Jump to content

Om mani padme hum


SystemBlue

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów :-)

Ezoteryką ( a w szczególności medytacją ZEN , czakrami i energetyką oraz mocą żywiołów ) zajmuję się od 9 miesięcy.

Zamówiłem talizman Om Mani Padme Hum , który teoretycznie powinien mieć właściwości ochronne oraz polepszyć jakość życia.

Pozostawiam opinie forumowiczą na temat mojego wyboru w/w talizmanu , tak praktyczną jak i teoretyczną czy wybór pod właściwości talizmanu jest jak najbardziej prawidłowy z punktu " widzenia" podświadomości.

Pragnę jedynie zaznaczyć że będzie to mój drugi talizman w życiu - ponieważ pierwszy , runa Perdo , " sprowadziła" na mnie wiele nieszczęść których to konsekwencje odczuwam po dziś dzień.

 

Dziekuję za wszelką pomoc i życzę wszystkiego najlepszego na drodze życia :-)))

Link to comment
Share on other sites

Tak...runa sprowadziła :D winny zawsze się znajdzie, szczególnie, że pewnie ktoś Ci tą runę wszył pod skórę, że nie mogłeś jej usunąć z życia gdy stwierdziłeś, że coś nie tak i jeszcze na pewno sprawdziłeś, że to chodzi o tę runę. Nikt nie powiedział, że runa nie poprawi Ci żywota poprzez spore piekiełko. Jeśli już coś robiłeś z ta mocną runą to dokończ to, bo jak odłożysz to w czasie to będzie gorzej. Perdo uzdrawia Cię, jeśli otworzysz się dogłębnie, wywleczesz swoje brudy, przemyślisz je, spojrzysz z innej perspektywy. Zrządzenia losu bywają różne, ale te gwałtowne to właśnie perdo=>oznacza zmień swoją sytuację. Jeśli chciałeś, żeby Ci było dobrze i wziąłeś sobie talizman na szczęście to Twoje zamiary kłóciły się z energią runy=sprowadziłeś sobie manto i dalej nie wiesz czemu. Proponuje Ci zobacz gdzie jesteś, kim jesteś a potem poczuj, co może Ci się stać od energii Om Mani Padme Hum, żebyś za pół roku już jako posiadacz 15 miesięcznego doświadczenia nie pisał po innych forach, że talizman sprowadził na Ciebie nieszczęścia, bo może to możliwości, których nie wykorzystujesz...

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

JanJensen - dziękuje za twoją opinie. W mojej opinii odpowiedź na mojego posta oceniłeś z twojego indywidualnego punktu widzenia co nie zawsze musi się zgadzać z moją sytuacją , aczkolwiek bardzo dziękuje.

Z drugiej strony , poprosiłem o opinie na temat tybetańskiego talizmanu ( nie na temat RUNY ) lecz nie zrozumiałeś tytułu tematu.

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje :-)

 

PS. To jest jedyne forum o tematyce ezoterycznej które odwiedzam.

Link to comment
Share on other sites

W żadnym wypadku! Napisałeś dokładnie "Pozostawiam opinie forumowiczą na temat mojego wyboru w/w talizmanu , tak praktyczną jak i teoretyczną czy wybór pod właściwości talizmanu jest jak najbardziej prawidłowy z punktu " widzenia" podświadomości. " , więc zostawiam to dla siebie. Ja byłem precyzyjny, odpowiedziałem Ci na post, na Twoje stwierdzenia a dodatkowo zrobiłem jak chciałeś, zostawiłem sobie opinie o ile o to w ogóle o to chodziło, bo zdanie jest iście nie po polsku napisane.

Tak poza tym to ,w mojej opinii,

JanJensen - dziękuje za twoją opinie. W mojej opinii odpowiedź na mojego posta oceniłeś z twojego indywidualnego punktu widzenia co nie zawsze musi się zgadzać z moją sytuacją

odpowiedzi na Twojego posta nie oceniałem, ale mogę to zrobić teraz. Sądzę, że nijak się to ma do Twojej sytuacji, bo to w końcu tylko ocena posta. Myślę, że po prostu się nie zrozumieliśmy : )

 

Pzdr

Edited by JanJensen
Link to comment
Share on other sites

Tak , nie zrozumieliśmy się :-) Nie zaszkodzi spytać czy talizman powinienem poświecić ( czytaj - naładować energią ) 3 lutego ponieważ wtedy jest pełnia ? I jakie zastosować środki ostrożności ?

Link to comment
Share on other sites

http://www.ezoforum.pl/amulety-i-talizmany/33283-ciekawe-historie-o-talizmanach-i-amuletach.html

tu poczytaj

 

zaden talizman amulet nie daje gwarancji szczescia sukcesow i zycia w krainie mlekiem i miodem plynacej...to my sami kreujemy swoje zycie

a nie myslalas o tym ze moze w energiach sobie namieszalas i stad runka PEDRO zareagowala tak ze myslisz ze to ona lawine nieszczesc zeslala?....

a moze taka twoja karma....i tu swiadomie don podchodzic a nie oczekiwac ze cud wraz z amuletem na mnie spadnie....

za latwo by bylo....

Edited by iridos
Link to comment
Share on other sites

OK. Sprawdzę schemat mojej pracy z energiami i sprostuje w niedalekiej przyszłości jak to wygląda a powinno wyglądać :-) Jeżeli chodzi o talizman - zdaje sobie sprawę jak to w rzeczywistości wygląda wiec zwalanie winy na przedmioty nieożywione przeczy zdrowemu rozsądkowi i logice , chociaż piszemy tu o siłach nadprzyrodzonych gdzie logika powinna zaprzeczać :-)

Pracuje tez dużo z PODŚWIADOMOŚCIĄ ( afirmacje i wizualizacje 3 stopniowe ) , wiec jeżeli chodzi o talizmany i amulety , w moim przekonaniu , w jakiś sposób muszą oddziaływać na moje pole energetyczne :-)

 

PS. Runa PERDO tworzyła jakby mętną energie w moim otoczeniu , czułem z każdym dniem wyraźne osłabienie nastroju , pesymizm i stany wzmożonej agresji ( nie tylko słownej :) co pogorszyło moje wyniki w pracy i relacje ze znajomymi. Dlatego wnioskuje że ... Runy to nie najlepszy dla mnie pomysł.

 

Pozdrowienia :-)

Link to comment
Share on other sites

pedro jest runa karmiczna a przed przeznaczeniem uciec sie nie da wiec...nie wszystko da sie zrobic tak jakbys chcial tu najwazniejsza swiadomosc tego co do przepracowania jest

Link to comment
Share on other sites

Brrr.... Pertho to jest przede wszystkim "niespodzianka" używanie jej "na szczęście" to jak rzucanie kostką ... powiedzmy 20 ścienną i pobożne życzenie aby zawsze wypadło 20. Powodzenia. Tak się kończy niewprawne używanie run.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...