Jump to content

Guest truskawka

Recommended Posts

Guest truskawka

2hmm0pi.jpg

 

 

Znaczenie karty 3 Pucharów:

 

Świętowanie, radość z zakończenia planów, pomyślność, zabawa, spełnienie, wesołe wydarzenia, narodziny, intensywne spotkania towarzyskie, szerokie grono przyjaciół i znajomych. Karta oznacza, że coś zostało pomyślnie ukończone, teraz jest czas i okazja, by to uczcić.

 

Źródło – strona internetowa: Strona główna - Tarot - Arkana Małe

 

Radość dziełom z przyjaciółmi z rodzina, z ukochaną osobą. Pocieszenie. Ulga, uspokojenie. Radość ze spełnionych marzeń, ze spełnionej miłości. Kompromis. Wspólnota.

 

Odwrócona: Niepohamowane uczucie, pożądanie. Nadużycie zaufania osoby, która nas darzy uczuciem miłości. Utrata prestiżu, szczęścia, poszanowania, zrozumienia. Rozpad. Strata przyjaciela, przyjaciółki w wyniku nieprzemyślanego postępowania. Osamotnienie.

 

Źródło - Suliga Jan Witold "Tarot. Karty, które wróżą"

Edited by Euterpe
Link to comment
Share on other sites

 • 9 months later...

3 Kielichów - spełnienie się w związkach, radość dzielona z partnerem, pójście na kompromis, twórcze kontakty z ludźmi, sukcesy artystyczne.

 

3 Kielichów (odwrócona) - nadużycie zaufania bliskiej osoby, nieumiejętność przyznania się do błędów, niepożądani adoratorzy, wyolbrzymianie problemów.

 

Alla Alicja Chrzanowska "Tarot prosty i skuteczny"

 

Rada z jednej karty:

 

Zapowiedź sukcesu i spełnienia w związkach z ludźmi. Świętowanie, zabawa.

Zaproszenie na uroczystość. Należy uważać na nadmierne objadanie się.

 

Źródło: Barbara Antonowicz-Wlazińska "Przepowiednia z jednej karty Tarota"

 

 

Karta dnia - zawsze mi pokazuje gadanie z koleżankami, najczęściej dwoma i ja trzecia... Czasem w realu, czasem jak dziś jedna i druga przez komunikator...

Edited by Euterpe
Link to comment
Share on other sites

3 KIELICHOW-ciaza, adopcja, nieslubne dziecko ,ukoronowanie sprawy,

narodziny,Moment kiedy rodzice i przyjaciele dowiaduja sie o zareczynach - slubu jeszcze nie ma ale zwiazek zostal publicznie ogloszony.

 

Trójka Pucharów

karta zakochanych marzycieli

Tarotowe karty z serii Pucharów mówią o życiu uczuciowym, a najczęściej - o miłości. Kiedy wychodzi Trójka Pucharów, oznacza to, że pytający pogrążony jest w stanie oczekiwania połączonego z tęsknotą. Już jest zakochany - lub też właśnie dojrzał do tego, aby się zakochać i rozgląda się po świecie w nadziei, że znajdzie swój ideał, swoje bóstwo.

 

Zwykle ta karta oznacza, że kogoś bardzo chcemy pokochać, chcemy znaleźć swoją miłość. All you need is love - Potrzeba ci jedynie miłości - jak śpiewali przed laty niezapomniani The Beatles. Często ta mówi o miłości nie do końca spełnionej - takiej, kiedy to wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń.

 

Nawet jeżeli nie pytamy o sprawy miłości, ta karta oznacza, że na kogoś czekamy, kogoś nam brakuje: przysłowiowego czwartego do brydża, albo po prostu osoby, która by zrozumiała nasze problemy i kłopoty.

 

Nastrój, jaki opisuje ta karta, to nieokreślona tęsknota, kiedy dusza oddaje się marzeniom i przeżywa wzruszenia. Ten nastrój sprzyja twórczości poetów czy innych lirycznych romantyków, ale stanowczo nie sprzyja działaniu w twardym świecie.

 

Jeżeli chcemy wejść do spółki w biznesie, lub podjąć pracę na nowym stanowisku, wtedy to karta jest poważnym ostrzeżeniem: mówi, że wcale nie zależy nam na pracy ani na pieniądzach, tylko brak nam bliskiego serca i słów niosących pociechę...

 

David Sheridan narysował na tej karcie w swojej talii rozmnażające się ptaki, a Pamela Coleman-Smith (autorka talii Rider-Waite) - trzy panny pląsające z pucharami w dłoniach. Aleister Crowley nadał Trójce Kijów tytuł Obfitość, lub Nadmiar, jako że w tej karcie uczucia rozrastają się jak bujne rośliny w upalnym i wilgotnym klimacie.

 

Jeżeli planujesz jakieś przedsięwzięcie, i wyjdzie ci Trójka Pucharów, powinieneś wiedzieć, że w twojej obecnej sytuacji rozumowe plany są niczym wobec fal emocji, jakie pojawiają się pomiędzy tobą i bliskimi ci osobami. Ta karta mówi: teraz rządzą prawa serca, nie rozumu.

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Trójka Pucharów - karta zakochanych marzycieli

Trójki to karty, które skłaniają do działania, puchary zaś to kolor uczuć, emocji i namiętności. Dlatego Trójka Pucharów jest kartą, która często wskazuje na zakochanie i skłania do tego, aby ze swoim uczuciem coś zrobić - ta przykład wyznać je wybrańcowi/wybrance swojego serca.

 

Trójka Pucharów jako pierwsza i główna karta w rozkładzie

 

Emocjonalne poruszenie. Nadmiar uczuć, który się przelewa i nie mieści w przyjętych do tej pory ramach życia. Przy tej karcie nie wolno radzić, by ktoś patrzył na świat chłodnym okiem, bo to po prostu jest niemożliwe! Karta sprzyjająca zakochanym - i artystom tworzącym z głębi serca.

 

Jako karta druga, ostrzegająca

 

Zbyt wielka masa emocji może działać jak trucizna: blokować cię, zahamowywać, mącić rozum. Zamiast wyjść ku ludziom (a szczególnie ku komuś, kogo kochasz), pogrążasz się w sobie i swoich rozterkach.

 

Jako karta trzecia - sposób działania

 

Swojego uczucia nie wolno ci dłużej ukrywać! Powinno się stać czymś obiektywnym i przejawionym. Powiedz o tym zainteresowanej osobie. Niech się świat dowie, że kochasz. A może warto, byś swoim uczuciom nadał formę dzieła sztuki?

 

Czwarta - ograniczający wpływ przeszłości

 

Wracasz na dawne ścieżki nie wyrażonego uczucia i niespełnionej miłości.

 

Piąta karta - partnerzy

 

Ważną rolę odgrywa w Twoich planach osoba, z która jesteś silnie związany uczuciowo. Razem wiele dokonacie.

 

Szósta - cel, jaki już widać

 

Szczęście w miłości. Odnalezienie drogi do serca (i nie tylko serca...) kochanej osoby. Twoja miłość obrasta w życiowe powodzenie.

 

Siódma karta - to, co się zbliża, choć o tym nie wiesz

 

W powietrzu wisi niespodziewane zauroczenie czyjąś osobą i poruszenie emocjonalne, choć może jeszcze o tym sam nie wiesz. Ten fakt może (pomyślnie lub niepomyślnie) zaburzyć Twoje plany.

 

Ósma karta - sprawy zbyt oczywiste, aby je zauważać

 

To, co masz zamiar osiągnąć, zależy od tego, że kochasz i jesteś kochany. Doceń to.

 

Karta dziewiąta - mistrzostwo, powołanie, wielkie osiągnięcia

 

Dzięki obecnemu poruszeniu emocjonalnemu jesteś otwarty na pozytywne bodźce i szanse ze świata.

 

Dziesiąta - trwały pożytek

 

Nadmiar uczuć jest początkiem obfitości i dostatku również i w innych dziedzinach życia!

 

Jedenasta - rzeczy niedojrzałe i niespełnione

 

Miłość, uczucie, które rozwiewa się w dym.

 

Karta dwunasta - w jaki sposób na nowo przyjrzeć się rozłożonym kartom

 

Aby prawidłowo odczytać cały rozkład, popatrz na karty jeszcze raz, tak jakby dotyczyły kogoś zakochanego.

 

I trzynasta - zalążek dalszej przyszłości

 

W dalszej przyszłości z wielką siłą odezwa się uczucia i namiętności, które teraz nie mogą się spełnić.

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Taraka: Astrologia, szamanizm, warsztaty, Słowianie. Nowości

 

Karta spełnienia marzenia, które przeczuwaliśmy. Może zapowiadać ciążę, nowe pomyślne rozwiązania w rodzinie, kompromisy akceptowane przez wszystkich. W korespondencji z innymi kartami może zapowiadać owocne negocjacje w interesach, wyjście z opresji finansowych dzięki sztuce kompromisu i dyplomacji. W negatywie może symbolizować grupowy seks i pozbycie się zahamować co może doprowadzić do osamotnienia w rezultacie. Czasem życie w trójkoncie z uwagi na to, że "trójki" są nader towarzyskie. Wskazują na więcej niż jednego partnera

 

 

WRÓŻBY - TAROT

Edited by Euterpe
Link to comment
Share on other sites

 • 3 months later...

3 kielichów-obfitość

Działania-początek przyjemnego okresu w życiu, zakończenie jakiegoś etapu w życiu,co daje poczucie ulgi i radości, pójście na kompromis, znalezienie dobrego wyjścia z trudnej sytuacji, ułatwienia ,które przynosi los.

Praca-pomyślne zakończenie jakiegoś projektu, planu, harmonijne układy ze współpracownikami, poparcie osób trzecich, okres silnej inspiracji twórczej.

uczucia-spełnienie się w związkach, wzajemne zauroczenie, urozmaicenie uczuć, radość dzielona z partnerem, rodziną oraz przyjaciółmi, powiększenie się rodziny, zapowiedź ciąży, porodu , macierzyństwa, silne ale pozytywne emocje, serdeczne kontakty z ludźmi.

różne-uczucie ulgi i radość życia, wielkie szczęście, koniec trosk, nadzieja na szczęśliwy koniec wydarzeń, karta ewolucji ku dobremu uwalnia od zła.

 

3 kielichów odwrócona

Działania-fałsz, nadużycie zaufania bliskiej osoby, strach przed podjęciem decyzji, utrata prestiżu, pobłażanie sobie nieumiejętność przyznania się do błędu, wyolbrzymione problemy.

Praca-napięta atmosfera w pracy, konieczność zwrócenia uwagi na współpracowników, którzy mogą oczerniać bądź nadużyć zaufania, ostrzeżenie przed lekkomyślnością i powierzchownym traktowaniem spraw.

Uczucia- niepożądani adoratorzy, uwikłanie się w dziwne sytuacje uczuciowe, nieokiełznana namiętność, zdradliwi przyjaciele, strata przyjaciela, przeszkody i załamanie się układów rodzinnych i partnerskich, osamotnienie, seks bez miłości, brak kontroli nad własnymi emocjami.

różne-uleganie kaprysom i zachciankom, nadmierne analizowanie problemów własnej psychiki.

 

D. Słowikowska "Sekrety Małych Arkanów Tarota"

Link to comment
Share on other sites

 • 4 weeks later...

3 Kielichów - Ciesz się owocami życia z mężczyzną nie zważając,

Dokąd ten związek prowadzi; jakaś uroczystość związana z miłością, którą musisz docenić; szalejesz ze szczęścia; spotkanie z kimś, z kim wiesz, że naprawdę mogłabyś świetnie spędzić czas, dzięki waszej zgodności usposobień;

Spotkasz kogoś na przyjęciu lub przypadkowym spotkaniu towarzyskim;

Jego albo twoja nadmierna dominacja w związku; wychodź z domu i spotykaj się z ludźmi, umawiaj się na randki;

Drżysz z radości gdyż masz spotkać mężczyznę, któremu bardzo się podobasz; jesteś gotowa przeżyć frywolny a zarazem zmysłowy romans z mężczyzną.

Nancy Shavick - Tarot a miłość i przyjaźń

Link to comment
Share on other sites

 • 5 weeks later...

3 kielichów

 

Jako karta dnia:

Radośnie powitaj dzisiejszy dzień. Ciesz się życiem i pełnią istnienia. Nie zapomnij podziękować losowi za wszystko, co Ci ofiarował. Najlepiej będzie, jeśli podzielisz tą radość ze swoimi bliskimi i przyjaciółmi. Zaproś ich do siebie, zorganizuj rodzinne święto lub spotkanie przyjaciół. W końcu taki powód nie zdarza się każdego dnia.

 

 

Jako dobra rada: Świętuj swoje święta, a nie kalendarzowe.

 

Jako ostrzeżenie: Zanim odłożysz swoją radość do archiwum, podziel się nią z innymi.

 

 

Hajo Banzhaf - Klucze do tarota

Link to comment
Share on other sites

 • 8 months later...

3 Kielonki wskazują na szerokie kontakty,relacje,cieszenie się chwilą, spotkanie, imprezę, więcej niz dwie osoby w danej sprawie. Pokazuje pozytywne nastawienie do zwiazku i wdziecznosc z jaka bedziemy go przezywac. Spełnienie w związkach; wzajemne zauroczenie; urozmaicenie uczuć; radość dzielona z partnerem, rodzina oraz przyjaciółmi; powiększenie się rodziny; zapowiedz ciąży, porodu, macierzyństwa; sile, ale pozytywne emocje; serdeczne kontakty z ludźmi.

3 Kielonki to też oznaka że czegoś nam przybywa (kg także ;P) Jeśłi chodzi o charakter to wskazuje na osobę wesolą spontaniczną towarzyską, lubiacą się bawic tańczyć, śmiać, świętować, o facecie można powiedzieć że taki bawidamek

Link to comment
Share on other sites

 • 6 months later...

Świętowanie, radość, szczęście.

 

Uczucia

 

Pojawienie się karty w rozkładzie może być zapowiedzią wzmożonego życia towarzyskiego, częstych spotkań z Twoim ukochanym, niewykluczone, że w szerszym gronie. Może być to także zapowiedź spotkania towarzyskiego, na którym będziesz bawić się wspaniale i w dodatku, jeśli jesteś osobą samotną, będziesz mieć szansę na poznanie kogoś nowego. Twój nastrój w najbliższym czasie będzie pozytywny, Twoja pewność siebie, wdzięk, seksapil w tym okresie wzrośnie. Karta może sugerować, że będziesz się cieszyć niezwykłym powodzeniem. W pytaniu o to, czy w związek jest zamieszany ktoś trzeci, pojawienie się karty trójki pucharów, potwierdza istnienie takiej osoby. Należy być czujnym, być może osoba, z którą się spotykasz, umawia się nie tylko z Tobą. W pytaniu o to, jaki jest mężczyzna lub jaka jest kobieta, z którym/którą się widujesz, karta podpowiada, że jest to osoba lekkoduch, która uwielbia intensywne życie towarzyskie i na razie nie ma ochoty na rozpoczynanie poważnych związków. Może oznaczać osobę, która uwielbia flirtować, zdobywać i jedynie dobrze się bawić, często nie bacząc na konsekwencje. W stałych związkach trójka pucharów oznacza czas radości, pomyślności, okres różnych spotkań i okazji towarzyskich, również wesołe nowiny np. o narodzinach dziecka. Karta może też oznaczać taki niezobowiązujący związek, pełen szaleństwa i przygód, nie zawsze stały, ale na pewno interesujący. Trójka pucharów jako karta przestroga może ostrzegać przed tym by nie przesadzić ze zbyt swobodnym zachowaniem i przesadnym lawirowaniem w związku, czasami trzeba skupić się na czymś bardziej poważnym i uspokoić się, inaczej sytuacja może wymknąć się spod kontroli. W niektórych układach może oznaczać pojawienie się osoby, która wywoła zamieszanie w związku. Ufaj swojej intuicji i bądź czujna, nawet jeśli wszystko układa się pomyślnie w Twoim związku i wydaje się, że nikt Wam nie zagraża. Karta ta może bowiem niekiedy symbolizować trójkąt uczuciowy, romans, skok w bok. Spróbuj przyjrzeć się sąsiadującym kartom, czy one potwierdzają tę prognozę.

 

Finanse

Pozytywny okres dla Twoich spraw zawodowych. Obecność karty może sygnalizować, że na razie na naszej głowie nie spoczywa zbyt wiele trudnych obowiązków, czujemy się spokojniejsi, nastrój jest bardziej radosny, zniknęło napięcie. Nie narzekamy na przepracowanie ani na złą atmosferę w pracy. Pewien projekt zakończył się pomyślnie, zbieramy pochwały albo udajemy się na zasłużony odpoczynek bądź urlop. Jest to także znak, że firma przechodzi dobry okres, cieszymy się jej sukcesami. Karta ta to także poparcie osób trzecich, nowa, wspaniała współpraca dająca dobre perspektywy, imprezy firmowe, spotkania biznesowe, które przebiegają w dobrym nastroju. To także udana transakcja, nagrody dla pracowników, premie, harmonijne układy, okazja do świętowania, sukces, zwycięstwo, otrzymanie dotacji, radość z osiągnięć, twórcza atmosfera.

Horoskop, Wróżby, Tarot, Numerologia. Runy

Link to comment
Share on other sites

 • 5 months later...

Trzy Puchary

Three of Cups

 

Trzy kobiety tańczą w niebiosach, czerpiąc inspirację ze złotych fal u dołu. Są one ubrane w błękit, jak Miecze - symbol Żywiołu Powietrza, w zieleń, jak Pentakle - symbol Żywiołu Ziemi i w czerwień, jak Berła/Buławy - symbolizującego Żywioł Ognia. Pełna gracji ekspresja wszystkich żywiołów znajduje inspirację z głębin ludzkich emocji. To emocjonalne przeżywanie wiąże żywioły i pozwala dawać im z siebie to, co najlepsze.

Tak, jak Cesarzowa (III - Trzeci Duży Arkan Tarota), ta karta ukazuje naturalną radość i umiejętność znajdowania jej we wszystkim.

Jeśli wylosowałeś/wylosowałaś tę kartę, oznacza to, że jesteś w otoczeniu czegoś, co daje Ci radość i szczęście. Pamiętaj, aby to rozpoznać, uznać, przyjąć do siebie i wyrazić na zewnątrz wdzięczność. Spędź czas z innymi, celebrując proste radości życia.

Uważaj, by nie ignorować prostych przyjemności w życiu. To nie czas, by koncentrować się na problemach, choćby Cię akurat teraz przygniatały. Okazuj radość, wdzięczność i nastaw się na rozwój.

 

GILDEN TAROT BARBARA MOORE

 

Puchary03TheGildedTarot.jpg

Edited by BunnyZukino007
Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

3 puchary

wdzięk, urok, ukoronowanie sprawy, szczęśliwe zakończenie, wesele, ulga, powiększenie rodziny

 

Źródło: Kursy tarota - bezpłatny samouczek - wróżka wróżki wróżby tarot horoskop magia czary los przeznaczenie

 

Trójka kielichów

+Inspiracja artystyczna, przyjemność, ulga, oryginalność, kompromis, radość, entuzjazm, sukcesy na niwie artystycznej, twórcze kontakty, znalezienie trzeciego wyjścia, urozmaicenie w życiu, porozumienie, kompromis, niezwykły przekaz, wspólnota.

- osamotnienie, brak kontroli nad własnymi emocjami, smutek, utrata przyjaciół, niepożądani adoratorzy, fałsz, nadużycie zaufania bliskiej osoby, brak porozumienia, błache przyjemnostki, zdradliwi przyjaciele.

 

Źródło:Strona Domowa

Edited by Daffne
Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...
Guest Vampirella

Trójka Pucharów – OBFITOŚĆ

 

Obfitość, gościnność, picie i jedzenie, przyjemność, taniec, nowe ubrania, zabawa.

Zbytek, obfitość, sukces, przyjemność, zmysłowość, sukces przychodzący sam z siebie, powodzenie i łut szczęścia; miłość, dobroć, szczęśliwość, swobodność.

 

Źródło: Tarot Thota – Klucz do zrozumienia – Lon Milo DuQuette

Link to comment
Share on other sites

 • 1 year later...
Guest agnieszka007

TRÓJKA PUCHARÓW

 

To wdzięk,urok,rozstrzygnięcie sprawy,impreza,wesele,chrzciny,ulga,powiększenie rodziny.

Ta karta oznacza szczęśliwe zakończenie ważnego przedsięwzięcia,dobre zdrowie,witalność,uczucie spełnienia w miłości,pójście na kompromis,umiejętność znalezienia innego wyjścia z sytuacji.

W aspekcie negatywnym,tj.obok niekorzystnych kart,karta oznacza rozrzutność,a także powierzchowne przyjaźnie.

 

źródło''JASNOWIDZENIE W INTERPRETACJI KART TAROTA'' Piotr Gońciarz.

Link to comment
Share on other sites

 • 7 months later...
Guest Euterpe

jako kart dnia - miła zabawa w towarzystwie (+ jedzenie) :)

 

3 puchary + 4 buławy:

- wizyta gościa, przy którym świetnie spędziłam czas

- odebranie pozytywnej wiadomości

- szczęśliwy dzień w czterech ścianach

 

3 puchary w odpowiedzi na pytanie "jak przebiegną studia w czerwcu" -> wszystko, co konieczne udało się pozałatwiać, zdany egzamin i radość z tego :)

 

na pracę to także u mnie bardzo dobra karta :) Wyjątek jest tylko wtedy, gdy zadajemy pytanie "co dana osoba do nas czuje" i tutaj może i jest radość, ale też większe prawdopodobieństwo, że nie jesteśmy tą jedyną i odwrotnie.

 

 

W pytaniu "czy będzie sex w tym a tym dniu?" u mnie odpowiedzią jest "tak" :)

Edited by Euterpe
Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...
 • Maestro

Kładąc kiedyś karty koleżance na nowego partnera, wyszła jej 3 pucharów na pozycji serca.. Ona była na etapie zapominania o byłym i otwieraniu się na nowego mężczyznę, ta 3 pucharów sugerowała,że jeszcze ktoś tam zajmuje miejsce w jej sercu

 

 

Nasz problemy zdrowotne zostały zbagatelizowane ! Sytuacje stresowe też, nadmiar hormonu, w czakramie 5 problemy hormonalne.

źródło : Blog Wróżki Joanny

Edited by Euterpe
Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...
Guest Linkinia

3 kielichów jako karta dnia:

- dużo rozmów na uczelni z koleżankami

- odwiedziny koleżanki w akademiku (byłyśmy w trzy w pokoju)

- współpraca na zajęciach w grupie 3-osobowej

- konktakty telefoniczne

- rozmowy ze współlokatorami (3), ostatnio mijaliśmy się, więc wychwyciłam to

- umówiłam się z dwoma przyjaciółkami na spotkanie w trójkę

- bardzo dobry humor, zadowolenie ;)

Link to comment
Share on other sites

 • 8 months later...
 • 5 months later...

3 Kielichów: "Wesołość". Obchody,taniec,zabawa,spokój w towarzystwie z przyjaciółmi.

Z mojej talii "The Sorcerers Tarot".

 

W mojej medytacji z kartą oraz w wizji sennej 3 Kielichów pokazała:

- 3 kobiety: 2 w równym wieku,jedną dużo starszą

- 2 przyjaciółki rówieśniczki oraz matka jednej z nich

- impreza w gronie przyjaciół ale taka bez zaproszeń (wchodzisz,bo wiesz,że możesz i zbędne są dodatkowe formalności)

- rozmowy między trójką kobiet

- jedna z kobiet mówi mało,jakby chciała coś przemilczeć,z kolei druga-starsza mówi bardzo dużo,wręcz "wylewa" się z niej (to energia 3 Kielichów: czegoś może być przesyt albo niedosyt,w zależności od interpretacji)

- komunikacja przez współczesne środki przekazu: przez telefon oraz pisanie sms,jak również rozmowy na żywo siedząc obok siebie

- trzecia z kobiet jako łącznik energii,komunikacji dla dwóch pozostałych,to w nią "wlewają" swoje słowa pozostałe dwie (fajnie to pokazuje "Initiatory Tarot of the Golden Dawn": IGD-B-03)

- przeróżne emocje: od radości i wesołości,poprzez zamyślenie,poczucie winy po pretensjonalność i smutek

- jedna kobieta neutralna: kobieta "łącznik"; pozostałe dwie - jedna jest naładowana emocjami,a druga je tłumi (czyli w każdym "kielichu" co innego,tak jak w ludzkich sercach)

- uczucie swobody,bycia akceptowanym,bez konieczności potwierdzania,czy zapraszania,uczucie bezpieczeństwa

W pytaniach o ciążę: oczywiście przepowiada ją (bo tam gdzie dwoje "2 Kielichów" to i będzie troje "3 Kielichów'), jak również narodziny dziecka.

W pytaniach o związki niezbyt lubię tę kartę,gdyż pokazuje mi mężczyzn romansujących z kilkoma kobietami,a każda z nich chciałaby mieć go dla siebie,wiadomo:

a) "Lenormand Tarot": http://www.albideuter.de/html/le-b-03.html

B) "Necronomicon Tarot": NE-B-03

 

3 Kielichów:

To umiejętność cieszenia się z głębi serca i radości z osiągnięć, to karta ukazująca radosne wydarzenia, które świętujemy wspólnie z najbliższymi. Często oznacza zaręczyny, wesele, huczne imprezy, fetowanie. Komunia, chrzciny, impreza taneczna, seks, realizacja planu, zbiory.

 

(Arkana Małe,Dorota Dukowicz)

 

3 Kielichów - Słowa Klucze:

 

Prosta: przyjaźń,zadowolenie,przyjemność,radość

 

Odwrotna: utrata radości,romans,brak satysfakcji

 

(Dorota Dukowicz,"Tarot w praktyce")

 

 

3 Pucharów

Masz przed sobą radosną uroczystość,taką jak bankiet lub przyjęcie.

Alternatywnie karta ta oznacza koniec problemow.

Jeśli wcześniej zmogła Cię choroba lub kiepsko Ci się wiodło,już wkrótce zaznasz radości z odmiany losu.

 

Położenie odwrócone:

Zdarzenie,które masz nadzieję uroczyście uczcić,może się nie wydarzyć.

Ktoś zaprze się Ciebie lub spowoduje twoje rozczarowanie,zwłaszcza w sferze uczuć.

Dostrzeżesz inne strony tej osoby lub zdasz sobie sprawę,że wasz związek prowadzi donikąd.

 

"The Destiny Tarot"

 

3 Pucharów:

Mój Tarot pokazuje przez te kartę zawsze imprezę / imprezy.

 

Pokazuje mi zawsze "imprezę"/ zdarzenia,spotkania,w których uczestniczą 3 osoby z karty "Trójka Pucharów" + ta konkretna osoba,o którą pytam.

Czyli 4 osoby łącznie.

Wiem wtedy,że jest On /Ona + tych troje.

I zawsze Tarot pokazuje mi to bezbłędnie,tą kartą :).

Edited by Ismer
Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...
Guest Bethany

Lubię tę kartę. Zazwyczaj mi pokazuje miło spędzony czas, imprezę, z tym że niekoniecznie z alkoholem, tutaj bardziej pokazuje 9 Kielichów. Moja koleżanka ma 3 córeczki w zbliżonym wieku i jak karty chcą o nich powiedzieć, to właśnie w 3 Kielichach. Karta też może wskazywać na powiększenie rodzinki, jeśli para nie ma jeszcze dzieci.

 

Karta pokazuje mi trzy córeczki mojej koleżanki :).

Edited by Euterpe
Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...

3 KIELICHÓW

 

BLASKI: szczęśliwe zakończene planów i rozmów, narodziny, uroczystości, zabawa, świętowanie, szczęście w miłośći, wdzięczność, wyzdrowienie, umiejętność docenienia cudu życia.

 

CIENIE: rozpusta, choroby wskutek palenia, nadużywania alkoholu, obżarstwo, przedwczesna radość, odwrócenie się dobrej passy, utrata szczęścia, rozczarowanie, zazdrość, nieumiejętność okazywania radości, zgorzknienie.

 

Źródło: Barbara Antonowicz - Wlazińska "Karty Ridera Waite'a proste i skuteczne"

Link to comment
Share on other sites

 • 11 months later...
 • 1 month later...
 • 2 years later...
 • 8 months later...

Bardzo często pokazuje mi większą grupę osób, np. w pracy albo na uczelni, które razem mają coś zrobić, muszą współpracować. I ta współpraca jest przyjemna, jest bardzo miło, każdy daje coś od siebie, jej efekt jest "spoko". Ale jest to taki jednorazowy akt, chwilowe zjednoczenie, chwilowe miłe emocje. Nie prowadzi to do jakiegoś zaciesnienia więzi między tymi osobami, tworzenie czegoś większego. Ale na pewno w trakcie trwania jest miło i przyjemnie. 

 • W punkt 1
Link to comment
Share on other sites

 • 1 year later...
 • Ekspert

Karta zawsze pokazuje mi zaangażowanie osób trzecich w daną sprawę. Jak spotkanie to w większym gronie, a hak randka to z „przyzwoitką”. Najczęściej grono trzech osób bawiących się razem i czujących się dobrze w swoim towarzystwie. 
No i oczywiście wszelkie miłosne trójkąty. 

Link to comment
Share on other sites

 • 1 year later...
 • 9 months later...

W pytaniu o przyczyne dolegliwości zdrowotnych jak byście czytali 3 kielichy?

Kojarzy mi się z nadmiarem czegoś. Kielichy to płyny wiec przypuszczam że może być np spływająca flegma ..nadmiar śluzów w organizmie. 

Z drugiej strony karta nie mówi o poważnych dolegliwościach. 

 

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 • Moderator
Cytat

W pytaniu o przyczyne dolegliwości zdrowotnych jak byście czytali 3 kielichy?

Kojarzy mi się z nadmiarem czegoś. Kielichy to płyny wiec przypuszczam że może być np spływająca flegma ..nadmiar śluzów w organizmie. 

Z drugiej strony karta nie mówi o poważnych dolegliwościach. 

 

Z zaburzonym przepływem lub coś na zasadzie, że organizm "bawi się" zamiast pracować, np. Zaburzona perystaltyka jelit, czyli tzw. Leniwe jelita, ale tak jak piszesz, to nie jest nic poważnego. Ewentualnie folgowanie sobie w przyjemnościach zwłaszcza jeśli chodzi o trunki

Edited by Lunaria
 • Like 1
 • Thanks! 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...