Jump to content

Guest truskawka

Recommended Posts

Guest truskawka

9rixih.jpg

 

 

Znaczenie karty 10 Pucharów:

 

Szczęście rodzinne, bezpieczeństwo emocjonalne, harmonia, zaufanie, spełniona miłość, czas radości, stabilizacja finansowa, wsparcie wśród najbliższych, poczucie przynależności. Karta, która ma bardzo pozytywne znaczenie, szczególnie w pytaniach o związki, gwarantuje bowiem spełnienie, harmonię i udane życie rodzinne.

 

Źródło – strona internetowa: Strona główna - Tarot - Arkana Małe

 

Dobra, piękna, porywająca miłość. Jedność z kimś, kogo się kocha. Pełna realizacja planów. Szczęście. Sukces towarzyski. Rozwój duchowy, intelektualny, uczuciowy. Pokój. Udane życie rodzinne. Dom. Cnota i prawość. Dobre układy towarzyskie. Altruizm. Akceptacja. Ekstaza, uniesienie.

 

Odwrócona: Kłopoty rodzinne. Nieszczęście. Nienawiść, złość, rozdrażnienie. Walka. Strata przyjaciela. Ingerencja rodziny, przyjaciół lub znajomych w nasze sprawy. Manipulacja. Złe zamiary. Zazdrość i jej skutki.

 

Źródło - Suliga Jan Witold "Tarot. Karty, które wróżą"

Edited by Daffne
dodanie karty
Link to comment
Share on other sites

 • 9 months later...

10 Kielichów - porywająca miłość, udane życie rodzinne, ślub, poprawa stosunków w związkach, spełnienie w miłości, nowe projekty artystyczne, miłość do ojczyzny.

 

10 Kielichów (odwrócona) - kłopoty rodzinne, zazdrość i jej skutki, skłonność do przesady, nieodwzajemniona miłość, zdrada partnera, nienawiść.

 

Alla Alicja Chrzanowska "Tarot prosty i skuteczny"

 

Rada z jednej karty:

 

Karta ochronna rodziny. Zapowiedź szczęścia rodzinnego, spełnienia, radości i spokoju. Doceniaj to, co masz. Szczęśliwej rodziny, związków nie można kupić za żadne pieniądze. To nagroda za dobre serce, mądrość i odpowiedzialność.

 

Źródło: Barbara Antonowicz-Wlazińska "Przepowiednia z jednej karty Tarota"

Edited by Euterpe
Link to comment
Share on other sites

10 KIELICHÓW-zycie w zgodzie ze soba,pewnosc swoich uczuc,harmonia ,zawarcie zwiazku malzenskiego,pozytywny wynik w kazdej sprawie,karta szczesliwych zakonczen,zwiazek z milosci,chcila najwiekszego szczescia ,zakonczenie pracy artysty-obraz

 

Dziesiątka Pucharów

czyli melancholia spełnionych marzeń

Ogólnym hasłem dla dziesiątek jest kres drogi. Kiedy w rozkładzie pojawia się dziesiątka, znak to wyraźny, że osiągnięto wszystko, co na danym etapie było możliwe. Aleister Crowley opatrzył Dziesiątkę Pucharów tytułem Przesyt, dając w ten sposób do zrozumienia, iż karta ta oznacza zaspokojenie pragnień i pochwycenie wszystkich przedmiotów pożądania. Czyżby w takim razie Dziesiątka Pucharów była najszczęśliwszą ze wszystkich kart? Wcale nie! Bo cóż robić dalej, co począć z całym życiem, kiedy pożądanie zostało zaspokojone? Żyjemy wszak po to, aby nasycać swoje głody... A jeśli głód nie dolega? Jeśli nie ma pragnień? Często na tym polega jeden z najbardziej kryzysowych momentów w życiu. O smutku spełnionych marzeń napisano niejedną powieść...

 

Ktoś, kto zaspokoił pragnienia, zarazem traci napięcie, które dotąd trzymało go w gotowości. I właśnie w takim momencie może łatwo paść ofiarą zewnętrznych niebezpieczeństw. Crowley zaszyfrował tę przestrogę wybierając dla tej karty jej astrologiczny odpowiednik: działanie Marsa w znaku Ryb.

 

Zazwyczaj Dziesiątka Pucharów oznacza stan rozprężenia i relaksu graniczący z utratą tych sił napędowych, które zwykle ludzi zmuszają do walki o byt. Otóż kiedy działają energie tej karty, już się o nic walczyć nie chce. Człowiek w takim stanie nie myśli o zmaganiach, walce ani o osiąganiu celów. Cele są przecież osiągnięte... Bliższe są mu wtedy myśli o roztopieniu się we wszechświecie, o samoofiarowaniu, poświęceniu się. W takim stanie łatwo rezygnuje się z siebie. Dla ludzi, których życie jest nieustanną gonitwą, taki moment może być rzeczywiście bardzo niebezpieczny!

 

Jak wszystkie karty z serii Pucharów, również Dziesiątka Pucharów największe pole do popisu znajduje w miłości - i oznacza miłość mistyczną, kosmiczną; uczucia, dla których trudno już jest znaleźć ludzką miarę. To taka miłość, kiedy już w ogóle nie myśli się o sobie ani o potrzebach własnego ja.

 

Przy pytaniach o stosunki z innymi ludźmi, trzeba tej karcie przyglądać się z wielką uwagą, gdyż może ona oznaczać, że pytający ma do czynienia z kimś drugim, kto żąda od niego takich właśnie nadludzkich wyrzeczeń i poświęceń. Zwłaszcza w zestawieniu z Diabłem, Cesarzem i podobnie władczymi kartami dziesiątka Pucharów może świecić jak sygnał alarmowy.

 

W sprawach finansowych i innych, dotyczących życia praktycznego, ta karta raczej oznacza skłonność do rozdawania bogactw niż do ich gromadzenia. Ten, komu przyświeca Dziesiątka Pucharów, już mało dba o marności świata tego...

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Dziesiątka Pucharów czyli: melancholia spełnionych pragnień

Dziesiątka Pucharów oznacza, że pragnienia zostały zaspokojone, marzenia spełnione; a człowiek, którego ta wróżba dotyczy, nie ma już celów, o które chciałby zabiegać. Dla życia uczuciowego jest to kres drogi.

 

Dziesiątka Pucharów jako pierwsza i kluczowa karta w rozkładzie:

 

To, czego pożądałeś, dostałeś i nie chcesz więcej. Masz, czego chciałeś. Twoje poszukiwania osiągnęły cel. Problem nie budzi w tobie żywych uczuć. Miłość wypaliła się. Entuzjazm minął i nie wróci. Bardzo możliwe, że zadajesz to pytanie z nudów lub z próżnej ciekawości.

 

Jako karta druga z kolei, ostrzegająca, mówiąca o negatywnej stronie tego, co się dzieje:

 

Nie ma w tobie wystarczającej motywacji, aby robić (kontynuować) to, o co pytasz. W tym stanie ducha możesz paść łupem kogoś, kto ma nad tobą energetyczną przewagę. Wczoraj święciłeś zwycięstwo, jutro możesz pójść w niewolę. Uważaj! Ktoś od ciebie może zażądać ofiar i poświęceń.

 

Jako karta trzecia - co robić?

 

Nie działaj. Jeżeli karta nr 1 jest pomyślna, przełóż to na później, odczekaj na lepszy moment. Jeżeli karta nr 1 była niepomyślna, 10 Pucharów na trzecim miejscu jest wystarczających sygnałem, żeby się wycofać z całego przedsięwzięcia.

 

Jako karta nr cztery - ślady przeszłości:

 

Masz nawyk myśleć: A po co mi to? Lepiej zrezygnować. Nie warto się angażować. Wydaje ci się, że kiedyś, dawno temu, już wszystko miałeś, a teraz i tak się tego nie uda powtórzyć...

 

Jako karta nr pięć - osoba partnera (partnerów):

 

Twojemu partnerowi nie wystarczają zwykle, ziemskie i realne osiągnięcia (lub np. dowody twoich uczuć) - i pragnie rzeczy, które przerastają to, co ty mógłbyś mu dać.

 

Jako karta szósta - nadciągająca przyszłość:

 

Zbliża się sukces - ale taki, który zaraz przemieni się w melancholię i rozczarowanie, że to tylko tyle, że nic więcej.

 

Jako karta siódma - też przyszłość; ale takie przyszłe wydarzenie, które nadejdą nieoczekiwanie i niezgodnie z tym, co dzieje się teraz:

 

Niespodziewanie stracisz serce do swoich przedsięwzięć (albo do kogoś, kogo kochasz).

 

Jako karta ósma - to co jest niezmienne:

 

...Ale twój obecny stan braku motywacji, przesytu i rozprzężenia nie zmieni się.

 

Karta dziewiąta - gdzie możesz mieć wybitne osiągnięcia:

 

Możesz spojrzeć na swoje życie i życie innych z lotu ptaka, z dalekiej perspektywy. Możesz komuś doradzać, ponieważ pewne sprawy w swoim życiu przeżyłeś aż do końca.

 

Karta dziesiąta - pożytki dla innych:

 

Twoje uczucia mają wymiar już nadziemski, mało realny - ale jednak może inni na tym skorzystają.

 

Karta jedenasta - rzeczy nieokreślone, nie skończone i nieudane:

 

Dziwny koniec twoich pasji, namiętności, entuzjazmu: sam o nich zapominasz.

 

Karta dwunasta - dodatkowe wskazówki do interpretacji:

 

Zwróć uwagę na to w rozkładzie kart, co może znaczyć, że pytającemu brakuje serca do jego spraw.

 

Karta trzynasta - pierwsze zwiastuny następnego etapu w życiu:

 

W dalszej perspektywie widoczny jest przesyt, osiągnięcie celów i melancholia dojścia do kresu - ale to jeszcze nie teraz i nie szybko.

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

Taraka: Astrologia, szamanizm, warsztaty, Słowianie. Nowości

 

Pełnia szczęścia płynąca z osiągnięcia harmonii, spokoju i wszelkich wyznaczonych sobie celów zarówno w życiu osobistym jak i uczuciowym również konieczność zatrzymania wszystkiego dobrego co się ma nie pozwalając na to aby coś zburzyło szczęście rodzinne. Ostrzeżenie płynące z tej karty to: nie zatracać tzw. motoru napędowego, który towarzyszył czlowiekowi przed osiągnięciem pełni szczęścia.

 

 

 

WRÓŻBY - TAROT

 

Karta szczęśliwych zakończeń, oznacza rodzinę, społeczność. Ciężkie czasy są poza nami, zewsząd płynie miłość i wsparcie, tworząc emocjonalną obronną tarczę. W życiu niestety nie zawsze wszystko kończy się dobrze. Jest to jednak chwila szczęścia, gdy mamy to, czego pragnęliśmy. Nie można długo przebywać w tym miejscu, ponieważ żywioł wody jest płynny i zmienny. Emocje i uczucia ulegają transformacjom. Trzeba szukać nowych źródeł inspiracji i emocji. Jeśli nie będziemy mieć nowych celów ryzykujemy wpadnięciem w stagnację uczuciową i życie w zawieszeniu. W blaskach podkreśla spokojne i bezpieczne otoczenie. Poszukiwanie spełnienia ukoronowane sukcesem. Doskonała miłość i zgoda między ludźmi. W cieniach przynosi rozbicie uporządkowanego trybu życia, podejmowanie działań spowodowanych niechęcią do ludzi, egoistyczne wykorzystywanie dobrej woli innych. Manipulowanie ludźmi dla celów osobistych.

 

Na Dziesiątce Kielichów widzimy kochającą się parę i ich beztroskie dzieci. W tle jest dom rodzinny, otoczony drzewami i wodą. Tęcz pucharów wieńczy tę scenę. Cynicy mogą kpić z tego romantycznego obrazka, ale ja go widzę jako symbol tego, czym nasze życie emocjonalne powinno być w swym najlepszym wydaniu. Uczucia, które są tu przedstawione są ideałem, który jest dla nas w zasięgu ręki.

Po pierwsze, radość. Radość idzie przed szczęściem, zadowoleniem, uciechą. Jest uczuciem, które przychodzi, gdy na najgłębszym poziomie wiemy, że jesteśmy jednością ze wszystkim i to jest dobre. Niestety, nie jest to powszechne uczucie. Zbyt często jesteśmy zaślepieni przez ścieżki życia i przytłoczeni jego wyzwaniami. Radość istnieje jednak i jaśnieje nam.

Pokój jest innym aspektem Dziesiątki Kielichów – spokój, który przychodzi, gdy wszystkie żywioły są w harmonii. Jest pokój wewnętrzny i zewnętrzny, które są wzajemnie swoim odbiciem. Gdy jesteś w harmonii sam ze sobą, doświadczasz harmonii w swoim otoczeniu. Gdy widzisz Dziesiątkę Kielichów, wiedz, że możliwy jest koniec wrogości. Jeśli wokół ciebie są walki, mogą ucichnąć. Jeśli jesteś w stanie wojny sam ze sobą, możesz znaleźć pokój.

W odczycie karta ta często sygnalizuje czas obfitych błogosławieństw. Mówi ci, że możesz sięgnąć po spełnienie, na które zasługujesz i przyjdzie ono do ciebie. Poszukaj sposobów zrealizowania radości i stworzenia pokoju. Możesz znaleźć klucz do szczęścia w swojej rodzinie. Twoja rodzina jest grupą osób, z którymi jesteś związany emocjonalnie – na dobre i na złe. Jeśli teraz w twojej rodzinie są kłopoty, pracuj nad odzyskaniem harmonii. Jest to dobry czas na wielka bliskość.

Edited by Euterpe
Link to comment
Share on other sites

 • 3 months later...

10kielichów- trwałe powodzenie oraz szczęśliwa karta Tarota

Działania-pełna realizacja planów, wykorzystywanie zebranych doświadczeń, przewidywane kłopoty nie nadejdą lub będą znacznie mniejsze, oddalenie obaw i lęków, wsparcie i zrozumienie ze strony rodziny.

Praca- przypływ sił twórczych, działanie uwieńczone sukcesem, sukces odniesiony w pracy zespołowej, poparcie ze strony szefa lub współpracowników, protekcja

Uczucia- porywająca miłość, trwała przyjaźń, spełnienie uczuciowe, zgoda i harmonia w małżeństwie, w rodzinie, zapowiedź małżeństwa, ślub, ślub własnego dziecka, szczęście rodzinne

Różne-zmiana domu, wejście na wyższy etap rozwoju duchowego, spełnienie życzeń, karta jako dar losu

 

10kielichów odwrócona

działania- brak własnej woli i zdania, człowiek-chorągiewka, bałagan w działaniu, autodestrukcja, negatywne wpływy z przeszłości hamujące rozwój, ingerencja bliskich osób w podejmowane działania.

Praca-manipulacja, presja, opóźnienia w realizacji wykonywanych zadań, trudności z ukończeniem pracy przez wtrącanie się osób trzecich.

Uczucia-nieodwzajemniona miłość, niezadowolenie i rozczarowanie, zdrada partnera, małżonka lub przyjaciela, kłótnie w rodzinie , rozłąka z partnerem, samotność, ostrzeżenie przed załamaniem się związku

Różne-nieszczęście, nadwrażliwość

 

"Sekrety Małych Arkanów Tarota"-D.Słowikowska

Link to comment
Share on other sites

 • 4 weeks later...

10 Kielichów - Jesteś w nim bardziej zakochana niż w jakimkolwiek mężczyźnie, którego znałaś przed nim;

Jesteś ogromnie szczęśliwa, kiedy przebywacie razem;

Chciałabyś założyć z nim rodzinę, gdyż widzisz w nim doskonałego partnera życiowego oraz ojca;

Masz z nim ścisłą więź, której nikt nie może rozerwać;

Uczuciowy spokój i bezpieczeństwo;

Jesteś całkowicie szczera z mężczyzną;

Postępujecie tak gdyż macie siebie;

Jego miłość pozwala ci czuć się w pełni człowiekiem;

On wie, że doskonale pasujesz do każdej dziedziny jego życia oraz, że akceptujesz Jego osobowość i przyzwyczajenia i że nigdy nie będziesz próbowała go zmieniać;

Najlepiej spędzasz czas z nim i waszymi dziećmi;

Tworzycie harmonijną rodzinę;

Jako para wytwarzacie spokojne wibracje i przekonujecie innych do siły miłości;

Spotkanie ze wspaniałym mężczyzną, który zostanie waszym wspólnym przyjacielem.

Nancy Shavick - Tarot a miłość i przyjaźń

Link to comment
Share on other sites

 • 5 weeks later...

10 kielichów

 

Jako karta dnia: Dzisiaj masz powody do radości. Może nim być szczęśliwie zakończona praca, może spotkanie z sympatycznymi ludźmi. Nie wykluczone, że będzie mowa o nowej miłości lub przyjaźni. Zwróć uwagę na to, gdzie zaprowadzi Cię dziś los.

 

Jako dobra rada: Poczuj się u siebie i podziel swoje szczęście z innymi.

 

Jako ostrzeżenie: Nie wpadaj w przesadę i nie próbuj wyglądać na szczęśliwszego, niż jesteś.

 

Hajo Banzhaf - Klucze do tarota.

Link to comment
Share on other sites

 • 1 year later...

Dziesięć Pucharów

Ten of Cups

 

Kobieta i jej córka siedzą przed przytulnym domem. Ich niespieszna wewnętrzna aktywność i pracowitość podkreślona jest obecnością skrzętnie uwijających się pszczoł, podczas gdy figlarny kot bawi się u stóp kobiet. Ponad tym domem i tą rodziną widać puchary ułożone w kole - odnoszące się do Koła Fortuny (X Wielki Arkan). Pokazana rodzina prowadzi harmonijne życie wolne od walk, sporów, konfliktów i niezgody.

Można zauważyć nieobecność osoby rodzaju męskiego. Artysta stworzył ten obraz tak, jakby był mężczyzną mającym powrócić z pracy do swej rodziny. Scena na obrazie pokazuje zadowolenie i radość jaką on, mężczyzna doświadcza.

Stworzyłeś szczęśliwy dom, bieresz udział w szczęśliwym życiu rodzinnym. Jest ono pełne satysfakcjonującej aktywności i komfortu. ta chwila jest esencją wewnętrznej radości i błogości - ciesz się nią. Smakuj radość życia, ciesz się błogostanem.

Uświadom sobie swoje zadowolenie, ale nie zwróć się ku lenistwu. Nie zaniedbuj rodziny, nie lekceważ najbliższych myśląc, że wszystko jest świetnie. Wszystko faktycznie jest świetnie, ale to dlatego, bo jesteś uważny w stosunku do każdego, dbacie wzajemnie o siebie, szanujecie się wzajemnie. Tak właśnie się zachowuj.

 

GILDEN TAROT BARBARA MOORE

Puchary010pozlacanytaro.jpg

Edited by BunnyZukino007
Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

+ pomyślne życie rodzinne, małżeństwo, wesele, związek, spotkanie w gronie przyjaciół, ekstaza, uniesienie, wyższy etap rozwoju, ślub własnego dziecka, dobry nastrój, oddalenie obaw i lęków, nowe projekty.

- przerwana ceremonia ślubna, problemy rodzinne, dyskusje w gronie przyjaciół, choroba, wrażliwość, zahamowanie rozwoju z powodu negatywnych wpływów z przeszłości, nieodwzajemniona miłość, zdrada partnera, małżonka, przyjaciela

 

Źródło: strona internetowa:Strona Domowa

 

Rodzinne szczęście, spełnienie życzeń, miłość, zgoda, harmonia małżeńska, ślub, związek z miłości

Źródło: strona internetowa:Kursy tarota - bezpłatny samouczek - wróżka wróżki wróżby tarot horoskop magia czary los przeznaczenie

 

10 Pucharów:

Pełnia szczęścia płynąca z osiągnięcia harmonii, spokoju i wszelkich wyznaczonych sobie celów zarówno w życiu osobistym jak i uczuciowym również konieczność zatrzymania wszystkiego dobrego co się ma nie pozwalając na to aby coś zburzyło szczęście rodzinne. Ostrzeżenie płynące z tej karty to: nie zatracać tzw. motoru napędowego, który towarzyszył czlowiekowi przed osiągnięciem pełni szczęścia.

 

Źródło:strona internetowa: Arkana Małe*-*MagiaTarota.info - Tarot Numerologia Horoskop Astrologia

Edited by Daffne
Link to comment
Share on other sites

 • 1 month later...
Guest Vampirella

Dziesiątka Pucharów – SYTOŚĆ

 

Sprawa rozstrzygnięta z dobrym rezultatem.

Trwały sukces i szczęście, ponieważ inspirowane wyższą misją. Karta nie tak zmysłowa jak „Władca Szczęścia Materialnego”, ale chyba jeszcze bardziej szczęśliwa. Rozkosz, hulanka, rozpusta, łagodność, spokój. Dobroć, litość, dobroduszność, swawolność, marnotrawstwo itd., w zależności od położenia.

 

Źródło: Tarot Thota – Klucz do zrozumienia – Lon Milo DuQuette

Link to comment
Share on other sites

 • 2 years later...
 • Maestro

Pokazała mi totalne spełnienie, szczęście emocjonalne,połączenie serc,dusz i ciał w sytuacji intymnej..Coś pięknego i niesamowitego..

 

Nadcisnienie tętnicze, ale nie jest problemem, polepszenie zdrowia.

źródło : Blog Wróżki Joanny

Edited by Euterpe
Link to comment
Share on other sites

 • 11 months later...

10 Kielichów: "Harmonia". Opieka,dom,serce,odkryte sekrety,pokój sam z sobą i z innymi.

Z mojej talii "The Sorcerers Tarot"

 

10 Kielichów

Emocjonalne spełnienie- konieczność zasiania lub rozpoznania nowego potencjału.

Harmonia rodzinna, sprawy domowe, rodzinne, małżeńskie, wdzięczność, emocjonalne uzupełnienie, pełnia szczęścia, radosny czas, wiadomości od kogoś z rodziny, przyjaźń, bezpieczny związek, romans.

Minusem jest brak entuzjazmu i celów do realizacji. Żądanie ciągłego poświęcania się.

 

(Arkana Małe,Dorota Dukowicz)

 

Wieczór w energii 10 Kielichów:

- procenty + miłość + łzy,w domu,solo

Dosłownie tak: MS-B-10

 

10 Kielichów - Słowa Klucze:

 

Prosta: rodzina, życie w harmonii,realizacja,wdzięczność

 

Odwrotna: tęsknota za rodziną,rozpad związku,liczne niepowodzenia

 

(Dorota Dukowicz,"Tarot w praktyce")

 

10 Pucharów

Karta ta symbolizuje długotrwałe szczęście i zadowolenie,zwłaszcza w domu lub w gronie rodzinnym.

Będziesz dawać z siebie oraz otrzymywać wiele miłości i uczucia.

Skrywane w duchu marzenie wkrótce się spełni.

 

Położenie odwrócone:

Chociaż w danej chwili możesz być zadowolony z życia,nie popadaj w samozadowolenie.

Licz się z utratą czegoś,co wysoko cenisz,np. więzi uczuciowej,tylko dlatego,że nie wykazujesz dostatecznej troski i dbałości o nią.

 

"The Destiny Tarot"

 

10 Pucharów

Rozmyślałam o karcie 10 Pucharów...

Trochę też z nią pomedytowałam.

I wiecie,co?

Odkryłam,że 10 Pucharów - to wcale nie jest jedno jedyne sztywne znaczenie,co do jednego jedynego uczucia miłości oraz rodziny.

Nie!

Puchary to uczucia.

A uczuć posiadamy multum.Co człowiek,to inne odczucia,uczucia oraz przeżycia.

Nie mówiąc już o tym,że gama uczuć przeżywanych przez człowieka,to całe ich spectrum:

-przyjemne, -nieprzyjemne, -złe, -dobre

(tu zamieszczam link, w kolejności alfabetycznej wymieniona jest ilość i jakość uczuć odczuwanych przez człowieka:

Podział uczuć: przyjemne-nieprzyjemne)

 

Dlatego,osobiście uważam,że w 10 Kielichach może znajdować się dosłownie wszystko,każde uczucie.

A tych Kielichów jest aż 10.

I w każdym z nich coś się mieści.

Mnie - raz pokazała karta płacz.

Innym razem smutek.

Jeszcze innym tęsknotę za miłością.

Kolejnym razem zniechęcenie.

I mogłabym tak wymieniać i wymieniać.

Wszystko oczywiście zależy od pytania,ale zawsze należy pamiętać,iż gama uczuć jest ogromna i wszystko może się w nich mieścić.

To tyle,ode mnie.

Pozdrawiam :)

Edited by Euterpe
Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...
Guest Euterpe

10 pucharów na pracę:

- brak awansu

- brak możliwości rozwoju

- zakończenie pracy

 

10 pucharów na uczucia:

- pełnia szczęścia

 

kiedyś pokazała mi ta karta kino i bardzo przyjemnie spędzony dzień.

Link to comment
Share on other sites

 • 3 weeks later...

10 KIELICHÓW

 

BLASKI: szczęście rodzinne, spełnienie w rodzinie, związku, partnerstwie, bezpieczeństwo emocjonalne, zaufanie do swich uczuć, współczucie dla innych, spełnienie marzeń, zawarcie związku małżeńskiego, umiejętność połączenia w sobie różnych części osobowości i spełniania ich potrzeb: dziecka, dorosłego i rodzica; dziewczynki i kobiety, mężczyzny i chłopca.

 

CIENIE: niespełniona miłość, brak szczęścia rodzinnego, tęsknota za posiadaniem rodziny, życie iluzjami, ideałami, fantazjami nie mającymi nic wspólnego z rzeczywistością, stawianie zbyt wygórowanych oczekiwań wobec siebie, małżonka, dzieci i stąd narażanie się na ciągłe frustracje, zakończenie związku, przyjaźni.

 

Źródło: Barbara Antonowicz - Wlazińska "Karty Ridera Waite'a proste i skuteczne"

Link to comment
Share on other sites

 • 3 months later...

Jak mnie postrzega kolega ?

-10pucharow- myślałam że jako osobę rodzinną,domatorke itp.

Po jakimś czasie usłyszałam od wspólnego znajomego jak mówił o mnie ,ze jestem podobna do kota z zachowania, ze lubie ciepelko, takie w przenosni i doslownie, ze jestem tam gdzie jest wygodnie i przytulnie, a na mojej karcie lezy kotek przy kominku i bujanym krzesle.... sielanka ;)

W dodatku ma zwyczaj mówienia do mnie KOTKU (już wiadomo,dlaczego:))

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...
 • 6 months later...
 • 4 years later...
Guest Lianna

Z jednej strony mi pokazuje rodzinę, ciepło, szczęście, ale to też nie zawsze. Jeżeli nie jest dla przykładu zbyt dobrze, to raczej już nie będzie lepiej.

Karta rodziny. W pytaniu czy będą dzieci - tak, będzie dwoje.

Link to comment
Share on other sites

Radość w gronie rodzinnym pokazuje mi 10monet, ta sama cyfra w pucharach zwiastuje mi raczej kontynuacje stanu rzeczy jakie są obecnie. Tak jak @Lianna napisałaś, lepiej nie będzie.

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 • 9 months later...

Zależy, gdzie ta karta wyjdzie też, czy na początku rozkładu, czy na końcu. Jak na początku- osiągnęliśmy już max możliwości, także nie jest aż tak pozytywną kartą. Czasem mi pokazuje taki przesyt emocjonalny, coś na zasadzie "rzygam tęczą". Swoją drogą - na karcie jest tęcza :hihaha:

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Lianna napisał:

Zależy, gdzie ta karta wyjdzie też, czy na początku rozkładu, czy na końcu. Jak na początku- osiągnęliśmy już max możliwości, także nie jest aż tak pozytywną kartą. Czasem mi pokazuje taki przesyt emocjonalny, coś na zasadzie "rzygam tęczą". Swoją drogą - na karcie jest tęcza :hihaha:

A jak wypada w środku rozkładu? Np. na trzeciej pozycji? :) 

Link to comment
Share on other sites

 • 6 months later...

w odpowiedzi na pytanie jaki ten ktoś jest w seksie:

- ciepły, czuły, troskliwy, cierpliwy

- potrzebuje głębokiej więzi i bez tego ani rusz

- w czasie i po ma tak zwany odlot

- bierze pod uwagę nie tylko swoje potrzeby, ale też partnera

- czasami wskazuje łączenie seksu z chęcią powiększenia rodziny

 

jeżeli jest to pierwsza karta, która odpowiada na pytanie w stylu "jak będzie wyglądać rozwój tego i tego", to oznacza, że nic więcej w tej materii nie osiągniemy niż to co już jest. 

 

pokazuje też:

- ciepło

- wrzucenie na luz

- rozrywka (samemu lub z kimś)

- troskliwość

- cierpliwość

- make love not war

- radość

- miłość/zakochanie

 • Like 1
 • W punkt 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...