Jump to content
Liadain

Pierścień Artura

Recommended Posts

Liadain

Proszę o waszą pomoc, o ile takowa jest możliwa. Mama dawniej korespondowała z pewną wróżką, która <za pewną opłatą> przysłała jej pierścień - wg tego co pisała w materiałach przysłanych mamie miał to być pierścień króla Artura przynoszący szczęście temu, kto go nosi. Nie wnikam w kwestię wiary w powyższe. Pierścionek to zwyczajna obrączka z celtycką plecionką. Problem polega na tym, że właśnie taką obrączkę, którą dostałam od mamy, zgubiłam a bardzo byłam do niej przywiązana i nigdzie nie mogę znaleźć takiej samej (w odróżnieniu od wielu obrączek celtyckich, które można tu i ówdzie znaleźć była regulowana). Czy wiadomo wam cokolwiek na temat takowego pierścienia, czy spotkaliście się z podobnymi "talizmanami" oferowanymi przez wróżki i czy, po prostu, wiecie gdzie mogłabym dostać podobną obrączkę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest User2

A czy masz jakieś zdjęcie tego pierścienia? Ja pierwsze słyszę o takiej nazwie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
baja404

ja mam ten pierścień i też kupiłam go od wróżki(Maria Duwal)noszę go już 3 lata i myśle,że dziala skutecznie.Możesz podobne znależć w antykwariatach,sklepach ze starociami,lub spróbować zamówić przez internet.Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Liadain

Tak już wiem, wyciągnęłam od mamy listy od tejże Marii Duval, jednak szukałam po nazwie (celtycki węzeł prawdy) i nie znalazłam takiego pierścienia, nie znalazłam go także w jednym z warszawskich sklepów ezoterycznych i co więcej ludzie, którzy tam pracują także nic na temat tego pierścienia nie wiedzą. Więc tak jak radzisz pochodzę po antykwariatach i może kiedyś znajdę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
JanJensen

Znajdź może tą wróżkę i dowiedz się skąd masz :) ja kojarzę taki pierścień, nie w sklepach ezoterycznych i nie u żadnych jubilerów, chyba w czymś w stylu sklep zielarski, a nie wiem czy i na ostatniej giełdzie minerałów w Pałacu Kultury, tam było stoisko tylko z celtyckimi wzorami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...