Jump to content

teściowa

kawka34

Recommended Posts

Sniło mi się że pocałowałam teściową która już nie żyje i z którą za życia nie układało mi się dobrze,Jestem po rozwodzie.Proszę o interpretację mojego snu:_smutny:

Moja teściowa nie żyje.Nie układało nam się dobrze za życia.A śniło mi się że byłam u niej i ona mi dziękowała za coś a ja ją pocałowałam w policzek .Była tam też siostra teściowej która jeszcze żyje i ona jakby się odwracała odemnie, i pamiętam ze bardzo wstydziłam się swojch rąk bo mi czymś smierdziały i chciałam sie do teściowej przytulić ale ten zapach mojch rąk mnie krępował i dlatego tylko ją pocałowałam.Jestem po rozwodzie już 10 lat i nie utrzymuje kontaktu z byłym mężem.Dlatego tak bardzo mnie zdziwił ten sen .Bardzo proszę o interpretację mojego snu.Co to moze oznaczać?

Moja teściowa nie żyje.Nie układało nam się dobrze za życia.A śniło mi się że byłam u niej i ona mi dziękowała za coś, a ja ją pocałowałam w policzek .Była tam też siostra teściowej która jeszcze żyje i ona jakby się odwracała odemnie, i pamiętam ze bardzo wstydziłam się swojch rąk bo miały nieprzyjemny zapach chciałam sie do teściowej przytulić ale ten zapach mojch rąk mnie krępował i dlatego tylko ją pocałowałam w policzek.Jestem po rozwodzie już 10 lat i nie utrzymuje kontaktu z byłym mężem.Dlatego tak bardzo mnie zdziwił ten sen .Bardzo proszę o interpretację mojego snu.Co to moze oznaczać?

W tym snie najważniejsze są dwa symbole:

Brudne ręce

pocałunek

Brudne ręce mogą swiadczyc o tym że są jakieś sprawy miedzy wami z których nie jesteś dumna zaś ten pocałunek i to że chowasz ręce świadczy o tym że przeanalizowałas sobie wszystko i tak jakbys jej zachowanie wybaczała ale nie wiesz czy ta druga strona jest równie chętna do zapomnienia niesnasek (to właśnie znaczą te śmierdzące ręce). To że jej siostra odwraca sie od ciebie moze znaczyc że są to sprawy dotyczące rodziny.

Pozdrawiam:

Sławomir

Guest winteer
Moja teściowa nie żyje.Nie układało nam się dobrze za życia.A śniło mi się że byłam u niej i ona mi dziękowała za coś, a ja ją pocałowałam w policzek .Była tam też siostra teściowej która jeszcze żyje i ona jakby się odwracała odemnie, i pamiętam ze bardzo wstydziłam się swojch rąk bo miały nieprzyjemny zapach chciałam sie do teściowej przytulić ale ten zapach mojch rąk mnie krępował i dlatego tylko ją pocałowałam w policzek.Jestem po rozwodzie już 10 lat i nie utrzymuje kontaktu z byłym mężem.Dlatego tak bardzo mnie zdziwił ten sen .Bardzo proszę o interpretację mojego snu.Co to moze oznaczać?

kawka

nie powielaj tematów, bo potem ktoś musi oba łączyć razem!!! albo kasowac powielone prosby o interpretacje daty urodzenia