Skocz do zawartości

Przeczucie


lena555

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy pisze w odpowiednim dziale. Jeżeli tak to przepraszam.

Mam problem ponieważ męczy mnie dość dziwne przeczucie dotyczy dnia jutrzejszego, strasznie się go boje mam przeczucie że stanie się coś strasznego. Umiem myśleć tylko o śmierci, nie wiem o co w tym chodzi. Śmierć jest taty takie dziwne wrażenie, że go już nie ma czuje pustkę jak o tym myślę mam łzy w oczach. Jak na niego spojrzę strasznie chce mi się po prostu wyć nie wiem o co w tym chodzi. Podobne odczucie miałam kiedy prawie potrącił mnie samochód. Już nie wiem co o tym myśleć. Przeczucia czasami mam ale nigdy wcześniej takie ważne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sądzę, że zbyt często myślisz o śmierci, sama kreujsz najgorszy scenariusz właśnie tymi myślami. Wiesz, z jednej strony to naturalne, bo straciłaś bliską Ci osobę ale musisz zacząc myśleć o dobrych rzeczach, o tym co jest tu i teraz..., starać się wypełniać czas czymś co sprawia Ci przyjemność, wychodzić do ludzi, nie myśleć o najgorszym. Wiem z doświadczenia, że to jest najtrudniejsze ale najgorsze co możesz zrobić to zamknąć się w sobie, odizolować od bliskich, znajomych i myśleć, że wydarzy się coś złego.

Musisz przeżyć ten czas, czas żałoby, a jeśli mówienie o bólu Ci pomaga to mów o nim, albo pisz...to też dobry sposób na wylanie z sieie tego co Ci ciąży.

Może nie pomogłam zbyt wiele, sama nawet mimo upłuwu czasu mam schowany gdzieś głęboko ból, zwłaszcza gdy wspomnienia powracają...

Życzę Ci byś zaczęła na nowo patrzeć i na świat i cieszyć się dniem codziennym :), bo chyba warto żyć pomimo tego co nieuniknione, na co nie mamy wpływu.

Pozdrawiam!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczucie, intuicja, każdy odczuwa to w mniejszym lub większym stopniu. Najbardziej jeśli dotyczy osób nam bliskich. Z tym, że niektórzy są na to wyczuleni, a inni odrzucają to jako nieracjonalne zanim dotrze do ich świadomości. A może Twoje przeczucia to po prostu smutniejsze dni a ty myślisz że to czegoś zapowiedz... a obarczanie się winą jest bezcelowe. Pozdrawiam ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...