Jump to content

Proszę o określenie naszego związku


rutka

Recommended Posts

Witam. proszę określic czy nasz związek jest karmiczny i co to oznacza.Jedna z dziewczyn z forum pisała mi tylko że związek karmiczny kiedyś inna kobietka że nie, .Ja nie umiem tego sprawszic więc proszę osobę chętną.z góry dziękuję.Gosia09 12 1975 Tomasz 23 06 1985 .

Edited by rutka
Link to comment
Share on other sites

Guest PanDawid

Bardzo proszę. Już sie za to zabieram.

 

Gosia - 7

Tomasz - 7

 

Zwykle bywa to związek dwóch dojrzałych osób, pełnych dystansu do rzeczywistości zewnętrznej. Nie

czujecie się najlepiej w swej ziemskiej powłoce, odczuwając ją jako krępujący wasze możliwości pancerz. Wasz

związek ce****e wzajemne zrozumienie, wspólne dążenia (raczej intelektualne i duchowe niż materialne)

i spokojne tempo życia.

 

Jest to znakomity układ, aby prowadzić wspólnie badania naukowe, gdyż rozumiejąc się

dobrze i działając podobnymi metodami, potraficie zachować oryginalność i niezależność myślenia.

 

Przed chwilą robiłem interpretację małżeństwa i muszę się powtórzyć.

Duży wpływ na związek mają też inne liczby znajdujące się w portrecie numerologicznym.

Każdy jest indywidualnością, ale oddziałują na nas silnie różne wibracje.

 

Mogą pojawić się sprzeczności i problemy, gdy wibracje obrazujące dane osoby są konfliktowe, różniące się.

Chociaż czasami te różnice wspaniale do siebie pasują.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję ale nadal nie wiem czy to związek karmiczny czy nie?. Jesteśmy małżeństwem .I tu prawda myślimy różnymi kategoriami ale cel mamy jeden..

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję ale nadal nie wiem czy to związek karmiczny czy nie?. Jesteśmy małżeństwem .I tu prawda myślimy różnymi kategoriami ale cel mamy jeden..

 

Witam,

 

Nie jesteście związkiem karmicznym, a Wasze relacje określa wibracja 5/14, która mówi że u Was nudno w relacji nie jest, możliwe podróże, imprezy czy inne rozrywki. Łaczy Was również wibracja , ktora mówi, że macie oboje szczęście do ludzi 5/23 :). Jesteście weseli i ludzie do Was lgną :P.

 

Poniżej szczegółowe opisy:

5/14

Wolność i zainteresowanie sferą nadzmysłową.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała wolności, sprawiając cierpienie innym. Nadużywała także innych przyjemności - narkotyków, alkoholu, seksu. Niekoniecznie uczciwie. Kierowała się wyłącznie zmysłową stroną życia, zaniedbując rozwój wewnętrzny.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieszczęśliwa miłość, trudności w rozwijaniu talentów,

bolesne straty materialne i uczuciowe, ciężkie doświadczenia związane z "tamtym wymiarem" (np. śmierć bliskiej osoby)

Sposób przepracowania:

Skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia i nie nadużywać "przyjemności".

5/23

Jest to wibracja tzw. szczęścia do ludzi. Jest to wibracja, która powoduje, że ludzie chcą z nami być, chcą nam pomagać, chcą z nami współpracować, widzą w nas możliwości.

To ludzie lgną do nas z propozycjami, a nie my np. musimy poszukiwać sponsora, człowieka, który zaświadczy za nas. To jest szczęście do ludzi.

Ta wibracja bardzo często może powodować, że wokół jej właściciela jest tłum ludzi i czasami mówi się tak: nikt nie jest głębokim przyjacielem, ale jeśli dziś miałabym powiedzieć kto jest mi bardziej bliski, a z kim mam lżejsze więzi to nie umiałabym tego wybrać. Czyli te relacje są na równym poziomie. Ludzie chcą nam ofiarowywać nie żądając niczego w zamian, a zwykle ludzie jak chcą coś dać to chcą w zamian coś otrzymać.

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Guest PanDawid

Nie umiem Ci powiedzieć czy to związek karmiczny.

 

Odnoszę się do pewnego artykułu:

 

"...Karmiczna miłość, czy też ogólnie mówiąc, karmiczne związki są powiązane z cierpieniem i z reguły nie są łatwe. Przynajmniej do pewnego momentu.

Być może znasz taką sytuację: spotykasz człowieka, patrzysz mu w oczy i nie wiesz, co z tobą się dzieje, ponieważ nagle jest wszystko inaczej:

- czujesz do kogoś ogromna siłę przyciągania,

- budzisz się i zasypiasz z myślą o tej osobie,

- on/ona towarzyszy ci w myślach przez cały dzień, i to do tego stopnia, że nie potrafisz się na niczym skoncentrować,

- myśli o nim/ o niej powracają wciąż natarczywie,

- masz wrażenie, że nie możesz dobrze pracować,

- masz wrażenie, że jej/jego dotyk przenika w głąb ciała,

- to wszystko kosztuje ciebie ogromnie dużo siły i co najgorsze nie możecie być razem: spotkania bywają odwoływane, dzieją się „dziwne rzeczy”, które powodują, że takie spotkanie jest niemożliwe, on/ona jest w związku....

 

A kiedy już zaczyna coś się dziać, to nagle druga strona robi trzy kroki do tyłu, otacza się murem, milczy, by za jakiś czas wysłać sygnał dający nadzieję. Wszystko ciągnie się w nieskończoność.... A ty masz już dość. Nie wiesz, jak się zachować, by nie wymuszać i nie tracąc twarzy, mieć go/ją przy sobie.

 

To, co trzeba zrobić to odpuścić. Puścić tę druga osobę wolno. Przeciąć ten karmiczny sznur, który was łączy. Nie należy bać się, że się tego kogoś straci. Ta miłość będzie istnieć. Ale tylko wówczas, gdy zajmiemy się własnym życiem skoncentrujemy na sobie, nauczymy się być szczęśliwym nawet i bez tego kogoś przy naszym boku, ta druga osoba może zacząć odrabiać własną lekcję – może przyjrzeć się własnym uczuciom. Dopiero wtedy, gdy nie będzie czuć przymusu, tej taśmy, jak smyczy, na której karmiczny partner wszędzie i zawsze ją prowadzi, dopiero wówczas może jasno opowiedzieć się po stronie własnych uczuć ... "

 

Mam nadzieję, że coś z tego zrozumiesz i Ci się przyda.

Lub zgłoś się do lepszego numerologa ode mnie, bo nie umiem obliczać związków karmicznych.

Więc nie dam jednoznacznej odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Userka ,pięknie ci dziękuję wiesz zastanawiam się nad ludzmi o których piszesz ,przyciągam ale takich co mają kłopoty w życiu emocjonalne w tedy jestem dla nich psychologiem lub materialnym po prostu chcą porozmawiac .Bardzo dziękuję pozdrawiam..

Link to comment
Share on other sites

Userka ,pięknie ci dziękuję wiesz zastanawiam się nad ludzmi o których piszesz ,przyciągam ale takich co mają kłopoty w życiu emocjonalne w tedy jestem dla nich psychologiem lub materialnym po prostu chcą porozmawiac .Bardzo dziękuję pozdrawiam..

 

nom tak też działa ta wibracja :). Przyciągasz ludzi swoim uśmiechem, optymizmem i radością i będą do Ciebie lgnąć ludzie w potrzebujący radości tak jak napisałaś :) Nie ma za co dziękować :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...