Jump to content

Proszę o interpretację


jus

Recommended Posts

Witam,

Po raz pierwszy jestem na tym forum i bardzo proszę o interpretacje mojego snu: śniło mi się, że jestem na uczelni ( ale wyglądała zupełnie inaczej niż ta na której studiowałam - budynek był dużo większy, bardziej "prestiżowy") gdzie spotkałam mojego ulubionego wykładowcę ( który był moim promotorem) poszłam z nim do jego pokoju, a tam on zaaplikował mi 3 zastrzyki z czego ten ostatni miał być śmiertalny. Wiedziałam co to za zastrzyki,ale mimo wszystko nie bałam się, za to poprosiłam, żeby tego ostatniego nie wstrzykiwał w całości - żeby w razie czego zdążyli mnie odratować. Pomimo mojej prośby dostałam cały zastrzyk i umarłam - stałam się duchem. Bałam się jak poradzi sobie z tym rodzina. Krążyłam cały czas pomiędzy nimi i obserwowałam co się z nimi dzieje, dając co jakiś czas znać, że jestem przy nich - przesuwałam jakiś przedmiot, lub gdy ktoś wyczuł moją obecność i zapytał czy to ja, pisałam na gazecie: "tak", lub, że wszystko ze mną w porządku. W czasie tego snu miałam wrażenie, że na początku było mi przykro, że nie mogę być z nimi, ale pozniej się z tym pogodziłam i stwierdziłam, że przecież nie jest tak zle i wszyscy kiedys do mnie dołączą.

Nie wiem co ten sen może oznaczać, wydał mi się bardzo dziwny -w szczegolnosci to, że bylam duchem- i troche sie wystraszylam. jeszcze raz proszę o interpretacje.

Pozdrawiam,

J.

Link to comment
Share on other sites

Niedawno skonczyłam studia dziennikarskie, a obecnie szukam pracy. Pomysł z wyjazdem był, ale nie brałam tego na poważnie i raczej nie zamierzam wyjechać.

Link to comment
Share on other sites

A to jest właśnie sen o oddaleniu od rodziny (to jest właśnie ta śmierć) zaś przebywanie duchem to tak jakbyś miała przez jakiś czas kontaktować się z nimi inaczej niż osobiście.

Moim zdaniem jest tu możliwy wyjazd(oczywiście w sprawach słuzbowych), który dla ciebie będzie wyróżnieniem (to jest właśnie ta uczelnia).

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...