Jump to content

Guest truskawka
 Share

Recommended Posts

Guest truskawka

Znaczenie karty Król Pucharów:

 

Reprezentuje mężczyznę w dojrzałym wieku, którego ce****e wielka życzliwość, dobroć, uprzejmość, uczuciowość. Ojcowska natura, chęć udzielania pomocy potrzebującym, łaskawa postawa. Jako ojciec Król Pucharów dba o szczęście swoich dzieci, troszczy się i stara zapewnić odpowiedni byt. Jako przyjaciel jest osobą godną zaufania, na której można polegać. Chętnie doradzi i pomoże, jeśli zajdzie potrzeba. Jako partner oznacza mężczyznę, który potrafi wyrażać uczucia, jest dojrzały i bardzo opiekuńczy. Ponadto karta symbolizuje mądrego doradcę, autorytet na płaszczyźnie duchowej, stabilność emocjonalną, wrażliwość, przyjazne nastawienie do ludzi. Zawody, które reprezentowane są przez Króla Pucharów, to przede wszystkim te związane z pracą społeczną, nauczaniem, doradzaniem.

 

Źródło – strona internetowa: Strona główna - Tarot - Arkana Małe

 

Król kielichów to lekarz, terapeuta, psycholog, kapłan, nauczyciel i wykładowca.

 

Źródło: B. Antonowicz-Wlazińska "Przepowiednia z jednej karty Tarota"

 

KRÓL KIELICHÓW

 

Typ osoby: starszy wrażliwy mężczyzna; włosy rude lub brązowe, oczy szare lub zielone; wiek od 65–75 lat lub mężczyzna po pięćdziesiątce.

 

Charakter: odpowiedzialność, mądrość, opanowanie; twórcza i dojrzała wyobraźnia; introwertyk o bogatym życiu wewnętrznym; życzliwość, wyrozumiałość, uczuciowość, empatia, opiekuńczość.

 

Znaczenie: okres wewnętrznej harmonii i spokoju; przyjazna atmosfera w miejscu pracy; praca twórcza; dystans w stosunku do siebie i swoich spraw; mądry doradca; poparcie wpływowego mężczyzny; działalność charytatywna; odpowiedzialna osoba urzędowa posiadająca dużą władzę; mistrzostwo; mistrz.

 

Uczucia: odwzajemnione uczucia; czuły kochanek lub przyjaciel na, którym można polegać; harmonia w związkach; ojcostwo; towarzysz życia; mąż.

 

KRÓL KIELICHÓW ODWRÓCONY

 

Charakter: brak skrupułów; nieuczciwość; manipulowanie innymi przez emocje; fałsz; brak opanowania; nerwowość; złośliwość; sarkazm; gniew; niedojrzałość; dwulicowość; podłość; narcyzm.

 

Znaczenie: utrata honoru; możliwość skandalu; wykorzystywanie słabości innych ludzi; brak optymistycznych perspektyw; nieobliczalne posunięcia, których skutków nie można przewidzieć; niewykorzystane talenty; ostrzeżenie przed manipulacją!; ostrzeżenie przed kradzieżą lub oszustwem.

 

Uczucia: trudny i nieharmonijny związek; kłótnie i nieporozumienia z partnerem; złe prognozy dla spraw uczuciowych; niedojrzałość

 

Zdrowie: wszelkie płyny ustrojowe poza krwią.

 

Źródło: "Sekrety Małych Arkanów Tarota" - Dorota Maria Słowikowska

 

Król kielichów – pozycja prosta – osoba promieniująca ciepłem i życzliwością; dystans w stosunku do siebie i swoich spraw; umiejętność wczucia się w sytuację drugiego człowieka; poparcie wpływowego mężczyzny; panowanie nad swoimi emocjami; analizowanie własnych uczuć; harmonia w związkach; osoba starsza, pomiędzy 65 a 75 rokiem życia.

 

Król kielichów – pozycja odwrócona – niebezpieczeństwo skandalu, hańba, wstyd; zaspokajanie własnych kaprysów i zachcianek kosztem partnera; hipokryzja; niemożność przewidzenia skutków własnych działań; osoba żerująca na ludzkich emocjach; kłótnie i nieporozumienia z partnerem; trudny i nieharmonijny związek.

 

Cechy charakteru prezentowane przez króla kielichów:

a) w położeniu prostym: kreatywność, bogata wyobraźnia, ambicja, duchowość, uzdolnienia artystyczne, wrażliwość, czułość, uczuciowość, empatia, miłość kosmiczna, współczucie.

B) w położeniu odwróconym: brak skrupułów, nieuczciwość, niewrażliwość, gniew, wybuchowość, manipulowanie innymi, wykorzystywanie emocji, fałsz, twardość, nerwowość.

 

Źródło: "Tarot a miłość" - Alla Alicja Chrzanowska

 

Król kielichów – pozycja prosta – życzliwie usposobiony specjalista o ustalonej pozycji; mądry doradca; twórcza, dojrzała wyobraźnia; osoba promieniująca ciepłem i życzliwością; dystans w stosunku do siebie i swoich spraw; umiejętność wczucia się w sytuację drugiego człowieka; zdolności artystyczne; poparcie wpływowego mężczyzny; działalność charytatywna.

 

Król kielichów – pozycja odwrócona – niebezpieczeństwo skandalu, hańby; spory z wysoko postawionymi osobami; brak wyobraźni, niemożność przewidzenia skutków własnych działań; osoba żerująca na ludzkich emocjach; wykorzystywanie dobrej znajomości psychologii do własnych celów.

 

Predyspozycje zawodowe, na które wskazuje król kielichów: terapeuta, doradca, artysta, filmowiec, lekarz, duchowny, psycholog, parapsycholog, doradca, instruktor, dietetyk, chemik, restaurator.

 

Źródło: "Tarot a finanse" - Alla Alicja Chrzanowska

 

Mądrość i opanowanie. Życiowa mądrość. Twórcza, dojrzała wyobraźnia. Dystans wobec siebie. Humor. Ojcostwo. Przyjaźń. Mistrz, mistrzostwo. Przewodnictwo duchowe. Ktoś, kto promieniuje ciepłem, życzliwością. Opiekun. Towarzysz życia.

 

Odwrócony: Utrata honoru. Cwaniactwo. Wykorzystywanie słabości innych ludzi. Niemożność tworzenia. Narcyzm. Zapatrzenie w siebie. Brak poczucia humoru. Oszust, kłamca. Złośliwość. Nieopanowanie uczuć. Zagubienie. Brak optymistycznych perspektyw. Niedojrzałość. Podłość.

 

Źródło - Suliga Jan Witold "Tarot. Karty, które wróżą"

Link to comment
Share on other sites

 • 9 months later...

Król Kielichów - mądry doradca, dystans, zdolności artystyczne, poparcie wpływowego mężczyzny, bogata wyobraźnia, działalność charytatywna, harmonia w związkach.

 

Król Kielichów (odwrócona) - skandal, spory z wysoko postawionymi osobami, hipokryzja, brak wyobraźni, nieporozumienia z partnerem, trudny i nieharmonijny związek.

 

Alla Alicja Chrzanowska "Tarot prosty i skuteczny"

 

Rada z jednej karty:

 

Jeśli przechodzisz burzę emocjonalną, bądź pewien, że ją przetrzymasz. Zwróć się o pomoc do jakiegoś mądrego, doświadczonego, wrażliwego mężczyzny. Może jest to Twój ojciec, dziadek, starszy przyjaciel, psycholog, terapeuta.

Jeśli Ciebie ktoś poprosi o pomoc, zrób to bezinteresownie.

Zaplanowane przedsięwzięcie powiedzie się.

 

Źródło: Barbara Antonowicz-Wlazińska "Przepowiednia z jednej karty Tarota"

Edited by Euterpe
Link to comment
Share on other sites

Król Pucharów

czyli ten, dzięki któremu czujemy się częścią większej całości

Tarotowi Królowie reprezentują osoby, które nie działają bezpośrednio w danej sytuacji, ale których wpływy stale jest odczuwalny. Możemy na przykład uzyskać od nich pomoc, kiedy się źle dzieje. Król Pucharów to osoba, dzięki której staliśmy się częścią większej społecznej całości. Dobrym pierwowzorem Króla Pucharów są nasi przodkowie, ojcowie rodzin, dzięki którym należymy do rodziny - tej mini-społeczności, w której wszyscy się kochają. W każdej większej rodzinie jest osoba (dziadek, babcia, jedna z cioć), która urządza rodzinne zjazdy i dba o to, aby wszyscy członkowie rodziny o sobie nawzajem pamiętali. Ktoś taki jest typowym Królem Pucharów!

 

Królem Pucharów może być także np. szef schroniska, dzięki któremu z przyjemnością wracamy właśnie do jego górskiej doliny; albo organizator przyjęć, obozów czy festiwali - ktoś, wokół kogo zbierają się ludzie, i to dla własnej przyjemności. Wiele organizacji miało swoich ukochanych przywódców; kimś takim był np. Józef Piłsudski dla swojej Pierwszej Brygady - to również jest zadanie Królów Pucharów. Wiele cech Króla Pucharów miała, ukochana przez Brytyjczyków, Lady Diana, a także papieże: Jan XXIII i Jan Paweł II. Karta ta może także w rozkładzie wskazywać jakiegoś naszego doradcę, kogoś, kto potrafi nas wesprzeć, i u kogo możemy się wypłakać.

 

W swoim znaczeniu negatywnym karta Król Pucharów oznacza uwodzicieli i fałszywych guru.

 

Aleister Crowley kazał wizualizować sobie króla Pucharów siedzącego na wielkiej muszli ponad powierzchnia wody, trzymającego w jednej dłoni kwiat lotosu, w drugiej puchar, z którego wygląda wąż.

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Król Pucharów czyli Ukochany przywódca

Król Pucharów reprezentuje osoby, dzięki którym jesteśmy członkami pewnej społeczności, i których darzymy ciepłymi uczuciami: miłości i wdzięczności. Królami Pucharów bywają rodzice lub dziadkowie (bo to dzięki nim jesteśmy członkami rodziny), ale także może nim być kierownik naszego ulubionego schroniska w górach lub szef firmy, gdzie pracujemy - pod warunkiem, że to jest taki szef, który matkuje pracownikom. Bywali w historii władcy umiłowani przez swój lud - i to właśnie byli Królowie Pucharów.

 

Król Pucharów jako karta pierwsza i decydująca o wróżbie:

 

To co się dzieje, zależy od postawy i decyzji osoby, której jesteśmy winni wdzięczność, zaufanie i miłość. Ważne jest to, co powie i co uczyni twój ukochany przywódca.

 

Król Pucharów jako karta nr dwa - ostrzegająca:

 

Zakłócone są stosunki między tobą, a kimś, kto stoi wyżej od ciebie, a komu winieneś miłość i zaufanie. Zapewne w rodzinie pojawiły się niesnaski, a w firmie - brak wzajemnego zaufania. Może też być tak, że karta Król Pucharów oznacza ciebie, i wtedy to ty nie dorastasz do roli Króla Pucharów.

 

Król Pucharów jako trzecia karta rozkładu - instrukcja, co robić: Jeśli prowadzisz innych, potraktuj ich, jak kochanych członków rodziny. Jeśli sam za kimś idziesz, możesz mu w pełni zaufać.

 

Jako karta czwarta, mówiąca o naszych złych doświadczeniach w przeszłości:

 

Zawiodłeś się na rodzicach lub ludziach, którzy w pewien sposób weszli w rolę twoich rodziców (nauczyciele, dyrektorzy w pracy). Ten uraz drąży cię i jest ukrytym źródłem obecnych kłopotów.

 

Jako karta piąta - nasz partner (partnerzy):

 

Masz za partnera kogoś, kto przeważa nad tobą siła ducha i autorytetem, ale ponieważ łączy was miłość, szacunek, zaufanie, więc wspólne przedsięwzięcia zapowiadają się pomyślnie.

 

Jako karta szósta - nadchodząca przyszłość (taka, jaka już widać):

 

Ty i ludzi z którymi idziesz razem, skupicie się wokół pewnej osoby w typie ukochanego przywódcy. Dobra wróżba, jeśli chodzi o firmy i instytucje, oznacza bowiem, że sztywny, formalny dryl zastąpiony zostanie więzią oparta o bardziej ludzkie uczucia.

 

Jako karta siódma, niespodzianki w przyszłości:

 

Niespodziewanie wyłoni się przywódca, którego inni obdarzą zaufaniem. Karta też może oznaczać nieoczekiwanie spotkanie z duchowym mistrzem, religijnym przywódcą itp.

 

Karta ósma - to, co się na pewno nie zmieni:

 

Możesz liczyć na pomoc, poparcie i nieugięta postawę swojego przywódcy. Zawsze możesz się do niego odwołać. (Może to ty sam nim jesteś?)

 

Karta dziewiąta - w co warto inwestować, w czym warto się doskonalić:

 

Warto wkładać energię, czas i serce w polepszenie stosunków z ludźmi, i we wszelkie działania integrujące - czyli mające na celu, aby wszyscy zainteresowani czuli się jedną rodzina i lubili się wzajemnie.

 

Karta dziesiąta - jaki pożytek z tego będą mieli inni:

 

Przy okazji wydarzeń, o których mowa w wyroczni, inni ludzie zyskają swojego ukochanego przywódcę.

 

Jedenasta - to, co nie dojdzie do skutku, spali na panewce:

 

Szef lub przywódca, z którym ty i inni wiązali wiele nadziei i wkładali w niego swoje serca okaże się osoba dość przeciętną...

 

Dwunasta - dodatkowe wskazówki:

 

Przyjrzyj się katom pod kątem, czy podkreślają role pewnego ukochanego przywódcy. (O tym, jak ważna jest jego misja, mówią karty Cesarzowa, Cesarz, Słonce - o ile są w rozkładzie - oraz inne z serii Pucharów.)

 

Trzynasta - odległe wydarzenia:

 

Jeszcze dojdzie go głosu pewien ukochany przywódca i zaprowadzi porządek oparty na miłości i zaufaniu - ale to nie nastąpi prędko; na pewno nie w bliskiej przyszłości.

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

Taraka: Astrologia, szamanizm, warsztaty, Słowianie. Nowości

 

Mądrość serca daje mu siłę rozumu. To guru niosący dobrą nowinę. To dobry opiekun twórczej i dojrzałej wyobraźni. Mądrość serca daje mu wyczucie chwili i w rezultacie mądrość życiową, z której wynika oparcie moralne i realizacja planów. Człowiek, który nie umie się gniewać. Najczęściej symbolizuje kogoś z rodziny: dziadka, ojca, kogoś do kogo w każdej sytuacji można się zwrócić i wypłakać w rekaw.W negatywie to zbytnie pobłażanie błędów tym, których się kocha.

 

 

WRÓŻBY - TAROT

Edited by Euterpe
Link to comment
Share on other sites

 • 3 months later...

Król Kielichów - Mężczyzna nie zwierzający się ze swoich uczuć, które potrafi wyrazić tylko w wybuchowy, dramatyczny sposób;

Mężczyzna, który clę kocha, ale nie wyjawi ci swoich uczuć, ponieważ najpierw chce poobserwować i sprawdzić twoje zachowanie;

Jedno z was nie mówi uczciwie o swoich finansach;

Oboje z partnerem jesteście tajemniczy; on oferuje cl nagrody jeśli wrócisz do niego po zerwaniu;

Mężczyzna oddalony od ciebie fizycznie lub nieosiągalny dla ciebie z innych przyczyn;

Może dojść pomiędzy wami do wojny uczuciowej;

Związek jest dla ciebie przeszkodą i wywołuje duże roztargnienie w życiu;

Mądry biznesmen z naprawdę dobrym, pomysłem który mogłabyś rozwijać zawodowo;

Ktoś, z kim musisz negocjować osobiście lub zawodowo na niebywale wysokim poziomie;

Mężczyzna, który głęboko się tobą interesuje, lecz nie wyjawia swoich uczuć;

Jesteś wplątana w negatywny związek z nieodpowiednim, skomplikowanym mężczyzna;

Utrzymujesz prawie telepatyczne zrozumienie ze swoim partnerem;

Spotkanie z kimś zza oceanu lub miłość do mężczyzny innej narodowości;

Mężczyzna zasługujący na twój szacunek;

Mężczyzna kochający dawać i otrzymywać prezenty

Nancy Shavick - Tarot a miłość i przyjaźń

Link to comment
Share on other sites

 • 5 weeks later...

Król Kielichów

 

Jako karta dnia:

Dzisiaj powinieneś świadomie odnosić się do swoich uczuć i dać im wolność. Nie ukrywaj emocji, raczej postaraj się okazać innym, jak bardzo ich lubisz, jaki problem Cię niepokoi lub jaka sprawa leży Ci na sercu. Jeśli będziesz miał przed sobą jasny cel, szybko przekonasz się, że emocje i bogata wyobraźnia jedynie pomogą Ci w jego osiągnięciu. Możliwe też, że spotkasz bystrego, sympatycznego mężczyznę, który odegra w Twoim życiu znaczącą rolę. Na pewno spotkanie z nim ucieszy Cię i wiele wyjaśni.

 

Jako dobra rada: Uwolnij swoje emocje i pozostań wierny swoim uczuciom.

 

Jako ostrzeżenie: Nadmierna miękkość, zaufanie i wrażliwość mogą Ci zaszkodzić.

 

Hajo Banzhaf - Klucze do tarota.

Edited by Animka
Link to comment
Share on other sites

 • 4 years later...
Guest Euterpe

Mnie pokazał wizytę u lekarza :)

 

dla mnie ta karta nabrała jeszcze jednego znaczenia - mężczyzna, który nieustannie chodzi mi po głowie, ciężko jest przestać o nim myśleć

Edited by Euterpe
Link to comment
Share on other sites

 • 6 months later...
Guest björn

Mnie pokazał mnie samego jako opiekuna, osobę zajmującą się kimś w potrzebie, a raz pokazał lekarza-terapeutę zajmującego się tą osobą. :)

Edited by Euterpe
Link to comment
Share on other sites

 • Maestro

Mi pokazuje (szczególnie przy Diable) mężczyznę,który kocha mnie do szaleństwa..

 

Król Pucharów + 9 Denarów

 

Wróżbita Maciej mówił, że to połączenie to informacja, że mężczyzna kocha i tę miłość wyzna. 9 denarów jako wyjawienie czegoś;)

 

Lekarz, dobry opiekun, dobrze się nami opiekuje.

źródło : Blog Wróżki Joanny

Edited by Euterpe
Link to comment
Share on other sites

 • 11 months later...

Król Kielichów: "Mistrz". Kontrola emocji,emocjonalna stabilność,uczuciowa mądrość,romantyczne doświadczenie.

Z mojej talii "The Sorcerers Tarot".

 

Król Kielichów: "Mistrz". Kontrola emocji,emocjonalna stabilność,uczuciowa mądrość,romantyczne doświadczenie.

Z mojej talii "The Sorcerers Tarot".

 

Król Kielichów - Słowa Klucze:

 

Prosta: dyplomacja,tolerancja,spokój,intuicyjne wybory,duchowość

 

Odwrotna: impulsywność,uzależnienie,oszustwo,egoizm

 

(Dorota Dukowicz,"Tarot w praktyce")

 

Król Pucharów + 9 Denarów = sama,z miłością w sercu ale szczęśliwa

 

Na moje pytanie: jak będę się czuła na urlopie i jak go spędzę w ukochanym miejscu,Tarot pokazał: Króla Pucharów + 9 Denarów.

Chodziłam sama,ale bardzo szczęśliwa.A od mężczyzny wyznania nie usłyszałam.

Edited by Euterpe
Link to comment
Share on other sites

 • 3 months later...

KRÓL KIELICHÓW

 

Lekarz, terapeuta, psycholog, nauczyciel, kapłan, wychowawca.

 

Cechy charakteru pozytywne: dojrzałość, wrażliwość, uczuciowość, współczucie.

Cechy charakteru negatywne: nieszczerość, nieuczciwość.

 

BLASKI: sukces, odwzajemniona miłość, przyjaźń, spokój wewnętrzny, spełnienie.

CIENIE: dążenie do kariery za wszelką cenę, wykorzystywanie swoich umiejętności do manipulowania ludźmi, kłamstwo, złość, strach, plotki.

 

Źródło: Barbara Antonowicz - Wlazińska "Karty Ridera Waite'a proste i skuteczne"

Link to comment
Share on other sites

 • 3 weeks later...

często wypada mi na pana zakochanego we mnie ;)

gdy pytam jak ktos bedzie sie zachowywał w stosunku do mnie, pokazuje zyczliwosc i cieplo

Czesto tez wypadaja mi w tej karcie osoby o ktorych zyczliwie i często myślę

Link to comment
Share on other sites

Guest Bethany

Tak, mam podobne spostrzeżenia. Kiedyś mi pokazała starszego ode mnie faceta, który się we mną zauroczył. Miał podkreslony w horoskopie żywioł wody.

 

Jeżeli pytam, czy coś tam się uda, czy coś w ten deseń i pojawia się Król Kielichów, to przeważnie nie, to jest karta rozczarowań, przynajmniej u mnie ;)

Edited by Euterpe
Link to comment
Share on other sites

 • 6 months later...
 • 3 months later...
Guest Jaglanka

Pomoc starszego faceta mi pokazała ta karta, empatyczne podejście i wsparcie.

 

Na moje pytanie czy pójdę na imprezę - nie poszłam, impreza była odwołana. W odp. na takie pytanie król kielichów (i królowa kielichów) mi zastój pokazują, czyli tu: siedzenie w domu.

Edited by Ismer
Link to comment
Share on other sites

 • 5 years later...

Facet który może kochać skrycie a my nie mamy pojęcia o tym.

Pan z którym można miło i fajnie spędzić randki, spotkania. On jest czuły i pieknie mówi ale też jest troche niefrasobliwy taki na tu i teraz. 

Przy dobrych kartach może mówić o partnerze z którym stworzymy związek. 

Przy innych kartach to relacja ktora kiedyś się kończy acz zostaja fajne wspomnienia. 

 • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 • 2 months later...

W rozkładzie na relację damsko męską po stronie kobiety w głowie-ona uważa że byłby dobrym materiałem na ojca i męża,w sercu-kocha go,a w zamiarach będzie chciała i dążyła do tego żeby byli rodziną.

 • Super 1
Link to comment
Share on other sites

A czy nie jest tak że Król Kielichów ma jakieś uczucia do nas ale skrywa je z różnych powodów . 

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Szept myśli napisał:

A czy nie jest tak że Król Kielichów ma jakieś uczucia do nas ale skrywa je z różnych powodów . 

Ogólnie może taki być,ale w rozkładzie na relację między kobietą a mężczyzną jeśli pani myśli o królu kielichów to raczej widzi w nim kandydata na męża,

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 • Ekspert

U mnie Król Kielichów jako karta dnia pokazał brak mięsa i poczucie lekkiego rozczarowania. Siostra kupiła na targu zestaw frytek z surówkami ale nie wzięła mięsa bo ona go nie je… ale ja jem i o tym chyba zapomniała :obled: Tak więc sama sobie dosmaczyłam fileta z kurczaka w domu :) 

I taka oto różnica między Królem a Krolową z dworu Kielichów - Królowa będzie lamęcić, że czegoś jej zabrakło, że jest mało - jest to jednak energia żeńska, bierna i nic z tym nie zrobi. Z kolei Król jest aktywny i wykazuje inicjatywę - poradzi sobie w każdej sytuacji ;) przy czym ten Kielichowy też podejdzie emocjonalnie do sytuacji i to emocje pchną go do działania. 

 • Thanks! 1
Link to comment
Share on other sites

W dniu 12.01.2022 o 18:52, afrodite napisał:

Ogólnie może taki być,ale w rozkładzie na relację między kobietą a mężczyzną jeśli pani myśli o królu kielichów to raczej widzi w nim kandydata na męża,

Owszem ale w życiu jest różnie Nie każdy krol zostaje mężem partnerem 

 • W punkt 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Gringe napisał:

U mnie Król Kielichów jako karta dnia pokazał brak mięsa i poczucie lekkiego rozczarowania. Siostra kupiła na targu zestaw frytek z surówkami ale nie wzięła mięsa bo ona go nie je… ale ja jem i o tym chyba zapomniała :obled: Tak więc sama sobie dosmaczyłam fileta z kurczaka w domu :) 

I taka oto różnica między Królem a Krolową z dworu Kielichów - Królowa będzie lamęcić, że czegoś jej zabrakło, że jest mało - jest to jednak energia żeńska, bierna i nic z tym nie zrobi. Z kolei Król jest aktywny i wykazuje inicjatywę - poradzi sobie w każdej sytuacji ;) przy czym ten Kielichowy też podejdzie emocjonalnie do sytuacji i to emocje pchną go do działania. 

Też się zgodzę że owego Króla pchają emocje do kobiety 

 • Like 1
 • Cool 1
Link to comment
Share on other sites

Zgadza się, dlatego ona go tylko postrzega jako kandydata,czy nim zostanie mówią inne karty w rozkładzie

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Choć on możemy byc troche bierny Choć z reguły działa poczeka przemyśli i uderzy bo właśnie emocje pchaja do działania 

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No taki uczuciowy,tylko że na tej pozycji bo mówimy tu o myślach kobiety,czyli kobieta postrzega go jako ideał,nie inteligent czy przedsiębiorczy ale ideal pod każdym względem,tylko jeszcze trzeba spojrzeć co ona ma w sercu a co wnosi do relacji.

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, afrodite napisał:

No taki uczuciowy,tylko że na tej pozycji bo mówimy tu o myślach kobiety,czyli kobieta postrzega go jako ideał,nie inteligent czy przedsiębiorczy ale ideal pod każdym względem,tylko jeszcze trzeba spojrzeć co ona ma w sercu a co wnosi do relacji.

W myślach owszem tak go może postrzegać 

Wszystko zależy od pytania..kielichowy też  dobry jako kochanek..mąż..ojciec. itp 

 

 

 • W punkt 1
Link to comment
Share on other sites

No nie od pytania,ja wyżej napisałam że w rozkładzie na relację damsko męską,w głowie po stronie kobiety...a w głowie wiadomo,jak go postrzega co o nim myśli.

Po stronie mężczyzny będzie znaczyła co innego.

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
 • Create New...