Skocz do zawartości

Om mani padme hum


SystemBlue

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów :-)

Ezoteryką ( a w szczególności medytacją ZEN , czakrami i energetyką oraz mocą żywiołów ) zajmuję się od 9 miesięcy.

Zamówiłem talizman Om Mani Padme Hum , który teoretycznie powinien mieć właściwości ochronne oraz polepszyć jakość życia.

Pozostawiam opinie forumowiczą na temat mojego wyboru w/w talizmanu , tak praktyczną jak i teoretyczną czy wybór pod właściwości talizmanu jest jak najbardziej prawidłowy z punktu " widzenia" podświadomości.

Pragnę jedynie zaznaczyć że będzie to mój drugi talizman w życiu - ponieważ pierwszy , runa Perdo , " sprowadziła" na mnie wiele nieszczęść których to konsekwencje odczuwam po dziś dzień.

 

Dziekuję za wszelką pomoc i życzę wszystkiego najlepszego na drodze życia :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak...runa sprowadziła :D winny zawsze się znajdzie, szczególnie, że pewnie ktoś Ci tą runę wszył pod skórę, że nie mogłeś jej usunąć z życia gdy stwierdziłeś, że coś nie tak i jeszcze na pewno sprawdziłeś, że to chodzi o tę runę. Nikt nie powiedział, że runa nie poprawi Ci żywota poprzez spore piekiełko. Jeśli już coś robiłeś z ta mocną runą to dokończ to, bo jak odłożysz to w czasie to będzie gorzej. Perdo uzdrawia Cię, jeśli otworzysz się dogłębnie, wywleczesz swoje brudy, przemyślisz je, spojrzysz z innej perspektywy. Zrządzenia losu bywają różne, ale te gwałtowne to właśnie perdo=>oznacza zmień swoją sytuację. Jeśli chciałeś, żeby Ci było dobrze i wziąłeś sobie talizman na szczęście to Twoje zamiary kłóciły się z energią runy=sprowadziłeś sobie manto i dalej nie wiesz czemu. Proponuje Ci zobacz gdzie jesteś, kim jesteś a potem poczuj, co może Ci się stać od energii Om Mani Padme Hum, żebyś za pół roku już jako posiadacz 15 miesięcznego doświadczenia nie pisał po innych forach, że talizman sprowadził na Ciebie nieszczęścia, bo może to możliwości, których nie wykorzystujesz...

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JanJensen - dziękuje za twoją opinie. W mojej opinii odpowiedź na mojego posta oceniłeś z twojego indywidualnego punktu widzenia co nie zawsze musi się zgadzać z moją sytuacją , aczkolwiek bardzo dziękuje.

Z drugiej strony , poprosiłem o opinie na temat tybetańskiego talizmanu ( nie na temat RUNY ) lecz nie zrozumiałeś tytułu tematu.

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje :-)

 

PS. To jest jedyne forum o tematyce ezoterycznej które odwiedzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnym wypadku! Napisałeś dokładnie "Pozostawiam opinie forumowiczą na temat mojego wyboru w/w talizmanu , tak praktyczną jak i teoretyczną czy wybór pod właściwości talizmanu jest jak najbardziej prawidłowy z punktu " widzenia" podświadomości. " , więc zostawiam to dla siebie. Ja byłem precyzyjny, odpowiedziałem Ci na post, na Twoje stwierdzenia a dodatkowo zrobiłem jak chciałeś, zostawiłem sobie opinie o ile o to w ogóle o to chodziło, bo zdanie jest iście nie po polsku napisane.

Tak poza tym to ,w mojej opinii,

JanJensen - dziękuje za twoją opinie. W mojej opinii odpowiedź na mojego posta oceniłeś z twojego indywidualnego punktu widzenia co nie zawsze musi się zgadzać z moją sytuacją

odpowiedzi na Twojego posta nie oceniałem, ale mogę to zrobić teraz. Sądzę, że nijak się to ma do Twojej sytuacji, bo to w końcu tylko ocena posta. Myślę, że po prostu się nie zrozumieliśmy : )

 

Pzdr

Edytowane przez JanJensen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , nie zrozumieliśmy się :-) Nie zaszkodzi spytać czy talizman powinienem poświecić ( czytaj - naładować energią ) 3 lutego ponieważ wtedy jest pełnia ? I jakie zastosować środki ostrożności ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.ezoforum.pl/amulety-i-talizmany/33283-ciekawe-historie-o-talizmanach-i-amuletach.html

tu poczytaj

 

zaden talizman amulet nie daje gwarancji szczescia sukcesow i zycia w krainie mlekiem i miodem plynacej...to my sami kreujemy swoje zycie

a nie myslalas o tym ze moze w energiach sobie namieszalas i stad runka PEDRO zareagowala tak ze myslisz ze to ona lawine nieszczesc zeslala?....

a moze taka twoja karma....i tu swiadomie don podchodzic a nie oczekiwac ze cud wraz z amuletem na mnie spadnie....

za latwo by bylo....

Edytowane przez iridos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Sprawdzę schemat mojej pracy z energiami i sprostuje w niedalekiej przyszłości jak to wygląda a powinno wyglądać :-) Jeżeli chodzi o talizman - zdaje sobie sprawę jak to w rzeczywistości wygląda wiec zwalanie winy na przedmioty nieożywione przeczy zdrowemu rozsądkowi i logice , chociaż piszemy tu o siłach nadprzyrodzonych gdzie logika powinna zaprzeczać :-)

Pracuje tez dużo z PODŚWIADOMOŚCIĄ ( afirmacje i wizualizacje 3 stopniowe ) , wiec jeżeli chodzi o talizmany i amulety , w moim przekonaniu , w jakiś sposób muszą oddziaływać na moje pole energetyczne :-)

 

PS. Runa PERDO tworzyła jakby mętną energie w moim otoczeniu , czułem z każdym dniem wyraźne osłabienie nastroju , pesymizm i stany wzmożonej agresji ( nie tylko słownej :) co pogorszyło moje wyniki w pracy i relacje ze znajomymi. Dlatego wnioskuje że ... Runy to nie najlepszy dla mnie pomysł.

 

Pozdrowienia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pedro jest runa karmiczna a przed przeznaczeniem uciec sie nie da wiec...nie wszystko da sie zrobic tak jakbys chcial tu najwazniejsza swiadomosc tego co do przepracowania jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brrr.... Pertho to jest przede wszystkim "niespodzianka" używanie jej "na szczęście" to jak rzucanie kostką ... powiedzmy 20 ścienną i pobożne życzenie aby zawsze wypadło 20. Powodzenia. Tak się kończy niewprawne używanie run.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...