Skocz do zawartości

Wiek duszy


anastel

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, można :) Aczkolwiek numerologia nie jest najdokładniejszym narzędziem, tzn. ktoś może być starą duszą, a niekoniecznie jest to widoczne w jego portrecie numerologicznym. Przyjmuje się, że jest się starą duszą, jesli np.: wibracja Drogii Życia jest Liczbą Mistrzowską (11,22,33..) lub w portrecie numerologicznym masz co najmniej 3 wibracje mistrzowskie. Szczególną wibracją jest też 27 wskazująca na rozwój duchowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maddie 88 dziękuję, bardzo mi pomogłaś..tego nie doczytałam w postach o wieku dusz. Mogłabyś spojrzeć na mój rozkład?

 

4PZ--------------------7/16/25/34---------------------4PZ

3PZ-----------9/18/27/36/45/54/63/72/81/90------------3PZ

1PZ------2/11/20/29/38-------------7/16/25/34/52------2PZ

C-------1/10--------------1/10/28------------6/24-------C = 8/17/26/35/44/53/62

1WW------------0-------------------------5------------2WW

WG--------------------------5--------------------------WG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, masz wyzwania życiowe identyko jak ja - same 5 :D

 

W Drodze Życia masz podliczbę 44 :) 11 w 1 Punkcie Zwrotnym, ale tutaj akurat nie przywiązywałabym do tego znacznej wagi, ponieważ w 1 PZ 11 realizuje sie głównie jako 2 i tak. 27 w 3 Punkcie Zwrotnym - a więc bardzo możliwe, że jesteś zaawansowana duchowo :) Sam fakt, ze interesujesz się ezoteryką już jest wskazówką :)) Widziałam tez portrety, gdzie DZ=22 i chyba 4 Liczby Mistrzowskie, we wszystkich PZ :D Robi wrażenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maddie88 Dziekuje po raz kolejny....i tak czuję niedosyt:)

 

Hmm...Na numerologi się nie znam, zostawiem ten temat tym mądrzejszym:) Duchowo cały czas pracuje nad tym duchem i sprawia mi to wielką przyjemność, powoli się wybudzam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anastel to bardzo interesujący tekst o poziomach dusz, w pełni siez nim zgadzam:_okok:

 

Tak też myslę:)

 

" Kto karmi głodnego, krzepi własną duszę: tak mówi mądrość."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/O, masz wyzwania życiowe identyko jak ja - same 5 :D/

 

Hmm, co one oznaczają?

 

Hehe, nie są to zbyt "chwalebne" zadania :P W Wyzwaniach Wibracje analizuje się od ich strony negatywnej, bo są to dla nas lekcje, doświadczenia, które musimy przemóc, pracować nad nimi... Negatywna strona 5 to słabość do nadużyć, nałogów - jednym słowem przyjemności :] Też może być zbyt silna potrzeba wolności, nie dostrzeganie jej granic i ranienie innych... A my na dodatek mamy samiuśkie 5 ;) Czyli gdyby bazować tylko na tym wycinku piramidy numerologicznej, ktoś mógłby stwierdzić jednoznacznie, że niegrzeczne z nas dziewczynki (ja dodatkowo jestem 5 z DZ) :D Ale dane zadanie/ wyzwanie przejawia sie na wiele sposobów i trzeba uwzględnić pozostałe wibracje u danej osoby. Ja np., pomimo tego, że jestem 5, nie oddaję się uciechom życia w formie typowej dla 5 :D, a to m.in. za sprawą 6/33 w 1 PZ (nastawiona jestem rodzinnie, na drugiego człowieka) i ogólnie "spokojniejszym" wibracjom w moim imieniu i nazwisku... Przejawia sie u mnie natomiast inny aspekt - potrzeba niezależności, przypuszczam, że trudność z ustatkowaniem też...w sumie, wyjdzie w praniu dopiero, ale na to mi wygląda (co jest potęgowane przez dużo 1 w imieniu i nazwisku...taki typ niezależny ze mnie trochę ;)). Sorki za mój wywód, chciałam pokazać, że to, co piszę poniżej, jest zarysem bardzo ogólnym. Najlepiej poczytać sobie o 5 :)

WYZWANIE NR 5 to: poznanie granic wolności, zdobywanie wiedzy, dostosowanie się do zmian, kontrola zmysłów i umysłu, szlachetność, uczynność, zgłębianie problemów, samorealizacja.

Główny problem to: skłonność do nieumiarkowania. Ustatkowanie się staje się problemem.

Nalezy: unikać przesady, ekcesów, panować nad niestałością własnych nastrojów i poglądów, skoncentrować swą energię i interesowac się światem i otoczeniem, z wolności korzystać tak, aby inni nie byli pokrzywdzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie są to zbyt "chwalebne" zadania :P W Wyzwaniach Wibracje analizuje się od ich strony negatywnej, bo są to dla nas lekcje, doświadczenia, które musimy przemóc, pracować nad nimi... Negatywna strona 5 to słabość do nadużyć, nałogów - jednym słowem przyjemności :] Też może być zbyt silna potrzeba wolności, nie dostrzeganie jej granic i ranienie innych... A my na dodatek mamy samiuśkie 5 ;) Czyli gdyby bazować tylko na tym wycinku piramidy numerologicznej, ktoś mógłby stwierdzić jednoznacznie, że niegrzeczne z nas dziewczynki (ja dodatkowo jestem 5 z DZ) :D Ale dane zadanie/ wyzwanie przejawia sie na wiele sposobów i trzeba uwzględnić pozostałe wibracje u danej osoby. Ja np., pomimo tego, że jestem 5, nie oddaję się uciechom życia w formie typowej dla 5 :D, a to m.in. za sprawą 6/33 w 1 PZ (nastawiona jestem rodzinnie, na drugiego człowieka) i ogólnie "spokojniejszym" wibracjom w moim imieniu i nazwisku... Przejawia sie u mnie natomiast inny aspekt - potrzeba niezależności, przypuszczam, że trudność z ustatkowaniem też...w sumie, wyjdzie w praniu dopiero, ale na to mi wygląda (co jest potęgowane przez dużo 1 w imieniu i nazwisku...taki typ niezależny ze mnie trochę ;)). Sorki za mój wywód, chciałam pokazać, że to, co piszę poniżej, jest zarysem bardzo ogólnym. Najlepiej poczytać sobie o 5 :)

 

 

 

 

WYZWANIE NR 5 to: poznanie granic wolności, zdobywanie wiedzy, dostosowanie się do zmian, kontrola zmysłów i umysłu, szlachetność, uczynność, zgłębianie problemów, samorealizacja.

Główny problem to: skłonność do nieumiarkowania. Ustatkowanie się staje się problemem.

Nalezy: unikać przesady, ekcesów, panować nad niestałością własnych nastrojów i poglądów, skoncentrować swą energię i interesowac się światem i otoczeniem, z wolności korzystać tak, aby inni nie byli pokrzywdzeni.

 

No troche prawdy jest, niewątpliwie...

 

Myślisz, że tu na forum znalazła by się osóbka, która zrobi piramidkę z dogłębnym opisem? Wiem ile to kosztuje czasu i energi, kiedyś coś tam próbowałam :) Troche żałuje ze wtedy zaprzestałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jeśli chcesz tylko piramidkę, to aż tyle roboty z tym nie ma... Portret numerologiczny, to już inna bajka ;)

 

W piramidzie numerologicznej bierze się pod uwagę: Punkty Zwrotne (najwazniejszy jest 1 PZ, który również kształtuje naszą osobowość), Cykle oraz Wyzwania Życiowe. Te ostatnie pominę, bo opisałam je już wyżej. Fragmenty z książki Nataszy Czarmińskiej "Liczby losu".

 

Powinnam zacząć od opisu Twojej Drogi Życia, która zawiera wiele ważnych podwibracji: 17 (uchodzi za wibrację szczęśliwą, daje taki bufor spadania na 4 łapy ;), 26 (to karma miłości, podjęłaś postanowienie przerobienia pewnych lekcji z danymi osobami i je realizujesz w tym życiu, nie ma tutaj spotkań przypadkowych) i wreszcie magiczna 44 :) O tych wibracjach możnaby pisac i pisać... Polecam, żebyś w necie poszukała czegoś na ich temat :) Tutaj brakłoby wątku ;) Jak i również przeczytaj interpretacje Drgo Życia 8, ponieważ jesteś numerologiczną 8.

 

PUNKTY ZWROTNE

 

1 PZ (do ok. 36 roku życia) - 2/11

Realizuje się jako wibracja 2. Może być nasycony większym napięciem i możliwością konfliktów.

Wskazuje na silny wpływ kobiety (matki, babki lub innej wychowującej dziecko kobiety) w dzieciństwie i młodości. Sytuacje uczące sztuki dialogu. Konieczność podporządkowania się otoczeniu. Postępy nierówne, brak systematyczności. Dużo wrażliwość lub przewrażliwienie. Należy dbać o równowagę emocjonalną dziecka i zapewnić mu stabilizację życiową i uczuciową. Tendencja do zawierania wczesnych związków.

 

2 PZ (kolejne 9 lat) - 7/16

16 to karma związków, a więc to czas, w którym będzie trzeba włozyć więcej wysiłku w peilęgnowanie miłości. Możliwe, że np. będziesz miała mało czasu dla partnera bądź będzie dzielić Was odległość... N. Urbańska pisze odnośnie 7: zmiany wewnętrzne, nowy sposób widzenia i rozumienia świata. Potrzeba autonomii i zrealizowania się w wybranej dziedzinie. Pragnienie zdobywania wiedzy. Zmiana zainteresowań. Zerwanie ze starym sposobem życia lub zakończenie jakiegoś związku uczuciowego, przyjaźni. Czasem problemy zdrowotne lub materialne. Małżeństwo należy zawierać z dużą ostrożnością, natomiast bardzo korzystne są podróże.

 

3 PZ (kolejne 9 lat) - 9/27

Życie ewoluuje w kierunku bogatych relacji międzyludzkich, często międzynarodowych. Interesujące doświadczenia, kontakty. Podróże i sukces publiczny. Życie osobiste kruche: priorytet mają problemy i sprawy innych. Trzeba dobrze rozumieć swoje potrzeby emocjonalne — nie rozpoznane staną się przyczyną pomyłek.

 

Pnieważ w podliczbie masz 27, możliwe, że oddasz się jakiejś działalności na rzecz innych albo będziesz zaangażowana w inną formę pomocy. To taki czas, w którym priorytetem będą inni, więc nie należy zapominać o swoich potrzebach. Powyżej jest napisane, że "życie osobiste kruche". To dlatego, że 27 daje poczucie, wewnetrzny przymus pomocy innym, służenia swoją wiedzą, mądrością, doświadczeniami dla dobra innych... Swoje uczucia spycha się na drugi plan. Z resztą, możesz tez poczytać sobie o 27 ;) Ale mimo to, osobiście nie uważam, że jest to jedyny scenariusz. To my ostatecznie decydujemy, co ma się w naszym życiu dziać. Trudno uniknąć wpływi danej energii, ale to nie znaczny, że jesteśmy bezradni, że każdy jej aspekt ma się w naszym życiu przejawiać. Dobrze o tym pamiętać.

 

4 PZ - 7/16

Skłonność do spokojnego życia, potrzeba odosobnienia, by studiować uczone dzieła. Życie blisko przyrody. Konieczne jest minimum niezależności.

 

CYKLE ŻYCIOWE

 

CYKL FORMUJĄCY - 1/10 (do ok. 28 roku zycia)

Nauka niezależności, liczenia na samego siebie. Należy określić własną indywidualność tzn. rozpoznać swój potencjał i rozwijać go. Odkryć naszą unikalność, czyli to, co mamy niepowtarzalnego, czego nie ma nikt inny. Nauczyć się na tym opierać w każdej sytuacji. Zrozumieć, że poziom rozwoju, jaki można osiągnąć (a więc także pozycja społeczna) przychodzi w wyniku osobistego wysiłku, talentu i pracy. Dostrzec, że każdy jest niezbędny w swej inności, a więc że rywalizacja nie ma sensu. Nie należy zanadto liczyć na poparcie rodziny.

 

CYKL PRODUKTYWNY - 1/10/18 ( do ok. 56-58 roku życia)

Sytuacje, które są okazją do wykazania własnej inicjatywy. Możliwość dowodzenia, kierowania. Promocja i poprawa pozycji zawodowej. Konkretne i ambitne plany. Realizacja. Autonomia.

lekcja: nie realizować swych pragnień i ambicji kosztem innych. Zrozumieć, że nikt nikomu nie odbiera szans na sukces ani nie zajmuje miejsca. Wszyscy mamy miejsca, na jakie zasługujemy i w każdej chwili dzięki naszej wewnętrznej pracy możemy je zmienić. Dlatego dążenie do władzy i dominacji, branie dla siebie najwięcej, mija się z celem.

 

CYKL ŻNIWNY - 6/24

Okres bezpieczeństwa, spokoju i harmonii. Komfort i dobre warunki materialne. Obowiązki wobec rodziny lub społeczeństwa. Konieczność sprawowania opieki nad bliskimi lub w strukturach społecznych. Nowe zainteresowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...