Skocz do zawartości

Prośba o określenie karmy


Gość szpilka79

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpilka79

Witam, czy mogłabym prosić o określenie mojej karmy? Nie umiem określić tego inaczej..ale często w mim sercu gości samotność i pustka. Czy mogę temu jakośc zaradzić lub ugasić źródło? Urodziłam się 05.01.1979 r. Agnieszka. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy mogłabym prosić o określenie mojej karmy? Nie umiem określić tego inaczej..ale często w mim sercu gości samotność i pustka. Czy mogę temu jakośc zaradzić lub ugasić źródło? Urodziłam się 05.01.1979 r. Agnieszka. Dziękuję.

 

Witam serdecznie :),

 

##############################

####### Osoba pierwsza #######

##############################

 

Data urodzenia: 05-01-1979

 

 

4PZ-----------------------9/27------------------------4PZ

3PZ--------------------1/10/19/37---------------------3PZ

1PZ------------6----------------------4/13/31---------2PZ

C--------1------------------5----------------8/26-------C = 5/14/23/32

1WW------------4-----------------------3 v 7----------2WW

WG------------------------1 v 3------------------------WG

 

Cykl formujący do: 05.05.2007

Cykl produktywny: 01.01.2011 - 05.09.2035

Cykl żniwny po: 01.01.2038

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2010 - 2012

Drugi punkt zwrotny: 2019 - 2021

Trzeci punkt zwrotny: 2028 - 2030

Czwarty punkt zwrotny: 2037 - 2039

 

Lata pustki: 1991-92, 2003-04, 2015-16, 2027-28, 2039-40,

2051-52, 2063-64, 2075-76, 2087-88, 2099-00

 

 

Karma jaką powinnaś przepracować w ciągu całego swojego życia to karma 5/14, a ogólnie reprezentuje Cię numerologiczna 5.

 

Ogólnie numerologiczna 5-ka to osoba chętnie ucząca się nowych rzeczy, otwarta na nowinki, mająca dużą łatwość w zdobywaniu wiedzy, wielką zmysłowość oraz związaną z tym skłonność do używek. Odczuwasz głębokie pragnienie poznania świata wszystkimi zmysłami, a uczysz się konstruktywnego korzystania z przyjemności życia. Ce****e Cię przede wszystkim wszechstronność i potrzeba wolności, którą zaspakajasz poprzez poznawanie nowych miejsc i ludzi. Często sprawiasz wrażenie, jakby oprócz Ciebie nie było nikogo innego na tym świecie – zbyt często nie robiąc sobie kompletnie nic z otoczenia. Kierunek działania najczęściej wybierasz dosłownie w ostatniej chwili. Twoją uwagę nieustannie angażują różnorodne, ekscytujące Cię dosłownie doświadczenia życiowe. Nieustannie szukasz potwierdzenia pełni swojej własnej wolności i niezależności. Jesteś doskonałym adwokatem dla siebie samego. Trudno jest Ci odczuć pełnię spełnienia (Twojej kochanej wolności) w przestrzeni ograniczonej stałym związkiem, stałą pracą od do, obowiązkami, czy odpowiedzialnością. Twój nastrój podlega błyskawicznym zmianom, nie wiadomo nawet, z jakiego powodu. Jeżeli do Twoich szerokich zainteresowań dodasz odrobinę konkretnej wiedzy i zdrowego rozsądku – nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Uważaj, aby Twoja chęć zaspakajania pragnień i potrzeb zmysłowych nie stała się pułapką uzależnienia. Poprzez nadmiar własnej energii i silną potrzebę doświadczania, możesz prowokować sytuacje podnoszące poziom adrenaliny.

 

5/14

Wolność i zainteresowanie sferą nadzmysłową.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała wolności, sprawiając cierpienie innym. Nadużywała także innych przyjemności - narkotyków, alkoholu, seksu. Niekoniecznie uczciwie. Kierowała się wyłącznie zmysłową stroną życia, zaniedbując rozwój wewnętrzny.Nie umiesz zaakceptować zobowiązań, rutyny, rytmu życia wokół ciebie. Przywołasz więc takie doświadczenia, które zmuszą cię do zwolnienia tempa i zastanowienia się nad istnieniem innego wymiaru rzeczywistości.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieszczęśliwa miłość, trudności w rozwijaniu talentów,

bolesne straty materialne i uczuciowe, ciężkie doświadczenia związane z "tamtym wymiarem" (np. śmierć bliskiej osoby)

Sposób przepracowania:

Skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia i nie nadużywać "przyjemności".

 

Od dzieciństwa do 31 roku życia patronowała Ci wibracja 6.

Ten okres nie skąpi w odpowiedzialność, jaką musisz się wykazywać i z jakiej musisz się wywiązywać. Trzeba udźwignąć tą odpowiedzialność, wywiązując się z Twoich własnych zobowiązań, zarówno rodzinnych, jak i zawodowych. To czas miłości, wysoko stawianej wartości życia rodzinnego i sukcesu – będącego konsekwencją Twojej odpowiedzialnej natury.

RÓWNOWAGA – BEZPIECZEŃSTWO

To nauka zachowywania równowagi w dawaniu i braniu. Staraj się nie zaburzać harmonii Twojego życia, nie chwiej równowagi, ponieważ możesz doświadczać wówczas nadmiaru obowiązków i utratę poczucia bezpieczeństwa – brak zabezpieczenia.

Rodzice! Zwróćcie uwagę na to, jak wiele miłości potrzebuje Wasze dziecko i jakim jej ogromem stara się Was obdarzać – czasami wręcz opiekuje się Wami. Bardzo ważnym dla Niego jest dom, zwłaszcza ciepło w nim panujące. Cierpi kiedy jest w nim coś nie tak, stara się wówczas za wszelką cenę to naprawić i tu jest niebezpieczeństwo! – jeżeli jest zwłaszcza jeszcze małym dzieckiem, ma tendencje do obciążania się poczuciem winy, za wszystko, co jest nie tak w Jego otoczeniu – może dochodzić wówczas do wielu negatywnych, bezpodstawnych przekonań, skutecznie chroniące Go przed doświadczaniem szczęścia w przyszłości. Dlatego: jeżeli coś nie tak dzieje się w domu, za wszelką cenę dbajcie o to, aby to, co Ono samo myśli na ten temat, nie było dla Niego destrukcją.

 

Natomiast od 31 roku życia do 40 roku będzie trzeba przepracować karmę 4/13, jest on ciężka, ponieważ mogą pojawiać sie w życiu różne trudności.

4/13

Symbolizuje wysiłek i pracę.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu żyła na koszt innych. Zaniedbywała obowiązki, zrzucała je na drugiego człowieka, bawiła się, podczas gdy inni ciężko pracowali.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): trudne, biedne dzieciństwo, brak pracy i pieniędzy, straty materialne, konieczność ciężkiej pracy do późnej starości

Sposób przepracowania:

Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.

 

Od 40 roku życia do 49 roku będzie kolejna karma do przepracowania będzie to karma władzy 1/19

 

1/19

Władza i zarządzanie innymi.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała władzy, tyranizując ludzi. Wykorzystywała i krzywdziła bezlitośnie, nie zważając na krzywdę drugiego człowieka. Cechowało ją zarozumialstwo.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): zależność od innych, brak akceptacji, wyśmiewanie i poniżanie przez innych, bycie lekceważonym i pomijanym

Sposób przepracowania:

Zauważyć drugiego człowieka i jego potrzeby. Otoczyć go ciepłem, wsparciem i miłością. Pracować, bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata. Jeśli na stanowisku - mądrze i z miłością zarządzać innymi, okazując im tolerancję i zrozumienie.

 

W późniejszych latach po 49 roku życia będziesz pomagać innym, koncentrować się na duchowej stronie życia, o czym mówi dobra wibracja 9/27

9/27 Wielka moc duchowa - osiągnięta poprzez rozwijanie duchowej drogi samodoskonalenia, aktywność umysłową i wyobraźnię wraz ze świadomością powołania do pracy dla ludzkości. płodna wyobraźnia i twórcza inteligencja. Posiadanie dużej rodziny. Służymy innym sięgając głównie do źródła ducha i umysłu. Choć z opóźnieniem, możemy zdobyć sławę i uznanie, pod warunkiem, że pracujemy dla dobra ludzkości. Niestety, czyni nas to zwykle trudnymi we współżyciu...Posiadamy trafność sądu, zmysł sprawiedliwości i mądrość. Dążymy do harmonii i staramy się pomóc innym w ich potrzebach duchowych, fizycznych i intelektualnych. Podróże zagraniczne nam sprzyjają, przedsięwzięcia się udają, ale musimy być wytrwali. Jest to liczba obowiązku duchowego, dharmy w tradycji hinduskiej. Jeśli wibrujemy negatywnie, liczba ta spowoduje niezdecydowanie, chaos myślowy, nieumiejętność wyboru drogi życiowej, nietolerancję wobec niedoskonałości otoczenia. Jest jednak jeden warunek realizacji jej potencjału – bycie w związku i wspólne z partnerem dążenie do realizacji wspólnego celu z zachowaniem niezależności wkładu własnej pracy; ponieważ kiedy powstawała ta energia, jej posiadacz dbał tylko i wyłącznie o swój własny rozwój, indywidualnie, nie uczył się przy tym współpracy – stąd silna potrzeba przy tej energii stworzenia związku, który jest jednocześnie kluczem do jej realizacji.

 

Pozdrawiam i mam nadzieje, że chociaż troszkę pomogłam rozjaśnić Ci problem Twojej karmy. Głownem problemem w Twoim życiu jest karma 5/14. Staraj się ją przepracować, a życie stanie sie prostsze :)) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Userka czy dałoby rade sprawdzić też moją datę urodzenia? Byłbym bardzo wdzięczny. Na numerologii nie znam się ani trochę..:zawstydzony:

20.03.1988

 

Witam Cię,

 

Pewnie, że dałoby się :oczko:

 

Twoja karmą do przepracowania w życiu jest karma 4/13, która mówi o tym, że w Twoim życiu nie raz coś się może zawalić, ale ciężką pracą i wytrwałością oraz cierpliwością poradzisz sobie i odbudujesz wszytsko na nowo.

Więcej o tej karmie poniżej:

4/13

Symbolizuje wysiłek i pracę.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu żyła na koszt innych. Zaniedbywała obowiązki, zrzucała je na drugiego człowieka, bawiła się, podczas gdy inni ciężko pracowali.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): trudne, biedne dzieciństwo, brak pracy i pieniędzy, straty materialne, konieczność ciężkiej pracy do późnej starości

Sposób przepracowania:

Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.

 

Od dzieciństwa do 32 roku życia patronuje Ci pozytywna wibracja 5/23, jest to wibracja, która powoduje, że ludzie chcą z nami być, chcą nam pomagać, chcą z nami współpracować, widzą w nas możliwości.

To ludzie lgną do nas z propozycjami, a nie my np. musimy poszukiwać sponsora, człowieka, który zaświadczy za nas. To jest szczęście do ludzi.

Ta wibracja bardzo często może powodować, że wokół jej właściciela jest tłum ludzi i czasami mówi się tak: nikt nie jest głębokim przyjacielem, ale jeśli dziś miałabym powiedzieć kto jest mi bardziej bliski, a z kim mam lżejsze więzi to nie umiałabym tego wybrać. Czyli te relacje są na równym poziomie. Ludzie chcą nam ofiarowywać nie żądając niczego w zamian, a zwykle ludzie jak chcą coś dać to chcą w zamian coś otrzymać.

 

Od 32 roku życia do 41 roku będą szykować się zmiany, całkowity przewrót życia, zmiany i zawodowe i uczuciowe być może również, ale będzie to dobry czas dla Ciebie.

Od 41 roku życia do 50 roku będzie wibracja 6/15 oraz odczuwana może być mistrzowska 33, opis poniżej:

6/15

Pasja. Kuszenie.

Trudności w panowaniu nad instynktami, zmysłami, pragnieniem łatwych przyjemności i żądzą, posiadania. Dlatego istnieje ryzyko skrajności, nadużyć, rozchwiania emocjonalnego i histerycznych reakcji. Często przynosi rozczarowania miłosne, gdyż naturalny magnetyczny wpływ używany jest do zaspokojenia nieustannie głodnych zmysłów. Może to prowadzić do perwersji, masochizmu lub niemożliwego do spełnienia zaangażowania uczuciowego. Dlatego za wszelką cenę trzeba zerwać ewentualne więzi z osobami, które chcą nas podporządkować psychicznie lub wykorzystywać. Natomiast jeśli użyjemy w sposób pozytywny pasji, mocy, silnej woli i wytrwałości, sublimując swe pragnienia, magnetyzm w naszych rękach będzie uzdrawiał innych.

33 – to najmniej pokręcona ze wszystkich wibracji mistrzowskich, wibruje pod wpływem planety Neptun - wyższej oktawy Wenus – wyraża najczystszą wibrację miłości uniwersalnej.

To wibracja spełnienia człowieka świadomego swego ciała i ducha. Wiedza, mądrość, ewolucja i współczucie.

Osoba, która posiada tę wibrację w swoim portrecie jest kimś w rodzaju Anioła Pokoju, Anioła Miłości, który kroczy po tej ziemi.

Wibracja mistrzowska - subtelna, delikatna, to miłość uniwersalna -Wenus. Mówi się, że to wibracja Chrystusowa, która niestety dość często przeszkadza w ułożeniu swojego życia osobistego, bo jednak to są dwie 3. Bardzo często bywa, że osobę taką nieco ta wibracja odciąga od świata zewnętrznego – to taki Doktor Judym ( sam się poświęcam, żeby ratować innych ).

Jako cień niesie trudność ułożenia swojego życia emocjonalnego, daje to ojcowanie całemu światu, a w negacji całkowite odrzucenie drugiego człowieka - zamykanie się w powierzchowności ( bardzo rzadko w ten sposób manifestuje się 33 w negacji).

Jeśli ktoś ma Drogę Życia 33 – to przede wszystkim powinien pracować z samym sobą nad umiejętnością kształtowania relacji z drugim człowiekiem ( aby nie tracić przyjemności, aby nie dokonywać samoukrzyżowań, samospalenia).

33 to wibracja mesjańska, która może sprawić, że człowiek nią obdarzony będzie chciał naprawić, zbawić cały świat, który i tak, niezależnie od naszych wysiłków, będzie szedł tą drogą, którą idzie, a my nie zdołamy zatrzymać tego pędzącego pociągu. Mając tę wibrację, trzeba zachować równowagę między chęcią naprawienia wszystkiego, a logicznym postępowaniem, które dopiero w konstrukcji

( szerszym planie ) ma szansę przynieść pozytywne zmiany, coś dobrego.

33 najczęściej pojawia się jako droga życia lub jako Punkt Zwrotny.

Swojego właściciela obdarza ogromnymi talentami artystycznymi.

Jeśli masz tę wibrację w swoim portrecie, to pamiętaj: nie wolno ci się zamykać w przestrzeni swojego domu, swojej rodziny.

Jako wibracja mistrzowska niesie umiejętność bycia pomostem pomiędzy różnymi środowiskami, grupami – jest to wibracja rozjemcy, wibracja człowieka, który zawsze znajdzie porozumienie – bez względu na środowisko, w jakim się znajduje – i z tymi maluczkimi i z tymi na szczycie.

Jest to wibracja, która od swojego właściciela w kontaktach międzyludzkich wymaga bycia Człowiekiem ponad podziałami – tworzenia wokół siebie aury zgody, porozumienia, odnajdowanie zawsze dobrego wyjścia z każdej trudnej sytuacji.

33 daje swojemu właścicielowi szczególne poszanowanie tradycji, własnych korzeni, ale też otaczanie opieką i obdarzanie pięknymi ideałami otoczenie. Oznacza idealną harmonię między wszystkimi cechami składającymi się na osobowość i umysłowość danej jednostki.

33 – wibracja Anioła Pokoju i Miłości, nieprzeciętna intuicja w połączeniu ze zdolnościami twórczymi, odczuwanie piękna i uczuć na tak głębokich i subtelnych poziomach, ze osoby nią obdarzone potrafią je wyrazić poprzez linię, kolor, teksturę i formę.

33 przynosi realizację ukierunkowaną na wyższe plany subtelne, umiłowanie życia rodzinnego, często doprowadza do rezygnacji z własnych celów w imię dobra najbliższych.

33 to wibracja pozwalająca zgłębiać wiedzę tajemną, filozofię, mistykę i zjawiska paranormalne.

33 w negacji uderza przede wszystkim swojego właściciela niespełnieniem w miłości, w realizacji na planie innych ludzi.

Aspekt pozytywny: mistrz, przewodnik – uważny, tolerancyjny i oddany, szczególne poszanowanie tradycji i własnych korzeni, otaczanie opieką, obdarzanie pięknymi ideałami, idealna harmonia wszystkich cech składających się na osobowość i umysłowość, wibracja Anioła Pokoju o Miłości, nieprzeciętna intuicja w połączeniu ze zdolnościami twórczymi, odczuwanie piękna i uczuć na najwyższych poziomach, realizacja ukierunkowana na wyższe plany subtelne, umiłowanie życia rodzinnego, często doprowadza do rezygnacji z własnych celów w imię dobra najbliższych, pozwala zgłębiać wiedzę tajemną, filozofię i mistykę, zjawiska paranormalne

Aspekt negatywny: używanie swoich wpływów dla celów egoistycznych, zaniedbywanie obowiązków rodzinnych, zawodowych lub społecznych, bunt, potrzeba pokazywania innym, jak bardzo się dla nich poświęcają, niespełnienie w miłości i realizacji na planie innych ludzi.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, dziwne, ktoś tu mi całkiem niedawno napisał ze mam karmę 8/26 karmę miłosci i odpowiedzialnosci, tu znowu pojawia się inna, ktoś musi wprowadzać w błąd, niemniej jednak no większość się zgadza, dziękuję.:_usmiech:

Edytowane przez tranquil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, dziwne, ktoś tu mi całkiem niedawno napisał ze mam karmę 8/26 karmę miłosci i odpowiedzialnosci, tu znowu pojawia się inna, ktoś musi wprowadzać w błąd, niemniej jednak no większość się zgadza, dziękuję.:_usmiech:

 

jesteś numerologiczną 4-ką i wg numerologii Twoją drogą życia jest 4/13, a jest to dług karmiczny. Karmę 8/26 posiadasz również, jest Ci ona pisana w cyklu życia, a jej opis poniżej:

Jest wśród długów karmicznych liczbą szczególną. Dotyczy ona relacji międzyludzkich, które będą wyznaczane przez popełnione w trakcie poprzednich inkarnacji błędy lub przeciwnie — umiejętność współżycia z ludźmi. Jej obecność oznacza, że wszystkie wydarzenia związane z tym aspektem karty są niezbędne dla rozwoju danej osoby. 8 jest liczbą władzy, energii, ekspansji, a także zręcznej i skutecznej realizacji. Daje nam ona odwagę, entuzjazm i pragnienie władzy. Władza i moc przyjdą wtedy, gdy osiągniemy mądrość wewnętrzną, a zwłaszcza umiejętność panowania nad sobą. Liczba ta może się przejawić poprzez wszystkie plany naszej egzystencji: fizyczny, emocjonalny i intelektualny. Możemy zostać mistrzami w sporcie albo spędzić życie w wózku inwalidzkim. Na planie fizycznym będziemy spotykać się z sytuacjami stresującymi, byśmy mogli rozwinąć zaufanie do samych siebie, opanować impulsywność, nauczyć się tolerancji i cierpliwości. Jest to jednocześnie korzystna wibracja dla spraw finansowych. Może sprawić, że będziemy obracać się pośród ludzi bogatych i to oni właśnie dadzą nam szansę sprawdzenia się w akcie realizacji. Wiele osób posiadających tę wibrację żyje na wysokim poziomie materialnym, ale może mieć problemy zdrowotne lub emocjonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, dziwne, ktoś tu mi całkiem niedawno napisał ze mam karmę 8/26 karmę miłosci i odpowiedzialnosci, tu znowu pojawia się inna, ktoś musi wprowadzać w błąd, niemniej jednak no większość się zgadza, dziękuję.:_usmiech:

 

Tu jeszcze wizualnie portret numerologiczny :)

 

##############################

####### Osoba pierwsza #######

##############################

 

Data urodzenia: 20-03-1988

 

 

4PZ----------------------2/11/29----------------------4PZ

3PZ-----------------6/15/24/33/51/69------------------3PZ

1PZ----------5/23--------------------1/10/28/46-------2PZ

C--------3-----------------2/20--------------8/26-------C = 4/13/31/49

1WW------------1-----------------------6 v 5----------2WW

WG------------------------5 v 4------------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.2012

Cykl produktywny: 20.07.2016 - 20.11.2044

Cykl żniwny po: 01.01.2048

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2020 - 2022

Drugi punkt zwrotny: 2029 - 2031

Trzeci punkt zwrotny: 2038 - 2040

Czwarty punkt zwrotny: 2047 - 2049

 

Lata pustki: 2000-01, 2012-13, 2024-25, 2036-37, 2048-49,

2060-61, 2072-73, 2084-85, 2096-97, 2108-09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Userka a czy i moją mogłabyś sprawdzić ???

 

Jestem w pokręconym momencie swojego życia, mam wrażenie że siedzę w klatce i odcinam się od świata ... dopiero zakończyłam koszmarny związek ... może to była moja karma? Czy moze coś jeszcze na mnie czeka ?

 

urodziłam sie 26.10.1978 i mam na imię Anna, jeśli będziesz mi mogła pomóc to bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USERKA,

także prosiłabym o sprawdzenie bo widze że masz do tego głowe:)a JA bladego pojecia o tym niemam,dopiero się wczytuje w te tematy.Mam na imie Marta

26.11.1978.

Pozdrawiam cieplutko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Userka a czy i moją mogłabyś sprawdzić ???

Jestem w pokręconym momencie swojego życia, mam wrażenie że siedzę w klatce i odcinam się od świata ... dopiero zakończyłam koszmarny związek ... może to była moja karma? Czy moze coś jeszcze na mnie czeka ?

urodziłam sie 26.10.1978 i mam na imię Anna, jeśli będziesz mi mogła pomóc to bardzo dziękuję.

 

Witam Cię :)

 

Posiadasz dwie karmy miłości więc nie jest za dobrze...i pewnie stąd te sercowe kłopoty. Jedna karma to karma 7/16, która przejawia się tym, że z początku wielka miłość, a potem koszmar i koniec relacji. Druga karma to 8/26, która mówi,że osoba taka będzie szukać prawdziwej miłości i do niej dążyć, aż do skutku. Tak więc jesli znajdziesz kogoś i będziesz myśleć że to tej jedyny, z czasem może się pojawić ktoś inny, kto okaże się tym jedynym... Z wiekiem potrzeby się zmieniają, ludzie się również zmienią, więc i poglądy także stąd możliwe zmiany partnerów w przyszłości dalszej.

 

Opisy karm poniżej:

 

8/26 Jest długiem zaciągniętym względem ciała. Oznacza silną potrzebę osiągnięcia mistrzostwa w jakimś aspekcie życia. Wszystko, co przychodzi do naszego życia w okresie jego wpływów, jest niezbędne dla naszego rozwoju. Uczy panowania umysłem nad aktywnością własnego ciała. Należy panować nad sobą i swoimi emocjami, a w życiu kierować się sercem i wewnętrzną mądrością bardziej, niż samą logiką. Poprzez panowanie nad emocjami i własnymi reakcjami możesz osiągnąć sukces i satysfakcję finansową. Zmysł praktyczny i zdolności administracyjne, jakimi jednocześnie obdarza – zapewniają duże zdolności do interesów. Ta energia skłania do odnalezienia własnej ścieżki rozwoju duchowego – rozbudza zainteresowania wiedzą wewnętrzną i duchowością. Cierpienie i efektywność działania.

 

7/16

Miłość i odpowiedzialność.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu zlekceważyła czyjeś uczucie. Być może opuściła rodzinę i dzieci. Skrzywdziła kogoś, niewykluczone, że więcej niż jedną osobę.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieudane, nieszczęśliwe związki, izolacja i samotność, fałszywi przyjaciele, niekorzystne przyjaźnie

Sposób przepracowania:

Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

 

Od dzieciństwa do 29 roku życia patronowała Ci wibracja 9/27, czyli byłaś pomocna, wspierająca innych w potrzebie, taka dobra dusza :P

9/27 Wielka moc duchowa - osiągnięta poprzez rozwijanie duchowej drogi samodoskonalenia, aktywność umysłową i wyobraźnię wraz ze świadomością powołania do pracy dla ludzkości. płodna wyobraźnia i twórcza inteligencja. Posiadanie dużej rodziny. Służymy innym sięgając głównie do źródła ducha i umysłu. Choć z opóźnieniem, możemy zdobyć sławę i uznanie, pod warunkiem, że pracujemy dla dobra ludzkości. Niestety, czyni nas to zwykle trudnymi we współżyciu...Posiadamy trafność sądu, zmysł sprawiedliwości i mądrość. Dążymy do harmonii i staramy się pomóc innym w ich potrzebach duchowych, fizycznych i intelektualnych. Podróże zagraniczne nam sprzyjają, przedsięwzięcia się udają, ale musimy być wytrwali. Jest to liczba obowiązku duchowego, dharmy w tradycji hinduskiej. Jeśli wibrujemy negatywnie, liczba ta spowoduje niezdecydowanie, chaos myślowy, nieumiejętność wyboru drogi życiowej, nietolerancję wobec niedoskonałości otoczenia. Jest jednak jeden warunek realizacji jej potencjału – bycie w związku i wspólne z partnerem dążenie do realizacji wspólnego celu z zachowaniem niezależności wkładu własnej pracy; ponieważ kiedy powstawała ta energia, jej posiadacz dbał tylko i wyłącznie o swój własny rozwój, indywidualnie, nie uczył się przy tym współpracy – stąd silna potrzeba przy tej energii stworzenia związku, który jest jednocześnie kluczem do jej realizacji.

 

Od 29 roku życia do 47 roku życia będziesz pod wibracją 6/15

6/15

Pasja. Kuszenie.

Trudności w panowaniu nad instynktami, zmysłami, pragnieniem łatwych przyjemności i żądzą, posiadania. Dlatego istnieje ryzyko skrajności, nadużyć, rozchwiania emocjonalnego i histerycznych reakcji. Często przynosi rozczarowania miłosne, gdyż naturalny magnetyczny wpływ używany jest do zaspokojenia nieustannie głodnych zmysłów. Może to prowadzić do perwersji, masochizmu lub niemożliwego do spełnienia zaangażowania uczuciowego. Dlatego za wszelką cenę trzeba zerwać ewentualne więzi z osobami, które chcą nas podporządkować psychicznie lub wykorzystywać. Natomiast jeśli użyjemy w sposób pozytywny pasji, mocy, silnej woli i wytrwałości, sublimując swe pragnienia, magnetyzm w naszych rękach będzie uzdrawiał innych.

 

Po 47 roku życia karma 8/26 szczególnie może się zaznaczyć.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USERKA,

także prosiłabym o sprawdzenie bo widze że masz do tego głowe:)a JA bladego pojecia o tym niemam,dopiero się wczytuje w te tematy.Mam na imie Marta

26.11.1978.

Pozdrawiam cieplutko:)

 

Witam :)

 

Karma jak u koleżanki powyżej. 8/26 i 7/16, więc i te same problemy, rozterki uczuciowe. Wielkie miłości okazujące się klapą i dążenie w życiu do znalezienia swojej połówki w życiu.

 

7/16

Miłość i odpowiedzialność.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu zlekceważyła czyjeś uczucie. Być może opuściła rodzinę i dzieci. Skrzywdziła kogoś, niewykluczone, że więcej niż jedną osobę.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieudane, nieszczęśliwe związki, izolacja i samotność, fałszywi przyjaciele, niekorzystne przyjaźnie

Sposób przepracowania:

Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

 

8/26 Liczba karmiczna

Jest wśród długów karmicznych liczbą szczególną. Dotyczy ona relacji międzyludzkich, które będą wyznaczane przez popełnione w trakcie poprzednich inkarnacji błędy lub przeciwnie — umiejętność współżycia z ludźmi. Jej obecność oznacza, że wszystkie wydarzenia związane z tym aspektem karty są niezbędne dla rozwoju danej osoby. 8 jest liczbą władzy, energii, ekspansji, a także zręcznej i skutecznej realizacji. Daje nam ona odwagę, entuzjazm i pragnienie władzy. Władza i moc przyjdą wtedy, gdy osiągniemy mądrość wewnętrzną, a zwłaszcza umiejętność panowania nad sobą. Liczba ta może się przejawić poprzez wszystkie plany naszej egzystencji: fizyczny, emocjonalny i intelektualny. Możemy zostać mistrzami w sporcie albo spędzić życie w wózku inwalidzkim. Na planie fizycznym będziemy spotykać się z sytuacjami stresującymi, byśmy mogli rozwinąć zaufanie do samych siebie, opanować impulsywność, nauczyć się tolerancji i cierpliwości. Jest to jednocześnie korzystna wibracja dla spraw finansowych. Może sprawić, że będziemy obracać się pośród ludzi bogatych i to oni właśnie dadzą nam szansę sprawdzenia się w akcie realizacji. Wiele osób posiadających tę wibrację żyje na wysokim poziomie materialnym, ale może mieć problemy zdrowotne lub emocjonalne.

 

Od dzieciństwa do 28 roku życia była do przepracowania karma 1/19. Mogłaś wtedy odczuwać władczość rodziców itp. Opis poniżej:

1/19

Władza i zarządzanie innymi.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała władzy, tyranizując ludzi. Wykorzystywała i krzywdziła bezlitośnie, nie zważając na krzywdę drugiego człowieka. Cechowało ją zarozumialstwo.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): zależność od innych, brak akceptacji, wyśmiewanie i poniżanie przez innych, bycie lekceważonym i pomijanym

Sposób przepracowania:

Zauważyć drugiego człowieka i jego potrzeby. Otoczyć go ciepłem, wsparciem i miłością. Pracować, bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata. Jeśli na stanowisku - mądrze i z miłością zarządzać innymi, okazując im tolerancję i zrozumienie.

 

Od 28 roku życia do 37 roku wibracja 6/15, jak również może być odczuwana wibracja mistrzowskiej 33.

6/15

Pasja. Kuszenie.

Trudności w panowaniu nad instynktami, zmysłami, pragnieniem łatwych przyjemności i żądzą, posiadania. Dlatego istnieje ryzyko skrajności, nadużyć, rozchwiania emocjonalnego i histerycznych reakcji. Często przynosi rozczarowania miłosne, gdyż naturalny magnetyczny wpływ używany jest do zaspokojenia nieustannie głodnych zmysłów. Może to prowadzić do perwersji, masochizmu lub niemożliwego do spełnienia zaangażowania uczuciowego. Dlatego za wszelką cenę trzeba zerwać ewentualne więzi z osobami, które chcą nas podporządkować psychicznie lub wykorzystywać. Natomiast jeśli użyjemy w sposób pozytywny pasji, mocy, silnej woli i wytrwałości, sublimując swe pragnienia, magnetyzm w naszych rękach będzie uzdrawiał innych.

 

33 – to najmniej pokręcona ze wszystkich wibracji mistrzowskich, wibruje pod wpływem planety Neptun - wyższej oktawy Wenus – wyraża najczystszą wibrację miłości uniwersalnej.

To wibracja spełnienia człowieka świadomego swego ciała i ducha. Wiedza, mądrość, ewolucja i współczucie.

Osoba, która posiada tę wibrację w swoim portrecie jest kimś w rodzaju Anioła Pokoju, Anioła Miłości, który kroczy po tej ziemi.

Wibracja mistrzowska - subtelna, delikatna, to miłość uniwersalna -Wenus. Mówi się, że to wibracja Chrystusowa, która niestety dość często przeszkadza w ułożeniu swojego życia osobistego, bo jednak to są dwie 3. Bardzo często bywa, że osobę taką nieco ta wibracja odciąga od świata zewnętrznego – to taki Doktor Judym ( sam się poświęcam, żeby ratować innych ).

Jako cień niesie trudność ułożenia swojego życia emocjonalnego, daje to ojcowanie całemu światu, a w negacji całkowite odrzucenie drugiego człowieka - zamykanie się w powierzchowności ( bardzo rzadko w ten sposób manifestuje się 33 w negacji).

Jeśli ktoś ma Drogę Życia 33 – to przede wszystkim powinien pracować z samym sobą nad umiejętnością kształtowania relacji z drugim człowiekiem ( aby nie tracić przyjemności, aby nie dokonywać samoukrzyżowań, samospalenia).

33 to wibracja mesjańska, która może sprawić, że człowiek nią obdarzony będzie chciał naprawić, zbawić cały świat, który i tak, niezależnie od naszych wysiłków, będzie szedł tą drogą, którą idzie, a my nie zdołamy zatrzymać tego pędzącego pociągu. Mając tę wibrację, trzeba zachować równowagę między chęcią naprawienia wszystkiego, a logicznym postępowaniem, które dopiero w konstrukcji

( szerszym planie ) ma szansę przynieść pozytywne zmiany, coś dobrego.

33 najczęściej pojawia się jako droga życia lub jako Punkt Zwrotny.

Swojego właściciela obdarza ogromnymi talentami artystycznymi.

Jeśli masz tę wibrację w swoim portrecie, to pamiętaj: nie wolno ci się zamykać w przestrzeni swojego domu, swojej rodziny.

Jako wibracja mistrzowska niesie umiejętność bycia pomostem pomiędzy różnymi środowiskami, grupami – jest to wibracja rozjemcy, wibracja człowieka, który zawsze znajdzie porozumienie – bez względu na środowisko, w jakim się znajduje – i z tymi maluczkimi i z tymi na szczycie.

Jest to wibracja, która od swojego właściciela w kontaktach międzyludzkich wymaga bycia Człowiekiem ponad podziałami – tworzenia wokół siebie aury zgody, porozumienia, odnajdowanie zawsze dobrego wyjścia z każdej trudnej sytuacji.

33 daje swojemu właścicielowi szczególne poszanowanie tradycji, własnych korzeni, ale też otaczanie opieką i obdarzanie pięknymi ideałami otoczenie. Oznacza idealną harmonię między wszystkimi cechami składającymi się na osobowość i umysłowość danej jednostki.

33 – wibracja Anioła Pokoju i Miłości, nieprzeciętna intuicja w połączeniu ze zdolnościami twórczymi, odczuwanie piękna i uczuć na tak głębokich i subtelnych poziomach, ze osoby nią obdarzone potrafią je wyrazić poprzez linię, kolor, teksturę i formę.

33 przynosi realizację ukierunkowaną na wyższe plany subtelne, umiłowanie życia rodzinnego, często doprowadza do rezygnacji z własnych celów w imię dobra najbliższych.

33 to wibracja pozwalająca zgłębiać wiedzę tajemną, filozofię, mistykę i zjawiska paranormalne.

33 w negacji uderza przede wszystkim swojego właściciela niespełnieniem w miłości, w realizacji na planie innych ludzi.

Aspekt pozytywny: mistrz, przewodnik – uważny, tolerancyjny i oddany, szczególne poszanowanie tradycji i własnych korzeni, otaczanie opieką, obdarzanie pięknymi ideałami, idealna harmonia wszystkich cech składających się na osobowość i umysłowość, wibracja Anioła Pokoju o Miłości, nieprzeciętna intuicja w połączeniu ze zdolnościami twórczymi, odczuwanie piękna i uczuć na najwyższych poziomach, realizacja ukierunkowana na wyższe plany subtelne, umiłowanie życia rodzinnego, często doprowadza do rezygnacji z własnych celów w imię dobra najbliższych, pozwala zgłębiać wiedzę tajemną, filozofię i mistykę, zjawiska paranormalne

Aspekt negatywny: używanie swoich wpływów dla celów egoistycznych, zaniedbywanie obowiązków rodzinnych, zawodowych lub społecznych, bunt, potrzeba pokazywania innym, jak bardzo się dla nich poświęcają, niespełnienie w miłości i realizacji na planie innych ludzi.

 

Pomiędzy 37 rokiem zycia a 46 dopadnie Cię dług karmiczny 7/16. opisana wyżej.

W późniejszych latach wibracja pozytywna 9/27

9/27 Wielka moc duchowa - osiągnięta poprzez rozwijanie duchowej drogi samodoskonalenia, aktywność umysłową i wyobraźnię wraz ze świadomością powołania do pracy dla ludzkości. płodna wyobraźnia i twórcza inteligencja. Posiadanie dużej rodziny. Służymy innym sięgając głównie do źródła ducha i umysłu. Choć z opóźnieniem, możemy zdobyć sławę i uznanie, pod warunkiem, że pracujemy dla dobra ludzkości. Niestety, czyni nas to zwykle trudnymi we współżyciu...Posiadamy trafność sądu, zmysł sprawiedliwości i mądrość. Dążymy do harmonii i staramy się pomóc innym w ich potrzebach duchowych, fizycznych i intelektualnych. Podróże zagraniczne nam sprzyjają, przedsięwzięcia się udają, ale musimy być wytrwali. Jest to liczba obowiązku duchowego, dharmy w tradycji hinduskiej. Jeśli wibrujemy negatywnie, liczba ta spowoduje niezdecydowanie, chaos myślowy, nieumiejętność wyboru drogi życiowej, nietolerancję wobec niedoskonałości otoczenia. Jest jednak jeden warunek realizacji jej potencjału – bycie w związku i wspólne z partnerem dążenie do realizacji wspólnego celu z zachowaniem niezależności wkładu własnej pracy; ponieważ kiedy powstawała ta energia, jej posiadacz dbał tylko i wyłącznie o swój własny rozwój, indywidualnie, nie uczył się przy tym współpracy – stąd silna potrzeba przy tej energii stworzenia związku, który jest jednocześnie kluczem do jej realizacji.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Userka, bardzo Ci dziękuję. Jakie to dziwne, że to wszystko się zgadza, a Twój opis jest tak trafny:

Posiadasz dwie karmy miłości więc nie jest za dobrze...i pewnie stąd te sercowe kłopoty. Jedna karma to karma 7/16, która przejawia się tym, że z początku wielka miłość, a potem koszmar i koniec relacji. Druga karma to 8/26, która mówi,że osoba taka będzie szukać prawdziwej miłości i do niej dążyć, aż do skutku. Tak więc jesli znajdziesz kogoś i będziesz myśleć że to tej jedyny, z czasem może się pojawić ktoś inny, kto okaże się tym jedynym... Z wiekiem potrzeby się zmieniają, ludzie się również zmienią, więc i poglądy także stąd możliwe zmiany partnerów w przyszłości dalszej.

Jestem już na etapie koszmar i koniec relacji :) Ponoszę teraz tego konsekwencje ale nie żałuję decyzji. A nawet od 2-3 lat mam przeczucie, że tak się powinno stać i że dzięki zakończeniu czuje jakby coś się odblokowało. Widzę, że wiele zyskałam jeśli chodzi o rozwój osobisty.

Więc teraz czas na drugą karmę :) 8/26 i tak faktycznie jest że szukam prawdziwej miłości albo wcale :) zdumiewające jak to się pokrywa z moim życiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Userka, bardzo Ci dziękuję. Jakie to dziwne, że to wszystko się zgadza, a Twój opis jest tak trafny:

Posiadasz dwie karmy miłości więc nie jest za dobrze...i pewnie stąd te sercowe kłopoty. Jedna karma to karma 7/16, która przejawia się tym, że z początku wielka miłość, a potem koszmar i koniec relacji. Druga karma to 8/26, która mówi,że osoba taka będzie szukać prawdziwej miłości i do niej dążyć, aż do skutku. Tak więc jesli znajdziesz kogoś i będziesz myśleć że to tej jedyny, z czasem może się pojawić ktoś inny, kto okaże się tym jedynym... Z wiekiem potrzeby się zmieniają, ludzie się również zmienią, więc i poglądy także stąd możliwe zmiany partnerów w przyszłości dalszej.

Jestem już na etapie koszmar i koniec relacji :) Ponoszę teraz tego konsekwencje ale nie żałuję decyzji. A nawet od 2-3 lat mam przeczucie, że tak się powinno stać i że dzięki zakończeniu czuje jakby coś się odblokowało. Widzę, że wiele zyskałam jeśli chodzi o rozwój osobisty.

Więc teraz czas na drugą karmę :) 8/26 i tak faktycznie jest że szukam prawdziwej miłości albo wcale :) zdumiewające jak to się pokrywa z moim życiem.

 

Cieszę się, że pasuje :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW,no widzę że tak jak i u ciebie Josimi:) ja od ponad 3 lat sie regenerowałam:) porzuciłam życie które było dla mnie kulą u nogi i dopiero teraz zobaczyłam jak to jest żyć dla innych a nie innego... W chwili obecnej jestem w poszukiwaniach tego jedynego,i musi sie udać bo w to bardzo wierzę:) Ponadto tak jak i ty,wiele przez te ostatnie lata zrozumiałam na swój temat a sytuacje które wydawały sie dla mnie bez wyjścia nagle stały sie błahostką:) Nic sie nie dzieje bez powodu więc teraz oczekujmy na C.D :) Pozdrawiam,Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Userka czy i ja mogłabym poproscic o okreslenie karmy?? Widze , że potrafisz to fajnie połaczyc w całośc

Marta 15.12.1981.

Dziekuje :)

poprawione :))P

Edytowane przez chill
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aja mam jeszcze pytanko USERKA,

nawet jeżeli Josimi jest karmiczna 7 a ja 8 to mamy takie same interpretacje?

pytam z ciekawości,może sie czegoś naucze:)

 

Nie, nie macie taich samych do końca. Jedna będą numerologiczną 7 będzie mieć karmę 7/16 przez całą drogę zycia. Czyli będzie wchodzi w związki, które będa sie rozpadać, a druga ma przez całe zycie karmę 8/26 (numerologiczna 8), a więc szukanie tej idealnej miłości, tego właściwego i jak sie będzie okazywało że to nie tej jednak to koniec i następny.

Jednak obie macie te dwie karmy, z tym, że każda z Was w innym czasie życia.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Usterka czy i ja mogłabym poproscic o okreslenie karmy?? Widze , że potrafisz to fajnie połaczyc w całośc

Marta 15.12.1981.

Dziekuje :)

 

Hej zrobie, ale jutro po 22 , dziś już czas do spania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW,no widzę że tak jak i u ciebie Josimi:) ja od ponad 3 lat sie regenerowałam:) porzuciłam życie które było dla mnie kulą u nogi i dopiero teraz zobaczyłam jak to jest żyć dla innych a nie innego... W chwili obecnej jestem w poszukiwaniach tego jedynego,i musi sie udać bo w to bardzo wierzę:) Ponadto tak jak i ty,wiele przez te ostatnie lata zrozumiałam na swój temat a sytuacje które wydawały sie dla mnie bez wyjścia nagle stały sie błahostką:) Nic sie nie dzieje bez powodu więc teraz oczekujmy na C.D :) Pozdrawiam,Marta

 

Czyli karma się sprawdza :) Oby tylko trafić na tego jedynego :)

A miałaś taki okres w życiu, że miałaś poczucie bezsensu? Jak to się stało, że zainteresowałaś się numerologią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Userka czy i ja mogłabym poproscic o okreslenie karmy?? Widze , że potrafisz to fajnie połaczyc w całośc

Marta 15.12.1981.

Dziekuje :)

poprawione :))P

 

Witam :)

 

##############################

####### Osoba pierwsza #######

##############################

 

Data urodzenia: 15-12-1981

 

 

4PZ--------------------4/13/22/31---------------------4PZ

3PZ----------------7/16/25/34/43/52/61----------------3PZ

1PZ---------9/18/27------------------7/16/25/34-------2PZ

C-------3/12---------------6/15-------------1/10/19-----C = 1/10/19/28/37/46

1WW------------3-----------------------5 v 2----------2WW

WG------------------------2 v 1------------------------WG

 

Cykl formujący do: 01.01.2008

Cykl produktywny: 15.04.2010 - 01.01.2035

Cykl żniwny po: 15.08.2038

 

Pierwszy punkt zwrotny: 2016 - 2016

Drugi punkt zwrotny: 2025 - 2025

Trzeci punkt zwrotny: 2034 - 2034

Czwarty punkt zwrotny: 2043 - 2043

 

Lata pustki: 1993-94, 2005-06, 2017-18, 2029-30, 2041-42,

2053-54, 2065-66, 2077-78, 2089-90, 2101-02

 

 

Posiadasz w swej drodze życia karmę 1/19, która będzie Ci towarzyszyć cale życie.

1/19

Władza i zarządzanie innymi.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała władzy, tyranizując ludzi. Wykorzystywała i krzywdziła bezlitośnie, nie zważając na krzywdę drugiego człowieka. Cechowało ją zarozumialstwo.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): zależność od innych, brak akceptacji, wyśmiewanie i poniżanie przez innych, bycie lekceważonym i pomijanym

Sposób przepracowania:

Zauważyć drugiego człowieka i jego potrzeby. Otoczyć go ciepłem, wsparciem i miłością. Pracować, bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata. Jeśli na stanowisku - mądrze i z miłością zarządzać innymi, okazując im tolerancję i zrozumienie.

 

W ciągu calego zycia będzie Ci towarzyszyć także wibracja 3/12 oraz 6/15:

3/12 – człowiek tworzy układy towarzyskie z których ma więcej szkody niż pożytku czyli ludzie korzystają z niego a on z tych ludzi niekoniecznie będzie mógł korzystać. Jesteśmy odbierani bardzo często jako osoby które dokonują gestów teatralnych czyli nie zawsze są do końca poważnie traktowani.

 

6/15

Pasja. Kuszenie.

Trudności w panowaniu nad instynktami, zmysłami, pragnieniem łatwych przyjemności i żądzą, posiadania. Dlatego istnieje ryzyko skrajności, nadużyć, rozchwiania emocjonalnego i histerycznych reakcji. Często przynosi rozczarowania miłosne, gdyż naturalny magnetyczny wpływ używany jest do zaspokojenia nieustannie głodnych zmysłów. Może to prowadzić do perwersji, masochizmu lub niemożliwego do spełnienia zaangażowania uczuciowego. Dlatego za wszelką cenę trzeba zerwać ewentualne więzi z osobami, które chcą nas podporządkować psychicznie lub wykorzystywać. Natomiast jeśli użyjemy w sposób pozytywny pasji, mocy, silnej woli i wytrwałości, sublimując swe pragnienia, magnetyzm w naszych rękach będzie uzdrawiał innych.

 

Do 35 roku życia towarzyszyć Cię będzie pozytywna wibracja 9/27.

9/27 Wielka moc duchowa - osiągnięta poprzez rozwijanie duchowej drogi samodoskonalenia, aktywność umysłową i wyobraźnię wraz ze świadomością powołania do pracy dla ludzkości. płodna wyobraźnia i twórcza inteligencja. Posiadanie dużej rodziny. Służymy innym sięgając głównie do źródła ducha i umysłu. Choć z opóźnieniem, możemy zdobyć sławę i uznanie, pod warunkiem, że pracujemy dla dobra ludzkości. Niestety, czyni nas to zwykle trudnymi we współżyciu...Posiadamy trafność sądu, zmysł sprawiedliwości i mądrość. Dążymy do harmonii i staramy się pomóc innym w ich potrzebach duchowych, fizycznych i intelektualnych. Podróże zagraniczne nam sprzyjają, przedsięwzięcia się udają, ale musimy być wytrwali. Jest to liczba obowiązku duchowego, dharmy w tradycji hinduskiej. Jeśli wibrujemy negatywnie, liczba ta spowoduje niezdecydowanie, chaos myślowy, nieumiejętność wyboru drogi życiowej, nietolerancję wobec niedoskonałości otoczenia. Jest jednak jeden warunek realizacji jej potencjału – bycie w związku i wspólne z partnerem dążenie do realizacji wspólnego celu z zachowaniem niezależności wkładu własnej pracy; ponieważ kiedy powstawała ta energia, jej posiadacz dbał tylko i wyłącznie o swój własny rozwój, indywidualnie, nie uczył się przy tym współpracy – stąd silna potrzeba przy tej energii stworzenia związku, który jest jednocześnie kluczem do jej realizacji.

 

Od 35 roku życia do 53 roku będzie trzeba przepracować karmę miłości 7/16, możesz więc być trudnej relacji uczuciowej.

7/16

Jest długiem zaciągniętym w stosunku do rodziny i miłości – odpowiedzialność. Całkiem po prostu powstał na skutek zlekceważenia czyjegoś uczucia. Nie zostały podjęte obowiązki – odpowiedzialność w stosunku do rodziny. Teraz przynosi konieczność odkrycia i wykorzystania w relacjach partnerskich subtelnego porozumienia, a ewentualne trudności rodzinne i uczuciowe, mogą wyczulić na relację z drugim człowiekiem. Uczy rozwijania duchowości właśnie poprzez rodzinę – stwarzanie rodziny powinno być jednocześnie rozwojem duchowym. Poprzez relacje przyjacielskie, rodzinne i partnerskie – wyczula na potrzeby drugiego człowieka i miłość. Koniecznie należy być odpowiedzialnym wobec najbliższych. Należy dokonywać mądrych wyborów, a ponad własne zachcianki i przyjemność przedkładać dobro innych. Nie oczekiwać wzajemności a dawać z siebie jak najwięcej.Ta energia daje jednocześnie możliwość stworzenia szczególnego związku – bez zazdrości, egoizmu, wykluczającego z niego nadmierną ambicję i rywalizację, a opierającego się na subtelnym porozumieniu duchowym. Regeneracja poprzez klęskę - dług karmiczny.

 

Po 53 roku życia karma 4/13, która jest karmą pracy, wysiłku.

 

4/13

Symbolizuje wysiłek i pracę.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu żyła na koszt innych. Zaniedbywała obowiązki, zrzucała je na drugiego człowieka, bawiła się, podczas gdy inni ciężko pracowali.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): trudne, biedne dzieciństwo, brak pracy i pieniędzy, straty materialne, konieczność ciężkiej pracy do późnej starości

Sposób przepracowania:

Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Userko a czy mogłabyś określić karmę dla mojego Synka ??? 12.08.2005

 

Twój synek będzie miał jedynie jedną karmę władzy 1/19 pomiędzy 25, a 34 rokiem życia.

1/19

Władza i zarządzanie innymi.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała władzy, tyranizując ludzi. Wykorzystywała i krzywdziła bezlitośnie, nie zważając na krzywdę drugiego człowieka. Cechowało ją zarozumialstwo.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): zależność od innych, brak akceptacji, wyśmiewanie i poniżanie przez innych, bycie lekceważonym i pomijanym

Sposób przepracowania:

Zauważyć drugiego człowieka i jego potrzeby. Otoczyć go ciepłem, wsparciem i miłością. Pracować, bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata. Jeśli na stanowisku - mądrze i z miłością zarządzać innymi, okazując im tolerancję i zrozumienie.

 

Ogólnie będzie bardzo dobrym człowiekiem, pomocnym i wspierającym bo patronuje mu wibracja 9/27 :).

 

9/27 Wielka moc duchowa - osiągnięta poprzez rozwijanie duchowej drogi samodoskonalenia, aktywność umysłową i wyobraźnię wraz ze świadomością powołania do pracy dla ludzkości. płodna wyobraźnia i twórcza inteligencja. Posiadanie dużej rodziny. Służymy innym sięgając głównie do źródła ducha i umysłu. Choć z opóźnieniem, możemy zdobyć sławę i uznanie, pod warunkiem, że pracujemy dla dobra ludzkości. Niestety, czyni nas to zwykle trudnymi we współżyciu...Posiadamy trafność sądu, zmysł sprawiedliwości i mądrość. Dążymy do harmonii i staramy się pomóc innym w ich potrzebach duchowych, fizycznych i intelektualnych. Podróże zagraniczne nam sprzyjają, przedsięwzięcia się udają, ale musimy być wytrwali. Jest to liczba obowiązku duchowego, dharmy w tradycji hinduskiej. Jeśli wibrujemy negatywnie, liczba ta spowoduje niezdecydowanie, chaos myślowy, nieumiejętność wyboru drogi życiowej, nietolerancję wobec niedoskonałości otoczenia. Jest jednak jeden warunek realizacji jej potencjału – bycie w związku i wspólne z partnerem dążenie do realizacji wspólnego celu z zachowaniem niezależności wkładu własnej pracy; ponieważ kiedy powstawała ta energia, jej posiadacz dbał tylko i wyłącznie o swój własny rozwój, indywidualnie, nie uczył się przy tym współpracy – stąd silna potrzeba przy tej energii stworzenia związku, który jest jednocześnie kluczem do jej realizacji.

 

Im mniej karmy w dacie urodzenia tym lepiej :P

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosilbym o okreslenie karmy , czy mam dlug karmiczny? Tomasz 20.07.1987r. dziekuje z gory i pozdrawiam

 

Witam :)

 

Posiadasz dług karmiczny 7/16, który będzie Ci towarzyszyć całe życie. Możesz więc natrafiać na wielkie miłości, które będą się kończyć rozczarowaniem...

 

7/16

Jest długiem zaciągniętym w stosunku do rodziny i miłości – odpowiedzialność. Całkiem po prostu powstał na skutek zlekceważenia czyjegoś uczucia. Nie zostały podjęte obowiązki – odpowiedzialność w stosunku do rodziny. Teraz przynosi konieczność odkrycia i wykorzystania w relacjach partnerskich subtelnego porozumienia, a ewentualne trudności rodzinne i uczuciowe, mogą wyczulić na relację z drugim człowiekiem. Uczy rozwijania duchowości właśnie poprzez rodzinę – stwarzanie rodziny powinno być jednocześnie rozwojem duchowym. Poprzez relacje przyjacielskie, rodzinne i partnerskie – wyczula na potrzeby drugiego człowieka i miłość. Koniecznie należy być odpowiedzialnym wobec najbliższych. Należy dokonywać mądrych wyborów, a ponad własne zachcianki i przyjemność przedkładać dobro innych. Nie oczekiwać wzajemności a dawać z siebie jak najwięcej.Ta energia daje jednocześnie możliwość stworzenia szczególnego związku – bez zazdrości, egoizmu, wykluczającego z niego nadmierną ambicję i rywalizację, a opierającego się na subtelnym porozumieniu duchowym. Regeneracja poprzez klęskę - dług karmiczny.

Sposób przepracowania:

Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

 

Od dzieciństwa do 38 roku życia wibracja 9/27, będziesz więc osobą pomocną, wspierającą innych, ale i skupiającą się na swoim wnętrzu i poznawaniu siebie :).

 

9/27 Wielka moc duchowa - osiągnięta poprzez rozwijanie duchowej drogi samodoskonalenia, aktywność umysłową i wyobraźnię wraz ze świadomością powołania do pracy dla ludzkości. płodna wyobraźnia i twórcza inteligencja. Posiadanie dużej rodziny. Służymy innym sięgając głównie do źródła ducha i umysłu. Choć z opóźnieniem, możemy zdobyć sławę i uznanie, pod warunkiem, że pracujemy dla dobra ludzkości. Niestety, czyni nas to zwykle trudnymi we współżyciu...Posiadamy trafność sądu, zmysł sprawiedliwości i mądrość. Dążymy do harmonii i staramy się pomóc innym w ich potrzebach duchowych, fizycznych i intelektualnych. Podróże zagraniczne nam sprzyjają, przedsięwzięcia się udają, ale musimy być wytrwali. Jest to liczba obowiązku duchowego, dharmy w tradycji hinduskiej. Jeśli wibrujemy negatywnie, liczba ta spowoduje niezdecydowanie, chaos myślowy, nieumiejętność wyboru drogi życiowej, nietolerancję wobec niedoskonałości otoczenia. Jest jednak jeden warunek realizacji jej potencjału – bycie w związku i wspólne z partnerem dążenie do realizacji wspólnego celu z zachowaniem niezależności wkładu własnej pracy; ponieważ kiedy powstawała ta energia, jej posiadacz dbał tylko i wyłącznie o swój własny rozwój, indywidualnie, nie uczył się przy tym współpracy – stąd silna potrzeba przy tej energii stworzenia związku, który jest jednocześnie kluczem do jej realizacji.

 

Po 47 roku życia będzie karma wolności 5/14. Zapragniesz podróży, poczucia wolności. Wibracja 5/23 mówi, że będziesz mieć również szczęście do ludzi w tym czasie.

5/14

Wolność i zainteresowanie sferą nadzmysłową.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała wolności, sprawiając cierpienie innym. Nadużywała także innych przyjemności - narkotyków, alkoholu, seksu. Niekoniecznie uczciwie. Kierowała się wyłącznie zmysłową stroną życia, zaniedbując rozwój wewnętrzny.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieszczęśliwa miłość, trudności w rozwijaniu talentów,

bolesne straty materialne i uczuciowe, ciężkie doświadczenia związane z "tamtym wymiarem" (np. śmierć bliskiej osoby)

Sposób przepracowania:

Skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia i nie nadużywać "przyjemności".

 

5/23

Jest to wibracja tzw. szczęścia do ludzi. Jest to wibracja, która powoduje, że ludzie chcą z nami być, chcą nam pomagać, chcą z nami współpracować, widzą w nas możliwości.

To ludzie lgną do nas z propozycjami, a nie my np. musimy poszukiwać sponsora, człowieka, który zaświadczy za nas. To jest szczęście do ludzi.

Ta wibracja bardzo często może powodować, że wokół jej właściciela jest tłum ludzi i czasami mówi się tak: nikt nie jest głębokim przyjacielem, ale jeśli dziś miałabym powiedzieć kto jest mi bardziej bliski, a z kim mam lżejsze więzi to nie umiałabym tego wybrać. Czyli te relacje są na równym poziomie. Ludzie chcą nam ofiarowywać nie żądając niczego w zamian, a zwykle ludzie jak chcą coś dać to chcą w zamian coś otrzymać.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vampirella

Witam!

Czy ja też mogłabym poprosić o taką ładną piramidkę i dowiedzieć się jakie mam długi karmiczne.

Pozdrawiam i z góry dziękuję

Edytowane przez Vampirella
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Dzieki Userka , widze , że nie najlepiej sie to przedstawia .. Pozdrawiam :)

 

Ale też nie najgorzej, Twoja karma nie jest jeszcze taka zła.. są gorsze ;). Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Userko - bardzo bardzo Ci dziękuję !

Faktycznie wygląda to bardzo dobrze :) :) Teraz tylko duży nacisk na te cechy w wychowaniu :)

 

Nie ma sprawy, ładnie wychowuj, pielęgnuj predyspozycje, a wyrośnie bardzo dobry człowiek :D

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
to mam przechlapane dlug karmiczny 7/16 przez cale zycie ehhhh...

 

Unikaj romasów, nie ładuj się w kłopoty a oszczędzisz sobie wielu problemów :P Ale to i bez numerologii wiadomo. Staraj się przepracować tą karmę i jak mantrę powtarzać i starać się realizować to co tam pisze a nie będzie źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
zobaczymy co z tego bedzie, czasami bywa tak ze klopoty same do nas przychodza :P

 

Jak karma to spotkać Cię musi :)), tego się nie uniknie, ale od nas zależy na ile pozwolimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vampirella

czy mogłabym też poprosić o sprawdzenie karmy jak będziesz miała chwilkę czasu, na poprzedniej stronie jest mój post z datą urodzenia.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Witam!

Czy ja też mogłabym poprosić o taką ładną piramidkę i dowiedzieć się jakie mam długi karmiczne.

Dorota - 6 marca 1988

Pozdrawiam i z góry dziękuję

 

Witam :)

 

W ciągu całego życia będziesz odczuwać karmę miłości 8/26, będziesz więc szukać tego jedynego, aż do skutku :).

 

8/26

Władza, ekspansja, energia, relacje międzyludzkie.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nie dokończyła pewnych karmicznych działań. W tym powinna osiągnąć mistrzostwo. Problemy mogą pojawiać się we wszystkich dziedzinach życia, zarówno w postaci chorób, jak i kłopotów uczuciowych lub strat materialnych. Wszystko cokolwiek się wydarza jest narzędziem niezbędnym do rozwoju i ... osiągnięcia mistrzostwa. Osoby z tą liczbą często żyją w dostatku i są bardzo nieszczęśliwe z innych powodów.

Sposób przepracowania:

Panować nad sobą i swoimi emocjami. Kierować się sercem i wewnętrzną mądrością. Rozwijać w sobie tą mądrość, rozwijać się duchowo, szukać właściwych nauczycieli i dążyć do Światła.

 

Patronować Ci będzie również w życiu szczęśliwa 17-ka :

8/17

Szczęśliwa gwiazda. Opieka sił niewidzialnych. Nadzieja. Siła kreacji, wyobraźni, intuicji. Wskazuje często na posiadanie talentu muzycznego lub daru jasnowidzenia. Przynosi nagrody, spełnienie, bogactwo dzięki szczęściu i talentom. Zapewnia sukces w dziedzinach, których badanie wymaga dużej koncentracji. Człowiek posiadający tę liczbę w swojej karcie zawsze będzie chroniony, nawet jeśli pozornie, w jego odczuciu jego życie jest niełatwe. 17 skłania nas do uwolnienia się od ograniczeń czasu i przestrzeni. Rozbudza zainteresowanie astrologią, numerologia, naukami ezoterycznymi, które pozwalają na przekroczenie ziemskich struktur."

 

Od 28 roku życia do 46 roku będzie trzeba przepracować karmę 5/14 i będzie również wówczas wibracja 5/23. Zapragniesz wtedy wolności, korzystania z życia i zabaw, podróży, swoim optymizmem będziesz zarażać innych i będą lgnąć ludzie do Ciebie.

 

5/14

Wolność i zainteresowanie sferą nadzmysłową.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała wolności, sprawiając cierpienie innym. Nadużywała także innych przyjemności - narkotyków, alkoholu, seksu. Niekoniecznie uczciwie. Kierowała się wyłącznie zmysłową stroną życia, zaniedbując rozwój wewnętrzny.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieszczęśliwa miłość, trudności w rozwijaniu talentów,

bolesne straty materialne i uczuciowe, ciężkie doświadczenia związane z "tamtym wymiarem" (np. śmierć bliskiej osoby)

Sposób przepracowania:

Skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia i nie nadużywać "przyjemności".

 

5/23

Jest to wibracja tzw. szczęścia do ludzi. Jest to wibracja, która powoduje, że ludzie chcą z nami być, chcą nam pomagać, chcą z nami współpracować, widzą w nas możliwości.

To ludzie lgną do nas z propozycjami, a nie my np. musimy poszukiwać sponsora, człowieka, który zaświadczy za nas. To jest szczęście do ludzi.

Ta wibracja bardzo często może powodować, że wokół jej właściciela jest tłum ludzi i czasami mówi się tak: nikt nie jest głębokim przyjacielem, ale jeśli dziś miałabym powiedzieć kto jest mi bardziej bliski, a z kim mam lżejsze więzi to nie umiałabym tego wybrać. Czyli te relacje są na równym poziomie. Ludzie chcą nam ofiarowywać nie żądając niczego w zamian, a zwykle ludzie jak chcą coś dać to chcą w zamian coś otrzymać.

 

W późniejszych latach po 46 roku życia możesz odczuwać wibrację numerologicznej 11.

 

11 w pozytywie daje całą gamę zdolności bardzo subtelnego postrzegania świata.

Tu intuicja, tu wrażliwość, empatia, wszelkiego rodzaju talenty, które wynikają z lotności naszego umysłu, z inteligencji – nie tylko nabytej, ale również tej wrodzonej.

11 jako wibracja mentalna powoduje bardzo często u osób obdarzonych nią, u osób z nadmiarem tej wibracji pewnego rodzaju stany wewnętrznego niepokoju. Są to niepokoje bliżej nieuzasadnione, jest to na pograniczu doszukiwania się problemu w rzeczy, która nie koniecznie jest problematyczna.

Bardzo często osoby posiadające nadmiar tej wibracji tym niepokojem nieświadomie zarażają swoje otoczenie.

Niestabilność, zmienność, która może się pojawić powoduje, że ci którzy są wokół nich nie mogą spokojnie patrzeć w przyszłość. To tak, jakby 11 wprowadzała stan chaosu trudnego do określenia.

Bardzo często osoba z 11 jest bardzo trudna do zdiagnozowania, bo nie jest do końca jasno określona, nie jest zamknięta w formie. Jest osobą, która często działa pod wpływem impulsu, pomysłu, własnej wyobraźni, co nie koniecznie jest adekwatne do sytuacji, w jakiej się znajduje.

11 ma przedziwne uczucie, że osiągając sukces nie umie się do końca z niego cieszyć. To jest tak, jakby coś jeszcze pozostawało poza sferą dosięgnięcia tego, aczkolwiek nie zawsze tak jest. To jest właśnie ten niepokój, to wewnętrzne rozdarcie.

Są to ludzie, którzy jedną nogą chodzą w chmurach, a drugą po ziemi. Są to ludzie o ogromnym wewnętrznym uduchowieniu. Problem polega na tym, że jeżeli świat wewnętrzny przejmie dominację w danym momencie nad umysłem, to wtedy jest nie do końca realizowany prawidłowo świat zewnętrzny, świat materialny.

Stąd 11 pojawiające się w dacie urodzenia oprócz pozytywu, który niosą – przysparzają też wielu problemów z własną osobowością.

Często osoba z nadmiarem tych wibracji nie umie się sama określić wobec siebie jaka jest. Trudno jest jej się zdecydować czy chce być dobra czy chce być zła, czy chce być po stronie jasnej czy ciemnej.

Dlatego bardzo często mówi się, że osoby z 11 albo są absolutnie altruistycznie nastawione do życia albo są to ludzie o nikczemnym zachowaniu, o schizmatycznych wręcz wystąpieniach w stosunku do otoczenia.

Jako partnerzy są to ludzie o tyle trudni, że nie są do końca zamknięci w formie.

Cały czas dzieje się coś w tym wnętrzu, co powoduje, że osoba z jednej strony niesie pewną ciekawość, ale z drugiej strony rozbija stabilność układu.

Osoby z nadmiarem 11, które podparte są 7, 9, jeśli podparte są w minusowych wibracjach 2, 6 dają rozpady związków, rozwody. W tym przypadku jest tak, że coś się skończyło, żeby coś się mogło zacząć.

Stąd bardzo często po takim rozwodzie, który jest sygnowany 11 w naszej piramidzie życia, wcale nie kończy się nasze spełnione życie, wręcz przeciwnie, to jest tak, jakbyśmy mieli drugą szansę zacząć od początku.

Znając i umiejąc wyciągać wnioski z naszej przeszłości możemy po prostu nie popełnić tych samych błędów, możemy po prostu nie popełnić tych samych błędów, możemy skorzystać z emocjonalnego rozwoju, który dokonywał się poprzez pewne zdarzenia w naszym życiu, aby ten drugi związek, który będziemy był związkiem dającym nam spełnienie.

Często właśnie to my powinniśmy poszukiwać takiego spokoju, harmonii i w pewnym sensie zakotwiczyć się w niej.

Wiedząc o tym, że 11 będzie wibrować niepokojem dobrze jest tworzyć związki, w których druga osoba jest bardzo stabilna, bardzo jasno określona, trwająca przy nas POMIMO.

11 często daje wpływ, który mówi o nieumiejętności do końca cieszenia się, jakby pewnego rodzaju zrealizowana ambicja wciąż budził pewien niedosyt, frustrację. U osób mających nadmiar 11 objawia się tym, że mają o sobie wysokie, często zbyt wysokie mniemanie, ale nie realizują siebie zgodnie z samooceną, tylko oczekują ze świata zewnętrznego potwierdzeń. Kiedy te potwierdzenia przychodzą, czasami może się tak zdarzyć, że zachłystują się tym aplauzem nie rozumiejąc, że w pewnym sensie sława może być czymś bardzo kruchym. Z drugiej strony, jeśli nie dostają potwierdzenia ze świata zewnętrznego łapią sytuacje depresyjne, momenty zwątpienia w sens swojego życia, w sens swojej pracy.

Są to osoby o bardzo skomplikowanej osobowości.

Ludzie, którzy mają 11 powinni popatrzeć w siebie, czy przypadkiem nie mają dziwnych humorów, które wcale nie wynikają koniecznie z otaczającego ich świata, czy ten pierwiastek autodestrukcji nie pojawia się od środka.

Ta 11 przynosi rozdarcia. Bardzo często są to ludzie, którzy tworzą 2 domy, którzy dążąc do harmonii tak naprawdę wciąż poprzez życie stawiani są w sytuacjach: nie to co ty chcesz, tylko to co jest tobie zapisane.

Negatywny obraz 11 przynosi ciągłe niezadowolenie z tego, co w danym momencie mamy, ale też po prostu nosi człowieka, gdzieś by jechał, coś by załatwiał, ale nikt nie wie co. Po co? To się okaże, kiedy to zdobędzie, ale nie zawsze to się wtedy okazuje.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vampirella

Bardzo dziękuję za śliczną interpretację. A ta karma miłości 8/26 to u mnie rzeczywiście strasznie odczuwalna jest.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...