Skocz do zawartości

Dziwny sen o zdradzie


sowczak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam taki dylemat a wiec... mojej dziewczyny Kolezance snilo sie ze jestem poprostu z inna kobieta... prosze powiedzcie co to moze znaczyc ...:_smutny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sowczak - permanentny objaw zazdrości koleżanki o Wasz dotychczas bardzo udany związek - niestety opis snu jest za krótki na jakiekolwiek inne wnioski... popytaj dziewczyn , może powiedzą Ci coś więcej. Pozdrowienia. Ag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Dzisiaj mialam bardzo dziwny sen .... Byłam z Moim chlopakiem na jakims dziwnym osiedlu ... nieiwem po co tam poszlismy ...ale bylo tam pelno takich malutkich jakby namiotow. Weszlismy do jednego i byla tam jakas dziewczyna.. chwile rozmiawiała ze mna o moich brwiach dokladnie a potem przyczepila sie do mojeo chłopaka. Po chwili zauwazyłam jak on ja caluje! wpadłam w czarna rozpacz .. uderzyłam go w twarz, ta dziewczyne rowniez... i wybiegłam ile sil w nogach. On nawet nie pobiegł za mna zeby jakos sie wytłumaczyc.Od tego czasu nie widzialam go juz wcale. Nieiwem jakim cudem ale po chwili znalazłam sie na osiedlu u mojej babci .. wszyscy mnie pocieszali i mowili ze mam sie nim nie przejmowac..a ja tak strasznie płakałam, nic do mnie nie docierało ... poprostu zawalił mi sie swiat.. Pozniej pobieglam na przystanek bo chcialam pojechac do domu .. wsiadłam do autobusu i zaczepił mnie koles .. okazalo sie, ze sprawdza bilety. Ja nie mialam biletu ale pamietam bardzo płakałam az w koncu ten koles sie odczepił.I wtedy sie obudziłam ze łzami w coczach. do teraz mam przed oczami jak On ja caluje :( prosze powiedzcie co to moze oznaczac. Dodam iz nasz zwiazek jest bardzo udany .. jestesmy ze soba bardzo szczesliwi a nasze rodziny bardzo ciesza sie z naszego zwiazku. ( a jestesmy razem 16 miesiecy)

 

z gory dziekuje za interpretacje, Ola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...