Skocz do zawartości

dziewczyna powiedziała ze mnie kocha


boloek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) sniło mi sie wczoraj ze moja dobra koleżanka z która chciałbym byc ale jestesmy kumplami powiedziała mi ze mnie kocha..

nie pamietam dokladniej tego snu ale jestem pewny na 168 % ze powiedziala : Kocham Cie Paweł :)

pomóżcie mi to z interpretować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki sen można rozumieć dwojako

 

1) Może to być sen życzeniowy czyli podko****esz się w niej i podświadomie bardzo tego pragniesz by z Tobą była stąd takie marzenie przejawiające się w snie, które się raczej nie spełni.

2) Może to być faktyczne wyznanie uczuć dziewczyny, która skrycie kocha i nawet pojęcia nie masz ;)

 

Pozdraiwam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) Może to być faktyczne wyznanie uczuć dziewczyny, która skrycie kocha i nawet pojęcia nie masz ;)

 

I co, i niby telepatycznie mu to wyznała? Radzę zejść na Ziemię ;)

 

Oczywiście, nie można wykluczyć możliwości, że ta dziewczyna coś do Ciebie czuje, ale na pewno nie można też tego stwierdzić na podstawie snu, który jest subiektywnym obrazem płynącym w całości z Twojej podświadomości.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co, i niby telepatycznie mu to wyznała? Radzę zejść na Ziemię ;)

 

Oczywiście, nie można wykluczyć możliwości, że ta dziewczyna coś do Ciebie czuje, ale na pewno nie można też tego stwierdzić na podstawie snu, który jest subiektywnym obrazem płynącym w całości z Twojej podświadomości.

 

Pozdrawiam.

 

Ależ właśnie podświadomość czasem może mówić, że ktoś nas kocha z oddali :) ktoś nas przywołuje zdarzało się tak niejednemu znajomemu w rozłące, potem okazało się,że dana osoba która się śniła dużo myślała o tym osobniku i nie jak o koledze :). To sprawdzone , ale wclae nie znaczy, że ten przypadek taki jest. Pan sam wie najlepiej czy się w niej podko****e i często o niej myśli lub ewentualnie że Pani się w nim podko****e i oczekiwałaby odzewu:) czasem takie rzeczy jak przywoływanie we śnie się zdarza. Nie raz już mi się śniło :)

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie jesteś w stanie tego udowodnić :>

Jeżeli my o kimś śnimy, oznacza że to my za nim tęsknimy. W przypadku silnej więzi emocjonalnej osoba o której śnimy prawdopodobnie też tęskni za nami i nie ma to związku z pojawianiem się jej w naszych snach.

 

Jeżeli ktoś się w nas podkoch.uje ale my świadomie nie dostrzegamy aby coś takiego mogło mieć miejsce, zawsze działa podświadomość, która potrafi szybciej rozpoznać niektóre bardzo subtelne czynniki świadczące o czyjejś zmianie nastawienia w stosunku do naszej osoby. Są to sygnały niewykrywalne świadomie (jak np. ulotne spojrzenia, feromony wydzielane przez tę osobę, subtelne gesty), ale podświadomie - jak najbardziej. Może to również dawać podstawę do snów o tym, że ktoś nas kocha.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie jesteś w stanie tego udowodnić :>

Jeżeli my o kimś śnimy, oznacza że to my za nim tęsknimy. W przypadku silnej więzi emocjonalnej osoba o której śnimy prawdopodobnie też tęskni za nami i nie ma to związku z pojawianiem się jej w naszych snach.

 

Jeżeli ktoś się w nas podkoch.uje ale my świadomie nie dostrzegamy aby coś takiego mogło mieć miejsce, zawsze działa podświadomość, która potrafi szybciej rozpoznać niektóre bardzo subtelne czynniki świadczące o czyjejś zmianie nastawienia w stosunku do naszej osoby. Są to sygnały niewykrywalne świadomie (jak np. ulotne spojrzenia, feromony wydzielane przez tę osobę, subtelne gesty), ale podświadomie - jak najbardziej. Może to również dawać podstawę do snów o tym, że ktoś nas kocha.

 

Pozdrawiam.

 

Zgadzam się, możemy nie dostrzegać i nie być świadomi że ktoś może za nami tęsknić, podświadomość może jednak pokazać to śnie. Miałam wiele takich przypadków, że ktoś śnił o kimś z przeszłości z kim w rzeczywistości nie miał kontaktu i związany był z kimś innym, a w snach Pan mówił, że tęskni, że mu zależy itp. Po latach jak się spotkali powiedział to samo co się przyśniło kiedyś. Może można to podciągnąć pod sny prorocze, ale faktycznie po samym śnie ciężko stwierdzić czy to życzeniowe czy faktyczne. Dopiero czas pokazuje co jest prawdą :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie wiem już co o tym wszystkim mam myśleć :( to jest tak, że ja bym z nią bardzo chciał być ale ona zaś za bardzo nie bo jak kiedyś gadaliśmy o tym bo jej powiedziałem, że mógłbym z nią być bo jest zajebista to powiedziała, że jestem fajny i w ogolę ale woli żebyśmy byli kumplami.... z jednej strony specjalnie tak mogła powiedzieć, żeby mnie nie urazić bo pewnie mnie w ogolę nie chce... ale śniło mi się że powiedziała, że mnie kocha wiec pewnie wątpię ze ona o mnie myślała albo coś. Na pewno nie czeka na odzew z mojej strony bo pisałem do niej ostatnio to nic nie odpisała.... wiec mnie zlewa albo specjalnie nie odpisuje żebym sobie jakiejś nadziei nie zrobił i żebym się odwalił.. W sumie fajnie lub zajebiście by było gdyby to bym sen proroczy :D ale wątpię ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...