Jump to content

Dwa dni praktyk... i poczułem coś dziwnego!


JanuszCox

Recommended Posts

Witam forumowiczów, jestem pierwszy raz na tym forum i nie bardzo wiem w jakim dziale umieścić post.

Dobra, tak czy inaczej ku lepszemu żuciu postanowiłem opracować książkę która opisuję metodę Silvy.

Trenuję wizualizację ( opornie mi to idzie ), medytację i metodę trzech palców.

 

Skupiłem się dziś na "trzecim oku", problem w tym, że ciężko mi jest zobaczyć ten " ekran " tym " trzecim okiem ". generalnie nie mogę doprowadzić do ukazania żadnego obrazu, a jeśli już coś widzę to masę jakiś tam śmieci których nie rozumiem ( obiekty z dziwnym kształtem, blask, rozjaśnienia poszczególnych miejsc ). Ponadto dokuczały mi złe myśli, ale zdaję się że już ich mam za sobą.

 

Dobra, w czym rzecz? Dziś podczas medytacji, powoli, spokojnie wprowadziłem się w stan alfa. Najpierw podziękowałem sobie za życie, następnie każdemu mojemu organowi za jego wspaniałe działanie itp. Następnie jak już poczułem się bardziej w " transie " postanowiłem podejść jeszcze raz do tego " ekranu ". To co widziałem było bez sensu, ale działy się inne fizyczne ciekawe rzeczy: moje tętno wrosło do takiego stopnia że miałem wrażenie że zaraz wybuchnę, ponadto wokół mych rąk poczułem energie (?) - jakąś siłę, coś chłodnego, bardzo intensywnego. Ta siła wrastała z biegiem czasu. Rękę miałem na prawym udzie, nagle moja prawa ręka zaczęła się unosić, palce mi opadły a następnie zrobiła ruch który może symbolizować znak zapytania. Tuż po zakończeniu ruchu, palce u ręki się rozłożyły. Ciśnienie miałem tak wysokie, że postanowiłem zakończyć ten proces.

 

Wiem że na dziwne pytania uzyskuje się dziwne odpowiedzi, szczerze nie mam zielonego pojęcia, jak poprawnie napisać ten post by był zrozumiany.

 

Tak czy inaczej, co się ze mną działo? Jak nie używając siły moja ręka została wprawiona w ruch?

Link to comment
Share on other sites

Guest carolinew86

powiem Ci ze ja miewałam jazdy w czasie snu ze nogi mi sie unosily do gory innymi razy kreslilam dlonmi krzyze i inne znaki w powietrzu zmykle miedzy 3-5 rano sie to dzialo ale to tak o sobie pisze dla ciekawostki pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Rozmyślam tak nad tym, i pomyślałem że sam siebie nie rozumiem :)

Tzn. Sam sobie przekazuję wyraźnie informację, że sam siebie nie rozumiem ( Sam nie wiem co chcę zobaczyć? Jak to zobaczyć? ). Ciekawe... Musze popracować nad tym.

 

Wczoraj udało mi się słyszeć głosy, dziwne zdania itp. Ale były dość realne... Dość często zdarzało się że głosy znikały po tym jak byłem świadom tego, że ktoś coś do mnie mówi.

 

Co do snu, kiedyś miałem wrażenie że mi tyłek lata w powietrzu :) Niesamowite, szkoda tylko że to wszystko znika bez żadnej odpowiedzi tuż po tym gdy się zorientuje że dzieje się coś dziwnego.

Link to comment
Share on other sites

Janusz z ekranem się nie przejmuj bo to różne dziwne rzeczy z nim się dzieją. Może przerwij to i zwyczajnie staraj się wizualizować proste rzeczy codziennego użytku aż przejdziesz z czasem do tworzenia miasta. Jest to dobra technika wizualizacji.

 

Skupiłeś się po prostu za bardzo na swoim ciele i podświadomie zacząłeś zmieniać wydolność swojego organizmu. Pojawiła się u ciebie masakryczna aktywność i wtedy serce bije ponad 220 uderzeń na minutę. Twoje ciało zaczyna przejmować nad tobą kontrolę i włącza się tzw robocik. Robi on różne dziwne rzeczy, ale nie masz się co dziwić przy takim ciśnieniu. Co do energii w dłoniach. To także skoncentrowałeś się na nich a przy ćwiczeniach rozwijających trzecie oko także rozwija się energia rąk. Jak chcesz wejść w medytację to pomiń motyw z dziękowaniem i skupianiem się na czymś. Po prostu oczyść całkowicie swój umysł. Możesz też zastosować koncentrację i skupić się na energii w swoim ciele. Popróbuj na kilka sposobów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...