Jump to content

Bardzo prosze o portret


fafikaa

Recommended Posts

Bardzo prosze o portret psychologiczny.

Krystyna 12.10.1979

 

Dziekuje za odpowiedz :)):jupi:

 

Witaj fafikaa,

 

W dzieciństwie byłaś chyba skryta i zamknięta na świat. Troszkę tak, jakbyś uciekała od świata realnego w świat marzeń. Możliwie, iż miał na Ciebie wpływ jakiś mężczyzna np. ojciec. Pojawia mi się także problem z jakimś uzależnieniem typu: alkoholizm, hazard lub coś podobnego - ale mogę się mylić :) Chyba dzieciństwo nie należało do najłatwiejszych. Mogłaś już wtedy być dość ufna, a ludzie mogli to wykorzystywać. Druga część życia będzie się kręciła wokół zarabiania pieniędzy. Uwaga, aby nie stały się dla Ciebie najważniejsze! Dość ważne będą sprawy materialne. Mogą się także zdarzyć jakieś zdarzenia losowe, które ciężko przewidzieć. Warto zwrócić uwagę na zobowiązania karmiczne, może jakieś się u Ciebie pojawią. Trzeci etap to jakiś mężczyzna + dużo pracy. Możesz się w tym czasie dość mocno zajmować swoim mężem, a także poświecić się jeszcze pracy, ale takiej która przyniesie Ci satysfakcję.

Twoim największym problemem, jest Twoje dzieciństwo - tak do końca szkoły podstawowej. Nie możesz zapomnieć, tego co wtedy przeżyłaś. Dodatkowo możesz mieć problem z taką spontaniczną zabawą, jakbyś nie potrafiła w sposób świadomy przejawić siebie. Możesz miec także problem, ze znalezieniem wewnętrznej równowagi. Chcesz harmonii, ale nie wiesz jak ją osiągnąć. Troszkę tak jakbyś w życiu chciała wiele zrobić, ale albo nie wiesz jak się do tego zabrać, albo czekasz jak ktoś to za Ciebie zrobi :)

Twoja misja po poświęcenie się pracy zawodowej - wtedy będziesz mogła zrealizować się najlepiej. Musisz także wyrobić w sobie odpowiedni stosunek do mężczyzn. Troszkę tak jakbyś musiała się "nauczyć" jak z nimi żyć, bo czasami poruszasz się w tych kwestiach jak dziecko we mgle :) Masz dodatkowo umiejętność dochowania wszelakiej tajemnicy. Raczej dyskretna i opiekuńcza z Ciebie osóbka. Masz dobrą intuicję :) Warto zainteresować się jakimis sztukami z dziedziny ezoteryki. Wskazane techniki to: Tarot, Runy, astrologia itp. Lubisz chyba zajmować się kwiatami i opiekować się zwierzętami :)

Szczęście osiągniesz gdy będziesz trwać w troskliwym związku partnerskim. Gdy będziesz miała kogo kochać, a ten ktoś odwzajemni te uczucia.

Postrzegasz się jako pracowitą, zawsze gotową do działania osóbkę, lecz możesz czasami twierdzić, że za bardzo lubisz sobie porządzić. Inni natomiast widzą, że świetnie dajesz sobie radę w świecie pieniędzy i materializmu. Chętnie korzystają z rad w tej kwestii. Widzą, iż jesteś w stanie przystosować się do każdej sytuacji.

 

Pozdrawiam,

Ania

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...