Skocz do zawartości

Demony. Co i jak


David Gotei

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie odnośnie demonów. Chciałbym wiedzieć jakie są zagrożenia. Słyszałem również o "romansach" z demonem. Czy to możliwe? I jak do tego doprowadzić nieumyślnie.

Jak można zauważyć demona np. gdy dobrze się maskuje i jak przed nimi się chronić bez pomocy Kościoła?

Jakie są "rodzaje" demonów. Czyli wszystko od A-Z.

Dziękuję z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Mam pytanie odnośnie demonów. Chciałbym wiedzieć jakie są zagrożenia.

Zagrożenia są średnie. Praktyki demoniczne mogą np. zniszczyć zdrowie.

>Słyszałem również o "romansach" z demonem. Czy to możliwe? I jak do tego doprowadzić nieumyślnie.

Rzadkie są wzmianki o sukubach, bo po co komu takie coś, skoro można wykorzystać demony do zdobycia prawdziwych kobiet?

>Jak można zauważyć demona np. gdy dobrze się maskuje i jak przed nimi się chronić bez pomocy Kościoła?

Podobno bardzo potężnym amuletem przeciwko demonom jest nieobrobiony heliotrop w lnianej poszetce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprostszy sposób i naj mniej wymagający zachodu właśnie to kk wkoncu maja 2000 letnia tradycje

bylo nawet wykozystane to w serialu sypernatural

 

mając medalik cudowny demon będzie miał utrudnione zadanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

David Gotei, na początek warto by było się zastanowić po co Ci ta wiedza. Czysto teoretyczna? Dobre początki o tym, czym jest demonologia i jakie demony można spotkać w naszej kulturze (oraz innych) znajdziesz na wikipedii. Może nie jest to najlepsze źródło, jednak na pewno skieruje Cię ku odpowiedniej literaturze. Jeżeli pragniesz się zająć "demonami" w sensie stricte magicznym bądź medytacyjnym, to jednak sobie odpuść. Dlaczego? Gdyż już Twój post zdradza niedostatek wiedzy i brak przygotowania. Z punktu widzenia psychologicznego (chociaż bardziej pseudopsychologicznego, nie ukończyłem odpowiednich studiów ani nie jestem psychologiem) demonem nazwiesz ciemniejsze części swojej psychiki. Ciężko się z nimi uporać, a jeśli nie wierzysz - spójrz chociażby na alkoholika. Ponadto polecam zapoznanie się z uroczą opowiastką o Choronzonie. Może w czymś Ci to pomoże? Jeśli idzie o kościół - nie będąc z nim faktycznie związanym nic nie da Ci ich ochrona. Aby móc na nich polegać (na jakimkolwiek kościele) powinieneś być albo wierzący, albo wywodzić się z odpowiedniej tradycji. Najlepszą ochroną przed demonem jest czysty, logicznie myślący umysł. Spróbuj - naprawdę działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej dopiero odda w ramiona prawdziwych demonów...

 

hihi... Szerszen zboczencu jeden :DDD

No ale w sumie masz racje ;P

Pamietasz co jeden doswiadczony "magik" napisal - co jest glownym celem magii ? Megakosmiczne orgazmy i tlumy panienek ;P I dochodze do wniosku ze cos w tym jest, inaczej nie pojawialy by sie jakies przedziwne pytania o sukuby i inne ikubatorusy ...

;DDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej dopiero odda w ramiona prawdziwych demonów...

 

hihi... Szerszen zboczencu jeden :DDD

No ale w sumie masz racje ;P

Pamietasz co jeden doswiadczony "magik" napisal - co jest glownym celem magii ? Megakosmiczne orgazmy i tlumy panienek ;P I dochodze do wniosku ze cos w tym jest, inaczej nie pojawialy by sie co chwila jakies przedziwne pytania o sukuby i inne inkubatorusy czy cus tam innego...

;DDD

Edytowane przez Ulf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to napisał, że jako mag całe życie poświęcasz na opanowanie zaklęcia, które sprowadzi ci tłumy nagich dziewic do sypiali, a kiedy w końcu się uda i tak nic nie możesz już zrobic? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to pewnie tacy psudomagicy muszą stosować takie różne hokus pokus zaradcze bo autentyczny to emanuje takim magnetyzmem że wystarczy jedno spojrzenie i nie może się opędzić od chętnych wielbicieli :_jezyk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...