Skocz do zawartości

jak to jest?


equs

Rekomendowane odpowiedzi

czytam i czytam...i nie mogę znaleźć odpowiedzi.

 

jeśli horoskop partnerski wyklucza związek wodnika z panną...a związek 9 tek jest dobrą konfiguracją to jak to można rozumieć?

 

wydawać się może, że numerologia jest dokładniejszą formą interpretacji...nie jestem specjalistą - temu proszę o wypowiedzenie się kogoś, kto wie więcej na ten temat ode mnie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam :)

 

Dobre pytanie :) Dlatego astrologia i numeorlogia sie uzupełniają ;) Znajomość znaków zodiaku daje bardzo ogólny obraz, jednak wydaje mi się, że astrolog, posiadając wiele narzędzi astrologicznych, mógłby odpowiedzieć dokładnie na pytanie. Dalej można korzystać z numeorlogii, która dostarczy dodatkowych informacji... Analiza partnerska nie sprowadza się tylko i wyłącznie do znajomości znaków zodiaku czy wibracji drogi zycia... Porównywanie biorytmów tez jest przydatne.

 

Znaki zodiaku/ drogi życia partnerów to jedynie informacje wstepne. O ostatecznej ocenie związku decyduje obszerna analiza.

 

Pozdrawiam,

 

Maddie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam i czytam...i nie mogę znaleźć odpowiedzi.

 

jeśli horoskop partnerski wyklucza związek wodnika z panną...a związek 9 tek jest dobrą konfiguracją to jak to można rozumieć?

 

wydawać się może, że numerologia jest dokładniejszą formą interpretacji...nie jestem specjalistą - temu proszę o wypowiedzenie się kogoś, kto wie więcej na ten temat ode mnie.

 

pozdrawiam

Horoskop jest wykresem, na którym przedstawione zostało położenie planet jak również innych ważnych punktów, na niebie w momencie naszego urodzenia.Jednak przy badaniu horoskopów nie bierze się pod uwagę tylko położenia Słońca (co jest charakterystyczne w przypadku horoskopów gazetowych) ale całą mozaikę połączeń i położenia planet, aspektów między nimi, czułych punktów horoskopu i obszarów, zwanych domami, które pokazują tło ich działania. Tak ,ze Wodnik wodnikowi nie rowny ,a Pana Pannie.Przy robieniu horoskopu bierze sie pod uwage nie tylko date urodzenia ,ale takze dokladny czas i miejsce.Podobnie jest z numerlogia.Nie ma czegos takiego jak bycie trojka czy np. jedynka itd.Tu bierze sie pod uwage cala date.Wszystkie wibracje wynikajace z daty urodzin,połaczenia plusy i minusy itd.A przy sprawdzaniu zwiazkow wazny jest tzw. czynnik czasowy np. data poznania.Jak wiec widzisz jest to cala gama przeroznych uwarunkowac.Czytanie wiec horoskopow pisanych dla wszystkich mija sie z celem tak samo jak badanie podstawowych wibracji numerlogicznych.Aby analiza numerlogiczna i horoskop mial sens nalezy je robic dla danej osoby .Wtedy jest wiarygodna.

Bardzo podst. sprawdzeniem jest badanie biorytmow dwoch osob ,ale musi to byc wkomponowane w badanie numerlogiczne czy horoskop,poniewaz badanie samego biopowinowadzctwa tez mija sie z celem.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...