Jump to content

Proszę o portret


Seszen

Recommended Posts

Bardzo proszę o portret psychologiczny :)

 

24.10.1991 Zuzanna

 

Droga Seszen,

 

W dzieciństwie byłaś najprawdopodobniej marzycielskim dzieckiem, często bujającym w obłokach. Być może, pozostawałaś pod znaczącym wpływem swoich rodziców. Najprawdopodobniej mama była znacząco dominującą stroną w Twojej rodzinie. Być może tata też nie należał do "najłatwiejszych" osób. Hmmm... zastanawiam się czy nie pojawił się w Twojej rodzinie jakiś problem związany z uzależnieniami np. nadużywanie alkoholu - lecz mogę się w tej kwestii mylić :) Dorosłość to generalnie sprawy związane z materializmem lub pieniędzmi i ich pozyskiwaniem. Mogą się także pojawiać różnego rodzaju zdarzenia losowe, na które raczej nikt nie będzie miał wpływu. Być może sprawy związane z karmą i jej odpracowaniem, będą się wyraźniej zaznaczać. Ostatni etap życia to rodzina, rodzina i jeszcze raz rodzina... W Twoim portrecie pojawia się podwójny Sąd Ostateczny, oznacza to, że mogą pojawić się problemy rodzinne typu niechęć do kontaktów z jej członkami, ewentualnie możesz mieć trudności w odnalezieniu się w relacjach rodzinnych. Raczej powinno się to zaznaczyć w "jesieni" Twego życia.

Całkiem prawdopodobne, że masz skłonności do zamykania się w sobie, uciekania od problemów, momentami możesz być wręcz "bierna" w swym postępowaniu. Możliwe, iż masz problem ze swoją emocjonalnością. Należy uważać na wszelkie używki - możesz być podatna. Generalnie starasz się dążyć do równowagi, lecz chyba nie jest to dla Ciebie łatwe. Natomiast bardzo łatwo potrafisz się przystosować do obowiązujących zasad i norm, które zarysowują się na różnych poziomach życia. Mam wrażenie, że rodzina w Twoim życiu jest niezwykle istotna i mimo, iż mogły pojawić się problemy (nie musiały) to i tak jesteś z nią silnie związana :)

Twoja misja życiowa jest związana ze sferą materialną. Powinnaś zająć się pieniążkami, ale pamiętać by wypracować sobie do nich odpowiedni stosunek. Dużym błędem było by ignorowanie tej sfery lub np. życie na "czyjś koszt". Warto też zerknąć na sprawy związane z długami karmicznymi i ogólnie z karmą, która zapewne gdzieś będzie się przejawiać (najprawdopodobniej w drugim etapie Twojego życia). Pomoże Ci w tym pewien dar, który przejawiać się będzie w wyjątkowym wyczuciu sprawiedliwości i umiejętność odnajdywania się nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Potrafisz tez pięknie wybaczać....:) Chyba mogłabyś się odnaleźć w zawodach związanych z prawem, sądem lub urzędem :)

Szczęście osiągniesz gdy rozwijać będziesz w sobie wszystko co ma cechy kobiece np. będziesz posiadać ładny dom, szczęście swojej rodziny, ładnie upiększone mieszkanie i ogólnie ład, i porządek. hmm... potrafisz pięknie marzyć - wykorzystaj to!!

Najprawdopodobniej masz świadomość, iż jesteś zamknięta w sobie i mało aktywna. Postrzegasz siebie jako wycofaną, skłonną do wszelakiego "zamyślenia" osóbkę. Często się zastanawiasz nad wszystkim, taki refleksyjny z Ciebie człowieczek :))) Inni natomiast widzą Cię jako bardziej zdecydowaną osóbkę, pewną siebie. Uważają, że masz smykałkę do pieniążków i ich inwestowania :)

 

Pozdrawiam

Ancol

Edited by Ancol
Link to comment
Share on other sites

dziękuję bardzo!

co do przeszłości - bardzo trafione :) i część dotycząca mamy, jako dominującej w rodzinie i niestety alkoholu.

 

Bardzo proszę,

 

cieszę się, że się zgadza :)

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...