Skocz do zawartości

Jaka jest Cornelia:P


Czarownica

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że nie przebiję popularnością mistrza Arbo, ale zżera mnie ciekawość jak Wam mnie pokażą karciochy;)

 

Więc lecąc schematem:

 

Jak wygląda pisząca te słowa?

 

Stawiamy karty według popularnego wzoru:

 

1. Wygląd zewnętrzny

2. Charakter

3. Aspekty uczuciowo-seksualne

 

Weryfikacja w sobotę wieczór myślę, albo niedziela rano, akurat mergajte będzie miała dalej swoje ćwiczenie, a Athena wejdzie na nowo ze swoim.

Zamknięte

Edytowane przez Czarownica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Wyglad zewnetrzny-Ksiezyc,Umiarkowanie,3 Kielichy-...jakos tak mrocznie wygladasz,moze ubierasz sie na czarno,masz dlugie czarne wlosy,wzrost do 170,waga w sam raz,moze masz wiekszy biust lub okulary nosisz

2.Charakter-6 Mieczy,Paz Mieczy,8 Kielichow-inteligentna,realistka,czasem lubisz samotnosc,niesmiala,chyba trudno do Ciebie dotrzec,masz swoj swiat

3.Aspekty uczuciowo- seksualne-5 Monet,Krol Palek,3 Kielichow-tak jakbys musiala prosic o uczucia,choc jestes goraca i z temperamentem,lubisz dobra zabawe,moze nawet sex grupowy(te 3 Kielichy)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe widzę,że popularność jest na takie ćwieczenia, ale to dobrze, nauczyć się więcej można:)).

 

No to do dzieła :D

 

1. Wygląd zewnętrzny:

9 monet/ 3 monety/ rycerz monet

ładna, zadbana brunetka , wysoka raczej koło 170 cm , może być większy biust :D

 

2. Charakter:

4 miecze/ rycerz mieczy/ rycerz kijów

zdystansowana czasem od otoczenia, inteligentna, chłodna chyba też troszkę, niezależna i silna, kierująca się rozsądkiem i rozumem, czasem z ciętym jęzorkiem, wygadana i miła;D

 

3. Aspekty uczuciowo-seksualne:

Umiarkowanie/ Świat/ Cesarzowa

Dążysz w uczuciach do harmonijnego związku, stabilności. W przeszłości chyba ktoś zalazł za skórę, zranił i ciężko teraz otworzyć się emocjonalnie na nowe, ale potrafisz być ciepła, kochająca i seksowna, ale również cenisz sobie głębie uczuć w seksiku :). Lubisz przewodzić w relacjach chyba.

 

Ciekawie ile się sprawdzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląd- kochankowie/ 7 kielichów/ 8 mieczy

Figura taka w sam raz wydaje mi się. Na karcie osiem meczy, miecze wskazują na klatkę piersiową- więc albo duże,m takie, że się w oczy rzucają, albo małe :P Naturalny kolor masz blond, ale obecnie jesteś farbowanym rudzielcem ^^ (nie pytaj skąd ta teoria :lol_na:).

 

charakter- 3 miecze/ król buław/ as mieczy

Inteligentna bestia :D Działasz stanowczo, pewnie. Operujesz ironią i cynizmem czym potrafisz ranić. Działasz świadomie. Niepowodzenia, nawet powiedziałabym, dają Ci kopa i napędzają. Jak coś Ci nie pasuje, to do widzenia i tyle :P Masz temperament. Gdy ktoś potrzebuje Twojej pomocy, udzielasz jej, ale nie dajesz się wykorzystywać.

 

seksualność- król buław/ giermek buław/ świat

Namiętna, lubiąca sex, otwarta na nowe doświadczenia :D Lubisz zajmować się partnerem ;) Cóż, co do uczuć prawdziwych to z tych kart niewiele umiem powiedzieć, dlatego specjalne kart na uczucia

as mieczy/ umiarkowanie/ kochankowie

W uczuciach jesteś ostrożna, podchodzisz z dystansem. Często rozgrywa się walka mieczy rozumem a sercem, a to dlatego, że boisz się zranienia, źle ulokowanych uczuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Wygląd:

Król mieczy - wieża, królowa buław

 

Charakter:

9 buław - 9 mieczy - 5 mieczy

 

Uczuciowo i seksualnie:

słońce - as denarów - 9 pucharów

 

Wysoka o ostrych rysach twarzy, o atrakcyjnej figurze, włosy mogą być farbowane (na mojej tali QB jest ruda), niezbyt długie, lubisz na siebie zwracać uwagę, wręcz szokować wyglądem

 

Charakter to Ty masz okropny, brak pewności siebie, odnoszę wrażenie, że wychodząc z domu dwa razy sprawdzasz czy zamykałaś drzwi, uwielbiasz rozmyślać o różnych sprawach czy osobach, ale swoim zachowaniem siejesz spustoszenie, jesteś zgryźliwa\

 

radosny, nieskrępowany seks jest Twoją domena, na uczuciach specjalnie Ci nie zależy, na związkach także, dobrej jakości seks jest tutaj podstawą, myślę, że lubisz dużo mówić ze znajomymi o seksie, za to niewiele o uczuciach, nie zdziwiłbym się, gdybyś miała skłonności biseksualne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wygląd zewnętrzny as mieczy- kolo- cesarzowa

blondynka, krotkie wlosy,moze nawet niedawno sciete, wysoka ok 170cm albo wiecej, lekka nadwaga?

 

2. Charakter 4mieczy- kaplan

lubisz dlugo spac i len z Ciebie?:lol:

masz swoje scisle zasady ktorych przestrzegasz,moze czasami czujesz sie lepsza od innych, lekko wyniosla

duza wage przywiazujesz do szczegolow, pieniadze sa dla Ciebie bardzo wazne, moze jestes lekko slamazarna:jem_na:w sensie powolna:lol:lubisz pobyc sama, unikasz wiekszych tlumow ludzi, moze nawet jakies zapety w lekka depresje, brak pewnosci siebie

 

3. Aspekty uczuciowo-seksualne

giermek bulaw - sila

 

uczuciowa i wrazliwa dziewczyna z Ciebie, lubisz dominowac, byc w centrum uwagi, moze nawet sama czesto wykonujesz 1 ruch,chyba nie spieszy ci sie jeszcze do trwalego zwiazku, poki co wydaje mi sie ze chcesz troche poszalec,

ale mimo wszystko wydaje mi sie ze ta dziedzina jest dla Ciebie nowa, giermek to taki troche niedoswiadczony:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, nie dość, żę ćwiczymy, to się jeszcze integrujemy... a sądząc po niektórych odpowiedziach, to dużo się jeszcze musimy pointegrować żeby zacząć ogarniać karciochy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, nie dość, żę ćwiczymy, to się jeszcze integrujemy... a sądząc po niektórych odpowiedziach, to dużo się jeszcze musimy pointegrować żeby zacząć ogarniać karciochy :lol:

 

to lipa straszna chyba wychodzi xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cornelio! :_cwaniak:

 

1. W moich kartach jestes piekna osobka! Dobrze zbudowane cialo, wyrzezbione :haha: baaardzo kobiece. Nie jestes wysoka ale na pewno masz kolo 165cm. Wlosy dlugie, cieply blond, falowane. Ogolnie to nie masz problemow ze swoim cialem, lubisz je. Takie z Ciebie sloneczko.

(Sad ostateczny, Sprawiedliwosc, Slonce)

 

2. Inteligentna ale tez bardzo porywcza. Potrafisz walczyc o swoje choc czasami niepotrzebnie przejmujesz sie rzeczami nie wartymi uwagi. Charakter przywodczy :) Lubisz jak cos sie dzieje, nie znosisz monotonii.

(10 mieczy, 7bulaw, Krol bulaw)

 

3. Lubisz cieplo domowego ogniska, takie wspolne leniuchowanie z partnerem choc czasem to az Cie roznosi aby wyjsc z nim i gdzies sie pokazac bo tak na prawde lubisz blyszczec w towarzystwie. Praca czy nauka tak mocno Cie pochlaniaja, ze to czasem one moga dac wiecej satysfakcji niz partner...

(10 kielichow, Gwiazda, 8 denarow)

 

Ogolnie, fajna babka! :D

 

Uffff, ale sie musialam wysilic z interpretacja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wygląd zewnętrzny....Królowa denarów,król denarów,6 buław...Dojrzała kobieta...raczej brunetka o piwnych oczach....atrakcyjna ,zmysłowa dbająca o wygląd...masz dobry gust ...osoba szczupła,ale niczego Ci nie brakuje...możesz lubić jakieś nakrycia głowy...

2. Charakter...paź pucharów,9 mieczy,rycerz buław... różnorodność...jesteś wrażliwa,pomocna,pracowita, godna zaufania, dobrze zorganizowana, niezwykle opiekuńcza, z poczuciem humoru,artystyczna dusza...posiadasz talenty artystyczne ,muzyczne lub plastyczne...Możesz mieć problemy z emocjami i dlatego jesteś impulsywna...zamartwiasz się o wszystko i wszystkich....ale też jesteś energiczna i dynamiczna wiedząca jak dopiąć swego, odważna...nie licząca się z opinią innych...

3. Aspekty uczuciowo-seksualne...Kapłanka,Cesarzowa,9 denarów....Intuicja w sprawach seksu.... wrażliwość i dyskrecja, subtelność, ciepło, cierpliwość, łagodność, zdolność do przeżywania miłości uniwersalnej, uczuciowość, jesteś pełna fantazji ..lubisz być zaspokojona i zaspokajasz...bogactwo pozycji i wystroju Twojego i otoczenia...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze się załapałam :)

 

1. wygląd zewnętrzny: Głupiec, Świat, Król pucharów wyglądasz młodo, masz swój własny, indywidualny sposób ubierania się, dość oryginalny, wydaje mi się, że dużą wagę ma dla Ciebie Twój wygląd, chodzi mi bardziej o sposób wybierania stroju, dominują w Twoim wyglądzie kolory; niebieskie oczy, włosy jasne, może rude, szczupła, wysoka (tak do 170 cm może nawet więcej)

2. charakter: Moc, V mieczy, Paź monet pyskata z Ciebie osóbka, mówisz co myślisz, czasami Cię nosi, ale jesteś również pracowita, masz swoje pasje, które są dla Ciebie ważne

3. aspekty uczuciowo-seksualne: IV monet, IX mieczy, III monet chyba masz nieco dystansu do płci przeciwnej, nie lubisz odsłaniać wszystkich kart, próbujesz być rozsądna, rozważna a nie romantyczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo dobra...

 

Zacznę może od tego, że byłam pewna, że posypią się tu same Pazie Pucharowe i Królowe Denarowe (choć po ostatnich interpretacjach Arbo tej karty, to może i dobrze, że się nie pojawiła:D choć ja sama wychodzę w niej najczęściej, pewnie przez sztukę)

 

Póki co - wygląd KOMPLETNIE, nie mam zielonego pojęcia, co Wam prawie wszystkim odwaliło z tymi rudymi i jasnymi włosami;D Mam włosy ciemny brąz, prawie czarne, kręcone (ale nie loczki, i bardziej niż falowane), do ramion, a więc nie za długie. Oczy niebieskie, budowa w zasadzie identyczna co Scar Johansson, może mam trochę bardziej odstający tyłek (więc tak, dla niektórych kobiet jest to "lekka nadwaga";P) Wszystkim wyszło, że jestem wysoka, cóż, na taką wyglądam, bo zawsze noszę buty na obcasach, uwielbiam się ubierać kobieco i się podobać zarówno sobie jak i innym (to ta Denarowa). Mam chyba coś koło 165, w obcasach pod 175. Ostre rysy twarzy... chciałabym mieć, ale w twarzy to tylko brwi ostre,strzeliste;) Wyglądam młodo, jak się nie pomaluję to jak dziewczątko;P Określenie "Słoneczko" Carycy mnie się podoba, tak też się ludziom kojarzę, taka krągła tu i tam, uśmiechnięta :lol:

Charakter... Aviro mnie tu zadziwiła, myślę, że trafiła idealnie, Arbo to chyba stawiał nie na charakter tylko na najbardziej skrywane wady :lol: a mergajte z tą powolnością i kasą to chyba stawiała na odwrotność :P Ale faktycznie ogromną wagę przywiązuję do szczegółów, czasem większą niż do ogółu i szczegół może mnie zniechęcić na dobre do kogoś. Ale ogólnie ten punkt wszystkim podszedł. Pozwolę sobie zacytować Aviro:

2. Charakter...paź pucharów,9 mieczy,rycerz buław... różnorodność...jesteś wrażliwa,pomocna,pracowita, godna zaufania, dobrze zorganizowana, niezwykle opiekuńcza, z poczuciem humoru,artystyczna dusza...posiadasz talenty artystyczne ,muzyczne lub plastyczne...Możesz mieć problemy z emocjami i dlatego jesteś impulsywna...zamartwiasz się o wszystko i wszystkich....ale też jesteś energiczna i dynamiczna wiedząca jak dopiąć swego, odważna...nie licząca się z opinią innych...

Dokładnie, dodałabym tu od siebie jeszcze tą pyskatą, rozpamiętującą, szczerą do bólu, "leniwą, lubiącą długo spać", jak chodzi o ten brak pewności siebie to bardzo różnie. Jestem chorobliwie nieśmiała jak chodzi o kontakt z obcymi ludźmi, raczej obserwuję niż dyskutuję, wstydzę się nawet rozmawiać przez telefon z nieznajomymi... Ale bardzo dużo się przy tym uśmiecham, stąd pierwsze wrażenie to zabawny paź pucharowy. W momencie, kiedy spotykam kogoś już drugi raz ujawniają się wszystkie moje pozostałe cechy, łącznie z wadami typu ta szczerość, impulsywność, nerwowość, czy bezwzględność. Istotnie posiadam talenty muzyczne (których jednak nie wykorzystuję bardziej niż taniec) i manualne, z którymi wiążę swoje życie.

 

Uczucia i seks:

No pięknie... trójkąty jakieś :P Nic z tych rzeczy. Arbo znów tu chyba stawiał na odwrotność albo na złość :lol: Biseksualna zdecydowanie nie jestem, ale zdecydowana większość moich najbliższych to bi albo homo, więc może to zmyliło... Faktycznie lubię seks,(może nawet zaryzykuję stwierdzenie, że jest on funadamentalną częścią udanego związku) ale tak jak w życiu codziennym jestem uzurpatorką, tak w seksie chciałabym aby to mężczyzna dominował. Bardzo szybko się zako****ę, w zasadzie jak nie jestem zakochana, to jestem chora, potrzebuję obiektu westchnień, nawet choćby miało mnie to ranić (i tu powinno się pojawić wszystkim moje VIII kielichów, karta która mnie kocha;)) Seks na pierwszym spotkaniu - ok, dlaczego nie, skoro chwila jest magiczna, ale MUSI być chemia, musi być zauroczenie w tym. Uczucia stanowią podstawę mojego życia i są dla mnie bardzo ważne... Stały związek też, aczkolwiek w tej materii jestem nieprzeciętnie pechowa. Nie mogę się zgodzić, że jestem niedoświadczona :lol:

Caryca tu trafiła w sedno w tym punkcie, niestety również z tym, że czasem praca jest ważniejsza (choć pracusiem nie jestem, raczej mam zrywy). Jak mam wenę i potrzebę tworzenia to niestety zlewam wszystkich równo, partnerowi także się wtedy dostaje. a i Calineczka:

3.Aspekty uczuciowo- seksualne-5 Monet,Krol Palek,3 Kielichow-tak jakbys musiala prosic o uczucia,choc jestes goraca i z temperamentem

Zdecydowanie tak, to jest moja obecna sytuacja.

 

Uh... Wszystkim dziękuję i jeszcze raz - nie mogę się nadziwić tym jasnym włosom :P

Edytowane przez Czarownica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

włosy ciężko odczyt, nie wiadomo czym się sugerować, tym jak rysowana jest talia czy innymi względami, widać, że każdy gdzieś tam otarł się o rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co - wygląd KOMPLETNIE, nie mam zielonego pojęcia, co Wam prawie wszystkim odwaliło z tymi rudymi i jasnymi włosami;D

jak wszystkim ...ja napisałam:

Dojrzała kobieta...raczej brunetka o piwnych oczach....atrakcyjna ,zmysłowa dbająca o wygląd...masz dobry gust ...osoba szczupła,ale niczego Ci nie brakuje...możesz lubić jakieś nakrycia głowy...
Edytowane przez Arivo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...