Skocz do zawartości

Pomogę profesjonalnie


robstan

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Pomogę każdemu kto tej pomocy potrzebuje, oczyszczanie domów z bytów astralnych, oczyszczanie aury, Tarot, krystalomancja, fitoterapia, odprowadzanie zmarłych na drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Robstan

 

oczyszczanie domów z bytów astralnych, oczyszczanie aury (...)odprowadzanie zmarłych na drugą stronę.

 

Możesz coś więcej na temat techniki jaką stosujesz napisać?

 

Jeśli nie chcesz bezpośrednio na forum to masz maila do mnie: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj JakubS

Bardzo mi przykro ale jestem zmuszony odmówić, powiem tylko tyle jest to połączenie magii ludowej, terapi modlitewnej i innych opracowane jeszcze przez moją Babcię, przed każdym oczyszczeniem musimy przeanalizować sytuację całej rodziny dotkniętej problemem, zajmujemy się praktykami okultystycznymi od 3 pokoleń, działamy altrusitycznie nie pobierając opłat innych niż poniesione przez nas koszty (dojazd etc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskujemy to po rozmowie z rodziną zamieszkującą dany dom, oraz poprzez wizytę w domu i wczucie się w niego, wsłuchanie się w jego ciszę, każdy z naszej trójki to wyczuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz napisać na maila (chyba jednak złamałem usówam adres) mam nadzieję, że nie złamałem regulaminu podając adres jeśli tak proszę o łagodną karę ;)

Edytowane przez robstan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Pomogę każdemu kto tej pomocy potrzebuje, oczyszczanie domów z bytów astralnych, oczyszczanie aury, Tarot, krystalomancja, fitoterapia, odprowadzanie zmarłych na drugą stronę.

 

Kiedyś miałam już styczność z kimś takim jak robstan w kwestii odprowadzanie zmarłej osoby na drugą stronę. Rzeczywiscie potem zrobiło się " jaśniej" w domu.

Dobrze ze są osoby, które chcą pomagać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj anastel!

Miło się czyta Twój wpis, osoby mam bliskie często nie idą w stronę światła nie chcąc nas opuszczać, jeżeli nie wykorzystają czasu na przejście, to zostają uwięzione między wymiarami, wtedy strasznie cierpi rodzina i sama dusza się męczy, zawsze należy pomóc przejść na drugą stronę. Nawet jak nie zdajemy sobie sprawy z tego, że z nami ktoś jest a osoba zmarła nagle(najczęściej wypadek) to nie przeszła na drugą stronę bo nie spodziewała się tej śmierci, warto przebadać aurę i udać się na miejsce spoczynku aby sprawdzić czy na pewno dusza odeszła i nie męczy się w nicości. W listopadzie odwiedziłem dom w którym 4 osoby zostało po śmierci, po 2 dniach cała rodzina poczuła "otwarcie okna w dusznym pokoju" bądźmy dobrzy za życia bo po życiu jest kolejny świat w którym musimy zdać raport z ziemskiej wędrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bądźmy dobrzy za życia bo po życiu jest kolejny świat w którym musimy zdać raport z ziemskiej wędrówki

 

Czy mogbys bardziej rozwinac te zdanie. Bardzo mnie to interesuje, jaki to ma byc raport, jak to wyglada i wszystko z tym zwiazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj anastel!

Miło się czyta Twój wpis, osoby mam bliskie często nie idą w stronę światła nie chcąc nas opuszczać, jeżeli nie wykorzystają czasu na przejście, to zostają uwięzione między wymiarami, wtedy strasznie cierpi rodzina i sama dusza się męczy, zawsze należy pomóc przejść na drugą stronę. Nawet jak nie zdajemy sobie sprawy z tego, że z nami ktoś jest a osoba zmarła nagle(najczęściej wypadek) to nie przeszła na drugą stronę bo nie spodziewała się tej śmierci, warto przebadać aurę i udać się na miejsce spoczynku aby sprawdzić czy na pewno dusza odeszła i nie męczy się w nicości. W listopadzie odwiedziłem dom w którym 4 osoby zostało po śmierci, po 2 dniach cała rodzina poczuła "otwarcie okna w dusznym pokoju" bądźmy dobrzy za życia bo po życiu jest kolejny świat w którym musimy zdać raport z ziemskiej wędrówki

 

.Tak to prawda co napisałeś, zdążyłam uzupełnić tą wiedzę bardzo wnikliwie. Miałam z tym stycznosć i poczułam na własnej skórze,napewno wiesz co mam na myśli...Właśnie dlatego poprosiłam o pomoc taka osobę, bo dusza rzeczywiscie była zawieszona i nie wiedziała dokąd ma pójsć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Boma! Każdy nasz czyn jest zapisywany w Karmie, i później odpowiadamy za nasze doczesne życie, jest to tajemnica nieodkryta ale wiele razy podczas seansów spirytystycznych słyszałem to zdanie od istot z innych wymiarów, i dlatego powtarzem je Wam, Boma już zajmuję się Twoim pytaniem.

 

Witaj anastel! dokładnie wiem co masz na myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robstan to pytanie nie daje mi spokoju więc zapytam odnosnie: /warto przebadać aurę i udać się na miejsce spoczynku aby sprawdzić czy na pewno dusza odeszła / . Przebadać aure aby zobaczyć, czy nie ma podczepienia? I co masz na myśli z miejscem spoczynku? Mógłbyś mi rozwinąć tą mysl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anastel często odwiedzają mnie osoby które mówią, że ich bliski chyba został bo czują jego obecność po śmierci, i chcą się skontaktować z nim przez spirytyzm, zawsze propomuje im długą rozmowę przy filiżancę herbaty i tłumaczę proces śmierci i przejścia najczęściej decydują się na przeprowadzenie i gdy już zdecydują się na przeprowadzenie wtedy odwiedzam ich dom badam aurę mieszkania i domowników, oraz chcę odwiedzić grób osoby którą mam przeprowadzić(miejsce jej spoczynku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, tylko zastanawiam się po co odwiedzasz grób tej osoby? A aurę mieszkania i domowników badasz zaraz po odprowadzeniu czy po jakimś czasie? Tak pytam bo trochę weryfikuję i myślę czy u nas odpowiednio się tym zajęła osoba odprowadzajaca. Tzn. pewnie są różne sposoby lub podobne z tym, że trwało to bardzo krótko moze 40 min do godzinki, nie udała się na miejsce spoczynku. Z tym, że poradziła sobie tak myślę, już póżniej nie badałam aury, zrobiła to od razu. Póżniej zapomniałam o całej sprawie, pewnie dlatego ze nie odczuwałam już niczego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anastel wszystko przed później odprowadzam duszę pomagam przejść, i wracam ponownie do domu do przebadania aury mieszkania i mieszkańców, odwiedzam grób i proszę o możliwość zostania przez chwilę samemu, staram się połączyć z duszą, aby móc nawiązać silny kontakt potrzebuję przedmiotów zmarłego lub zdjęcia twarzy, a gdy istnieje taka możliwość najlepszy jest grób, wracam do niego zawsze po oczyszczaniu i robię jedną rzecz (niestety nie mogę napisać jaką) i modlę się za zmarłego, aurę można badać często ale ona się bardzo często zmienia tak jak pogoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/wracam do niego zawsze po oczyszczaniu i robię jedną rzecz (niestety nie mogę napisać jaką)/

 

Czy bez tej rzeczy o której nie możesz napisać rownież odpowiednio odprowadza się zabłąkane dusze? Czy jest to rzecz niezbędna? I czy bez odwiedzin w miejscu spoczynku mogła to zrobić w domu? To już ostatnie z pytań:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie martw się na pewno jest wszystko u Ciebie dobrze :) to co ja robię po oczyszczaniu to profilaktyka aby uniknąć powrotu duszy przy pseudospirytyźmie i jest to nie związane z samym odprowadzeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Rabstan, choć pomyslę nad tym co napisałeś w poprzednim poscie, potem powróce do spraw przyziemnych. Jest to temat w którym niczego nie można byc pewnym na 100%. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...