Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w interpretacji:)


Poczatkujaca84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zrobiłam rozkład mój pierwszy wg książki a rozkład to Krzyż na pytanie:

co przyniesie milczenie Pani X w stosunku do Pana Y

 

Wyszło tak:

1.wskazuje na przeszlosc lub chwilę obecną w odniesieniu do postawionego pytania - dama pik tutaj moze byc to zona Pana Y lub kobieta ktora odgrywa wazna role w zyciu Pani X

2.ujawnia przeszkoda lub wskazuje na to , skąd możemy oczekiwac pomocy - 7 trefl wskazuje przede wszystkim na czyjeś pozytywne myśli

3.opisuje to co nieuchronnie nastąpi w przyszłości, wskazuje na nieuniknione wydarzenia i potencjał przyszłości - dama kier może tutaj oznaczac Panią X lub tez może to byc kobieta z którą łączą Panią ciepłe relacje, przyjaciółka, koleżanka, bliski człowiek (tutaj mam problem bo nie dobrałam kart do niej:/ a mogłam)

4.mówi o tym co nastąpi pod warunkiem realizacji inforamacji uzyskanej z karty na pozycji 3 - as kier tutaj chyba będzie ostrzegac Panią ,że czekaja ją silne przeżycia

5.pomaga dokonac podsumowania lub dostarcza dodatkowej informacji - 9 kier wskazuje na stałe uczucia: wierna przyjaźń, trwałą miłosc, spokój wewnętrzny, głębokoą radośc.Wskazuje rówżnież na nadejście jesieni i dojrzałości w życiu emocjonalnym

Uwazam ze ta ostatnia karta odpowiedziala na pytanie co przyniesie milczenie Pani X w stosunku do Pana Y czyli milosc i spokoj emocjonalny ale po drodze beda jakies silne przezycia:D

 

Czy dobrze to zinterpretowałam? Prosze o pomoc:)

Dziękuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wróżyłaś na 32 karty . Osobiście jako dla początkującej poleciłabym 24 . Ale jeśli używając książki masz podane 32 to nie ma problemu . Zaczynając swoją przygodę z wróżeniem ktoś mi polecił aby zacząć od 24 kart . Teraz jestem zbyt przyzwyczajona aby zmienić liczbę . Ale postaram ci się pomóc .

 

1. Dama pik - z reguły ta karta to osóbka dość nie miła . Ale możemy ją odczytać jako jakieś tajemne gry, podstępy .

2. 7 trefl - wróży małe kłopoty, opóźnienia w których zawinił ktoś trzeci .

3. dama kier - najczęściej osoba której się wróży (kobieta). Przy wróżbie dla mężczyzny nabiera znaczenia partnerki lub bliskiej przyjaciółki. Rzadziej jako sprawa duchowa, osoba która życzy Ci najlepiej.

4. as kier - oznacza dom, rodzinę, sprawy z nim związane. As kier odwrócony (tutaj to ma znaczenie) jest to obcy dom, problemy.

5. 9 kier - w położeniu prawidłowym to romans, miłość, zauroczenie,radosne zakończenie kłopotów. Odwrócona - romans, który zbliża się ku końcowi, odwrócone szczeście.

 

Ogólna interpretacja :

 

W przeszłości lub na chwilę obecną, jakaś kobieta związana z Panią X próbuje zniechęcić ją do utrzymywania stosunków z Panem Y. Zniechęca do rozmów, daje "dobre rady", które wyjdą na złe. Jak pokazuje 7 trefl ta kobieta tak szybko się nie podda. Posunie się nawet do przekrętów. Jednak znajdzie się ktoś kto będzie wspierał Panią X, jeśli posłucha tej dobrej duszyczki to przywróci ład w domu i w swoim sercu. Problem powinien się zakończyć pozytywnie (o ile dziewiątka nie była odwrócona.Wtedy to koniec relacji z Panem Y).

 

 

Ja bym to zinterpretowała ten sposób . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie było czy Pani X się wyprowadzi i rozkład Krzyż i te same pytania:

1. 10 pik nieprzewidziane czynniki to co pojawia sie nieoczekiwanie , nagle ozanacza tez przypadek

2. 8 pik to bol, zadane rany psychice czyli przeszkody

3.walet pik moze wskazywac na nieprzyjemnosci prawne, procesy sadowe, przesluchania itp

4.krol trefl zalezny od karty z pozycji 3 mezczyna ktory moze wspomoc madra rada, posiadajacy doskonala intuicje i zdrowy rozsadek to mezczyzna powyzej 35 lat ciemnowlosy

5. dama karo to cudzioziemka podruzujaca lub pochodzaca z daleka kobieta,ale to tez moze byc osoba o ostrym jezyku i potrafi nie tylko sie broniac,ale i atakaowac i nalezy jej sie wystrzegac i dobrałąm dama pik kobieta ktora wazna role odgrywa w Twoim zyciu i as kier to silne przezycia

Nie wiem jak to zinterpretowac bo dobrałam karty ale sa piki to będzie cięzko z ta wyprowadzka:)

Catherina dziękuję z góry za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 10 pik - karta podróży, oddalenia się, drogi.

2. 8 pik - zapowiada straty przez plotki i intrygi .

3. walet pik - osobnik nie ciekawy . ze skłonnościami do kradzieży.

4. król trefl - Oznacza on starszego mezczyznę, szefa, współpracownika. Lecz może być również odczytany jako: urząd, praca.

5. dama karo - symbol nadziei na lepsze .

damę pik i asa kier opisałam wcześniej :)

 

Ogólnie :

Zapowiada się przeprowadzka, lecz różnego rodzaju intrygi mogą ją opóźnić . Należy uważać na kradzieże i różne podejrzane osoby . Szczególnie że dobrałaś damę pik . Większość czasu spędzisz zajęta, lecz wszystko pójdzie zgodnie z planem . Tu przypominam o dobranym Asie kier który symbolizuje dom i sprawy rodzinne .

 

Serdecznie pozdrawiam, Catherina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam sobie karty, ale dość rzadko . Hmm .. Do poćwiczenia ? Palisada , Mała Piątka ... Zależy co Ci "leży" . Niektóre rozkłady po prostu "mówią" do Ciebie, niektóre nie . Wypróbuj parę rozkładów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm .. krzyż jet dobry .. poszukaj więcej . :) Raczej nie rozkładam o miłości . Zawsze jest trudno zinterpretować . Sprawy sercowe są zawsze dwuznaczne . Trzeba mieć duże doświadczenie żeby poprawnie zinterpretować . Na początek poleciłabym np. Palisadę . Odpowiada również na sprawy związane z uczuciem . A na dodatek możesz więcej zapamiętać : znaczenia kart , sąsiedztwo . :)

 

Osobiście uważam że np. układ podstawowy jest zbyt trudny dla początkujących . Trzeba się na tym co nieco znać , bo czytanie tego układu z książką nie należy do najprzyjemniejszych rzeczy :)

 

Możesz również sama " wymyśleć " układ na swoje potrzeby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję ten rozkład Polisadę i jak coś dam tutaj może pomożesz w interpretacji:) Ale jak sobie rozkładam to tak sceptycznie podchodzę bo wiem,że trzeba wyciszyc się dobrze a jednak coś ciągle siedzi w głowie:( No a sobie ciężko jest stawiać karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polisadę.

 

Palisadę . :))

 

Oczywiście, że pomogę . :)

 

Dlatego właśnie tak bardzo nie lubię stawiać sobie kart . Podchodzę zbyt emocjonalnie, ale ćwiczę nad tym . Podobnie jest z interpretacją, sobie zawsze jest inaczej (a szczególnie jeśli chodzi o miłość ). Czasami potrzeba żeby ktoś spojrzał z stanowiska obserwatora . Jeśli chcesz mogę jutro rozłożyć karty dla Ciebie . Dziś niestety już nie dam rady . Za dużo się w tym dniu wydarzyło . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ok:) Ja też postawię rozkład dam tutaj i mi pomożesz zinterpretować:) jak to mówię co dwie głowy to nie jedna:) a sobie jak się interpretuje to za bardzo sie chce i później jest źle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby rozłożyć Palisadę należy najpierw potasować karty i rozłożyć jak zawsze do serca . Przełożyć karty . Rozkładamy na 6 kupek . Według schematu :

 

1-2-3

......|

6-5-4

 

Rozkładamy tak aby w każdej kupce było po 4 karty . Karty odczytujemy od prawej do lewej . Karta którą położyłaś jako pierwszą w kupce powinna być pierwsza odczytana . Interpretujemy każdą kupkę osobno według opisu :

 

1- co się z tobą stanie. Jakie sprawy będą najważniejsze w najbliższej przyszłości

2- dom i wydarzenia rodzinne

3- zdrowie

4- praca

5- sprawy uczuciowe , osobiste

6- przyszłość .

 

 

 

Niestety jeszcze nie zrobiłam .:( ale dzisiaj się tym zajmę . Rozłożę Ci Palisadę i umieszczę tutaj (posłuży jednocześnie jako przykład ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkład Krzyż i z 32 kart:)

Czy Pan X po powrocie z urlopu odezwie sie do Pani Y ?

1. walet karo

2.10 kier

3.9 pik

4.dama trefl

5.7 karo i dobrałam walet trefl i dama karo

Uwazam ze się odezwie ale sa jakiejs perypetie, ta 9 pik mi coś nie pasuje tutaj a walet trefl jego przedstawia. Nie wiem jak mam to rozumiec:/

Cathrina pomoz:)

 

Zapomniałam dodac ze przy tasowaniu najpierw mi wypadła 10 kier a później dama pik, nie wiem czy ma znaczenie to:)

Edytowane przez Poczatkujaca84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkład Krzyż i z 32 kart:)

Czy Pan X po powrocie z urlopu odezwie sie do Pani Y ?

1. walet karo

2.10 kier

3.9 pik

4.dama trefl

5.7 karo i dobrałam walet trefl i dama karo

Uwazam ze się odezwie ale sa jakiejs perypetie, ta 9 pik mi coś nie pasuje tutaj a walet trefl jego przedstawia. Nie wiem jak mam to rozumiec:/

Cathrina pomoz:)

 

Już się biorę do roboty :)

 

1. walet karo - młody mężczyzna , "pracuje" nad pogodną atmosferą wśród kart . Szansa, nadzieja na lepsze .

2. 10 kier - jedna z najwspanialszych kart . Cud miód i miłość :)

3. 9 pik - niedaleka podróż, spotkanie

4. dama trefl - kobieta z rodziny . Jako sprawa : mała praca, zajęcie .

5. 7 karo - przestrzega przed trudnościami i plotkami

walet trefl - zapowiada dobra przyszłość

dama karo - przyjaciółka , ktoś kto dobrze życzy .

 

Ogólnie :

Jedynym największym problemem jest Pan X . Niby kocha ale jednak się waha . Rozwiązaniem jest wspomniany urlop który przybliży was do siebie . Przeszkodą będzie praca lub aktualne zajęcie Pana X lub Pani Y . Przyszłość nie będzie taka różowa ale Panią Y będą wspierać przyjaciele i może w końcu się ułoży .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cathrina a widzialas moja edycje postu zapomnialam dodac wczesniej o tym ze przy tasowaniu wypadly mi karty spojrz prosze i czy to ma znaczenie jakies?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palisada dla Początkująca:) :

 

1 - walet kier , as pik , dama pik , 9 trefl

2 - dama trefl, 9 karo, dama karo, as kier

3 - 9 pik, walet pik , walet trefl, król pik

4 - as karo, król karo, 9 kier, 10 trefl

5 - król trefl, 10 kier, as trefl, 10 karo

6 - walet karo, 10 pik, król kier, dama kier

 

Ogólnie :

 

Aktualnie najważniejsze będzie dla Ciebie utrzymanie optymistycznego nastroju . Będziesz się zmagać z plotkami i możliwe są drobne awantury . W domu zapowiada się wszystko pozytywnie . Stabilność finansowa i wszystko wspaniale . Zapowiada się wizyta u lekarza ale to nie bd nic poważnego . Dostaniesz wiadomość od przyjaciela , może będziesz musiała kogoś zastąpić w pracy lub obowiązkach z powodu choroby . W sprawach sercowych czeka Cię niespodzianka, ale jest tam 10 kier więc zakończy się pozytywnie . W przyszłości czeka Cię spełnienie określonego planu , może podróż lub przeprowadzka . Na samym końcu mamy króla kier i damę tego samego koloru co wróży pomoc partnera i pozytywne sytuacje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam dodac ze przy tasowaniu najpierw mi wypadła 10 kier a później dama pik, nie wiem czy ma znaczenie to:)

 

To jest dość ważne . 10 kier wróży szczęście szczególnie, że wyszło w rozkładzie . Dama pik nie wyszła ale mamy 9 pik . Ogólnie karty które wypadły mają znaczenie symboliczne . Chodzi o to, że później obok tych "latających" kart może potoczyć się cały rozkład . To taka mała zapowiedź . Czasami pokazuje również o czym się w danym momencie intensywnie myśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dość ważne . 10 kier wróży szczęście szczególnie, że wyszło w rozkładzie . Dama pik nie wyszła ale mamy 9 pik . Ogólnie karty które wypadły mają znaczenie symboliczne . Chodzi o to, że później obok tych "latających" kart może potoczyć się cały rozkład . To taka mała zapowiedź . Czasami pokazuje również o czym się w danym momencie intensywnie myśli :)

 

A w ogóle to mi dzis "latają" karty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas można . Zależy na czym Ci zależy najbardziej . :)

 

Też mam takie dni . Najczęściej wtedy jestem myślami gdzie indziej . :)

 

Chodzi mi o miłośc najbardziej reszta jest mniej wazna:)

A dam zaraz ten rozklad co zrobilam ksiazka nic mi nie pomogła:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze . Czekam . :)

 

Jeśli chodzi o czas miłości to karty nic dokładnego nie podają . Przyszłość , przyszłość i nic konkretnego . Widocznie trzeba poczekać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkład Półksiężyc z 32 kart losowalam 18 :)

1 miejsce: osoba którą spotkam

walet karo i walet pik

2 miejsce: osoba któa kocham

as karo i krol kier

3 miejsce: osoba ktora mnie irytuje i wywoła niezgodę

10 kier i 7 pik

4 miejsce: coś co przyniesie mi odpoczynek i otuchę

7 trefl i 9 trefl

5 miejsce: goźba któa nade mną wisi

as kier i 10 pik

6 miejsce: coś pomocnego

dama kier i 8 kier

7 miejsce: coś co mnie zdziwi lub zaskoczy

10 trefl i walet trefl

8 miejsce: coś czego pragnę

9 karo i 9 pik

9 miejsce: miłe wydarzenie,które będzie miało wplyw na moje życie

8 trefl i dama trefl

 

Nie wiem jak to rozgryźc ciezko mi to idzie:(

Edytowane przez Poczatkujaca84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze . Czekam . :)

 

Jeśli chodzi o czas miłości to karty nic dokładnego nie podają . Przyszłość , przyszłość i nic konkretnego . Widocznie trzeba poczekać .

 

A czy gdzies czas widac? a w tej milosci widac partnera obecnego z ktorym amm przerwe czy zupelnie nowe milosci widac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że bardzo rzadko się stykam z tym rozkładem , ale postaram się podołać . :)

 

1. Krewny ze skłonnościami do złego

2. Król kier to twój partner, osoba na której zależy . As karo : wiadomość od "króla kier "

3. Osoba, której kiedyś ufałaś a teraz jest nie życzliwa

4. Pozbawienie się kłopotów i małych nieporozumień

5. Oddalenie się kogoś z rodziny . Podróż krewnego .

6. Załatwisz wszystkie sprawy, które Cię męczą .

7. Choroba kogoś z rodziny(starsze dziecko krewnych lub znajomych)

8. Stabilizacji i rozrywki .

9. Odzyskanie sił przez kogoś bliskiego (matka, siostra, kuzynka itp. )

 

Życzę udanych rozkładów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że bardzo rzadko się stykam z tym rozkładem , ale postaram się podołać . :)

 

1. Krewny ze skłonnościami do złego

2. Król kier to twój partner, osoba na której zależy . As karo : wiadomość od "króla kier "

3. Osoba, której kiedyś ufałaś a teraz jest nie życzliwa

4. Pozbawienie się kłopotów i małych nieporozumień

5. Oddalenie się kogoś z rodziny . Podróż krewnego .

6. Załatwisz wszystkie sprawy, które Cię męczą .

7. Choroba kogoś z rodziny(starsze dziecko krewnych lub znajomych)

8. Stabilizacji i rozrywki .

9. Odzyskanie sił przez kogoś bliskiego (matka, siostra, kuzynka itp. )

 

Życzę udanych rozkładów :)

 

Catherina a czy tutaj czas widac na jak długo jest ten rozkład?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny rozkład Krzyż z 32 kart:)

Czy Pani X ma i czy warto czekac na Pana Y

1 król trefl

2 7 kier

3 10 kier

4 8 trefl

5 9 pik i dobrałam as pik i 9 karo

Uważam,że może byc kłopot z tym czy warto czekac na Pana Y ale karty to nie wyrocznia i może byc róznie na ta chwile wątpie zeby miała czekac:( Na jakiś czas moze byc miło i fajnie ale później może to umrzec.

Co inni na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy gdzies czas widac? a w tej milosci widac partnera obecnego z ktorym amm przerwe czy zupelnie nowe milosci widac?

 

To jest raczej partner obecny i związane z nim niespodzianki .

 

Catherina a czy tutaj czas widac na jak długo jest ten rozkład?

 

W Półksiężycu nie da się określić czasu . Mogą to być osoby Ci znane , mogą być dopiero w przyszłości a mogą być już te zapomniane .

 

Rozkładem zajmę się później . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...