycerza jedno mu w głowie 

A jak wam się realizuje w sercu?

 • Super 1
Link to comment
Share on other sites

 • Moderator
Godzinę temu, Gringe napisał:

@Szept myśli nie kładłam jeszcze rozkładu gdzie są pozycje „co ma w głowie” a „co ma w sercu”- wrzucisz swoj rozkład z którego korzystasz? :) 

To jest rozkład partnerski Barbary Antonowicz- Wlazińskiej (chyba najpopularniejszy jaki znam)

Jest na pewno u nas na forum w rozkładach :)

 • Super 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Lunaria napisał:

To jest rozkład partnerski Barbary Antonowicz- Wlazińskiej (chyba najpopularniejszy jaki znam)

Jest na pewno u nas na forum w rozkładach :)

To prosty rozklad 

Co w głowie

Co w sercu

Zamiary 

Taki uproszczony partnerski 

Można podglądnąć co kto myśli 

 • Super 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...