Jump to content

Proszę o zinterpretowanie mojego snu

Milka.Święta

Recommended Posts

Często mam sny dotyczące windy, która jade i zawsze w tym śnie czułam strach, aby ta winda nie zjechała poniżej parteru, tzn aby nie zjechała do piwnicy czy jak to nazwac( wiem, ze w rzeczywistosci windy, nie zjezdzaja do piwnicy, ale tak jest w moim śnie:P). Dzisiaj jednak śniło mi się, że wsiadłam do winy, nacisnęłam piętro na które chcę zjechac (jade w dół) i gdy winda dojechała na to piętro, nie zatrzymała się, tylko zjechała niżej w jakieś podziemia, strasznie się bałam, ale czułam taką świadomość, że mimo tego iż sie boje chce tam jechac, żeby w końcu zobaczyć co tam jest, pamiętam tylko, że jechałam coraz niżej, ale winda nie zatrzymywała sie nigdzie, tylko jechała i jechała w dół, czułam strach bo byłam w tej windzie sama. W końcu się obudziłam, nie wiem czy zapamiętałam wszystkie szczegóły, ale tak mniej więcej ten sen wyglądał, nie wiem co to może oznaczac? proszę o interpretację :)

Witam!

winda to takie mechaniczne senne schody. W tym snie chodzi o podróż wgłąg siebie w zakamarki swijego jestestwa. Piwnica symbolizuje podświadomość i tylko ty wiesz jakie mroczne tajemnice w niej ukrywasz, tajemnice które do tej pory nie ujrzały swiatła dziennego. Musisz zadać sobie pytanie co to za tajemnice i dlaczego się ich boisz.

Pozdrawiam:

Sławomir

• 2 months later...

Miałem ostatnio sen ze przypadkowo w sklepie spotkałem znajoma kolezanke i zaczeli my sie całowac z tym ze ta kolezanka zaczeła pierwsza mnie całowac.

Proszę o zinterpretowanie mojego snu