Skocz do zawartości

Ogromna prośba o portret psychologiczny


Josimi

Rekomendowane odpowiedzi

Moja data urodzin to 26.10.1978 mam na imię Anna

 

Znalazałam się w bardzo trudnej sytuacji, wychowuję samodzielnie synka z ogromnymi problemami zdrowotnymi. Zostałam oszukana finansowo przez narzeczonego. Obecnie sprawy wyglądają bardzo nieciekawie, bardzo martwie się co będzie dalej ...

 

będę wdzięczna za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja data urodzin to 26.10.1978 mam na imię Anna

 

Znalazałam się w bardzo trudnej sytuacji, wychowuję samodzielnie synka z ogromnymi problemami zdrowotnymi. Zostałam oszukana finansowo przez narzeczonego. Obecnie sprawy wyglądają bardzo nieciekawie, bardzo martwie się co będzie dalej ...

 

będę wdzięczna za pomoc

 

Hej Josimi,

 

za nim przejdę do Twojego Portretu to najpierw postanowiłam zrobić Portret Twojego synka. Piszesz, że ma on ogromne problemy zdrowotne, więc byłam ciekawa jak to się zaznaczy w Portrecie i muszę przyznać, że mnie troszkę zdziwiło... Hmmm... nie wiem na co choruję Twój synek i jak bardzo jest to poważne...i owszem ma u siebie kartę (nawet dwukrotnie) odpowiedzialną za choroby, ale na dobrych pozycjach... tak jakby miał pokonać w życiu tą swoją chorobę lub zrobić jakiś olbrzymi postęp by ją zatrzymać. Ale to może po kolei...:)

 

Dzieciństwo i młodość Twojego synka to zdecydowanie świat nie realny, świat marzeń, które często odwiedza. Mam wrażenie, że może być w tej swojej chorobie w pewien znaczny sposób unieruchomiony, tak jakby nie mógł się ruszać, albo nie mógł chodzić - ale tutaj mogę się mylić. Dodatkowo bardzo negatywny wpływ ojca, z którym jest coś nie tak, albo jakieś uzależnienia albo niestabilny emocjonalnie. Niespokojne i trudne dzieciństwo. Możliwe rozstanie rodziców. Dziecko skryte, takie bardzo zamyślone. Drugi etap to taka próba odcięcia się od tego co było kiedyś, być może wręcz wybaczenia. Dodatkowo w tym czasie mogą istotną rolę odgrywać sprawy związane z prawem, sądami bądź urzędami. Będzie starał się zrozumieć innych ludzi. W tym czasie na jego drodze mogą stanąć wyjątkowo życzliwi ludzie, którzy będą mu pomagać. Może on sam będzie działał na polu pomocy społecznej. Ostatni etap hhehehe.... to jak dla mnie takie "ruszenie z kopyta". Dużo ruchu - przeciwieństwo dzieciństwa. Wręcz jakieś podróżowanie i wszystko co związane z przemieszczaniem się i ruchem :) wszelakie transportowanie się z jednego miejsca na drugie.

Problem jego to hmm... kompleksy z powodu posiadania takiej a nie innej rodziny, a także, że on sam będzie troszkę inny. Może także się "czepiać" wszystkiego i dorabiać do wszystkiego ideologię. Będzie w życiu dążył do tego, żeby wywierać na innych ludzi bardzo pozytywny wpływ. I energii wcale mu nie zabraknie... będzie miał swój oryginalny urok osobisty.

Jego największym talentem, będzie właśnie pokonanie swoich słabości ciała, czyli chorób. Będzie w życiu potrafił wiele zmieniać i przechodzić przez najtrudniejsze momenty. Hmm... - tak mi przyszło do głowy, ale to już moja wolna myśl - że... jakby się ZAPRZYJAŹNIŁ ze Śmiercią... - ale to ode mnie... :)

Dalej.... Misją jego jest nauczanie i wskazywanie innym odpowiedniej drogi. Także nauka i zgłębianie wiedzy na każdym poziomie, także akademickim. No i musi "przepracować" swojego ojca, którego problem będzie się długo ciągnął. Będzie także tolerancyjny z poczuciem humoru i dystansem do siebie i innych. Choć czasami może o tym zapominać. Może mieć dar do języków obcych.

Szczęście osiągnie gdy będzie mógł w życiu pracować zawodowo, ale w takiej dziedzinie, która pozwoli mu się wykazać.

Postrzegać siebie będzie jako człowieka, który wyjątkowo łatwo nawiązuje nowe kontakty i pochłania wiedzę. Choć czasami może twierdzić, że jest zbyt ufny i gadatliwy. Inni natomiast będą w nim widzieć człowieka, który może pokonać wszystko (w tym chorobę). Energicznego i zdecydowanego człowieka, który będzie zdolny do każdej transformacji w swoim życiu.

 

I tyle... widzi mi się obraz człowieka, który będąc kiedyś bardzo chory, w pewnym momencie życia albo pokona swoją chorobę albo przynajmniej znacznie ją zahamuje i poskromi, a następnie będzie pomagał innym chorym. Tak ja go widzę, jak będzie dorosły... ale oczywiście mogę się mylić :)))

 

Pozdrawiam,

Ania

 

Potem zerknę na Twój Portret

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ancol za odpowiedź i za opis portretu psychologicznego mojego synka.

Nie podałam Ci daty urodzenia więc nie wiem czy ten portret jest miarodajny? urodził się 12.08.2005r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ancol za odpowiedź i za opis portretu psychologicznego mojego synka.

Nie podałam Ci daty urodzenia więc nie wiem czy ten portret jest miarodajny? urodził się 12.08.2005r.

 

Podałaś mi w innym poście(tam gdzie mówiłaś, że pewna wróżka stwierdziła, że ma nieodpowiednie imię) Ja opisałam Ci tutaj

Hehe bez daty urodzenia się nie da zrobić Portretu.

Edytowane przez Ancol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no właśnie :) :) zdziwiłam się :)

 

przedstawiony przez Ciebie portret nie odpowiada mojemu dziecku :( Natan ma ADHD, ma niedobory hormonu wzrostu, problemy z jelitami, nerkami :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no właśnie :) :) zdziwiłam się :)

 

przedstawiony przez Ciebie portret nie odpowiada mojemu dziecku :( Natan ma ADHD, ma niedobory hormonu wzrostu, problemy z jelitami, nerkami :(

 

Hejka,

no trudno, ale dobrze wiedzieć, że dane karty mogą się w inny sposób realizować. He, dobrze, oby więcej pomyłek, w końcu one uczą :))

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak można do tego podjeść w ten sposób ale z punktu widzenia królika doświadczalnego, rzeczywistość wygląda inaczej :) :)

czy ktoś jeszcze mógłby przygotować portret psychologiczny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak można do tego podjeść w ten sposób ale z punktu widzenia królika doświadczalnego, rzeczywistość wygląda inaczej :) :)

czy ktoś jeszcze mógłby przygotować portret psychologiczny ?

 

No tak, Ty zapewne będziesz inaczej na to spoglądać niż ja lub ktoś inny... to raczej zrozumiałe. Hmmm... kwestia tylko jak wielkie nadzieje pokładamy w aspektach związanych z wróżbami i podobnymi kwestiami. Ale to już odrębny temat i zapewne każdego to inaczej dotyka... hmmm... może zapomniałam dodać, że jestem osobą nadal zgłębiającą wiedzę w tym temacie, a nie profesjonalistą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Josimi, to może dokładny portret numerologiczny ? :)

 

Numerologia się raczej sprawdza w Twoim przypadku :P

 

Bardzo chętnie :) :)

Numerologia w moim przypadku to 95% :) więc mam nadzieję, że wobec mojego syna będzie podobnie :)

Tylko nie chciałam Ci juz zawracać głowy :) ale skoro zaproponowałeś to chętnie przyjmę pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PanDawid

Napisz mi w prywatnej wiadomości tak - pierwsze i drugie imię oraz data urodzenia. Zrobię dla niego analizę w dwóch aspektach.

 

Dlatego w prywatnej, że takie informacje są poufne i ktoś by mógł mieć o tobie kompletną wiedzę czytając forum.

 

Pełna analiza będzie dopiero gotowa na jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, Ty zapewne będziesz inaczej na to spoglądać niż ja lub ktoś inny... to raczej zrozumiałe. Hmmm... kwestia tylko jak wielkie nadzieje pokładamy w aspektach związanych z wróżbami i podobnymi kwestiami. Ale to już odrębny temat i zapewne każdego to inaczej dotyka... hmmm... może zapomniałam dodać, że jestem osobą nadal zgłębiającą wiedzę w tym temacie, a nie profesjonalistą...

 

Owszem, każdy punkt widzenia będzie indywidualny. Rozumiem też potrzebę nauki i rozwoju osobistego jednak pisząc tutaj o sobie i swoim dziecku, mam inne oczekiwania.

Owszem nie wspomniałaś, że nie jesteś profesjonalistką :)

W jaki sposób przygotowujesz wróżby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, każdy punkt widzenia będzie indywidualny. Rozumiem też potrzebę nauki i rozwoju osobistego jednak pisząc tutaj o sobie i swoim dziecku, mam inne oczekiwania.

Owszem nie wspomniałaś, że nie jesteś profesjonalistką :)

W jaki sposób przygotowujesz wróżby?

 

He, zastanawiam się jakie oczekiwania?...100%-owej pewności, że wróżba czy to portret, astrologia, numerologia lub inna technika, rozwiąże Twoje czy inne problemy??? Wiele osób zapomina, że wróżby pokazują POTENCJALNE MOŻLIWOŚCI jakie mogą ale nie muszą się objawić, bo przecież mamy własną WOLĘ... Gdzieś przy pierwszych postach wspominałam, że się dopiero uczę... ciężko pisać w każdym. W jaki sposób przygotowuję wróżbę? Hmmm... po pierwsze daleko portretowi do typowej wróżby (jeśli takiej wymagasz, udaj się do tarocisty), a po drugie metoda znana wielu ludziom, zwana Tarotowym Portretem Numerologicznym (wiele informacji wstępnych znajdziesz na ten temat w internecie)... Hmm... to forum ezoteryczne a nie przepis na wyjście z problemów,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby się dowiedzieć jakie są moje oczekiwania, wystarczy zadać takie pytanie...

 

co do dalszej Twojej wypowiedzi napiszę tylko, że rozumiem, iż na Twojej drodze może się pojawiać wiele takich osób jednak ja do nich nie należę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby się dowiedzieć jakie są moje oczekiwania, wystarczy zadać takie pytanie...

 

co do dalszej Twojej wypowiedzi napiszę tylko, że rozumiem, iż na Twojej drodze może się pojawiać wiele takich osób jednak ja do nich nie należę.

 

Hmm.. z tego co wiem to pytający, na ogół określa swoje oczekiwania względem danej wróżby.... Natomiast przy Portrecie Indywidualnym to pytania czy też oczekiwania mają jakby to ująć... mniejsze znaczenie. Czyta się to co się widzi, poza tym rola portretu jest zupełnie inna... ale o tym możesz sobie gdzieś poczytać. Hmm... a tak na marginesie wydaje mi się, że nasza rozmowa odbiega od rdzenia tematu, więc chyba powinnyśmy ją zakończyć, bo do niczego twórczego nie prowadzi.

W związku z tym,

Pozdrawiam i życzę "miłych" wróżb,

Ania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...