Jump to content

sex z piękną dziewczyną,kolega,inne kobiety, sex na niskim dachu.Błagam pomocy


boski1238

Recommended Posts

Witam, proszę o pomoc w rozwikłaniu snu.Snilo mi sie to 2 razy i 2 razy mialem koszmarny dzien po tym snie.

 

Zacznę od tego ze w te noce kiedy mi się to sni mam ogromne problemy z zaśnięciem. Leze przed zaśnięciem w łożku nawet 3 godziny( tak bylo dzis w nocy). Akcja rozgrywa sie w jednym z mieszkan na pobliskim mnie osiedlu.Główna postacia tego snu jest przepiękna dziewczyna o ciemnej cerze. Jest poprosu przecudna. najpierw uprawiam z nia namiętny sex sam.. następnie do zabawy wlącza sie moj dobry kolega ale z inna dzieczyna.ta piękna dziewczyna juz raz wcześniej pojawila sie w moim śnie. Nigdy w rzeczywistości jej nie widziałem.

 

Teraz akcja snu przenosdi sie na dach jakiegos niskiego budynku. Tam spotykam panią w wieku okolo 45 lat i znowu sex..Następnie uciekam z tego dachu ale przed czym to nie wiem(popropstu nie moge sobie przypomniec snu ale nie wiem czy to przypadkiem nie jest jakis potwór).

 

Akcja przenosi sie do innego mieszkania.Znowu sa tu piękne dziewczyny. Pytam sie czy ktoras zgadza sie na sex. Jedna sie zgadza i robimy to.

 

 

Sen jak sen ale czemu kiedy sni mi sie ta dziewczyna(ktorą opisalem jako przecudna) to nastenego dnia ciągle o niej mysle i czuje się niespokojny, bardzo niepskojny. po zadnym snie nie mialem takiego niepokoju.Nie wiem czego ja sie obawiam.

 

dodam ze podaczas tego snu budzilem sie kilka razy a kiedy zasnąłem sen był kontynuowany.

 

Prosze o jakąs mądrą interpretacje..:/

Link to comment
Share on other sites

Sen jest rzeczywiście złożony i nie da się go w prosty sposób zinterpretować...odrzucając podłoże seksualne i zwykłe fantazje erotyczne, sądzę że owa kobieta przedstawia część twojej jaźni, której nieakceptujący, boisz się jej. Jak dla mnie przez sen przebija strach przed związkiem, irracjonalne obawy przed zranieniem ze strony kobiety. Brak chęci do zaangażowania w związek o czym może świadczyć spłycenie relacji miedzy kobietą a mężczyzną jedynie do seksu. W efekcie boisz się że nie znajdziesz kobiety z którą stworzysz trwały związek na lata, że cały czas jedyne co wiązać będzie Cię z kobietą to seks, a jak słusznie następuje uświadomienie w śnie poprzez /45 letnią panią na dachu i ucieczkę/ seks w pewnym wieku to za mało. Może boisz się wykorzystania przez kobiety, tego że wykorzysta Cię w sposób instrumentalny.

Nie wiem w jakich relacjach na co dzień żyjesz z kobietami, czy jesteś w związku czy nie, ale sądzę że określenie swoich relacji i obaw co do kobiet będzie kluczem do wyjaśnienia snu, lub sen będzie kluczem do określenia swoich relacji z kobietami.

 

Nasuwa mi się jeszcze jedno rozwiązanie. Piszesz że sen o "Kobiecie" poprzedza zły dzień. Często zdarza się że osoby ze snu zwyczajnie ostrzegają nas przed czym złym co ma się stać (na ogół są to zmarłe osoby, które znaliśmy) ale nikt nie powiedział że nie może to być ktoś kompletnie obcy reprezentujący naszą podświadomość, która przeczuwa i ostrzega nas przed zagrożeniem.

 

Więcej nie wymyśle przynajmniej na dziś:)

Pozdro

Leeloo

Link to comment
Share on other sites

to ze boję sie nawet szukac związku to prawda ale nie obawaim sie ze zostane wykorzystany w jakis sposob. Zastanawia mnie czemu jak tylko pomysle o tej pięknej dziewczynie to przechodza mnie dreszcze i czuje ogromny niepokój.

Link to comment
Share on other sites

Może to obawa przed odrzuceniem... mówisz że boisz się nawet szukać związku z czegoś te obawy wynikają a uosobieniem tych obaw widać jest ta piękna dziewczyna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...