Skocz do zawartości

Pierścień Artura


Liadain

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o waszą pomoc, o ile takowa jest możliwa. Mama dawniej korespondowała z pewną wróżką, która <za pewną opłatą> przysłała jej pierścień - wg tego co pisała w materiałach przysłanych mamie miał to być pierścień króla Artura przynoszący szczęście temu, kto go nosi. Nie wnikam w kwestię wiary w powyższe. Pierścionek to zwyczajna obrączka z celtycką plecionką. Problem polega na tym, że właśnie taką obrączkę, którą dostałam od mamy, zgubiłam a bardzo byłam do niej przywiązana i nigdzie nie mogę znaleźć takiej samej (w odróżnieniu od wielu obrączek celtyckich, które można tu i ówdzie znaleźć była regulowana). Czy wiadomo wam cokolwiek na temat takowego pierścienia, czy spotkaliście się z podobnymi "talizmanami" oferowanymi przez wróżki i czy, po prostu, wiecie gdzie mogłabym dostać podobną obrączkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja mam ten pierścień i też kupiłam go od wróżki(Maria Duwal)noszę go już 3 lata i myśle,że dziala skutecznie.Możesz podobne znależć w antykwariatach,sklepach ze starociami,lub spróbować zamówić przez internet.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już wiem, wyciągnęłam od mamy listy od tejże Marii Duval, jednak szukałam po nazwie (celtycki węzeł prawdy) i nie znalazłam takiego pierścienia, nie znalazłam go także w jednym z warszawskich sklepów ezoterycznych i co więcej ludzie, którzy tam pracują także nic na temat tego pierścienia nie wiedzą. Więc tak jak radzisz pochodzę po antykwariatach i może kiedyś znajdę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź może tą wróżkę i dowiedz się skąd masz :) ja kojarzę taki pierścień, nie w sklepach ezoterycznych i nie u żadnych jubilerów, chyba w czymś w stylu sklep zielarski, a nie wiem czy i na ostatniej giełdzie minerałów w Pałacu Kultury, tam było stoisko tylko z celtyckimi wzorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...