Skocz do zawartości

Sen o porwaniu i ślubie, nie śmiejcie się :)


coolka24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, to mój pierwszy post, jestem tu nowa :-)

Chciałam się zwrócić do Was z prośba o pomoc w interpretacji dwóch snów, które wciąż do mnie powracają.

 

Pierwszy sen: wychodzę za mąż. Wstaje rano i zaczynam się przygotowywać, wyciągam suknię, ale okazuje się, że jest brzydka, czasem brudna, wygląda jak babcina koszula nocna. Wpadam w panikę, ale wszyscy mnie pośpieszają bo nie ma wiele czasu. Okazuje się, że nie mam butów, więc muszę iść bez. Nagle uświadamiam sobie, że są tu tylko rodzice i kilka znajomych osób, nie ma reszty mojej rodziny, nie ma przyjaciół, chcę po nich jechać, ale każdy wciąż mnie pospiesza, jest bardzo nerwowa atmosfera. Nagle - jestem już w kościele, wchodzę głównym wejściem, gdzieś z tyłu jest moja mama. Uświadamiam sobie, że nie zdążyłam się pomalować i uczesać i idę do ślubu w kucyku i jaskrawozielonej frotce. Pytam mamy jak mam w takim stroju wziąć ślub, ale mama powtarza tylko, że nie ma czasu! że muszę się pośpieszyć. Generalnie cały czas towarzyszy mi nerwowa atmosfera, pośpiech, zniecierpliwienie innych osób i uczucie, że jestem strasznie spóźniona. Nagle zauważam faceta, z którym mam wziąć ślub i z przerażeniem stwierdzam, że widzę tego człowieka pierwszy raz w życiu. Zaczynam panikować, ale nikt mnie nie słucha, wszyscy krzyczą, pośpieszają i każą iść do ołtarza.

I w tym momencie najczęściej się budzę, potwornie zestresowana...:/ Nie wiem co to może znaczyć? Zawsze pojawia się w tym śnie podobny element: stres, pośpiech i świadomość, że nie znam tego mężczyzny.

 

Drugi sen: Jestem porwana, przetrzymuje mnie jakiś psychopata, zmusza do różnych absurdalnych czynności a ja czuję, że muszę się przystosować bo inaczej zginę. Robię wszystko co mi każe, ale czuję że zaraz psychicznie tego nie wytrzymam. Najgorsza jest świadomość, że nikt mnie nie szuka, nie wiem skąd ale to wiem. Ten człowiek jest przerażający, ma wzrok psychopaty. Często czuję, że jestem sparaliżowana strachem, chcę krzyczeć ale nie mogę - słychać tylko mój szept. Chcę uciekać ale jak na złość nie mogę szybko ruszać nogami. Czasem śni mi się, że udaje mi się uciec, ale wariuję ze strachu bo dookoła nie ma nikogo a ja nie mogę poruszać się szybko i wiem, że lada chwila on mnie znajdzie. Czasem sen kończy się tym, że on mnie zabija a ja się budzę.

 

Ktoś ma jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...