Skocz do zawartości

Nadmierna wrażliwość, nieśmiałość, której nie jestem w stanie przełamać.


casioasus

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dotyka mnie każda niewinna uwaga ze strony innych osób, każde złe słowo, również jak ktoś coś mi powie na mój temat, co świadczyło by o moim słabym charakterze. Jestem nieśmiała, staram się to przezywciężyć, ale niekiedy nie jestem w stanie wypowiedzieć się na jakiś temat, ponieważ boję się reakcji tej osoby. A najczęściej jak już się wypowiem. To nikogo nie interesuje moje zdanie i każdy mnie olewa. Ktoś zaczyna ze mną rozmowę, zapyta o to, co go interesuje, a potem sobie idzie. Rozmowa nie przebiega dalej. To dosyć frustrujące. Czuję się atakowana za każdym razem kiedy ktoś mi mówi coś przykrego, bądź mnie odpycha. :ysz: Uważa że mu przeszkadzam, powinnam odejść, a wcześniej wypowiada się że nic nie robię a powinnam podejść i pomóc, po czym mówi że moja obecność jest zbędna. :icon_curve: nie wiem czy wyraziłam wszystko to co chciałam. Przy każdym złym słowie, automatycznie nie mogę powstrzymać się od płaczu. Czuję się bezbronna, bezsilna. Mam wrażenie, że co niektórzy mną pomiatają, nie liczą się z moim zdaniem.

 

Czy ktoś mógłby mi coś poradzić. Tak na poważnie.

 

Może jak mogłabym zmienić swoje postępowanie, charakter. Jak na to patrzeć.

 

widzę że nie jest łatwo o odpowiedź :) ale poczekam .

Edytowane przez casioasus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

radzę abyś poszła do psychologa on ci pozwoli się otworzyc,sama miałam podobny problem i wiem jak to jest .nie korzystaj z internetowych psychologów bo to ci nic nie pomoże .podejrzewam że problem jakiś masz z dzieciństwa,nie chcę pisac głupot bo nie jestem wykwalifikowanym psychologiem ale trochę się na tym znam .idz a sama zobaczysz później różnicę pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...