Jump to content

Blisko Śmierci, Ucieczka


Nikikusia

Recommended Posts

Witam i proszę o interpretacje mojego snu, śniło mi się że ze znajomym czekałam na autobus po chwili z drugiej strony ulicy słyszałam jakieś wrzaski... Długo włosa blondyna krzyknęła "Stój tam bo cię zastrzelę" po chwili widziałam jak strzela w zupełnie inną stronę a potem przeszła przez ulicę i zaczęła strzelać. Nie trafiła schowałam się przystankiem autobusowym. Zaczęła kopać i bić inne dziewczyny na przystanku były dokładnie 3 , zaczeła do nich strzelać. Krwi prawie nie było. Już miała się mną zająć ale wstrzeliła ostatnią kulę swojej koleżance w brzuch krzycząc jak jej zabrała chłopaka. Mój kolega chociaż dostał kulkę w brzuch nic mu nie było tak po prostu gdzieś znikł. A ja zaczęłam uciekać. Dogoniła mnie i tak i tak ale już nie chciała zrobić krzywdy. Ja się dalej bałam i szukałam budki telefonicznej żeby zadzwonić po policję. Cały czas myślę o tym śnie i nie potrafię go do końca zrozumieć.

Jeszcze było że jestem w kinie z bratem który jest tam pierwszy raz, miał jeszcze postać kiedy miał 9 miesięcy a teraz ma 2 latka i siedział przede mną, co chwilę się odwracał i patrzył na mnie takim uśmiechem którego się po prostu boję.

I co jakieś 5 sekund prąd siadał na sekundę i się włączał s powrotem i jak się włączył to mój brat był np po drugiej stonie sali... Straszne, Proszę o pomoc. Z góry dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...