Jump to content

krótkie pytanko


Guest Beatka1106

Recommended Posts

Guest Beatka1106

Panie Sławomirze, krótkie pytanko :)

Sen był taki, że byłam w samochodzie z pewnym chłopakiem i jeszcze kimś. On siedział z przodu na miejscu pasażera a ja za nim. I On miał tak troche opuszczone oparcie jak do leżenie, wyciagnął sie z rękoma do góry i mówi do mnie: "Ty to tylko obmacujesz" i z lekkim uśmiechem na twarzy.

 

Co to ma znaczyć taki tekst?? Że ja obmacuje?? :_mysli:

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem to jest takie "zjadanie wzrokiem". Ten twoj kolega poprostu ma jakieś erotyczne myśli z tobą w roli głownej zaś ty je podświadomie odebrałaś np: przechwytując jego spojrzenia.

Jednocześnie z przykrością Ci donoszę że Panów już nie ma a ja poprostu jestem Sławomir.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Nie tu nie ma mowy o uczuciach tylko o fizycznym porządaniu nie myl jednego z drugim.

A do świętoszka to mu dalego tu lepiej by pasowało określenie świntuszka.

Link to comment
Share on other sites

Guest Beatka1106

Ja wiem, ale ja mówie jaką mam z nim w rzeczywistości gierke.. wiem, że go kręce a On tego wogole nie daje po sobie poznać. Ukrywa to :P

Ale ja go jeszcze złamie, troszke sie chłopak pomęczy haha

Link to comment
Share on other sites

Guest Beatka1106

Sławku mam jeszcze jedną prośbę od mojej znajomej, która nie ma dostępu do internetu. Jej sen wyglądał tak. Cytuję:

 

,,Idę z kobieta, czuje że jest mi bliska (mylę ją z córka) przez mały ale ciemny lasek. Znajdujemy tam grób mężczyzny na tablicy jest jego imię i nazwisko, obok grobu są 4 szkatuły w nich są różne świecidelka kobiece, ja znajduje 2 talie kart klasyczne są tak piękne nigdy takich nie widziałam więc je sobie biorę zaś tarot mnie przeraża w wielkiej tajemnicy dla bezpieczeństwa innych wrzucam je do grobu. Kobieta będąca ze mna chciała coś też wziąć i pyta mnie czy może a ja jej mówię że nie może bo to nie należy do niej.

Kobietę i tego mężczyznę poznałam w realnym życiu co w tym śnie mogą oznaczać te talie. Proszę o Interpretację całego snu. Dziękuję i pozdrawiam".

 

Sławku skup się proszę :)

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Las to podświadomość zaś ta kobieta towarzysząca tobie to ty sama ale w postaci twojej Animy - wewnętrznej kobiety - stąd te wrażenie blisksci więzów. Grób wskazuje na jakieś dawne sprawy na tyle dawne że już o nich zapomnaiłaś prawdopodobnie związane z tym meżczyzną. Te dawne wydarzenia wniosły coś do twojego życia i to coś ważnego i to jest symbol tych 4 szkatuł. Wybierasz sobie karty kalsyczne podobają ci się to symbolizuje poukładanie i pewną hierarchję w życiu to tak jakby to zapomniane wydarzenie coś wniosło coś ułożyło, stanowi fundament twoich poglądów. Co do Tarota jest to znaczenie podobne do kart kalsycznych ale w przekazie obrazowym, jakbys porównała talie kalsyczną z tarotem to wiedziałbyś że praktycznie się pokrywają, ale tarot przekazuje nam swój zapis w formie obrazów czyli zapisu podświadomego. Wyrzucasz je do grobu tak jakbyś wyparła to zdarzenie gdzieś głęboko w podśwaidomość i nie chętnie byś je z tamtąd wyciągneła a anwet jak czasem wylezie to szybko pakujesz je tam spowrotem, a swoją mroczną tajemnicą nie dzielisz się z nikim to jest ta odmowa zabrania czegokolwiek przez tą drugą ciebie.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...