Jump to content

Proszę o zinterpretowanie mojego snu


Milka.Święta

Recommended Posts

Często mam sny dotyczące windy, która jade i zawsze w tym śnie czułam strach, aby ta winda nie zjechała poniżej parteru, tzn aby nie zjechała do piwnicy czy jak to nazwac( wiem, ze w rzeczywistosci windy, nie zjezdzaja do piwnicy, ale tak jest w moim śnie:P). Dzisiaj jednak śniło mi się, że wsiadłam do winy, nacisnęłam piętro na które chcę zjechac (jade w dół) i gdy winda dojechała na to piętro, nie zatrzymała się, tylko zjechała niżej w jakieś podziemia, strasznie się bałam, ale czułam taką świadomość, że mimo tego iż sie boje chce tam jechac, żeby w końcu zobaczyć co tam jest, pamiętam tylko, że jechałam coraz niżej, ale winda nie zatrzymywała sie nigdzie, tylko jechała i jechała w dół, czułam strach bo byłam w tej windzie sama. W końcu się obudziłam, nie wiem czy zapamiętałam wszystkie szczegóły, ale tak mniej więcej ten sen wyglądał, nie wiem co to może oznaczac? proszę o interpretację :)

Link to comment
Share on other sites

Witam!

winda to takie mechaniczne senne schody. W tym snie chodzi o podróż wgłąg siebie w zakamarki swijego jestestwa. Piwnica symbolizuje podświadomość i tylko ty wiesz jakie mroczne tajemnice w niej ukrywasz, tajemnice które do tej pory nie ujrzały swiatła dziennego. Musisz zadać sobie pytanie co to za tajemnice i dlaczego się ich boisz.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Miałem ostatnio sen ze przypadkowo w sklepie spotkałem znajoma kolezanke i zaczeli my sie całowac z tym ze ta kolezanka zaczeła pierwsza mnie całowac.

Proszę o zinterpretowanie mojego snu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...