Skocz do zawartości

Jak skontaktować się z aniołem?


Negai

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczuwam że już był taki temat, ale jakoś zapomniałam zabrać się za szukanie. Czytałam wiele o aniołach stróżach, że ponoć jeśli się chce z nimi porozmawiać to sami przyjdą, ale ja już tak od długiego czasu chce, a nic się nie dzieje. Czy to może dlatego że nie uczęszczam do kościoła? Uważam po prostu że aniołowie stróżowie nie muszą być specjalnie związani z chrześcijaństwem. No i jakby co-Wierze w Boga, ale nie w kościół. Ci wszyscy księża zaczynają gadać bzdury i farmazony a nie to co Bóg nauczał. A więc o to pytania:

 

-Jak skutecznie skontaktować się ze swoim aniołem stróżem?

-Jak wygląda kontakt z nim? Czy jest to po prostu rozmowa w myślach z samym sobą?

 

Co do drugiego pytania, chodzi mi o to że czasem ludzie rozmawiają bardziej ze swoją wyobraźnią niż Aniołem. Czyli słyszą to, co chcą usłyszeć. Chodzi mi bardziej o kontakt z istotą anielską która odpowie tak jak ona będzie uważać, i nie będzie to działać poprzez mój mózg ale jej. Proszę o odpowiedzi, bardzo mi zależy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam tak jak ty. Do kościoła coraz mniej chodze. Mi się zdaję - nie wiem czy to prawda, ale jak mówie w myślach do anioła, albo staram sie to robić. To pojawia mi się w myślach tak jakby odpowiedz. Nie zastanawiając się nad nią. Nie wiem czy to on, czy to ja. Ofc. czasem jest tak że moja wyobraznia zaczyna coś gadać, ale to zupełnie coś innego ;p. A anioł jako że stróż - czyli pilnuję cię 24/7 ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, przed chwilą zdarzyło się coś bardzo dziwnego. Może to sprawa pogody, a może anioła. W myślach zapytałam się o jego imię, i z moim organizmem stało się coś dziwnego. Z początku prawe ucho jakby się otworzyło (dźwięki były bardziej wyraźne) ale to przez około 2 sekundy, a po chwili poczułam taki mocny ból w uchu i głowie, który trwał przez około 3 sekundy ale nadal czuje w sobie jakąś złą energie. Podczas tych 3 sekund usłyszałam jakby ktoś powiedział do mnie ,,R" albo ,,H", był to dziwny głos jakiego nigdy w życiu nie słyszałam, mówiony bardziej półszeptem. Teraz czuje się jakby w mojej głowie coś buzowało, jakby nagle jakaś niepozytywna energia we mnie weszła. Dlaczego tak się stało, i jak myślicie dlaczego skoro poprosiłam anioła on zadał mi ból? Równie dobrze Anioł mógł po prostu pokazać przez to swoją obecność, bo powiem szczerze że trudno mi jest w coś uwierzyć. Podczas tych 3 sekund poczułam jakby ciśnienie gwałtownie mi skoczyło, a moja głowa teraz po prostu nie może przestać boleć.

Edytowane przez Negai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie musiał być anioł. Nie znam się bardzo na tym wszystkim, ale troche wiem.. : ) Raczej to anioł nie był, jak czujesz negatywną energie. Resztę zostawiam ekspertom ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Jak skutecznie skontaktować się ze swoim aniołem stróżem?
Zdobądź tyle pieniędzy, żebyś nie musiał pracować przez pół roku. Następnie zorganizuj sobie pustelnię i pomocnika, który będzie przynosił ci jedzenie i rozpocznij praktykę z książki Święta Magia Abramelina Maga.

 

Tak, moi drodzy, mistycyzm to nie jest weekendowa zabawa. Zamiast na takich wymysłach, to trzeba się najpierw skupić na przyziemnych obowiązkach i zapewnić sobie byt materialny. W tym pomóc może magia praktyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jest wielokrotnie w innych wątkach poruszany. Z magią ceremonialną odpuście sobie.

 

"Przeczuwam że już był taki temat, ale jakoś zapomniałam zabrać się za szukanie." - m.in. nie udaje ci się nawiązać kontaktu bo jesteś zbyt niecierpliwa, nie systematyczna i chcesz mieć kontakt ot tak, bez mrugnięcia palcem.

 

Kościół nic tu nie ma do rzeczy. Msza może ułatwić kontakt, lecz niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że kościół w ogóle nie ma tu nic do rzeczy. najpierw musisz być otwarty na wiadomość od anioła a nie oczekiwać na hura że zaraz się pojawi i pogadacie o pogodzie... one nie są jak koleżanki z gg że zaraz napiszą. ba, nawet nie muszą mówić. często "piszczą" do ucha i wtedy wiadomo że chcą coś przekazać, przynajmniej ja z nimi tak współpracuję; pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się kościoła w to nie mieszajcie...jak chcesz i jesteś gotowy na to, to go usłyszysz.

 

 

często "piszczą" do ucha i wtedy wiadomo że chcą coś przekazać, przynajmniej ja z nimi tak współpracuję; pozdrawiam

 

haha mnie też piszczą;) często dość mocno dają o sobie znać w ten sposób ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem tu nowy i oczywiście mam pewien problem.

Otóż anioł wogóle się do mnie nie odzywa ,ale z 4 miesiące temu byłem smutny i prosiłem aby się odezwał więc to zrobił,wyraźnie to słyszałem.

Ale teraz jak go prosze i chcę o coś spytać , poradzić się to nic nie słyszę.

Wie ktoś może czego jest to przyczyna? Oczywiście nie chodzi mi o to by po prostu się odezwał bo tak chcę ,ale go o to proszę i chciałbym go lepiej poznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jest wielokrotnie w innych wątkach poruszany. Z magią ceremonialną odpuście sobie.

 

Łeee, to że tobie nie wychodzi, nie znaczy że jest coś jest zle ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zaakceptować fakt, że twój opiekun wie lepiej od Ciebie w jak bliskich kontaktach możecie być w tym konkretnym okresie Twojego życia. Po pierwsze nie frustruj się i Mu zaufaj. Po drugie odpuść trochę. On wie, że chcesz nawiązać z nim kontakt. Daj mu teraz możliwość wyboru kiedy i gdzie ma to nastąpić. I przede wszystkim nie trać wiary:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mają trochę roboty na głowie. Teraz jest okres, że są zapracowani. Nawet moi ostatnio rzadziej są przy mnie. Kolejna kwestia cierpliwości i pracy nad sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mają trochę roboty na głowie. Teraz jest okres, że są zapracowani. Nawet moi ostatnio rzadziej są przy mnie. Kolejna kwestia cierpliwości i pracy nad sobą.

 

Zgadza się, teraz mają sporo do zrobienia. Moi też rzadko kiedy się teraz pojawiają:)

Ale bądźcie cierpliwi, po prostu w zły czas trafiliście,ale to nie znaczy, że one was nie słyszą, czy, że nie chcą rozmawiać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kwestię Świąt to skoro ty je obchodzisz tu na ziemi to w pewien sposób towarzysząc/opiekując się Tobą i będąc przy Tobie razem z Tobą w pewien sposób je obchodzą.

 

Czy mają Święta? Przypuszczam, że dla każdego z nich dużym Świętem (Osobistym) jest jak narodzi się im dziecko. A czy mają Święta podobne do naszych to nie mam pojęcia i zbytnio mnie to nie obchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patryk8

Nie zgodzę się z tym co zostało powiedziane.

Dla Aniołów czas nie istnieje, one mogą przebywać we wielu miejscach jednocześnie, więc to dla nich żaden problem wysłuchać nas.

Przynajmniej ja tak wierzę :) One się cieszą gdy my postanawiamy nawiązać z nimi kontakt i zapraszają nas do kontaktu, więc jak mogą nie mieć dla nas czasu? :)

Ja uczę się od niedawna techniki Arima, jeszcze mi nie wychodzi, nauka techniki opisana jest na stronie swiadomosc-ziemi.org, a na forum mannaz.pl możesz przeczytać wskazówki do nauki tej techniki, w dziale "Anioły, Mój Anioł Stróż". Są na tym forum osoby, które to opanowały, ja pytałem je os wskazówki i można wyciągnąć z tego jakieś wnioski, może też zapytasz o coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie z powodu Wielkanocy :)

 

ktoś tu śmie wątpić w moją wszestronną wiedzę?:_jezyk_oko: ludzie czy z wami wszystko ok nic juz nie powiem, bo chyba czas na refleksje po tym co tu przeczytałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

To raczej ma mało wspólnego z kościołem. Też tak na początku myślałam bo wgl nie mogę się skontaktować se swoim opiekunem a mało chodzę do kościoła. Ale gdzieś przeczytałam że trzeba się nauczyć porozumiewać telepatycznie bo jeśli ktoś się do cb zwraca w myśli to możesz go nie usłyszeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie chodzę do kościoła.

Wszystko zależy od tego, jak często z Nim rozmawiasz.

Ja swojego Opiekuna nie słyszałam przez jakieś 3 mce gdy zaczynałam z nim rozmawiać.

Dopiero po 3 miesiącach codziennych rozmów zaczął bardzo powoli odpowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Myślę, że kontakt z jakimkolwiek aniołem, archaniołem należy zacząć od intencji i to ona jest zapalnikiem. Należy mieć także wyciszony umysł, nie mieć w sobie w miarę możliwości negatywnych emocji. Być spokojny, pełen radości (takiej duchowej radości) i ogólnie starać się być w jak najwyższych wibracjach, gdyż anioły, archaniołowie przebywają w planach od mentalnego wzwyż, dlatego nim na wyższych wibracjach jesteś, tym jesteś, w duchowym sensie, bliżej nich.

 

Proponuję zacząć od kontaktu ze swoim opiekunem duchowym - myślę, że go najłatwiej go można wyczuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam,zaintrygowal mnie wierszyk ,ktory napisalas.Chodzi mi o opiso wierzbie nad niebianska rzeka.Dawno temu,kilkanascie lat temu,moze wiecej malam sen;widzialam Aniola w takim wlasnie miejscu ,ktory uczyl mnie latac....byl to bardzo piekny sen wypelniony swiatlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cóż anioł ciemności również potrafi przyjąć formę anioła światłości, kiedyś nim był i po upadku jego zdolności pozostały brakuje mu tylko poznania bożego i miłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Kerazan

Z własnym Aniołem, lub przewodnikami duchowymi nie skontaktujesz się za pomocą jakiejś techniki, trzeba raczej się otworzyć na taki kontakt i prosić o prowadzenie /wskazówki itp. Anioł objawi się za pomocą jakiegoś znaku, może pojawić się we śnie, lub bezpośrednio jako wizja, może też pojawić się taka energia w postaci dźwięku,zapachu. Najważniejsze jest to, że jeśli przychodzi Anioł, pojawiają się pozytywne odczucia, radość, spokój,miłość itp.itd. w ten sposób można zweryfikować z jaką istotą duchową mamy do czynienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Daffne

Popieram Kerazana. Aby sie skontaktować nie trzeba świec, książek czy Bóg raczy wiedzieć czego...wystarczy szczera intencja, prośba, rozmowa w myślach lub dosłowna... i tak jak mówimy do kogoś kto jest blisko nas tak samo możemy mówić w "eter", a wszystko zostanie wysłuchane i dotrze tam gdzie tego chcemy. Często jest nam udzielana pomoc, ale nie zawsze o tym wiemy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnym Aniołem, lub przewodnikami duchowymi nie skontaktujesz się za pomocą jakiejś techniki, trzeba raczej się otworzyć na taki kontakt i prosić o prowadzenie /wskazówki itp. Anioł objawi się za pomocą jakiegoś znaku, może pojawić się we śnie, lub bezpośrednio jako wizja, może też pojawić się taka energia w postaci dźwięku,zapachu.

Albo po prostu pod postacią człowieka, którego spotyka się niby przypadkiem:-) Dobrze mieć otwarte wszystkie zmysły..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość Cordeli

Z własnych doświadczeń mogę powiedzieć,*że jeśli chce się kontaktować z aniołami to trzeba zrozumieć po pierwsze to, że często nie usłyszymy ich w sposób, w który słyszymy innych ludzi (chociaż to też jest możliwe). Często jest to nagły przypływ myśli (po jakimś czasie można nauczyć się je odróżniać od zwykłych myśli własnych). Wahadełko to też jakiś sposób, chociaż ja za nim zbytnio nie przepadam. Podczas medytacji możemy często usłyszeć ich głos, a po jakimś czasie możemy go usłyszeć tak po prostu. Sama niedawno poznałam tzw. "guided meditation" i medytację z dźwiękami. Mogę potwierdzić, że to naprawdę pomaga i wyostrza nasze zmysły i chociaż nigdy nie chciałam eksperymentować z czymś tak podstawowym jak właśnie medytacja to naprawdę pozytywnie się zaskoczyłam. Jest bardzo wiele darmowych filmików i dźwięków na youtube więc polecam wyszukiwanie - binaural sounds, chakra clenease meditation, spirit guide meditation etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Po co kontaktować się z aniołem skoro można bezpośrednio z Najwyższym?

 

Ponieważ anioł jesst pośrednikiem pomiędzy Bogiem a człowiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anioł jest posłańcem wykonującym wolę Boga, nie jest pośrednikiem między Bogiem a człowiekiem. Niby niewielka różnica ale jednak znacząca, ponieważ człowiek ma możliwość kontaktować się bezpośrednio ze Stwórcą, bez pośredników poprzez modlitwę. W momencie gdy Bóg odpowiada na modlitwę to jak najbardziej posługuje się wówczas też aniołami.

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anioł jest posłańcem wykonującym wolę Boga,

 

Przez fakt, że Anioł jest posłańcem wykonującym wolę Boga jest jego pośrednikiem.

 

nie jest pośrednikiem między Bogiem a człowiekiem.

 

To ty nie masz kontaktu z Aniołami bo gdybyś miała to byś wiedziała, że nie kadże modlitwy do Boga docierają przez fakt, iż siły nieczyste te modlitwy wstrzymują co skutkuje tym, że modlitwa niedociera, ale Anoł, który jest w pobliżu przez sam fakt, że ktoś się do niego modli i prosi o przekazanie pewnych petycji, on/Anioł następnie je osobiście zanosi Bogu, i to robi ponieważ ma znacznie większą siłę do przebicia się przez ciemność niż nasze bezpośrednie modlitwy do Boga.

 

ma możliwość kontaktować się bezpośrednio ze Stwórcą, bez pośredników poprzez modlitwę.

 

Ma też możliwość kontaktowania się z Nim za pośrednictwem pośredników, jest to prawo, któe Najwyższy sam ustanowił.

 

Nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz.

 

Skoro sam Bóg ustanowił to, że można się z nim kontaktować za ich pomocą, a można to znaczy to, że jest poważny powód dla któego tak się dzieje. Twój problem, żę tego nie pojmujesz.

 

W momencie gdy Bóg odpowiada na modlitwę to jak najbardziej posługuje się wówczas też aniołami.

 

To Anioł jest pośrednikiem czy nie? Raz mówisz, że nie a tu mówisz, że tak? przeczysz sama sobie co mnie w sumie nie dziwi.

 

Faktem jest, że gdy Aniołowie odpowiadają na modlitwę człowieka z woli Pana, jego rozkazu świadczy o tym, że są pośrednikami bo w końcu w omawianym przypadku to sami Aniołowie odpowiadają na modlitwę, nie ma to znaczenia, że z jego rozkazu, znaczenie ma to, że to robią a Pan może nadal spokojnie siedzieć na swoim tronie w przepięknym Zamku i rządzić Wszechświatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ludzie modlą się do różnych aniołów, wież z kości słoniowych, bram złotych itd.. Ale nie jest to do końca właściwe, modlitwa jest formą oddawania czci Bogu a cześć należy się tylko Jemu. Tylko On wysłu****e modlitw . W Księdze Objawienia jest przykład, że nie należy tego robić w stosunku do aniołów: "Wtedy upadłem u jego stóp, aby mu oddać cześć.+ Ale on mi mówi: „Uważaj! Nie czyń tego!+ Jestem tylko współniewolnikiem twoim i braci twoich, którzy zajmują się świadczeniem o Jezusie.+ Oddaj cześć Bogu;+ bo właśnie świadczenie o Jezusie jest natchnieniem do prorokowania”. Obj. 19:10.

W Psalmie 65:2 pisze: " Ty, który wysłu****esz modlitwę — do ciebie przyjdzie wszelkie ciało ludzkie."

 

Ponadto w modlitwie wzorcowej Jezus nakazał się zwracać bezpośrednio do Boga :"Ojcze nasz..." , Jezus nigdy nie zwracał się do Boga przez pośredników .

Zwracając się bezpośrednio do Boga mamy pewność, że trafi ona pod właściwy adres, po drugie możemy budować też osobistą relację z samym Bogiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ludzie modlą się do różnych aniołów, wież z kości słoniowych, bram złotych itd.. Ale nie jest to do końca właściwe, modlitwa jest formą oddawania czci Bogu a cześć należy się tylko Jemu. Tylko On wysłu****e modlitw . W Księdze Objawienia jest przykład, że nie należy tego robić w stosunku do aniołów: "Wtedy upadłem u jego stóp, aby mu oddać cześć.+ Ale on mi mówi: „Uważaj! Nie czyń tego!+ Jestem tylko współniewolnikiem twoim i braci twoich, którzy zajmują się świadczeniem o Jezusie.+ Oddaj cześć Bogu;+ bo właśnie świadczenie o Jezusie jest natchnieniem do prorokowania”. Obj. 19:10.

W Psalmie 65:2 pisze: " Ty, który wysłu****esz modlitwę — do ciebie przyjdzie wszelkie ciało ludzkie."

 

Ponadto w modlitwie wzorcowej Jezus nakazał się zwracać bezpośrednio do Boga :"Ojcze nasz..." , Jezus nigdy nie zwracał się do Boga przez pośredników .

Zwracając się bezpośrednio do Boga mamy pewność, że trafi ona pod właściwy adres, po drugie możemy budować też osobistą relację z samym Bogiem.

 

Ładnie napisane, mam tylko nadzieję, że Bóg słyszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faust31, Bóg wysłu****e modlitwy i odpowiada na nie, o ile są zgodne z Jego Wolą. Ażeby wiedzieć jaka jest Jego Wola powinniśmy słuchać Jego Słowa (Biblii) i postępować zgodnie z Nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faust31, Bóg wysłu****e modlitwy i odpowiada na nie, o ile są zgodne z Jego Wolą. Ażeby wiedzieć jaka jest Jego Wola powinniśmy słuchać Jego Słowa (Biblii) i postępować zgodnie z Nią.

 

Tak, dokładnie tak. Ale z tą wolą, a jeśli proszę o ochronę i opiekę, to też musi być zgodne z wolą? Eh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochrona i opieka nad człowiekiem jest jak najbardziej zgodna z Wolą Boga, pod koniec modlitwy wzorcowej jest zwrot :"i zbaw nas ode złego.." W niektórych przykładach Biblii jest użyte "od niegodziwca" . Jeśli szczerze prosisz Boga o ochronę i masz szczere intencje to On takowej (ochrony) Ci udziela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faust31, Bóg wysłu****e modlitwy i odpowiada na nie, o ile są zgodne z Jego Wolą.

 

A co z tymi modlitwami co są w jego woli a jednak się nie spełniają?

 

Ażeby wiedzieć jaka jest Jego Wola powinniśmy słuchać Jego Słowa (Biblii) i postępować zgodnie z Nią.

 

Już dawno takiej głupoty nie słyszałęm.

 

Ta wasza biblia jest obecnie jedną z najbardziej bezwartościowych książęk historycznych. Niczego nie uczy, nie uczy wybaczać, nie uczy się prawidłowo modlić i rozumieć przyczyny praw naturalnych, jest jeno wykorzystywana do próżnych egoistycznych celów, a także tłumaczenia swojej niewiedzy. Bo czyż nie łatwiej tobie zacytować cudzy fragment niż powiedzieć własnymi rozsądnymi słowami czemu ktoś jest w błędzie. Wbrew temu co niektóre osoby mogą twierdzić, ta biblia jest niczym innym jak waszym bożkiem, któemu oddajecie cześć poprzez ciągłę móienie, że jest najważniejsza i żę wszystko od niej zależy. Żałosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tymi modlitwami co są w jego woli a jednak się nie spełniają?

 

Widocznie albo nie są zgodne z Jego Wolą, albo brak wytrwałości i cierpliwości, Bóg zawsze wysłu****e modlitw i odpowiada na nie prędzej czy później, dużo zależy też od stanu serca i umysłu.

 

Co do reszty.. Aoi, piszesz o aniołach a bojkotujesz Biblię, przecież tam właśnie występują anioły... No chyba że piszesz o aniołach upadłych a Twoim najwyższym jest bezimienny (wiesz kto) to w pełni rozumiem Twoje nastawienie.

 

Co do samej Biblii to przytoczę cytat z Niej samej " Bo słowo Boże jest żywe i oddziałuje z mocą,i jest ostrzejsze niż wszelki miecz obosieczny, i przenika aż do rozdzielenia duszy i ducha, a także stawów i ich szpiku, i jest zdolne rozeznać myśli i zamiary serca." Hebrajczyków 4:12.

Nie jest to pusta książka w 2d, a coś więcej, to jest Wiedza która ma wpływ na całe życie i sprawia, że nie boisz się żadnego człowieka ani žadnego demonicznego czy duchowego śmiecia, i czujesz tak wielki spokój serca, duchowe napełnienie, że żadne rzeczy materialne nie są w stanie zapewnić takiego poczucia bezpieczeństwa na szczeblu duchowym i materialnym. To jest Świadomość.

 

Przytaczam cytat bo jest zaczerpany ze Źródła a nie znikąd, mam swój rozum i świadomość i swoje poglądy, ale odczuwam jednocześnie pokorę przed Bogiem bo wiem, że człowiek jest niedoskonały i potrzebuje kierownictwa z góry, zarówno w życiu fizycznym jak i duchowym.

Edytowane przez Noa20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość ezopola
Faktem jest, że gdy Aniołowie odpowiadają na modlitwę człowieka z woli Pana, jego rozkazu świadczy o tym, że są pośrednikami bo w końcu w omawianym przypadku to sami Aniołowie odpowiadają na modlitwę, nie ma to znaczenia, że z jego rozkazu, znaczenie ma to, że to robią a Pan może nadal spokojnie siedzieć na swoim tronie w przepięknym Zamku i rządzić Wszechświatami.

 

AoiMizu, z calym szacunkiem, moze tak ciupeczke wiecej pokory z tym podawanie, co jest faktem, a co tylko plotka..? Nie opowiadam sie za niczyja strona, ale jak czytam..jestes rozumiem drugi po Bogu, bo Ty, to wiesz "faktycznie wszystko", a reszta sie oczywiscie na ogol myli. Oczywiscie lekko ironizuje i wez to prosze pol zartem, bo mnie zaraz jeszcze bedziesz naprowadzac na pewno niezbite fakty, a ja nie mam pojecia, jak funkcjonuje Sila Wyzsza...ogolnie "podziwiam" Twoja "wszechwiedze". No, takie sa "fakty" - powiedzial niejaki AoiMizu..:) Pozdrawiam czlowieka, co ma wglad i chody, tylko nie jestem pewna, pod jakie to podchodzi Anioly..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
ponoć jeśli się chce z nimi porozmawiać to sami przyjdą, ale ja już tak od długiego czasu chce, a nic się nie dzieje. Czy to może dlatego że nie uczęszczam do kościoła?

Nie,to dlatego,że Twoje prośby powinny być skuteczne, a nie są.Prośba powinna spełniać 3 warunki.

 

-Jak skutecznie skontaktować się ze swoim aniołem stróżem?

j.w.Odpowiednio poprosić z właściwą intencją.

 

-Jak wygląda kontakt z nim? Czy jest to po prostu rozmowa w myślach z samym sobą?

Nie.Nie jest to rozmowa w myślach z samym sobą.Możesz widzieć Go, słyszeć Go i rozmawiać z Nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ThePhoenix

Jeszcze ja sie wtrace bo mialam okazje doswiadczyc obecnosci Aniolow,je slyszec i wiedziec i wiecie co- watpie ze sa jakies warunki, nie modle sie, nie chodze do kosciola, nie czytam Biblii ale jestem osoba bardzo uduchowiona, mam ogromne checi rozwijania duchowosci i jest to bardzo wazny aspekt w moim zyciu a chyba najwazniejszy. Czuje moja dusze i wiem czego ona chce, mam bardzo dobra intuicje, staram sie byc dobrym czlowiekiem mimo ze czasem naprawde bywa trudno, bywam negatywna wzgledem siebie i innych ludzi ale sie karce zaraz za takie mysli, bo nie chce byc jak wieksza czesc ludzi i mialam nawet okres kiedy nie wierzylam w Boga. Mysle ze ogromne zrozumienie, wspolczucie oraz dobre checi wzgledem drugiego czlowieka i siebie wielu tu daje.

Wierzylam w Anioly mocno zanim je uslyszlam czy zobaczylam. Rzadko sie to zdarza ale naprawde daja o sobie znak kiedy naprawde potrzebujesz tej opieki, przynajmniej u mnie tak to wyglada. Raz mi podpowiadaly w szkole na tescie-wyraznie je slyszalam, raz kiedy klocilam sie z kims w pracy i chcialam mu pokazac srodkowy palec i uslyszalam Nie, raz kiedy szukalam czegos na telefonie i nie wiedzialam w ktora strone szukac apki i uslyszalam W lewo. Raz kiedy jechalam samochodem bez pasow, uslyszalam kilka raza pasy pasy pasy i chwile po tym bylo nagle chamowanie, na szczęście nic mi sie nie stalo.

Zobaczylam pierwszego Aniola kiedy przykazywalam Reiki mojej kolezance i poprosilam Aniolkow z calego serca by jej pomogly w pracy bo wtedy byla bezrobotna i sie wtedy pojawil, wysoki, szczuply, caly bialy, dlonie zlozone w pozycji Amen z otwartymi skrzydlami, to trwalo tylko pare sekund. Drugi raz kiedy medytowalam, zjawil sie znikad, objal mnie i dawal milosc ktorej tak bardzo potrzebowalam/potrzebuje bo one wiedza czego pragniesz.

Kiedy sie widzi godzine 11:11 lub ogolnie czesto 111111 to znaczy ze Aniolki chca sie z toba skontaktowac, jesli widzisz 4444444 to znaczy ze to Aniol Stroz szuka kontaktu. Mozna poprosic o znaki od Aniolkoch by nam dawaly jesli chcemy by nam pokazaly ze sa obok ,np mowisz z pelnym zdecydowaniem ze chce widziec 1111 lub jakies inne cyfry, cokolwiek. Gdy czesto widzisz piorka w dziwnych miejscach to tez znaczy ze sa obok. Trzeba byc zdecydowanym w prosbach, one potrafia spelniac nasze prosby bardzo szybko jesli tego czegos naprawde chcemy, na to tez mam dowod :).

Zycze milych kontaktow :)

Edytowane przez ThePhoenix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...