Skocz do zawartości

Wpływ muzyki przed snem


TomaszX

Rekomendowane odpowiedzi

Mój pierwszy post wiec proszę o wyrozumiałość.

 

Jaki jest wpływ muzyki przed snem??

A mianowicie chodzi mi o to czy muzyka puszczona przed snem wpływa negatywnie na OOBE.

Zauważyłem, że przy muzyce szybciej zasypiam... ale nie osiągam OOBE.

 

Dlatego proszę o odp.

Ps. Czasem pisze nie używając polskich znaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka ułatwia wejście w OOBE i medytację. Stosuję z powodzenie różne muzyczki i dźwięki. Efekty są.

Zasadniczo trzeba słuchać muzyki i obserwować jak na nią reaguje organizm, tj. w którym miejscu drży, w której czakrze, subtelne uczucia ciepło - zimno, po zamknięciu oczu można widzieć kolory, czasami zapachy. Można inaczej odczuwać. Tych co "widzą" muzykę nazywają "synestetykami". Najważniejsze aby podczas słuchania muzyki NIE MYŚLEĆ. Muzyka musi służyć do odcięcia się od otaczającego nas świata dźwięków i szumów.

Początkowo próbowałem medytować/wchodzić w OOBE w ciszy - korki w uszach, a i tak tykanie zegara za ścianą przeszkadzało.

Absolutnej ciszy nie znajdziemy nigdzie. Można jedynie odciąć się od niej.

Za dużo muzyki też nie bardzo. Tak 2-3 dni potem przerwa np 7 dni. Ja na początek wieczorem serwuję dźwięki czakr np 7 razy po 5 minut dla każdej czakry potem jakąś muzyczkę Hemi-sync. Odsłuch na słuchawki. Porządne, ogromne Hi-Fi słuchawki nauszne - nie małe skrzeczydełka wkładane do ucha. Basy są istotne. Nie za głośno. Jaka muzyka? Miła do posłuchania.

Nie trzeba zasypiać ze słuchawkami, ostrożnie z kablem przy spaniu, aby się nie udusić.

Dla czakr może być muzyka mis tybetańskich, kryształowe misy, chanty mnichów tybetańskich, śpiew owertonowy, alikwoty itd.

Muzyka hemi-sync, może być filmowa (zawiera duży ładunek emocji), oraz tzw medytacyjna.

Moje ulubione melodie filmowe z filmu Kod Da Vinci i W stronę słońca.

Ostatnio słucham R.I.G "Crown Czakra". wspaniała muzyka ponad pół godziny - powiem rewelacyjna.

Troszkę więcej o tym utworze i innych:

R.I.G. - Crown Chakra (Music with Tibetan Singing Bowls) [2007]/R.I.G._-_Crown_Chakra.flac [180MB]

Na torrentach można znaleźć. Muzykę hemi-sync też.

Edytowane przez KazOle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...