Jump to content

Guest truskawka
 Share

Recommended Posts

Guest truskawka

Znaczenie karty 2 Pucharów:

 

Początek miłości, romantyczne spotkanie, etap poznawania się, w związkach, które trwają dłużej zapowiada harmonię, porozumienie, wspieranie się, wzajemną miłość i stabilizację. Karta może oznaczać podpisanie umowy, jeśli pytamy o sprawy zawodowe lub finansowe. Także: współpraca, partnerstwo, zawieranie przyjaźni, dzielenie się, wzajemność, znalezienie wspólnego języka, umiejętność rozmowy, pojednanie, rozwiązanie sporu, kompromis. Możemy być pewni, że dojdzie do spotkania, na które się czekało.

 

Źródło – strona internetowa: Strona główna - Tarot - Arkana Małe

 

Początek miłości. Pragnienie miłości. Chęć nawiązania kontaktów miłosnych. Nieoczekiwane, nagłe zakochanie się. Wybuch pożądania. Radość, szczęście. Przygoda miłosna bez zobowiązań. Piękne wspomnienie- Współpraca. Koleżeństwo, przyjaźń, wzajemna pomoc. Wypełnienie. Marzyciel siwo. Romantyzm.

 

Odwrócona: Rozstanie. Brak wyczucia. Niezdecydowanie. Niestałość w miłości, w przyjaźni. Niepewność, wahanie. Znudzenie miłością. Zdrada.

 

Źródło - Suliga Jan Witold "Tarot. Karty, które wróżą"

Edited by Makrela
Link to comment
Share on other sites

 • 7 months later...

Jeśli 2 Pucharów jest w negacji oznacza wszelkiego rodzaju zrywanie kontaktów z dotychczasowym układami:

Uczucia-->zerwanie zaręczyn,koniec koleżenstwa-przyjaźni,nieodwzajemnione uczucia,a nawet uwiedzenie,natomiast z Pustelnikiem - samotność.

Praca-->zerwany kontrakt,nie podpisanie umów,niewłaściwe relacje ludzi w pracy,nieumiejętność połączenia dwóch przeciwstawnych wartości,

Edited by Euterpe
Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

2 Kielichów - pełnia zrozumienia w związkach, oświadczyny, realizacja artystyczna, związek oparty na równych prawach, pogłębianie się uczuć, zaloty.

 

2 Kielichów (odwrócona) - konflikty, czasowe zerwanie, niestałość uczuciowa, znudzenie miłością, chęć zdominowania drugiej osoby, niechęć do związków.

 

Alla Alicja Chrzanowska "Tarot prosty i skuteczny"

 

Rada z jednej karty:

 

Udane partnerstwo, związek, małżeństwo. Oświadczyny, podpisanie umowy. Zgoda, radość, satysfakcja.

 

Źródło: Barbara Antonowicz-Wlazińska "Przepowiednia z jednej karty Tarota"

 

 

Na pozycji "Pokazuje najistotniejszy problem, ta karta najsilniej przedstawia przyszłe wydarzenia" – czas spędzony we dwie z córką

Edited by Euterpe
Link to comment
Share on other sites

2 kielichow- porozumienie dusz,zwiazek na etapie poznawania ,spotkanie we dwoje

 

2 kielichow (odwrocona)- zranienie uczuciowe ,rozłaka

 

Dwójka Pucharów

czyli: jest gorąco i szaleją namiętności

Przed tygodniem rozpocząłem cykl krótkich artykułów o kartach tarota. Proszę o cierpliwość: przedsięwzięcie to potrwa dużo ponad rok, gdyż kart tarota jest aż 78. Talia tarota składa się z 22 wielkich arkanów (Głupiec, Mag, Papieżyca... aż do karty Świat), z 16 figur (król, królowa, rycerz i walet w czterech kolorach) i 40 małych arkanów czyli kart numerowanych. Są wśród nich as, dwójka... aż do dziesiątki. Kolory tarota odpowiadają czterem żywiołom astrologii. Kije to żywioł Ognia, Puchary - żywioł Wody, Miecze - żywioł Powietrza i Monety - żywioł Ziemi. Zacząłem opowieść od Dwójki Kijów - teraz kolej na Dwójkę Pucharów.

 

Tarotowe Puchary opowiadają o uczuciach, o naszym życiu emocjonalnym. Dwójki mówią o tym, co się dzieje, gdy kogoś spotykamy - mówią o związkach miedzy ludźmi. Nic dziwnego więc, że Dwójka Pucharów zapowiada... miłość. I tak tę kartę nazwał słynny angielski mag, Aleister Crowley - Love. I uznał, że przypomina sytuację w horoskopie, kiedy Wenus jest w znaku Raka. Dwójka Pucharów nie mówi jednak o jakimś spokojnym, umiarkowanym uczuciu. Mówi o tym, że ktoś jest ogarnięty falą namiętności, silniejszą od niego. Często, gdy wychodzi ta karta, można podejrzewać, że w miłosną aferę zamieszanych jest więcej niż dwoje osób - że szykuje się jakiś (przynajmniej) trójkąt... Dwójka pucharów zwiastuje czas, kiedy ludzie mają pstro w głowach i chodzą, jak te koty w marcu, z obłędem w oczach. Przy innych pytaniach ta sama karta może oznaczać bardzo rozemocjonowane życie rodzinne, albo przynależność do pewnej grupy, gdzie jest gorąco, bo szaleją namiętności (nie zawsze miłosne). Może też oznaczać, że z jakąś grupą ludzi, środowiskiem, miejscem - jesteśmy na śmierć i życie związani emocjonalnie. Zawsze mówi, że emocje górują nad rozumem, a ludzie się wzajemnie zarażają swoimi humorami. I nawet jeżeli w nikim się nie kochamy, karta ta zapowiada intensywne życie towarzyskie. Gdy panują energie Dwójki Pucharów, nie ma siły - człowiek nie może wytrzymać w pojedynkę.

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Dwójka Pucharów czyli Bądźmy Razem

 

Dwójka Pucharów jako pierwsza karta w rozkładzie

 

Twoje sprawy rozgrywają się na szerszej arenie - dotyczą grupy ludzi, do których należysz (albo chcesz należeć), i z którymi cię łącza emocjonalne więzy. Być razem z innymi, poczuć ducha wspólnoty, przeżywać wspólne doświadczenia - to jest teraz najważniejsze. Karta ta może mówić o miłości do jednej osoby, ale *jeden* przedmiot uczuć to zwykle za mało, kiedy wibrujesz energią tej karty.

 

 

...Jako druga karta w rozkładzie

 

Masz skłonność do zamykania się w ciasnym kręgu osób, oraz ich spraw, które wydają ci się (fałszywie!) ważniejsze nade wszystko. Emocje zaślepiają cię. Karta ta często pokazuje uwikłanie w tzw. złe towarzystwo, grupę o destrukcyjnych wpływach, sektę; albo spory rodzinne.

 

 

Jako trzecia karta

 

Idź za głosem serca! Twoje życie emocjonalne jest teraz na pierwszym planie. Powinieneś włączyć się w życie pewnej gromady, a może taką grupę bliskich ci ludzi skupić wokół siebie.

 

 

Czwarta karta

 

Masz skłonność (kiedy źle się dzieje) wracać na łono rodziny, liczyć na pomoc mamy lub taty. Karta ta może też wskazywać, że pragniesz wrócić w objęcia dawnego partnera, zamiast przekroczyć próg i nawiązać nowy związek.

 

 

Piąta karta

 

Wielkie powodzenie! Możesz liczyć na dobre uczucia, miłość, zaufanie, pomoc - zarówno ze strony osoby, z którą jesteś blisko związany, jak i ze strony całego grona przyjaciół.

 

 

Szósta karta

 

Związek z bliską osoba zbliża się do spełnienia! Satysfakcja w życiu erotycznym. Zacieśnienie więzi z grupą ludzi, do której należysz.

 

 

Siódma karta

 

Jak inne Dwójki, Dwójka Pucharów na tej pozycji oznacza zwykle niespodziewany wybuch uczuć, lub to, że ktoś Ciebie pokocha.

 

 

Ósma

 

W swoich planach powinieneś brać pod uwagę fakt, że w istocie jesteś zależny emocjonalnie od pewnej osoby lub grupy osób (rodziny, rodziców, małżonka, "paczki" przyjaciół), i plany w których nie bierzesz ich pod uwagę po prostu są nierealne.

 

 

Dziewiąta

 

Twoje związki emocjonalne z pewną grupa ludzi sprawiają, że ty i twoi przyjaciele zdolni jesteście uruchomić swój twórczy potencjał.

 

 

Dziesiąta

 

Energetycznym polem swojej miłości obejmiesz większy wycinek świata i więcej bliskich ci ludzi, niż sądzisz.

 

 

Jedenasta

 

Niedosyt miłosnych przygód...

 

 

Dwunasta

 

Pomyślna karta w tej pozycji: zapowiada trwałość związków uczuciowych, i trwałość wspólnych przedsięwzięć z ludźmi, z którymi jesteś związany.

 

 

Trzynastka

 

Ukrywasz swoje prawdziwe uczucia i to się będzie mścić w dalszej przyszłości.

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

Taraka: Astrologia, szamanizm, warsztaty, Słowianie. Nowości

 

To dwie energie znajdujące się we własnym zasięgu. To jakby moment zobaczenia kogoś na drugim końcu. To pragnienie miłości, wybuch pożądania, marzycielstwo. Bywa, że człowiek nie umie kochać i popełnia błędy. Konieczna jest dyplomacja w uczuciach i pozbycie się wahań i niezdecydowania, czasem krytyczne spojrzenie na partnera. Symbolizuje też związek dwojga ludzi, którzy dażą się uczuciem.

 

WRÓŻBY - TAROT

 

Połączenie siostrzanych dusz, zawiera w sobie wszystkie rodzaje partnerstwa, oparte na podobieństwie i głębokim wzajemnym zrozumieniu. Uwydatnia karmiczną więź, jest symbolem alchemicznych przeciwieństw. W blaskach wskazuje na miłość, bliskość uczuciową, sympatią pełną wzajemnego zrozumienia, radosną harmonię, pogodzenie przeciwieństw we wzajemnym zaufaniu i wierności. Przyjaźń, współpraca, podpisanie układu, kres niezgody lub rywalizacji, szczęśliwe rozwiązanie sporów. W cieniach niezgoda, separacja, rozwód, oszustwo lub niewierność w związku osobistym. Odrzucenie cennego daru, zdrada zaufania. Także zazdrość, mściwość, nieodpowiedzialne ujawnienie cudzych spraw.

 

Aby zrozumieć Dwójkę Kielichów musisz tylko popatrzeć na jej obrazek. Mężczyzna i kobieta patrzą na siebie, gotowi podzielić się pucharami (emocjami). Oto właśnie obraz romantycznego i seksualnego pociągu. To energia pomiędzy mini jest niemal namacalna. Dwójka Kielichów pokazuje piękno i moc, która tworzy się, gdy dwoje schodzi się razem. To jest karta, która chcą widzieć zakochani i faktycznie, Dwójka Kielichów jest w Małych Arkanach odpowiednikiem Kochanków w różnych aspektach.

Dwójka Kielichów ma również głębsze znaczenie. Kiedykolwiek dwie ciągną do siebie, tam jest potencjał tworzenia więzi. Ta karta oznacza jedność dwóch bytów – ludzi, grup, idei lub talentów. W odczycie Dwójka Kielichów mówi ci, aby poszukać połączeń w twoim życiu, zwłaszcza tych tworzonych jeden-na jeden. Teraz to nie czas na rozdzielanie lub stanie w oddali. To pora na dołączenie do kogoś innego i pracę w partnerstwie. Jeśli jesteś w konflikcie, postaraj się o rozejm oraz szansę przebaczeni i uzyskania przebaczenia. Jeśli szamoczesz się pomiędzy dwiema możliwościami lub tendencjami w sobie, postaraj się je pogodzić.

Zazwyczaj Dwójka Kielichów jest dobrze widziana w odczycie, ale może również brzmieć jak ostrzeżenie. Energia tej Dwójki jest nieodparta. Jeśli stałeś naprzeciw dwojga zakochanych ludzi, wiesz, o czym mówię. Torza oni między sobą swój własny świat, z którego ludzie postronni mogą czuć się wykluczeni. Dwoje to towarzystwo, troje to tłok. Upewnij się, że twoja tendencja do stworzenia pary nie wytwarza dysharmonii i twojej sytuacji.

Edited by Euterpe
Link to comment
Share on other sites

 • 3 months later...

2 Kielichów - Podążaj za głosem serca i idź tam gdzie miłość;

Prawdziwa miłość: równa wymiana czystych uczuć pomiędzy dwojgiem ludzi;

Prosty związek pozbawiony komplikacji i dlatego stanowi niebywale szczęście dla tej wybranej pary;

Nawet, jeśli nie zostaniecie we wspólnym związku zawsze będziecie w sobie zakochani;

On potrzebuje twojego zrozumienia lub viceversa;

Intymna zażyłość mająca wpływ na waszą wspólną ekstazę, radość i satysfakcję; jeszcze nigdy nie kochał cię nikt tak mocno jak ten mężczyzna;

Podoba ci się tak bardzo jak ty jemu; dwoje ludzi, którzy mają w stosunku do siebie tylko jak najlepsze zamiary;

Związek i w którym uczucia są odwzajemnione;

Harmonijna przyjaźń między dwojgiem kochanków;

Powstawanie prawdziwego partnerstwa z osobą, którą kochasz; psychicznie bratnia dusza, z którą dzielisz wszystko z wyjątkiem własnego ciała.

2 Kielichów - Podążaj za głosem serca i idź tam gdzie miłość;

Prawdziwa miłość: równa wymiana czystych uczuć pomiędzy dwojgiem ludzi;

Prosty związek pozbawiony komplikacji i dlatego stanowi niebywale szczęście dla tej wybranej pary;

Nawet, jeśli nie zostaniecie we wspólnym związku zawsze będziecie w sobie zakochani;

On potrzebuje twojego zrozumienia lub viceversa;

Intymna zażyłość mająca wpływ na waszą wspólną ekstazę, radość i satysfakcję; jeszcze nigdy nie kochał cię nikt tak mocno jak ten mężczyzna;

Podoba ci się tak bardzo jak ty jemu; dwoje ludzi, którzy mają w stosunku do siebie tylko jak najlepsze zamiary;

Związek i w którym uczucia są odwzajemnione;

Harmonijna przyjaźń między dwojgiem kochanków;

Powstawanie prawdziwego partnerstwa z osobą, którą kochasz; psychicznie bratnia dusza, z którą dzielisz wszystko z wyjątkiem własnego ciała.

Nancy Shavick - Tarot a miłość i przyjaźń

 

DWÓJKA KIELICHÓW – MILOŚĆ

Działania: współpraca; pojednanie i ugoda; szczęśliwe rozwiązanie sporów; wzajemna pomoc

Praca: współpraca zawodowa z partnerem; szczęście osobiste pozytywnie wpływa na karierę; realizacja artystyczna; możliwy flirt w pracy

Uczucia: miłość; początek przygody miłosnej; flirt; zaloty; wyznanie; oświadczyny; zaręczyny; romans; namiętność; sympatia i przyjaźń; harmonia; lojalność; szczerość; karta zakochanych

Różne: wyczucie estetyczne; zrozumienie własnych uczuć

 

DWÓJKA KIELICHÓW ODWRÓCONA

Działania: konflikty i nieporozumienia; gra na zwlokę; wahanie; niepewność; nieszczerość; chęć dominacji w układach

Praca: fałszywy współpracownik; błędne decyzje pod wpływem emocji; atmosfera napięcia i nieszczerości

Uczucia: chwilowe rozstanie z ukochaną osobą; czasowe zerwanie; znudzenie miłością; związek bez przyszłości; niestałość uczuciowa; niewierność; niezgoda; nieszczerość; zazdrość; separacja; rozwód; samotność; nieodwzajemnione uczucia

Różne: huśtawka emocjonalna; ujawnienie cudzej tajemnicy

Rada- uważać na fałsz i dwulicowość

D. Słowikowska

Edited by Euterpe
Link to comment
Share on other sites

 • 5 weeks later...

2 kielichów

 

Jako karta dnia:

Dzisiaj, ja mówią Cyganki, atutem są kiery, kolor spraw miłosnych, więc czeka Cię dzień spraw sercowych. Upłynie on pod znakiem głębokiej sympatii, miłości, kontaktów duchowych i zgody. Nastaw swoje wewnętrzne anteny na odbiór i możliwe, że uda Ci się znów zakochać. Jeśli już masz ukochanego człowieka, to możesz przeżyć z nim kolejną wiosnę waszej miłości. Ale nie czekaj aż on przyjdzie i rzuci Ci pod nogi bukiet kwiatów, lecz sam wyjdź mu naprzeciw, żeby los dokładnie wiedział, czego chcesz i żeby strzały Amora mogły trafić do celu.

 

Jako dobra rada: Okaż swoją miłość do drugiego człowieka lub wyciągnij do niego przyjazną rękę.

 

Jako ostrzeżenie: Nie rób z siebie ofiary w poszukiwaniu miłości.

 

 

Hajo Banzhaf - klucze do tarota.

Link to comment
Share on other sites

 • 1 year later...
 • 1 month later...

Dwa Puchary

Two of Cups

 

Kobieta z jasnymi włosami i mężczyzna o ciemnych włosach łączą się pod światłem Księżyca (pozostającego częściowo w cieniu). Ich zjednoczenie tworzy unikalną energię, która jest mistyczna.

Jak Najwyższa Kapłanka (II - Drugi Duży Arkan Tarota) łącząca poetycką muzykę sfer niebieskich z naukowym astronomicznym podejściem, tak blondynka i brunet łączą, zjednaczają, scalają opozycyjne jakości. Rezultat jest tak magiczny i intrygujący jak Najwyższa Kapłanka.

Jeśli wylosowałaś/wylosowałeś tę kartę, znaczy to, że stoisz twarzą w twarz ze swoim partnerem, albo z kimś, z kim tworzysz romantyczny związek lub biznesowe przedsięwzięcie. W Was dwojgu jest potencjał do wykreowania czegoś specjalnego. Doceń dar chwili i ciesz się wspólnymi chwilami.

Uświadom sobie potencjał, który jest jeszcze nie w pełni zrealizowany. Jeśli wszystkie elementy silnego partnerstwa są na miejscu, ale nie dokonuje się krok naprzód, może to nie być TA chwila. Raduj się magiczną chwilą, ale nie bądź jej niewolnikiem.

 

GILDEN TAROT BARBARA MOORE

 

Puchary02TheGildedTarot.jpg

Edited by BunnyZukino007
Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...
Guest Vampirella

Dwójka Pucharów – MIŁOŚĆ

 

Małżeństwo, miłość, przyjemność.

Harmonia tego, co męskie i żeńskie. Równowaga, przyjemność, wesołość, subtelność. W przypadku złego położenia – szaleństwo, hulaszcze życie, marnotrawstwo, głupie działania.

 

Źródło: Tarot Thota – Klucz do zrozumienia – Lon Milo DuQuette

Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...

2 Pucharow w moim odczuciu to chęć pokazania sie drugiej osobie w sposob jaki sami siebie widzimy...w moim odczuciu moze mowic o tym odbicie twarzy w kielichach...niezawsze prawdziwe oblicze swojej osoby

Link to comment
Share on other sites

 • 1 year later...
Guest agnieszka007

DWÓJKA PUCHARÓW

 

To początek nowego związku-romansu,przyjaźni,współpracy zawodowej.

Oznacza dobre kontakty z ludźmi,owocne wspólne projekty.

Ta karta zapowiada bratnią duszę,partnerstwo,przyjaźń,zakochanie,więź,porozumienie dusz,miłosny nastrój,czasem flirt.

Jako cień oznacza powierzchowne uczucia i zauroczenie.

 

źródło''JASNOWIDZENIE W INTERPRETACJI KART TAROTA'' Piotr Gońciarz.

Link to comment
Share on other sites

 • 6 months later...

"Nieoczekiwane, nagłe zakochanie się" Przy koleżance która spotkała się z chłopakiem, który nieoczekiwanie zakochał się w niej, od pierwszego wejrzenia ;)

Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...
Guest Euterpe

karta dnia:

miłe spotkanie sama na sam ze znajomym :)

 

na pytanie:

będę zadowolona z zakupu? 2 pucharów + 7 pucharów

tak, jestem i to bardzo. Zakup był w ciemno, dodatkowo kupiłam takie coś pierwszy raz w życiu.

Edited by Euterpe
Link to comment
Share on other sites

 • 11 months later...

jako karta dnia - koleżanka powiedziała mi, że jej małżeństwo się rozpada i jest po sprawie sądowej o separację

myślę, no może być, pokazał się negatyw tej karty, wieczorem w domu wyjęłam talię i przypomniałam sobie, że jak wyciągnęłam 2 kielichy rano to spojrzałam na ostatnią kartę w tali i tam była Wieża - więc wszystko jasne...

Link to comment
Share on other sites

 • 5 months later...

2 Kielichów to karta kobieca,kobiecej energii.I tak jak wszystkie dwójki - może brzmieć dwojako.

W pytaniu o zdradę,myślę,że może mówić o tym,iż mężczyzna i chce tego i nie chce,jeszcze nie zdradził ale w głowie o tym myśli,może to też zdrada taka platoniczna.

Może też do zdrady nie dojść,bo on ma to w głowie i nic z tego nie będzie - to druga opcja,jak to w dwójkach.

 

2 Kielichów: "Spotkanie". Próżność,przygotowanie się,widzenie swojego piękna.

Z mojej talii "The Sorcerers Tarot"

 

Fajnie to widać na taliach "The Sorcerers" : MS-B-02 i w "Pagan Tarot": PAG-B-02

 

2 Kielichów:

Reakcja zachodzi na poziomie serca, emocjonalnym. Człowiek dąży do harmonii poprzez emocjonalną więź z drugą osobą. Nawiązuje się związek serc. Mówi o intensywnym życiu towarzyskim, zawarciu nie tylko małżeństwa, ale również współpracy, której pragną obie strony. Ta dwójka ma w sobie dużo namiętności. Spotkania, współpraca, zgoda, romans, zaangażowanie w znajomość, obdarzanie uczuciami, łączenie intuicji i rozumu.

 

(Arkana Małe,Dorota Dukowicz)

 

2 Kielichów - Słowa Klucze:

 

Prosta: partnerstwo,wzajemność,porozumienie

 

Odwrotna: zakończenie związku,brak współpracy,nieporozumienia

 

(Dorota Dukowicz,"Tarot w praktyce")

 

2 Pucharów

Nadzwyczaj pomyślna karta,jeśli zdecydowałeś się na tworzenie z kimś partnerskiej więzi.

Dwójka może zapowiadać nową przyjaźń,romans,zaręczyny lub zawarcie małżeństwa.

Może też wskazywać na podpisanie umowy lub porozumienia.

 

Położenie odwrócone:

Pomyśl dwa razy,zanim połączysz z kimś siły,bez względu na przyczyny.

Staraj się opóźnić podpisanie kontraktu,gdyż prawdopodobnie nie znasz wszystkich związanych z nim faktów.

Nie jest to dobry okres na zobowiązywanie się do czegokolwiek.

 

"The Destiny Tarot"

 

Według Macieja:

2 Puchary:

- porozumienie,współpraca,sympatia,serdeczność

Edited by Ismer
Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...

2 KIELICHÓW

 

BLASKI: małżeństwo, oświadczyny, spotkanie oczekiwanego partnera, łączenie w sobie strony męskiej z żeńską, intuicji z rozumem, akceptacja siebie jako podstawa i warunek kochania drugiego człowieka, kontakt z wewnętrzną mądrością, dobra atmosfera w pracy, podpisanie umowy.

 

CIENIE: zerwanie ślubu, zaręczyn, zdrada, kłótnia, nieporozumienia, rozstanie, rozwód, nieodwzajemniona miłość, zazdrość, rozdźwięk między tym, co się czuje a tym, co się robi, miłość symbiotyczna, niemożność zaakceptowania innych ludzi z ich uczuciami, nie dawanie im prawa do czucia czegoś innego, zerwanie umowy, niedyskrecja, konfliktowa sytuacja w pracy.

 

Źródło: Barbara Antonowicz - Wlazińska "Karty Ridera Waite'a proste i skuteczne"

Link to comment
Share on other sites

Guest pechowa

witam 2 puchary zawsze pokazuje mi rozmowę(w miłej atmosferze) z drugą osobą ,czy to w realu czy przez komunikator :)

Link to comment
Share on other sites

 • 4 weeks later...

zawsze pokazuje mi ta karta miłe kontakty z innymi, rozmowy, dużo rozmów;)

 

W połączeniu z Sądem Ostatecznym znaczne polepszenie relacji :)

 

Jak minie spotkanie?

2 pucharów - bardzo przyjemna, "naturalna "i luzna atmosfera, spotkanko zaliczone do udanych ,osoba byla miła i otwarta

Edited by Euterpe
Link to comment
Share on other sites

Pokazała mi okres czasu, kiedy spędzałam go z przyjaciółmi, dogadując się, imprezując i bawiąc w przyjaznej atmosferze.

Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...
 • 4 weeks later...
 • 7 months later...
Guest Jaglanka

W pierwszym rozkładzie na pewną znajomość, która się wtedy zaczynała karta ta pokazała mi, że będzie to tylko romans. Co prawda trochę trwał ale nie wszedł nigdy w fazę związku.

Link to comment
Share on other sites

 • 3 years later...
 • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
 • Create New...