Jump to content

Prośba o określenie karmy


simonnr1

Recommended Posts

Witam, czy mogłabym prosić o określenie mojej karmy?

Niedawno zagłębiłem się w książkę A. Chrzanowskiej, Tarotowy portret psychologiczny, opisuje ona wyliczenie dot. karmicznego portretu psychologicznego, ale bardzo ogólnikowo. Powiem szczerze, że zaciekawiło mnie to i zaczynam buszować w sieci by się w tym zagłębić. Z moich obliczeń na podstawie wskazówek Chrzanowskiej wynika, że nie odpracowałem poprzedniej karmy i w tym, życiu muszę zrobić to co w poprzednim. Traf chciał, że zainteresowałem się tym wszystkim po 6 letniem związku który zakończył się rozstaniem, a które skierowało mnie na ten tor który jestem teraz. Mam wew. wrażenie, że musiało się tak stać bym zakończył to co nie zakończyłem w poprzednim wcieleniu.

Urodziłem się 07.05.1972 r. Krzysiek.

a impuls który mnie tu skierował ur. 22.10.1981 i ma na imię Urszula

Czy mogę prosić o określenie karmy i nakierowanie mnie na tor

Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Witam, czy mogłabym prosić o określenie mojej karmy?

Niedawno zagłębiłem się w książkę A. Chrzanowskiej, Tarotowy portret psychologiczny, opisuje ona wyliczenie dot. karmicznego portretu psychologicznego, ale bardzo ogólnikowo. Powiem szczerze, że zaciekawiło mnie to i zaczynam buszować w sieci by się w tym zagłębić. Z moich obliczeń na podstawie wskazówek Chrzanowskiej wynika, że nie odpracowałem poprzedniej karmy i w tym, życiu muszę zrobić to co w poprzednim. Traf chciał, że zainteresowałem się tym wszystkim po 6 letniem związku który zakończył się rozstaniem, a które skierowało mnie na ten tor który jestem teraz. Mam wew. wrażenie, że musiało się tak stać bym zakończył to co nie zakończyłem w poprzednim wcieleniu.

Urodziłem się 07.05.1972 r. Krzysiek.

a impuls który mnie tu skierował ur. 22.10.1981 i ma na imię Urszula

Czy mogę prosić o określenie karmy i nakierowanie mnie na tor

Dziękuję.

 

Witam Cię :)

 

Pewnie, że możesz i już się za to zabieram :)

 

najpierw o relacji z Panią Urszulą. Jesteście związkiem karmicznym, a Wasza wspólna wibracja 1/10, która mówi, że wzajemnie będziecie sobie pomagać na nowej drodze życia w trudnościach. To droga prekursora, nowatora, kogoś kto musi zaistnieć wyłamując się ze schematu. To Was zbliża i łączy :) . Może oznaczać również, że po zamknięciu jakiegoś etapu zaczniecie nowe życie, zaczniecie wszystko od początku w tym nowa ziemia, nowa praca, nowa jakość życia , nowe „ja”.

 

Wspólna karma to 4/13. Pan taka karmę posiada,a Pani Urszuli zadaniem jest Panu pomóc ją realizować gdyż Pani ta posiada do tego spore zdolności, gdyż posiada numerologiczną 22, o której poniżej.

4/13

Symbolizuje wysiłek i pracę.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu żyła na koszt innych. Zaniedbywała obowiązki, zrzucała je na drugiego człowieka, bawiła się, podczas gdy inni ciężko pracowali.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): trudne, biedne dzieciństwo, brak pracy i pieniędzy, straty materialne, konieczność ciężkiej pracy do późnej starości

Sposób przepracowania:

Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.

 

Wibracje mistrzowskie w naszym portrecie to nie są kwiatki przypięte do butonierki, to nie są bonusy – są to wyzwania sporządzone na naszą miarę. Wibracje owe w portrecie numerologicznym niosą informację, że dana osoba dysponuje szczególnym talentem, szczególną siłą wewnętrzną, szczególnym światłem, którym może zarazić swoje otoczenie. Patrząc na osobę, która posiada wibracje mistrzowskie w swoim portrecie, mamy odczucie, że jest to ktoś, kto w wyjątkowy sposób podchodzi do jakiegoś aspektu swojego życia. Jeśli posiadamy te wibracje w swoim portrecie – to jest to dla nas informacja, że powinniśmy w sposób szczególnie świadomy, w pewnych momentach naszego życia, odnosić się do informacji, które one niosą.

22 w przeciwieństwie do 11 ( która nie jest geniuszem twórczym, ale geniuszem pomysłów i idei, geniuszem tworzenia planu nie zawsze z umiejętnością wprowadzenia go w życie i zrealizowania), obdarza swojego właściciela geniuszem realizacji materialnej, idei, która powstała przy niższej wibracji mistrzowskiej 11.

Sama 22 – to dwie 2 – to informacja, że czas, w którym ona obowiązuje i patronuje, będzie czasem działania nie samotnego ( nie możemy stać się dla siebie takim żaglem, sterem i okrętem ), ale pracy na rzecz ludzkości i społeczeństwa. W takim normalnym życiowym wymiarze jest to zwykle działanie we dwójkę – ja + ktoś - ja jestem geniuszem zamykania w formie, dzięki czemu ktoś inny przy mnie ma możliwość: po pierwsze: uczenia się ode mnie, po drugie: ja dam komuś możliwość zrealizowania jego idei w sytuacji, kiedy on nie ma tej tzw. siły sprawczej.

22 obdarza w siłę sprawczą – to budowniczy, to realizator, to umiejętność sprostania każdemu wyzwaniu i zamknięciu go w formie.

22 pojawiając się w portrecie mówi o realizacji materialnej, która opierała się będzie o pewnego rodzaju formę spółki, mówi o pewnego rodzaju nakazie współpracy z drugą osobą.

Nisko wibrująca 22 – czyli 4 przynosi niechęć do dzielenia się nie tylko materią, ale także sukcesem, pomysłem, sposobem realizacji. Tak przy wibracji 22 pojawia się wręcz nakaz takiego dzielenia się, a jeśli się ono realizuje, to 22 obdarza siłą zamykania w formie zysku materialnego. 22, pomimo, że jest wyższą wibracją duchową, realizuje się poprzez świat materialny.

Jeżeli posiadamy tę wibrację w swoim portrecie, to jesteśmy ludźmi, którzy mają możliwość ( bo jesteśmy wyposażeni we wszystko, co jest potrzebne ), aby nadać formę koncepcji stworzonej niekoniecznie przez nas ale przez drugiego człowieka.

Negatywem może być zbyt silne przykuwanie się do osiągnięć, co będzie zamykało ten mistrzowski potencjał kreacji świata na miarę pewnego rodzaju wyobrażeń.

22 obdarza swojego właściciela przede wszystkim silną mocą sprawczą w działaniu, umiejętnością doprowadzania do finału spraw, ale w osłabionym wpływie – w negatywie – niestety noże prowadzić do niepewności, do poczucia takiego wewnętrznego rozdwojenia ( może nie tak silnego jak w przypadku 11 ): dam radę – nie dam rady, widzę perspektywę – nie widzę. Takim wpływom nie należy się poddawać, ponieważ wibracje mistrzowskie realizujące się poprzez cień w naszym życiu, niestety bardzo silnie osłabiają naszą zdolność funkcjonowania na najwyższych obrotach.

Wibracja 22 w negatywie często informuje o dwóch związkach, z których każdy jest pewnym etapem zamkniętym w pełnej formie. Przynosi to swojemu właścicielowi sytuację życiową, która wymaga stworzenia drugiego związku zamkniętego w formie.

22 nie sprzyja sytuacjom podchodzenia do życia, czy naszych zobowiązań do drugiego człowieka pod tytułem: ja tak sobie popatrzę, popróbuję, posmakuję, a z bałaganem, który z tego wyniknie, zostawię tę drugą osobę.

22 daje wymóg zamykania spraw na ostatni guzik – to jest jakby podniesienie wibracji 4, która mówi, że wszystko musi mieć swoje miejsce i wszystko musi pozostawać za nami jako zamknięta forma.

22 wibrując negatywnie w naszym portrecie może przynosić swojemu właścicielowi ujawnianie cech mocno niechlubnych: egoizmu, skąpstwa, wręcz działań na rzecz odarcia kogoś z wartości majątkowych po to, aby sobie zabezpieczyć lepszy byt. Zwykle to się mści na takiej osobie, ponieważ wibracje mistrzowskie ( tak jak wibracja 9 jest szczególnie obłożona przyczyną i skutkiem i w niej najsilniej manifestuje się konsekwencja niecnych czynów ) wymagają od nas szczególnej postawy. Jeśli kogoś oszukasz, jeśli kogoś okradniesz, jeśli kogoś wykorzystasz – to wszystko, co zdobyłeś takimi działaniami obróci się w niwecz i nie będziesz mieć możliwości budowania pseudo charyzmy, czy pseudo pozycji życiowej na ludzkiej krzywdzie. Tego wymaga od nas wibracja mistrzowska – nieskazitelności charakteru, bo siła jaką jej właściciel jest obdarzony, daje możliwość w czystej grze sięgania szczytów i dochodzenia do wysokich osiągnięć materialnych. Ilekroć wibracja mistrzowska zostanie zrealizowana poprzez słabość lub nikczemność charakteru, tylekroć jej właściciel dokładnie z tego samego poziomu, dostanie takiego klapsa życiowego, ponieważ w przyrodzie nic nie ginie, w przyrodzie musi być równowaga. Pamiętaj o zasadzie lustra – nie ten, kogo okradłeś, nie ten, kogo oszukałeś i nie ten, kogo wykorzystałeś, ale ktoś inny postąpi z tobą dokładnie w ten sam sposób.

I wtedy powiesz, że ten koś jest podły – a to jest tylko wyrównanie nierównowagi energetycznej.

Pamiętajmy, że wibracje mistrzowskie złożone są z dwóch takich samych cyfr ( tarotowa karta Równowagi, czy Sprawiedliwości z talii A. Crowley`a ) i przypominają: ile włożysz, tyle wyjmiesz, równowaga musi być zachowana. Jeśli coś zdobędziesz, co do Ciebie nie należy, to wytwarzasz czarną dziurę w swojej przestrzeni, w którą sam w pewnym momencie wpadniesz.

22 swojemu właścicielowi gwarantuje pewien geniusz twórczy, ale nie taki geniusz twórczy, jak w przypadku 11 – ale geniusz twórczy czynu. Mogą to być wszelkiego rodzaju pomysły, czy z rozmachem wprowadzane w życie projekty, które wymagają szczególnej perfekcji zamknięcia ich formie.

Wibracje mistrzowskie wymagają od nas również wyższego zachowania się stosownie wobec wyższego planu ludzkości: altruizmu, wewnętrznej potrzeby stwarzania czegoś, co pozostawia ślad po nas na ziemi.

Jest to wibracja, która pozwala tworzyć fundacje na przykład ratujące życie dzieci czy ludzi, którzy być może zostaliby skazani przez los na poniewierkę, czy wręcz śmierć. 22 będzie pomagało przyciągnąć ludzi, którzy chętnie będą uczestniczyć w takim altruistycznym projekcie.

Niesie ona zdolności organizacyjne, które powodują, że ludzie lgną do człowieka wyposażonego w tę wibrację, a on będzie mógł, korzystając z potencjału materialnego innych osób, zrealizować idee i pomysły oraz zarobić pieniądze. 22 daje taką moc bezinteresownego obdarowywania innych ludzi: ja zarobiłem swoje, a skoro mam więcej, to mogę się podzielić i bezinteresownie obdarować potrzebujących. 22 daje możliwość osiągnięcia wysokiego statusu materialnego i jednocześnie tworzenia i realizacji idei, wokół których łączą się różni ludzie, odnajdując wyższy cel w budowaniu materialnego planu tych, którzy są słabsi.

W sensie pozytywnym: wielkość, geniusz, sława i fortuna, realizacja ukierunkowana na cele materialne, szerokie horyzonty działania, siła działania i sukcesu we wszystkich dziedzinach, materialny nauczyciel i mistrz, mistrzostwo w materii, umiejętność łączenia materii z duchem, bogactwo materialne, pomysłowość, umiejętność rozwiązywania spraw nierozwiązywalnych, praktycyzm, realizm, wiedza, geniusz twórczy, doświadczenie, talent, myślenie perspektywiczne, intuicja, władza, sława, sukces, prestiż, ogromny potencjał energii, siła i moc, witalność, pokonywanie wszelkich przeszkód, wielkoduszność, altruizm, działanie dla innych, dostojeństwo, duchowość, charyzma, talenty przywódcze, połączenie materii z duchem, kreatywność, energia, witalność.

W sensie negatywnym: ruina, szaleństwo, nadmierny pociąg do przygód i włóczęgi, skłonność do gwałtownych reakcji, zwielokrotniony negatywny wpływ 4, mistrz, ale ciemnej strony, okrucieństwo w zachowaniach, zatrzymanie realizacji 22 w pozytywie doprowadza do poważnych problemów ze zdrowiem, niektóre z nich mogą się uaktywniać tylko w specyficznych warunkach środowiskowych: podłość, nikczemność, depresja, lęk przed życiem, destrukcja, szaleństwo, dominacja, manipulacja, nadmierna ambicja, materializm, chciwość, podstępność, nieugiętość, zapominanie o innych, dążenie do przepychu, nieufność, drobiazgowość.

Jej lekcja: pracować dla ludzkości, działać i tworzyć na rzecz wspólnych ideałów, w celu polepszenia bytu grup ludzi. Nigdy nie próbować czarnej magii.

 

 

Pan ma w ciągu całego życia za zadanie przepracowywać karmę wladzy 1/19 oraz karmę pracy i wysiłku 4/13.

 

1/19

Władza i zarządzanie innymi.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała władzy, tyranizując ludzi. Wykorzystywała i krzywdziła bezlitośnie, nie zważając na krzywdę drugiego człowieka. Cechowało ją zarozumialstwo.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): zależność od innych, brak akceptacji, wyśmiewanie i poniżanie przez innych, bycie lekceważonym i pomijanym

Sposób przepracowania:

Zauważyć drugiego człowieka i jego potrzeby. Otoczyć go ciepłem, wsparciem i miłością. Pracować, bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata. Jeśli na stanowisku - mądrze i z miłością zarządzać innymi, okazując im tolerancję i zrozumienie.

 

 

13/4 związana jest z pracą, metodycznością i cierpliwością. Oznacza ona, że w poprzednim wcieleniu dana osoba zaniedbywała pracę, żyła kosztem innych. Trudności, jakie spowoduje: zmiany pracy, sytuacje wymagające metodyczności i cierpliwości w rozwiązywaniu problemów egzystencjalnych, które staną się okazją do całkowitej przebudowy swego życia.

Jest liczbą transformacji (często poprzez miłość).

 

Od 32 roku życia do 41 będzie była do przepracowania karma miłości 8/26 i pewnie to o tym związku była mowa.

8/26 Liczba karmiczna

Jest wśród długów karmicznych liczbą szczególną. Dotyczy ona relacji międzyludzkich, które będą wyznaczane przez popełnione w trakcie poprzednich inkarnacji błędy lub przeciwnie — umiejętność współżycia z ludźmi. Jej obecność oznacza, że wszystkie wydarzenia związane z tym aspektem karty są niezbędne dla rozwoju danej osoby. 8 jest liczbą władzy, energii, ekspansji, a także zręcznej i skutecznej realizacji. Daje nam ona odwagę, entuzjazm i pragnienie władzy. Władza i moc przyjdą wtedy, gdy osiągniemy mądrość wewnętrzną, a zwłaszcza umiejętność panowania nad sobą. Liczba ta może się przejawić poprzez wszystkie plany naszej egzystencji: fizyczny, emocjonalny i intelektualny. Możemy zostać mistrzami w sporcie albo spędzić życie w wózku inwalidzkim. Na planie fizycznym będziemy spotykać się z sytuacjami stresującymi, byśmy mogli rozwinąć zaufanie do samych siebie, opanować impulsywność, nauczyć się tolerancji i cierpliwości. Jest to jednocześnie korzystna wibracja dla spraw finansowych. Może sprawić, że będziemy obracać się pośród ludzi bogatych i to oni właśnie dadzą nam szansę sprawdzenia się w akcie realizacji. Wiele osób posiadających tę wibrację żyje na wysokim poziomie materialnym, ale może mieć problemy zdrowotne lub emocjonalne.

Sposób przepracowania:

Panować nad sobą i swoimi emocjami. Kierować się sercem i wewnętrzną mądrością. Rozwijać w sobie tą mądrość, rozwijać się duchowo, szukać właściwych nauczycieli i dążyć do Światła.

 

Pomiędzy rokiem 41, a 50 będzie Pan pod wpływem wibracji mistrzowskiej 11:

 

1 w pozytywie daje całą gamę zdolności bardzo subtelnego postrzegania świata.

Tu intuicja, tu wrażliwość, empatia, wszelkiego rodzaju talenty, które wynikają z lotności naszego umysłu, z inteligencji – nie tylko nabytej, ale również tej wrodzonej.

11 jako wibracja mentalna powoduje bardzo często u osób obdarzonych nią, u osób z nadmiarem tej wibracji pewnego rodzaju stany wewnętrznego niepokoju. Są to niepokoje bliżej nieuzasadnione, jest to na pograniczu doszukiwania się problemu w rzeczy, która nie koniecznie jest problematyczna.

Bardzo często osoby posiadające nadmiar tej wibracji tym niepokojem nieświadomie zarażają swoje otoczenie.

Niestabilność, zmienność, która może się pojawić powoduje, że ci którzy są wokół nich nie mogą spokojnie patrzeć w przyszłość. To tak, jakby 11 wprowadzała stan chaosu trudnego do określenia.

Bardzo często osoba z 11 jest bardzo trudna do zdiagnozowania, bo nie jest do końca jasno określona, nie jest zamknięta w formie. Jest osobą, która często działa pod wpływem impulsu, pomysłu, własnej wyobraźni, co nie koniecznie jest adekwatne do sytuacji, w jakiej się znajduje.

11 ma przedziwne uczucie, że osiągając sukces nie umie się do końca z niego cieszyć. To jest tak, jakby coś jeszcze pozostawało poza sferą dosięgnięcia tego, aczkolwiek nie zawsze tak jest. To jest właśnie ten niepokój, to wewnętrzne rozdarcie.

Są to ludzie, którzy jedną nogą chodzą w chmurach, a drugą po ziemi. Są to ludzie o ogromnym wewnętrznym uduchowieniu. Problem polega na tym, że jeżeli świat wewnętrzny przejmie dominację w danym momencie nad umysłem, to wtedy jest nie do końca realizowany prawidłowo świat zewnętrzny, świat materialny.

Stąd 11 pojawiające się w dacie urodzenia oprócz pozytywu, który niosą – przysparzają też wielu problemów z własną osobowością.

Często osoba z nadmiarem tych wibracji nie umie się sama określić wobec siebie jaka jest. Trudno jest jej się zdecydować czy chce być dobra czy chce być zła, czy chce być po stronie jasnej czy ciemnej.

Dlatego bardzo często mówi się, że osoby z 11 albo są absolutnie altruistycznie nastawione do życia albo są to ludzie o nikczemnym zachowaniu, o schizmatycznych wręcz wystąpieniach w stosunku do otoczenia.

Jako partnerzy są to ludzie o tyle trudni, że nie są do końca zamknięci w formie.

Cały czas dzieje się coś w tym wnętrzu, co powoduje, że osoba z jednej strony niesie pewną ciekawość, ale z drugiej strony rozbija stabilność układu.

Osoby z nadmiarem 11, które podparte są 7, 9, jeśli podparte są w minusowych wibracjach 2, 6 dają rozpady związków, rozwody. W tym przypadku jest tak, że coś się skończyło, żeby coś się mogło zacząć.

Stąd bardzo często po takim rozwodzie, który jest sygnowany 11 w naszej piramidzie życia, wcale nie kończy się nasze spełnione życie, wręcz przeciwnie, to jest tak, jakbyśmy mieli drugą szansę zacząć od początku.

Znając i umiejąc wyciągać wnioski z naszej przeszłości możemy po prostu nie popełnić tych samych błędów, możemy po prostu nie popełnić tych samych błędów, możemy skorzystać z emocjonalnego rozwoju, który dokonywał się poprzez pewne zdarzenia w naszym życiu, aby ten drugi związek, który będziemy był związkiem dającym nam spełnienie.

Często właśnie to my powinniśmy poszukiwać takiego spokoju, harmonii i w pewnym sensie zakotwiczyć się w niej.

Wiedząc o tym, że 11 będzie wibrować niepokojem dobrze jest tworzyć związki, w których druga osoba jest bardzo stabilna, bardzo jasno określona, trwająca przy nas POMIMO.

11 często daje wpływ, który mówi o nieumiejętności do końca cieszenia się, jakby pewnego rodzaju zrealizowana ambicja wciąż budził pewien niedosyt, frustrację. U osób mających nadmiar 11 objawia się tym, że mają o sobie wysokie, często zbyt wysokie mniemanie, ale nie realizują siebie zgodnie z samooceną, tylko oczekują ze świata zewnętrznego potwierdzeń. Kiedy te potwierdzenia przychodzą, czasami może się tak zdarzyć, że zachłystują się tym aplauzem nie rozumiejąc, że w pewnym sensie sława może być czymś bardzo kruchym. Z drugiej strony, jeśli nie dostają potwierdzenia ze świata zewnętrznego łapią sytuacje depresyjne, momenty zwątpienia w sens swojego życia, w sens swojej pracy.

Są to osoby o bardzo skomplikowanej osobowości.

Ludzie, którzy mają 11 powinni popatrzeć w siebie, czy przypadkiem nie mają dziwnych humorów, które wcale nie wynikają koniecznie z otaczającego ich świata, czy ten pierwiastek autodestrukcji nie pojawia się od środka.

Ta 11 przynosi rozdarcia. Bardzo często są to ludzie, którzy tworzą 2 domy, którzy dążąc do harmonii tak naprawdę wciąż poprzez życie stawiani są w sytuacjach: nie to co ty chcesz, tylko to co jest tobie zapisane.

Negatywny obraz 11 przynosi ciągłe niezadowolenie z tego, co w danym momencie mamy, ale też po prostu nosi człowieka, gdzieś by jechał, coś by załatwiał, ale nikt nie wie co. Po co? To się okaże, kiedy to zdobędzie, ale nie zawsze to się wtedy okazuje.

 

w późniejszych latach będzie wibracja 6/15

 

6/15

Pasja. Kuszenie.

Trudności w panowaniu nad instynktami, zmysłami, pragnieniem łatwych przyjemności i żądzą, posiadania. Dlatego istnieje ryzyko skrajności, nadużyć, rozchwiania emocjonalnego i histerycznych reakcji. Często przynosi rozczarowania miłosne, gdyż naturalny magnetyczny wpływ używany jest do zaspokojenia nieustannie głodnych zmysłów. Może to prowadzić do perwersji, masochizmu lub niemożliwego do spełnienia zaangażowania uczuciowego. Dlatego za wszelką cenę trzeba zerwać ewentualne więzi z osobami, które chcą nas podporządkować psychicznie lub wykorzystywać. Natomiast jeśli użyjemy w sposób pozytywny pasji, mocy, silnej woli i wytrwałości, sublimując swe pragnienia, magnetyzm w naszych rękach będzie uzdrawiał innych.

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za określenie karmy, przyznam się szczerze, że przyszłość nie szykuje mi się za ciekawa :( ale widać taki los mój w tym wcieleniu. Co do partnerki 22 byłej, to się zgodzę, namawiała mnie na pozostawienie wszystkiego i wyjazd do innego miasta, by być razem i dopełnić miłosne zamiary. Gdy rzuciłem wszystko, prace, pozostawiłem majątek bliskim i ruszyłem w nowe (nowa praca, nowe miasto) olała mnie, dla innego :). Zostałem sam bez niczego, zadłużony, z nową praca w której źle się czuję i brakiem perspektyw na przyszłość. Ona chyba odwaliła już swoja karmę względem siebie i doprowadziła mnie do tego co jest mi przeznaczone, ale widzę, że najtrudniejsze jeszcze przede mną.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za określenie karmy, przyznam się szczerze, że przyszłość nie szykuje mi się za ciekawa :( ale widać taki los mój w tym wcieleniu. Co do partnerki 22 byłej, to się zgodzę, namawiała mnie na pozostawienie wszystkiego i wyjazd do innego miasta, by być razem i dopełnić miłosne zamiary. Gdy rzuciłem wszystko, prace, pozostawiłem majątek bliskim i ruszyłem w nowe (nowa praca, nowe miasto) olała mnie, dla innego :). Zostałem sam bez niczego, zadłużony, z nową praca w której źle się czuję i brakiem perspektyw na przyszłość. Ona chyba odwaliła już swoja karmę względem siebie i doprowadziła mnie do tego co jest mi przeznaczone, ale widzę, że najtrudniejsze jeszcze przede mną.

 

Witam, moim zdaniem to co najtrudniejsze już za Panem. W kolejnych latach nie ma Pan już do odpracowania żadnych długów karmicznych, a mistrzowska jedenastka nie jest tak zła, jedynie negatywne aspekty jak lek, niepewność może się odznaczać. Również mam ta jedenastkę obecnie i oceniam, że to taka niepewność życia, ale są i spore jej plusy np. odkrywanie własnych talentów, nieuświadomionych zdolności :)).

Pozdrawiam i trzymaj się bo o co najgorsze już za Tobą zdecydowanie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...