Jump to content

larwy w zywym ciele, czemu tu nikt niepomaga,po co ta strona?


kasia8604

Recommended Posts

tyle przejzalam tu snow ale nikt nikomu niepomaga to po co to. moze jednak mnie ktos pomoze. mam ostatnio zly sen ktory nietyle sie powtarza co jest podobny z uszu nosa i wlosow wychodza mi larwy takie biale. zle sie z tym czuje ale je mam.raz jestem w domu raz w szkole ale wszysdzie zemna larwy. prosze jesli ktos naprawde umie to interpretowac.

Link to comment
Share on other sites

Myślę że sen nawiązuje do sytuacji, w których "wyłazi" z Ciebie coś, z czego nie jesteś później zadowolona - jeśli chodzi o charakter, zachowania. Prawdopodobnie masz tendencję do impulsywnych zachowań, których później w mniejszym lub większym stopniu żałujesz.

 

Jeśli nie podoba Ci się serwis, to nikt Cię tu nie trzyma. Nikt z osób tu pomagających nie pobiera wynagrodzenia za pracę jaką wkładają w tę stronę a liczba osób proszących o pomoc znacznie przewyższa liczbę tych, którzy w swoim wolnym czasie charytatywnie udzielają się tutaj. Więc po co to święte oburzenie i to od razu w pierwszym poście?

Link to comment
Share on other sites

dziekuje ci bardzo za odpowiedz. tu niechodzilo o obuzenie a bardziej o zwrocenie uwagi by ktos moze zareagowal i odpisal bo wlasnie widzialam ze sporo osob czeka za jakas odpowiedzia a jednak jej niema. przepraszam jesli zle sie wyrazilam lub w jakis sposob kogokolwiek urazilam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...