Jump to content

powtarzający się sen- zamek


Laitaine

Recommended Posts

Od dzieciństwa mam powtarzający się przynajmniej raz na dwa miesiące sen i zastanawiam się co może oznaczać. Rzecz jasna próbowałam już dociekać na własne sposoby i szukałam interpretacji ale nie widzę w sumie związku.

Więc. Wszystko jest tak realistyczne, że mam wrażenie, jakbym naprawdę tam była. Potrafię opisać wszystko z najmniejszym szczegółem i przez praktycznie 10 lat nic się nie zmieniło- tak, jakbym miała tam swój osobisty świat. Zawsze idę w stronę zamku, który znajduje się na końcu pagórków (za górami, za lasami ;). Jest ich kilka, jest pełno trawy, lasów i czasami słychać szum wody. Rzadko udaje mi się dojść do zamku, ale kiedy już do niego trafię jest przepiękny- ogromny, zbudowany z szarych kamieni. Z tyłu ma ogromny balkon, z którego rozciąga się widok na kolejne łąki i lasy. Na tym balkonie znajdują się w kamiennych donicach czerwone kwiaty. Co ważne, rzadko jestem w tym śnie sama. Zazwyczaj towarzyszy mi mój tata, niedawno był mój wujek z ciocią (są mi bardzo bliscy), a raz była ze mną moja przyjaciółka.

 

Próbowałam nawet dowiedzieć się od mamy czy kiedykolwiek byliśmy w zamku i okazało się, że tak- jak miałam 4 lata mama zabrała mnie do zamku Królowej Jadwigi, ale kiedy oglądałam zdjęcia w internecie kompletnie nie przypomina mojego zamku. W każdym bądź razie jadę tam w wakacje żeby obadać sytuację :))

 

Z góry dzięki za interpretację :))

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Trochę cie rozczaruje ale w tym snie wcale nie chodzi o zamek tylko o ciebie i twoja rodzinę.

To jest sen o ludziach którzy wytyczają ci drogę w życiu (przeważnie ci w śnie towarzyszą) zaś ich spokój, rozwaga, trafne uwagi i pomocna dłoń są ci opoką i kręgosłupem moralno etycznym (to właśnie jest ten zamek, ta twierdza). Mając tak potężne fundamenty moralne jest zdecydowanie łatwiej patrzeć w przyszłość nie obawiając się jej (a to jest twój widok z balkonu). Moim zadniem to wszysko ale za to jak pieknie podane.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Moja podświadomość jest strasznie zakręcona, nigdy bym na to nie wpadła. Szkoda, że dawno już nie miałam tego snu. No i zawsze byłam pewna, że to wspomnienie z poprzedniego wcielenia ^^ W każdym bądź razie dziękuję bardzo, pięknie to wszystko brzmi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...