Skocz do zawartości

Serdeczna prośba o portret


kala2803

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pisałam prośbę o wróżbę w tym temacie jednak nie mogę doczekać sie odpowiedzi. Jestem w sytacji w której muszę podjąć decyzję odnosnie mojej przyszlości. Z jednej strony mam zobowiązania rodzinne (chory brat, chora mama, tata po zawale i zbuntowana nastoletnia siostra) z drugiej strony możliwość rozwijania swojej pasji i pracowania za niewielkie pieniądze w zawodzie do którego dopiero się uczę. Sądzę, że stoję teraz na rozstaju drug i decyzja którą podejmę teraz będzie rzutować na przyszłości.

Klaudia 28.03.1989

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie jest temat na prośby o wróżbę, nawet jeżeli zrobię Ci portret psychologiczny, to nie wskaże on Ci drogi jaką powinnaś teraz wybrać, widać z niego tylko tyle, że istotnie jakiś trudny wybór przed Tobą nastąpi w młodości, ale nic ponad to... Poproś liv222 w dziale "Powróżę..." (ale na odpowiedź będziesz musiała poczekać jakieś 2-3tygodnie), ewentualnie możesz odezwać się do mnie na pw, ale zadaj konkretne pytanie, jaka decyzja itp. Jeśli dalej chcesz, to portret swoją drogą mogę Ci rozpisać, nie ma problemu;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cornelia, jeśli możesz rozpisz mi portret. nie mam w pełni aktywnego konta, więc nie mogę Ci wysłać PW. Mój problem polega na tym: Wyprowadzić się z domu czy zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28.03.1989

 

1. Kochankowie

2. Cesarzowa

3. Kapłan

4. Pustelnik

5. Sprawiedliwość

6. Gwiazda

7. Umiarkowanie

8. Sąd

 

12. Wisielec

13. Koło

14. Sprawiedliwość

 

W okresie dziecięcym i młodzieńczym stoisz przed podjęciem wielu decyzji, którymi bardzo się przejmujesz, gdyż z natury masz skłonność do zamartwiania się, może nawet popadasz w depresję, czujesz się samotna, zdana tylko na siebie i opuszczona, masz mocne poczucie sprawiedliwości i wyrobione poglądy na to co słuszne, kręgosłup moralny, który nakazuje Ci działać rozsądnie... Mimo tendencji do umartwiania jest w Tobie nadzieja, która ciągnie Cię do przodu, choć sama się pewnie często zastanawiasz skąd się ona w Tobie bierze, jest to jednak siła która Ci pomaga, tak samo jak przyjaźń - tę cenisz sobie wyjątkowo wysoko. Jesteś osobą stonowaną i dyskretną, aczkolwiek w dorosłości staniesz się pewną siebie, świadomą kobietą, na macierzyństwo jeszcze poczekasz, do ok.30 roku życia, nie wcześniej. Starość będziesz miała spokojną, opiekować się Tobą będzie troskliwy mężczyzna... Twoją misją jest, by zaprowadzać spokój i harmonię, sprawiedliwie łagodzić spory, a darem do tego jest świadomość i umiejętność odnoszenia się do przeszłości, uczenia na błędach, oraz "podnoszenia z dna"... Dobrze sprawdziłabyś się w resocjalizacji, albo jako kurator, ewentualnie również ktoś do opieki.

Myślisz o sobie, że jesteś zdana na losowe sytuacje, które miotają Tobą i Twoim życiem, że w zasadzie nie możesz skupić się na tym co chcesz, tylko na tym, co akurat los Ci w danym momencie zaoferuje... Inni postrzegają Cię jako osobę sprawiedliwą, skuteczną, dyplomatyczną, opanowaną i mającą wszystko pod kontrolą.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cornelia: [email protected]

 

to co napisałaś... hm... Czasem czuję się właśnie tak, i to jest prawda. Ale jest czas kiedy "coś" daje mi kopa i wtedy jestem całkiem innym człowiekiem. Ten opis bardziej pasuje do mojej mamy i babci, nie wiem może to dziedziczne i te cechy w końcu we mnie przeważą. Na 100 procent prawdą jest twardo ustalony kodeks zasad, sprawiedliwośc, stawianie przyjaźni ponad wszystko, i opiekuńczość ale to jest cecha od dzieciństwa. Uczenie się na błędach... hmmm... we wszystkim oprócz uczuć heh. Co do drogi życiowej, to wybrałam dziennikarstwo, jednak tu masz racje najlepiej się czuje w tematach społecznych itp.

Przepraszam wiem że większość ludzi nie kwestionuje tego, ale myślę że warto porównywać :))

Jak napiszesz mi maila to jeszcze zadam ci kilka pytań.

I dziękuję :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cornelia:kala2803 @ interia.pl

 

to co napisałaś... hm... Czasem czuję się właśnie tak, i to jest prawda. Ale jest czas kiedy "coś" daje mi kopa i wtedy jestem całkiem innym człowiekiem. Ten opis bardziej pasuje do mojej mamy i babci, nie wiem może to dziedziczne i te cechy w końcu we mnie przeważą. Na 100 procent prawdą jest twardo ustalony kodeks zasad, sprawiedliwośc, stawianie przyjaźni ponad wszystko, i opiekuńczość ale to jest cecha od dzieciństwa. Uczenie się na błędach... hmmm... we wszystkim oprócz uczuć heh. Co do drogi życiowej, to wybrałam dziennikarstwo, jednak tu masz racje najlepiej się czuje w tematach społecznych itp.

Przepraszam wiem że większość ludzi nie kwestionuje tego, ale myślę że warto porównywać :))

Jak napiszesz mi maila to jeszcze zadam ci kilka pytań.

I dziękuję :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...