Jump to content

Prosze o interpretacje snu z kolejką ludzi


Angel63

Recommended Posts

Od pewnego czasu miewam dziwne sny....

pierwszy przedstawiał kolejke ludzi która prowadziła do mnie. Ludzie podchodzili brali jakieś karteczki i odchodzili na cmentarz.... Pamiętam , że mój tata chciał mnie odciagnać ale mu się nie udało... Inni , którzy przechodzili nikogo nie widzieli....

Drugi sen to również kolejka ludzi do jakiejś postaci stojącej przy mównicy (bardzo swieciła i nie widziałam twarzy) Ta kolejka była w jakimś domu na cmentarzu... szłam do przodu gdyz chciałąm sprawdzić co jest na końcu kolejki... Zobaczyłam ciemnosc... chciałam tam wejsc ale kobieta która stała jako ostatnia przed ciemnoscią zagrodziłami drogę... Dodam jeszcze że jak schodziłam w dół w uszach miałam jakby taki pisk... (czasem to sie zdarza jak np. wuyjezdza sie na jakaś wysokość...)

trzeci sen to też kolejka ludzi ale ci wychodzili do nieba... Chwytali sie czeoś zielonego i lecieli w dziure w niebie... Wszsy byli radosni. JA stałąm obok i nie mogłam uwierzyć. To dziło sie na skarpie a pod nami przelewały sie wielkie fale. Było ciemno a ta jedyna dziura była bardzo oświetlona... Zaznacze jeszcze że z kazdej kolejki zapamietuje czyjąś warz.... tyklko jedną twarz... A konkretnie oczy. Co o tym myslicie???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...