Jump to content

Anh

Recommended Posts

Czytając posty w tym temacie, przypomniała mi się pewna sytuacja sprzed 2 lat. Były wakacje, z koleżanką zdecydowałyśmy się nocować w namiocie obok jej domu. Namiot postawiłyśmy przy płocie ( za nim było puste pole ) . Gdzieś koło 3 w nocy znajomej zachciało się do kibelka, a dlatego że drzwi były zamknięte postanowiłyśmy przeskoczyć na to pole i tam się załatwić. Upewniłyśmy się że nikogo nie ma ( dziwnie to by wyglądało: dwie nastolatki w majtkach i krótkich bluzkach skaczące w środku nocy przez płot)

Miałyśmy ze sobą latarke mimo że blisko była latarnia. Wtedy, gdzieś z 3 metry od nas zobaczyłam taką jakby czarną lub brązową kulke. Najpierw myślałam że to kret lub jakieś inne żyjątko, ale poczułam niepokuj. Gdy znajoma to zobaczyła to podeszłyśmy do tego, ale tego czegoś już nie było. gdyby Uciekło to widziałabym ponieważ nie było gdzie się schować. Nie wiem czemu, ale zaczełam uciekać. Gdy zeskakiwałam z płotu to pczułam ból w nodze. Jakby coś mnie za nią złapało. Skoczyłam i pobiegłam do namiotu. Przerażone siedziałyśmy tam, a u mnie nie mineło 15 min podniosła się gorączka. Rano nie było po niej śladu. Najpierw myślałam że to sen, ale gdy spojżałam na noge w którą się w nocy zraniłam, miałam na niej siniak. Może mi ktoś powiedzieć co to było?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jeśli Wam się nie wydawało, a wątpię żeby 2 osoby miało takie zwidy to stawiam na jakiś byt, kiedyś słyszałem jedną z audycji Roberta Bernatowicza o właśnie takich kulach. Musiałabyś zgłębić się w temacie. Z drugiej strony tego typu zjawiska można tłumaczyć zawartością materiałów w ziemi. Czerwono - pomarańczowa kula tego typu nad ziemią oznacza zwykle, że w tym miejscu w ziemi znajdują się metale szlachetne czy jakieś bogactwa. Wyjaśniane jest to za pomocą kilku nałożonych danych jednocześnie. Istnieje twierdzenie, że jeżeli dana wilgotność powietrza, temperatura powietrza, ciśnienie i jeszcze kilka rzeczy o danych parametrach się skumuluje, a ziemia zawiera tego typu "Skarby" to właśnie tak nas o nich informuje. Dodam, że widziałem jak takie miejsce jest przeszukiwane i faktycznie troszkę srebra było znalezione.

Link to comment
Share on other sites

Guest Winterstorm

Hmm... noc, ciemno, małe stworzonko, a rana na nodze to się po prostu o coś kobita na płocie zaczepiła. Nie ma sensu doszukiwać się tajemniczych zjawisk.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...