Jump to content

pies, ugryzienie, strzały, wojskowi


zuzanna
 Share

Recommended Posts

dzisiaj miałam bardzo zły sen, chaotyczny...

 

szłam na spacer z psem mojej siostry, na drodze ( była to piaszczysta dróżka ) spotkałam mężczyznę, bardzo przyjazny. Nagle zauważyłam na drodze wilczura z wyszczerzonymi zębami. Rzucił się na mnie i złapał mnie za szyję, ale nie ugryzł, bo został zastrzelony przez żołnierzy ( mieli mundury jak za dawnych czasów, niebiesko czerwone z śmiesznym czapkami ), którzy stali na wzgórzu. Mężczyzna, którego spotkałam bardzo im podziękował, ale nie w języku polskim, byli to chorwaccy żołnierze. Po tym incydencie zaczęłam szukać psa mojej siostry, siedział w wysokiej trawie bardzo przestraszony.

Druga część snu, była inna bardzo pogmatwana nie bardzo mogę sprecyzować. Pamiętam, że ktoś chciał mnie zabić, uciekałam przed tymi ludźmi, nie byłam sama, były ze mną też inne kobiety. Chcieli nas oblać czymś łatwopalnym. Kiedy uciekłam, spotkałam znów tego mężczyznę pożyczał mi swoją bieliznę, żebym mogła się przebrać...

Link to comment
Share on other sites

Guest Vanilia22

Witaj Zuzanno.

 

Musisz uważać na oosby, jakie spotykasz na swojje drodze. Może się zdarzyć, że ktoś zawiedzie Twoje zaufanie, jakieś fałszywy przyjaciel. Lecz masz wokól siebie przyjazną duszę. Bądź jednka ostrożna.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...