Jump to content

do Ancol : prośba o portret


monika125

Recommended Posts

Bardzo proszę o portret psychologiczny. Moja data urodzenia 19.12.1981 r.

 

Hej monika125,

 

W dzieciństwie mogłaś mieć niską samoocenę i taki brak wiary w swoje możliwości. Nie wiem przypadkiem, hmm... jakby to ująć... czy ktoś w tym czasie się z Ciebie nie naśmiewał, czy nie byłaś takim obiektem drwin? - ale mogę się mylić. Tak jakby Cię ktoś ciągle krytykował. Chyba nie lubiłaś występować na forum publicznym. Bardziej skrycie sobie żyłaś. Mógł też wystąpić jakiś problem ze zdrowiem u Ciebie, lub kogoś bliskiego. Hmm... byc może jakaś starsza osoba lub osoby typu dziadkowie, mogli mieć wtedy na Ciebie duży wpływ. Dorosłość to bierność w działaniu. Będziesz rozwijać się duchowo i emocjonalnie. Wycofasz się z życia po to by dużo myśleć. Nie będziesz raczej aktywna. Mogą pojawić się jakieś kryzysy, które wywrócą Ci życie do góry nogami. Dodatkowo możesz zainteresować się w tym czasie ezoteryką - warto ją zgłębiać. Trzeci etap to troszkę jakby powrót do dzieciństwa. Znów może ogarnąć Cię smutek i brak wiary we własne siły. Nie będziesz raczej zadowolona ze swoich dokonań, czegoś Ci będzie brak.

Możesz bać się samotności i że będąc samą, nie poradzisz sobie w życiu. Problemem mogą być także kompleksy związane z niską oceną swojej osoby, a głównie inteligencji. Może Ci się czasami wydawać, że inni są od Ciebie mądrzejsi. Raczej jesteś świadoma swoich problemów i chcesz je pokonać. Masz dobrze rozwiniętą intuicję - warto jej słuchać! Chętnie pogrążasz się w marzeniach.

Twoja misja to miłość :) Musisz się nią dzielić dookoła, a w szczególności kochać swojego partnera. Troszkę tak, jakbyś miała za zadanie nauczyć się żyć z mężczyzną, ale nie zapominając o więzi jaka powinna was łączyć. Pomoże Ci w tym dar sprawiedliwości. Potrafisz zachować równowagę nawet w najgorszych momentach. Jesteś raczej obiektywna i zawsze będziesz stać po stronie prawa. Dobry z Ciebie mediator.

Szczęśliwa będziesz, gdy wszystko dookoła Ciebie będzie zharmonizowane i zrównoważone. Nie lubisz gdy jest "bałagan" - dotyczy każdej sfery życia. Zależy Ci na dobrych kontaktach z rodziną, rówieśnikami i sąsiadami.

Postrzegasz siebie jako człowieka wrażliwego, skrytego, ciepłego, który kocha zwierzęta i przyrodę. Twierdzisz, iż w środku jesteś bardzo bogatą osóbką, choć czasami możesz mieć problemy z nawiązaniem relacji z innymi ludźmi. Inni natomiast widzą opiekuńczą, troskliwą i dyskretną osóbkę, której można powierzyć swoje tajemnice i sekrety. Mogą szukać u Ciebie rady i pomocy.

 

I to tyle,

Pozdrawiam,

Ania

Link to comment
Share on other sites

Musze przyznać że interpretacja mojego portretu jest trafna. W dzieciństwie rówieśnicy naśmiewali się ze mnie. Moja młodsza siostra często chorowała i może byłam o nią zazdrosna trochę i stąd to poczucie niskiej samooceny. Myślę też że moja mama mnie trochę krytykowała. Mam takie poczucie że inni są mądrzejsi ode mnie i często im zazdroszczę lepszej pracy czy zajmowanego stanowiska.Powiedziałabym że bardziej się izoluję od ludzi niż boję samotności.

pozdrawiam Monika

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...