Skocz do zawartości

Anh

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając posty w tym temacie, przypomniała mi się pewna sytuacja sprzed 2 lat. Były wakacje, z koleżanką zdecydowałyśmy się nocować w namiocie obok jej domu. Namiot postawiłyśmy przy płocie ( za nim było puste pole ) . Gdzieś koło 3 w nocy znajomej zachciało się do kibelka, a dlatego że drzwi były zamknięte postanowiłyśmy przeskoczyć na to pole i tam się załatwić. Upewniłyśmy się że nikogo nie ma ( dziwnie to by wyglądało: dwie nastolatki w majtkach i krótkich bluzkach skaczące w środku nocy przez płot)

Miałyśmy ze sobą latarke mimo że blisko była latarnia. Wtedy, gdzieś z 3 metry od nas zobaczyłam taką jakby czarną lub brązową kulke. Najpierw myślałam że to kret lub jakieś inne żyjątko, ale poczułam niepokuj. Gdy znajoma to zobaczyła to podeszłyśmy do tego, ale tego czegoś już nie było. gdyby Uciekło to widziałabym ponieważ nie było gdzie się schować. Nie wiem czemu, ale zaczełam uciekać. Gdy zeskakiwałam z płotu to pczułam ból w nodze. Jakby coś mnie za nią złapało. Skoczyłam i pobiegłam do namiotu. Przerażone siedziałyśmy tam, a u mnie nie mineło 15 min podniosła się gorączka. Rano nie było po niej śladu. Najpierw myślałam że to sen, ale gdy spojżałam na noge w którą się w nocy zraniłam, miałam na niej siniak. Może mi ktoś powiedzieć co to było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli Wam się nie wydawało, a wątpię żeby 2 osoby miało takie zwidy to stawiam na jakiś byt, kiedyś słyszałem jedną z audycji Roberta Bernatowicza o właśnie takich kulach. Musiałabyś zgłębić się w temacie. Z drugiej strony tego typu zjawiska można tłumaczyć zawartością materiałów w ziemi. Czerwono - pomarańczowa kula tego typu nad ziemią oznacza zwykle, że w tym miejscu w ziemi znajdują się metale szlachetne czy jakieś bogactwa. Wyjaśniane jest to za pomocą kilku nałożonych danych jednocześnie. Istnieje twierdzenie, że jeżeli dana wilgotność powietrza, temperatura powietrza, ciśnienie i jeszcze kilka rzeczy o danych parametrach się skumuluje, a ziemia zawiera tego typu "Skarby" to właśnie tak nas o nich informuje. Dodam, że widziałem jak takie miejsce jest przeszukiwane i faktycznie troszkę srebra było znalezione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Winterstorm

Hmm... noc, ciemno, małe stworzonko, a rana na nodze to się po prostu o coś kobita na płocie zaczepiła. Nie ma sensu doszukiwać się tajemniczych zjawisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...