Skocz do zawartości

błagam o interpretację snu o ciązy


Grrr

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że jestem w ciąży.. a raczej widziałam siebie z dużym brzuchem, trzymającą się za rękę z mężczyzną który mi się podoba, On był ojcem tego dziecka, bardzo byłam zadowolona i On też- bylismy zakochani w sobie.. Staliśmy na plaży, i patrzyliśmy w piękne morze- błekitne urocze..o zachodzie słońca..

 

Co to oznacza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PanDawid

Ciąża we śnie symbolizuje nowe plany i nadzieje, które dojrzewają w nas i zostaną w końcu urzeczywistnione.

Kobieta śniąca, że jest ciężarna powinna oczekiwać odd życia czegoś nowego, spełnią się jej życzenia;

Kiedy, widzi siebie w ciąży może dostać szansę na szczęście materialne, musi wykazać się jednak rozwagą.

Mężczyzna lub męskość jest pradawnym symbolem świadomości, rozumu, intelektu,

zapału i woli z czym często wiążą się takie cechy jak twardość i asertywność.

 

Czyli w życiu czekają Cię zmiany, jeśli wykażesz sie rozumem, zapałem, twardością to czeka Cię szczczęście i spełnienie planów, zamierzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję pięknie:) a jeszcze chciałam zapytać.. czy odnośnie tego Mężczyzny- czy to może być znak.. że być może z nim będę..- coś na wzór snu proroczego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to sen życzeniowy - pokazujący Twoje ciche nadzieje na stworzenie związku z tym mężczyzną. Ciąża/dziecko, jest spoiwem, czymś co łączy dwoje ludzi. Ogólnie romantyczna atmosfera snu zdradza Twoją naturę i skłonności do marzeń o takim zabarwieniu :)

 

Pozdrawiam.

 

echh panw.dawid, nie mieszaj proszę Cię sennikowymi hasełkami :)

 

czy to może być znak.. że być może z nim będę..- coś na wzór snu proroczego??

Bardzo mało prawdopodobne.

Edytowane przez Sephira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytałam czy sen jest proroczy- bo czasem miewałam.. takie sny.. Ale widać moja podświadomośc płata mi figla.. i wyszło to czego bym pragneła..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest płatanie figla... Tak właśnie działa podświadomość.

A na pytanie czy sen jest proroczy nikt nie zna odpowiedzi (a jeśli już twierdzi że zna, to ja bym mu nie ufała:>).

Jeśli coś ma się zdarzyć, to się zdarzy, ale wszystko w swoim czasie.

Jeżeli Ty czujesz od niego miętę/rumianek i nie można wykluczyć, że on po cichu nie czuje też czegoś do Ciebie, to może i z czasem do czegoś dojdzie, ale osobiście nie ufałabym w powiązanie następstw uczuć dwojga ludzi ze snem.

Trzeba uważać, żeby nie popełnić nadinterpretacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...