Jump to content

Prośba do userki - relacja.


Guest sheina

Recommended Posts

kasia 03.03,1987 i on - Michał 24.09.1991 nie wiem co jest ale to specyficzna relacja..cokolwiek bys mogla powiedziec bylabym wdzieczna ;/niby cos a jednak nic i na odwrot.. ;/

Link to comment
Share on other sites

kasia 03.03,1987 i on - Michał 24.09.1991 nie wiem co jest ale to specyficzna relacja..cokolwiek bys mogla powiedziec bylabym wdzieczna ;/niby cos a jednak nic i na odwrot.. ;/

 

nie macie wspólnej karmy, Wasze relacje określa wibracja 3/12 i 3/21.

 

3/12 – człowiek tworzy układy towarzyskie z których ma więcej szkody niż pożytku czyli ludzie korzystają z niego a on z tych ludzi niekoniecznie będzie mógł korzystać. Jesteśmy odbierani bardzo często jako osoby które dokonują gestów teatralnych czyli nie zawsze są do końca poważnie traktowani.

 

3/21 - odnosi sie ona do zasłużonych sukcesów, harmonii, spełnienia, twórczości. Oznacza jakość, której możemy być pewni. Sprzyja talentom literackim, podróżom, zmianom miejsca zamieszkania, nieustannej ewolucji. Pomaga osiągnąć mądrość poprzez podsycanie ambicji samodoskonalenia. Skłania do poznawania prawdy uniwersalnej. Daje opiekę i miłość. Przy negatywnych reakcjach powoduje trudne stany emocjonalne i męczące poczucie ciążenia obowiązków rodzinnych. Zwalnia to ewolucję i przysparza trudności.

 

Dodatkowo Ty przez całe życie masz karmę pracy, wysiłku, więc może się w życiu nie raz zdarzyć, że runie wszystko, po czym na nowo będziesz odbudowywać . Masz jak ja ;)

 

4/13

Symbolizuje wysiłek i pracę.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu żyła na koszt innych. Zaniedbywała obowiązki, zrzucała je na drugiego człowieka, bawiła się, podczas gdy inni ciężko pracowali.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): trudne, biedne dzieciństwo, brak pracy i pieniędzy, straty materialne, konieczność ciężkiej pracy do późnej starości

Sposób przepracowania:

Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.

 

Po 32 roku życia nowa działania, nowe życie, które określa wibracja 1/10

1/10 - prekursora, nowatora, kogoś kto musi zaistnieć wyłamując się ze schematu. . Może oznaczać również, że po zamknięciu jakiegoś etapu zaczniesz nowe życie, zaczniesz wszystko od początku w tym nowa ziemia, nowa praca, nowa jakość życia , nowe „ja”.

 

W życiu pomiędzy 41 rokiem życia, a 50- tym będziesz mieć za zadanie przepracować karmę miłości 7/16. Będzie to relacja zapowiadająca się owocnie, ale jak to w tej karmie sypnąć się może.

 

7/16

Miłość i odpowiedzialność.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu zlekceważyła czyjeś uczucie. Być może opuściła rodzinę i dzieci. Skrzywdziła kogoś, niewykluczone, że więcej niż jedną osobę.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieudane, nieszczęśliwe związki, izolacja i samotność, fałszywi przyjaciele, niekorzystne przyjaźnie

Sposób przepracowania:

Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

 

Innej karmy nie posiadasz na szczęście ;)

Link to comment
Share on other sites

niech to szlag,,dlatego ciagle pustka w nmilosci od tylu lat ehh...dzieki.. a praca to samo...tyle wysilku a efekty masakryczne..;/

 

cięzki żywot nas czeka :) Też to mam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...