Skocz do zawartości

prośba o karme


boze-naa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Bardzo proszę o wyliczenie karmy dla mojego męża Paweł 04.04.1968r.Strasznie się męczy w tym życiu,a ja chciałabym mu pomóc.Jeżeli Ktoś by mógł.....bardzo proszę.Dziękuje.Bożena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Witam.Bardzo proszę o wyliczenie karmy dla mojego męża Paweł 04.04.1968r.Strasznie się męczy w tym życiu,a ja chciałabym mu pomóc.Jeżeli Ktoś by mógł.....bardzo proszę.Dziękuje.Bożena.

 

Witam serdecznie :)

 

Pan Paweł w ciągu całego swego życia ma do przepracowania karmę 5/14. Jest to karma, która sprawia, że Pan Paweł może odczuwać potrzebę wolności i gotowość spotkania ze sferą nadzmysłową. Oznacza ona, że w poprzednich wcieleniach nadużywaliśmy wolności, sprawiając cierpienie innym. Ufaliśmy wyłącznie zmysłom fizycznym, zaspokajając je bez umiaru poprzez seks, narkotyki, alkohol i inne używki. W obecnym życiu trzeba będzie akceptować te aspekty rzeczywistości, które nie poddają się poznaniu zmysłowemu, oraz uczyć się korzystać z wolności tak, aby nie naruszać terytorium innych.

Sposób przepracowania:

Skupić się na rozwoju wewnętrznym, zainteresować duchowa strona życia. Zajmować się tym, co nas buduje. Sublimować emocje. Spróbować zapanować nad zmysłową stroną życia i nie nadużywać "przyjemności".

 

Ponadto Pan Paweł posiada wibrację 5/23 , która sprawia, że wielu ludzi lgnie do niego, jego poczucia humoru, wesołości albo też w odpowiednim momencie życia pojawiają sie osoby mu pomocne. Opis poniżej:

5/23

Jest to wibracja tzw. szczęścia do ludzi. Jest to wibracja, która powoduje, że ludzie chcą z nami być, chcą nam pomagać, chcą z nami współpracować, widzą w nas możliwości.

To ludzie lgną do nas z propozycjami, a nie my np. musimy poszukiwać sponsora, człowieka, który zaświadczy za nas. To jest szczęście do ludzi.

Ta wibracja bardzo często może powodować, że wokół jej właściciela jest tłum ludzi i czasami mówi się tak: nikt nie jest głębokim przyjacielem, ale jeśli dziś miałabym powiedzieć kto jest mi bardziej bliski, a z kim mam lżejsze więzi to nie umiałabym tego wybrać. Czyli te relacje są na równym poziomie. Ludzie chcą nam ofiarowywać nie żądając niczego w zamian, a zwykle ludzie jak chcą coś dać to chcą w zamian coś otrzymać.

 

Dodatkowo przez całe życie Pan Paweł może borykać się z problemami uczuciowymi, o czym mówi wibracja 6/24.

24/6 Problemy uczuciowe. Poświęcenie i cierpienie w miłości pomoże nam odnaleźć harmonię szóstki. Liczne podróże, czasem z przygodami. Powtarzające się zmiany miejsca pobytu przynoszą osamotnienie i separację. Przyszłość osoby, u której pojawia się ta liczba, zależy często od pomocy kobiet. Sukces wymaga poświęceń. Liczba ta może przynieść szczęśliwe życie uczuciowe, społeczne i materialne. Jeśli nasza postawa jest negatywna, stajemy się zazdrośni, uparci, a oszukani — mścimy się.

 

 

Innej karmy Pan Paweł nie posiada. Widać jednak, że pomiędzy 31, a 40 rokiem życia Pan Paweł zmienił sporo w swoim życiu. teraz przyszedł czas u Pana by skupił się na swoim wnętrzu i przypada to na lata pomiędzy 40, a49 rokiem życia. Wibracja 9/18 mówi, że Pan może popadać w złudzenia, a przez to powodować komplikacje w życiu i częste zmiany. Możliwość posługiwania się władzą, by służyć innym lub ich wykorzystywać. Tendencja do popełniania błędów w wyniku nieumiejętnej oceny sytuacji, możliwość rozczarowań, opóźnień i nieprzyjemnych emocji. Mogą zdarzyć się wypadki w wyniku nieostrożności. Samotność, wycofanie się w swój świat wewnętrzny. Czasem sukcesy i popularność. Trudności w ustabilizowaniu się (podróże i przeprowadzki). Daje dużą wyobraźnię, receptywność i intuicję, a także naturalny dar uzdrawiania.

Po 49 roku życia ponownie znaczne zmiany w życiu u Pana się szykują, gdyż patronuje mu ponownie wibracja 10/1 Odnowa. Nowy cykl. Nowy początek. Daje okazję do rozpoczęcia raz jeszcze, inaczej, lecz w oparciu o dotychczasowe zdobycze. Przynosi zmiany, a wraz z nimi właściwą im niepewność, ale także możliwość sukcesu. To liczba rozsądku i spokoju w dynamicznym działaniu. Zaufanie do samego siebie i umiejętność natychmiastowego wcielania w życie projektów pozwala na szybkie spełnienie marzeń, czasem dzięki poparciu innych. Jeśli reakcje na zmiany są negatywne, wibracja ta przynosi wzloty i upadki, tendencję do nadgorliwości, nadmiar pragnień wynikający z niestabilności emocjonalnej, poczucie braku bezpieczeństwa.

 

Pan Paweł by poprawić sytuacje w swoim życiu musiałby starać sie pracować nad sobą i swoją osobowością. Nie koncertować się na zmysłowej sferze zycia, a skupiać sie i umieć docenić to co w życiu najbardziej wartościowe.Jego zadaniem jest dotrzeć do tego by w końcu nauczył się doceniać wyższe wartości w życiu jak miłość, stabilizacja.

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję bardzo.Tak dużo jest w tym prawdy.Pociesza mnie wibracja 10/1.Koniecznie musi TO przeczytać, nie wiem co z tego wyjdzie bo jest straszsznie uparty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Mam ogromna prosbe o wyliczenie karmy dla Magdaleny 21.12.1978, nie potrafie znalesc odpowiedniego partnera na meza i ojca moich dzieci, mam wiecznie problemy finansowe,oraz w pracy sa nie zawesole sytuacje o co w tym wszystkim chodzi czy ktos mi moze powiedziec,moze ktos rzucil na mnie klatwe albo zly urok, jestem obecnie z partnerem ale nasz zwiazek chyli sie ku upadkowi jestesmy razem juz 7 lat Nie czuje sie dobrze w tym zwiazku moze podam date partnera w ktorym jestem Krzysztof 15.03 1954.Mam prosbe o sprawdzenie karmy Krzysztofa moze znajde odpowiedz na moje pytanie ,narazie nie wiem co mam robic czy odejsc czy zostac pozdrawiam Magdalena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Witam .Mam ogromna prosbe o wyliczenie karmy dla Magdaleny 21.12.1978, nie potrafie znalesc odpowiedniego partnera na meza i ojca moich dzieci, mam wiecznie problemy finansowe,oraz w pracy sa nie zawesole sytuacje o co w tym wszystkim chodzi czy ktos mi moze powiedziec,moze ktos rzucil na mnie klatwe albo zly urok, jestem obecnie z partnerem ale nasz zwiazek chyli sie ku upadkowi jestesmy razem juz 7 lat Nie czuje sie dobrze w tym zwiazku moze podam date partnera w ktorym jestem Krzysztof 15.03 1954.Mam prosbe o sprawdzenie karmy Krzysztofa moze znajde odpowiedz na moje pytanie ,narazie nie wiem co mam robic czy odejsc czy zostac pozdrawiam Magdalena

 

Witam Cię i już zerkam na Was.

 

Nie jesteście związkiem karmicznym, a Wasze relacje określa wibracja liczb 5/14/23, co oznacza, że Wasze relacje mogą być przepełnione wspólnym cieszeniem się życiem i jego urokami oraz chęcią poczucia się wolnym w związku, jednakże minusem takiej relacji może okazać się brak akceptacji zobowiązań, którejś ze stron, jak również rutyny, rytmu życia wokół Was. Przywołasz więc takie doświadczenia, które zmuszą cię do zwolnienia tempa i zastanowienia się nad istnieniem innego wymiaru rzeczywistości.

 

Ponadto patrząc na portret Pani widzę, że nie ma Pani łatwej karmy.

W ciągu całego życia będzie się Pani borykać z karmą wysiłku i pracy 4/13, która może powodować w życiu, że może ulegać ono calkowitemu rozpadowi na każdym polu i będziemy zmuszeni budować na nowo. Jednakże posiada Pani sporo siły wewnętrznej by podołać trudnościom życiowym, o czym mówi mistrzowska 22.

Szczegółowy opis poniżej:

4/13

Symbolizuje wysiłek i pracę.

Osoba posiadająca ją w portrecie, w poprzednim wcieleniu żyła na koszt innych. Zaniedbywała obowiązki, zrzucała je na drugiego człowieka, bawiła się, podczas gdy inni ciężko pracowali.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): trudne, biedne dzieciństwo, brak pracy i pieniędzy, straty materialne, konieczność ciężkiej pracy do późnej starości

Sposób przepracowania:

Należy podejmować bez wahania ciężką nawet pracę, uczyć się cierpliwości, solidności, odpowiedzialności. Pracować bez względu na rezultaty i próbować znaleźć radość w tym, co się robi. Nie oczekiwać pochwał, lecz mieć satysfakcję z własnej solidności.

 

Mistrzowska 22

Wibracja mistrzowska 22 – sprowadzona do liczby pierwszej to też wibracja 4. jednak na każdą wibrację mistrzowską należy patrzeć trochę innym okiem. Mistrzostwo wibracji, mistrzostwo, które pojawia się w naszej dacie urodzenia – bez względu na to, jaki niesie charakter i wymiar ze sobą – wskazuje przede wszystkim, że dana osoba, że dany czas w życiu tej osoby jest czasem szczególnym, jest czasem szczególnego potencjału energetycznego, w którym ta osoba może zrobić znacznie więcej, niż inna osoba, która tej wibracji mistrzowskiej nie posiada.

Wibracje mistrzowskie w naszym portrecie to nie są kwiatki przypięte do butonierki, to nie są bonusy – są to wyzwania sporządzone na naszą miarę. Wibracje owe w portrecie numerologicznym niosą informację, że dana osoba dysponuje szczególnym talentem, szczególną siłą wewnętrzną, szczególnym światłem, którym może zarazić swoje otoczenie. Patrząc na osobę, która posiada wibracje mistrzowskie w swoim portrecie, mamy odczucie, że jest to ktoś, kto w wyjątkowy sposób podchodzi do jakiegoś aspektu swojego życia. Jeśli posiadamy te wibracje w swoim portrecie – to jest to dla nas informacja, że powinniśmy w sposób szczególnie świadomy, w pewnych momentach naszego życia, odnosić się do informacji, które one niosą.

22 w przeciwieństwie do 11 ( która nie jest geniuszem twórczym, ale geniuszem pomysłów i idei, geniuszem tworzenia planu nie zawsze z umiejętnością wprowadzenia go w życie i zrealizowania), obdarza swojego właściciela geniuszem realizacji materialnej, idei, która powstała przy niższej wibracji mistrzowskiej 11.

Sama 22 – to dwie 2 – to informacja, że czas, w którym ona obowiązuje i patronuje, będzie czasem działania nie samotnego ( nie możemy stać się dla siebie takim żaglem, sterem i okrętem ), ale pracy na rzecz ludzkości i społeczeństwa. W takim normalnym życiowym wymiarze jest to zwykle działanie we dwójkę – ja + ktoś - ja jestem geniuszem zamykania w formie, dzięki czemu ktoś inny przy mnie ma możliwość: po pierwsze: uczenia się ode mnie, po drugie: ja dam komuś możliwość zrealizowania jego idei w sytuacji, kiedy on nie ma tej tzw. siły sprawczej.

22 obdarza w siłę sprawczą – to budowniczy, to realizator, to umiejętność sprostania każdemu wyzwaniu i zamknięciu go w formie.

22 pojawiając się w portrecie mówi o realizacji materialnej, która opierała się będzie o pewnego rodzaju formę spółki, mówi o pewnego rodzaju nakazie współpracy z drugą osobą.

Nisko wibrująca 22 – czyli 4 przynosi niechęć do dzielenia się nie tylko materią, ale także sukcesem, pomysłem, sposobem realizacji. Tak przy wibracji 22 pojawia się wręcz nakaz takiego dzielenia się, a jeśli się ono realizuje, to 22 obdarza siłą zamykania w formie zysku materialnego. 22, pomimo, że jest wyższą wibracją duchową, realizuje się poprzez świat materialny.

Jeżeli posiadamy tę wibrację w swoim portrecie, to jesteśmy ludźmi, którzy mają możliwość ( bo jesteśmy wyposażeni we wszystko, co jest potrzebne ), aby nadać formę koncepcji stworzonej niekoniecznie przez nas ale przez drugiego człowieka.

Negatywem może być zbyt silne przykuwanie się do osiągnięć, co będzie zamykało ten mistrzowski potencjał kreacji świata na miarę pewnego rodzaju wyobrażeń.

22 obdarza swojego właściciela przede wszystkim silną mocą sprawczą w działaniu, umiejętnością doprowadzania do finału spraw, ale w osłabionym wpływie – w negatywie – niestety noże prowadzić do niepewności, do poczucia takiego wewnętrznego rozdwojenia ( może nie tak silnego jak w przypadku 11 ): dam radę – nie dam rady, widzę perspektywę – nie widzę. Takim wpływom nie należy się poddawać, ponieważ wibracje mistrzowskie realizujące się poprzez cień w naszym życiu, niestety bardzo silnie osłabiają naszą zdolność funkcjonowania na najwyższych obrotach.

Wibracja 22 w negatywie często informuje o dwóch związkach, z których każdy jest pewnym etapem zamkniętym w pełnej formie. Przynosi to swojemu właścicielowi sytuację życiową, która wymaga stworzenia drugiego związku zamkniętego w formie.

22 nie sprzyja sytuacjom podchodzenia do życia, czy naszych zobowiązań do drugiego człowieka pod tytułem: ja tak sobie popatrzę, popróbuję, posmakuję, a z bałaganem, który z tego wyniknie, zostawię tę drugą osobę.

22 daje wymóg zamykania spraw na ostatni guzik – to jest jakby podniesienie wibracji 4, która mówi, że wszystko musi mieć swoje miejsce i wszystko musi pozostawać za nami jako zamknięta forma.

22 wibrując negatywnie w naszym portrecie może przynosić swojemu właścicielowi ujawnianie cech mocno niechlubnych: egoizmu, skąpstwa, wręcz działań na rzecz odarcia kogoś z wartości majątkowych po to, aby sobie zabezpieczyć lepszy byt. Zwykle to się mści na takiej osobie, ponieważ wibracje mistrzowskie ( tak jak wibracja 9 jest szczególnie obłożona przyczyną i skutkiem i w niej najsilniej manifestuje się konsekwencja niecnych czynów ) wymagają od nas szczególnej postawy. Jeśli kogoś oszukasz, jeśli kogoś okradniesz, jeśli kogoś wykorzystasz – to wszystko, co zdobyłeś takimi działaniami obróci się w niwecz i nie będziesz mieć możliwości budowania pseudo charyzmy, czy pseudo pozycji życiowej na ludzkiej krzywdzie. Tego wymaga od nas wibracja mistrzowska – nieskazitelności charakteru, bo siła jaką jej właściciel jest obdarzony, daje możliwość w czystej grze sięgania szczytów i dochodzenia do wysokich osiągnięć materialnych. Ilekroć wibracja mistrzowska zostanie zrealizowana poprzez słabość lub nikczemność charakteru, tylekroć jej właściciel dokładnie z tego samego poziomu, dostanie takiego klapsa życiowego, ponieważ w przyrodzie nic nie ginie, w przyrodzie musi być równowaga. Pamiętaj o zasadzie lustra – nie ten, kogo okradłeś, nie ten, kogo oszukałeś i nie ten, kogo wykorzystałeś, ale ktoś inny postąpi z tobą dokładnie w ten sam sposób.

I wtedy powiesz, że ten koś jest podły – a to jest tylko wyrównanie nierównowagi energetycznej.

Pamiętajmy, że wibracje mistrzowskie złożone są z dwóch takich samych cyfr ( tarotowa karta Równowagi, czy Sprawiedliwości z talii A. Crowley`a ) i przypominają: ile włożysz, tyle wyjmiesz, równowaga musi być zachowana. Jeśli coś zdobędziesz, co do Ciebie nie należy, to wytwarzasz czarną dziurę w swojej przestrzeni, w którą sam w pewnym momencie wpadniesz.

22 swojemu właścicielowi gwarantuje pewien geniusz twórczy, ale nie taki geniusz twórczy, jak w przypadku 11 – ale geniusz twórczy czynu. Mogą to być wszelkiego rodzaju pomysły, czy z rozmachem wprowadzane w życie projekty, które wymagają szczególnej perfekcji zamknięcia ich formie.

Wibracje mistrzowskie wymagają od nas również wyższego zachowania się stosownie wobec wyższego planu ludzkości: altruizmu, wewnętrznej potrzeby stwarzania czegoś, co pozostawia ślad po nas na ziemi.

Jest to wibracja, która pozwala tworzyć fundacje na przykład ratujące życie dzieci czy ludzi, którzy być może zostaliby skazani przez los na poniewierkę, czy wręcz śmierć. 22 będzie pomagało przyciągnąć ludzi, którzy chętnie będą uczestniczyć w takim altruistycznym projekcie.

Niesie ona zdolności organizacyjne, które powodują, że ludzie lgną do człowieka wyposażonego w tę wibrację, a on będzie mógł, korzystając z potencjału materialnego innych osób, zrealizować idee i pomysły oraz zarobić pieniądze. 22 daje taką moc bezinteresownego obdarowywania innych ludzi: ja zarobiłem swoje, a skoro mam więcej, to mogę się podzielić i bezinteresownie obdarować potrzebujących. 22 daje możliwość osiągnięcia wysokiego statusu materialnego i jednocześnie tworzenia i realizacji idei, wokół których łączą się różni ludzie, odnajdując wyższy cel w budowaniu materialnego planu tych, którzy są słabsi.

W sensie pozytywnym: wielkość, geniusz, sława i fortuna, realizacja ukierunkowana na cele materialne, szerokie horyzonty działania, siła działania i sukcesu we wszystkich dziedzinach, materialny nauczyciel i mistrz, mistrzostwo w materii, umiejętność łączenia materii z duchem, bogactwo materialne, pomysłowość, umiejętność rozwiązywania spraw nierozwiązywalnych, praktycyzm, realizm, wiedza, geniusz twórczy, doświadczenie, talent, myślenie perspektywiczne, intuicja, władza, sława, sukces, prestiż, ogromny potencjał energii, siła i moc, witalność, pokonywanie wszelkich przeszkód, wielkoduszność, altruizm, działanie dla innych, dostojeństwo, duchowość, charyzma, talenty przywódcze, połączenie materii z duchem, kreatywność, energia, witalność.

W sensie negatywnym: ruina, szaleństwo, nadmierny pociąg do przygód i włóczęgi, skłonność do gwałtownych reakcji, zwielokrotniony negatywny wpływ 4, mistrz, ale ciemnej strony, okrucieństwo w zachowaniach, zatrzymanie realizacji 22 w pozytywie doprowadza do poważnych problemów ze zdrowiem, niektóre z nich mogą się uaktywniać tylko w specyficznych warunkach środowiskowych: podłość, nikczemność, depresja, lęk przed życiem, destrukcja, szaleństwo, dominacja, manipulacja, nadmierna ambicja, materializm, chciwość, podstępność, nieugiętość, zapominanie o innych, dążenie do przepychu, nieufność, drobiazgowość.

Jej lekcja: pracować dla ludzkości, działać i tworzyć na rzecz wspólnych ideałów, w celu polepszenia bytu grup ludzi. Nigdy nie próbować czarnej magii.

 

W ciągu całego swego życia może Pani doświadczać także wibracji 3/12, 3/21 oraz 7/25:

 

3/12 – człowiek tworzy układy towarzyskie z których ma więcej szkody niż pożytku czyli ludzie korzystają z niego a on z tych ludzi niekoniecznie będzie mógł korzystać. Jesteśmy odbierani bardzo często jako osoby które dokonują gestów teatralnych czyli nie zawsze są do końca poważnie traktowani.

 

3/21 - odnosi sie ona do zasłużonych sukcesów, harmonii, spełnienia, twórczości. Oznacza jakość, której możemy być pewni. Sprzyja talentom literackim, podróżom, zmianom miejsca zamieszkania, nieustannej ewolucji. Pomaga osiągnąć mądrość poprzez podsycanie ambicji samodoskonalenia. Skłania do poznawania prawdy uniwersalnej. Daje opiekę i miłość. Przy negatywnych reakcjach powoduje trudne stany emocjonalne i męczące poczucie ciążenia obowiązków rodzinnych. Zwalnia to ewolucję i przysparza trudności.

 

25/7 Liczba ta oznacza trudną pierwszą połowę życia, w której trzeba ciężko pracować, walczyć, aby cokolwiek osiągnąć. Życie wypełnione jest licznymi zmianami, oczekiwaniem na wiadomości i rozpoczynaniem na nowo. Nie jest łatwo stanąć na nogi i ustatkować się. Brak stabilizacji zawodowej. Niebezpieczeństwo schwytania w pułapkę zmysłów. Konieczność nauczenia się używania swej wolności, aby dalej się rozwijać. Jeśli negatywnie reagujemy na wydarzenia zewnętrzne, sprowadzamy na siebie konflikty, utratę energii, nie kończymy nigdy zaczętego dzieła, a nasze lenistwo i bezwład powodują, że stajemy się okrutni. 25 zapewnia jednak zmysł obserwacji i zdolność do refleksji, co pozwala na wyciągnięcie wniosków ze swoich doświadczeń i przeżycie drugiej połowy życia znacznie łatwiej. Przysłużyć się temu może także zamieszkanie na wsi, blisko natury.

 

Pomiędzy 32, a 41 rokiem życia będzie Pani pod panowaniem wibracji 1/10, która oznacza, że zmieni się calkowicie nasze życie w tym czasie. Zmienimy wszystko, a więc związki, pracę , zamieszkanie byc może również.

Pomiędzy 41, a 50 rokiem życia czeka Panią przepracowanie karmy miłości 7/16 i będzie to wielka miłość, która może się zakończyć rozczarowaniem i rozstaniem gdyż miłość ta wybucha nagle i niespodziewanie, ale z czasem okazuje się nie tym czego szukamy.

 

7/16

Jest długiem zaciągniętym w stosunku do rodziny i miłości – odpowiedzialność. Całkiem po prostu powstał na skutek zlekceważenia czyjegoś uczucia. Nie zostały podjęte obowiązki – odpowiedzialność w stosunku do rodziny. Teraz przynosi konieczność odkrycia i wykorzystania w relacjach partnerskich subtelnego porozumienia, a ewentualne trudności rodzinne i uczuciowe, mogą wyczulić na relację z drugim człowiekiem. Uczy rozwijania duchowości właśnie poprzez rodzinę – stwarzanie rodziny powinno być jednocześnie rozwojem duchowym. Poprzez relacje przyjacielskie, rodzinne i partnerskie – wyczula na potrzeby drugiego człowieka i miłość. Koniecznie należy być odpowiedzialnym wobec najbliższych. Należy dokonywać mądrych wyborów, a ponad własne zachcianki i przyjemność przedkładać dobro innych. Nie oczekiwać wzajemności a dawać z siebie jak najwięcej.Ta energia daje jednocześnie możliwość stworzenia szczególnego związku – bez zazdrości, egoizmu, wykluczającego z niego nadmierną ambicję i rywalizację, a opierającego się na subtelnym porozumieniu duchowym. Regeneracja poprzez klęskę - dług karmiczny.

 

W kolejnych latach do przepracowania karma władzy 1/19

 

1/19

Władza i zarządzanie innymi.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu nadużywała władzy, tyranizując ludzi. Wykorzystywała i krzywdziła bezlitośnie, nie zważając na krzywdę drugiego człowieka. Cechowało ją zarozumialstwo.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): zależność od innych, brak akceptacji, wyśmiewanie i poniżanie przez innych, bycie lekceważonym i pomijanym

Sposób przepracowania:

Zauważyć drugiego człowieka i jego potrzeby. Otoczyć go ciepłem, wsparciem i miłością. Pracować, bez względu na brak akceptacji i dawać z siebie jak najwięcej dla świata. Jeśli na stanowisku - mądrze i z miłością zarządzać innymi, okazując im tolerancję i zrozumienie.

 

Pan Krzysztof jest obecnie w trudnym okresie, ma do pzrepracowania karmę 4/13, a więc może się mu rozpaść cale życie, które będzie musiał budowac na nowo, inaczej.

 

wg tej numerologii to widzę,że Wasze życie się rozminie. Pani zapragnie rozpocząć koło 33 roku życia całkowicie nowe życie, a Pan Krzysztof w tym czasie będzie odpracowywał coś z przeszłości.Nie widać tu wspólnej przyszłości na dluższą mete. Panią czeka nowa miłość powazniejsza po 40 roku życia.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chcialam bardzo podziekowac za obszerna i szczegolowa numerologie odnosnie mojej karmy i karmy Krzysztofa zawsze sie zastanawialam dlaczego u mnie wszystko jest takie trudne i nie uklada sie tak jak bym tego chciala i pragnela.Nie dokonca wiedzilam dlaczego tak sie dzieje ze inni sie zako****a i zakladaja rodziny i maja dzieci i sa szczesliwi a ja mimo tego ze bardzo tego pragne i chce mi sie nie udaje spotkac odpowiednieg o partnera zalozyc rodziny ,miec dom dzieci,slub.Mimo tego ze 3 lata temu doswiadczylam w miejscu pracy karmicznej milosci,przepelnilo mnie szczescie,radosc,zadowolenie,porozumiewalismy sie telepatycznie,patrzylismy na siebie,nie moglismy przestac,nie rozmawialismy ze soba tylko czesc i dowidzenia ,na sam widok mezczyzny w ktorym sie zakochalam i nie przestaje myslec o nim mysle ze on tez nie potrafi mnie zapomniec,przez plotki,pogloski, ja przestraszylam sie ewentualnych konsekwenci jakie mialy by byc gdybysmy jednak zdecydowali sie byc ze soba.Plotka dotyczyla ze mezczyzna w ktorym sie zakochalam sie mial zaniedlugo zostac ojcem.Oboje wycofalismy sie ze znajomosci ze soba i do tej pory nie wracamy na ten temat a moglibysmy ze soba porozmawiac i wyjasnic pewne sprawy odnosnie tego co czujemy do siebie.Mimo tego ze urodzil sie chlopczyk ten mezczyzna nie jest z siebie dumny ani zadowolony poniewaz nie kocha kobiety z ktora jest ale ona sposobem zatrzymala go przy sobie na wszelki wypadek zeby nie odszedl do innej.A teraz oboje cierpimy z powodu ze nie mozemy by razem.Numerologia i karma dala mi odpowiec ktora dojrzewala we mnie przez wiele wiele lat teraz jestem juz pewna co powinnam zrobic i nie bac sie zmian one sa po to zeby sprawdzic sie czy tak naprawde pasujemy do siebie i czy nie popelniamy bledu biarac w pozniejszych latach slubu z osoba z ktora nie ma sie ni wspolnego,nawet rozmowa staje sie nie ciekawa i nudzi po jakis czasie,milosc umiera, wtedy jest najlepszy moment aby odejsc i nie blokowa szczescia ktore czeka za dzrzwiami pozdrawiam Magdalena:usmiech2_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
A czy mozesz powiedzieć coś o mojej karmie?> 27.01.1987 Katarzyna

 

Witam :)

 

W ciągu całego życia będą Ci towarzyszyć poniższe wibracje:

8/35

Sprzyja badaczom i naukowcom. Daje wewnętrzną moc, władzę i zdrowie. Popularność i uznanie dla naszych kompetencji. Ważne jest zachowanie wewnętrznej równowagi i osiągnięcie stabilizacji życiowej, która pozwoli na efektywne wykorzystanie naszej energii. Jeśli wibrujemy negatywnie, będziemy żyć targani wątpliwościami, kierując się irracjonalnymi pobudkami. Wykażemy się brakiem wyrozumiałości i dyscypliny, co odbije się niekorzystnie na stanie naszego zdrowia psychicznego i fizycznego oraz spowoduje dotkliwe doświadczenia emocjonalne. Niewykluczone problemy seksualne.

 

8/17

Szczęśliwa gwiazda. Opieka sił niewidzialnych. Nadzieja. Siła kreacji, wyobraźni, intuicji. Wskazuje często na posiadanie talentu muzycznego lub daru jasnowidzenia. Przynosi nagrody, spełnienie, bogactwo dzięki szczęściu i talentom. Zapewnia sukces w dziedzinach, których badanie wymaga dużej koncentracji. Człowiek posiadający tę liczbę w swojej karcie zawsze będzie chroniony, nawet jeśli pozornie, w jego odczuciu jego życie jest niełatwe. 17 skłania nas do uwolnienia się od ograniczeń czasu i przestrzeni. Rozbudza zainteresowanie astrologią, numerologia, naukami ezoterycznymi, które pozwalają na przekroczenie ziemskich struktur."

 

52/7 Przeciwnicy, zazdrość, rywalizacja, ukryci wrogowie. Ryzyko skaleczeń. Jest to osoba, która umie posłużyć się wnioskami z doświadczeń i radzi sobie z przeciwnościami. Ma zaufanie do siebie i wiarę. Pociąga ją duchowa strona życia. Potrzebuje kontaktu z przyrodą, a przede wszystkim bliskości wody, która sprzyja medytacji. Należy pozbyć się zazdrości i unikać plotkarstwa raniącego innych. Trzeba nauczyć się rozróżniania prawdy od fałszu.

 

Mogą więc lgnąć do Ciebie ludzie, którzy oczekując od Ciebie pomocy mogą przysparzać kłopoty, ale nie trzeba być asertywnym, więc jeśli taka jesteś lub będziesz tonie będzie problemu :).

 

Ponadto w ciągu całego życia będzie Ci towarzyszyć wibracja pozytywna 9/27, która świadczy o mądrości duchowej:)

9/27 Wielka moc duchowa - osiągnięta poprzez rozwijanie duchowej drogi samodoskonalenia, aktywność umysłową i wyobraźnię wraz ze świadomością powołania do pracy dla ludzkości. płodna wyobraźnia i twórcza inteligencja. Posiadanie dużej rodziny. Służymy innym sięgając głównie do źródła ducha i umysłu. Choć z opóźnieniem, możemy zdobyć sławę i uznanie, pod warunkiem, że pracujemy dla dobra ludzkości. Niestety, czyni nas to zwykle trudnymi we współżyciu...Posiadamy trafność sądu, zmysł sprawiedliwości i mądrość. Dążymy do harmonii i staramy się pomóc innym w ich potrzebach duchowych, fizycznych i intelektualnych. Podróże zagraniczne nam sprzyjają, przedsięwzięcia się udają, ale musimy być wytrwali. Jest to liczba obowiązku duchowego, dharmy w tradycji hinduskiej. Jeśli wibrujemy negatywnie, liczba ta spowoduje niezdecydowanie, chaos myślowy, nieumiejętność wyboru drogi życiowej, nietolerancję wobec niedoskonałości otoczenia. Jest jednak jeden warunek realizacji jej potencjału – bycie w związku i wspólne z partnerem dążenie do realizacji wspólnego celu z zachowaniem niezależności wkładu własnej pracy; ponieważ kiedy powstawała ta energia, jej posiadacz dbał tylko i wyłącznie o swój własny rozwój, indywidualnie, nie uczył się przy tym współpracy – stąd silna potrzeba przy tej energii stworzenia związku, który jest jednocześnie kluczem do jej realizacji.

 

Pojawia się także wibacja 7/25, która oznacza trudną pierwszą połowę życia, w której trzeba ciężko pracować, walczyć, aby cokolwiek osiągnąć. Życie wypełnione jest licznymi zmianami, oczekiwaniem na wiadomości i rozpoczynaniem na nowo. Nie jest łatwo stanąć na nogi i ustatkować się. Brak stabilizacji zawodowej. Niebezpieczeństwo schwytania w pułapkę zmysłów. Konieczność nauczenia się używania swej wolności, aby dalej się rozwijać. Jeśli negatywnie reagujemy na wydarzenia zewnętrzne, sprowadzamy na siebie konflikty, utratę energii, nie kończymy nigdy zaczętego dzieła, a nasze lenistwo i bezwład powodują, że stajemy się okrutni. 25 zapewnia jednak zmysł obserwacji i zdolność do refleksji, co pozwala na wyciągnięcie wniosków ze swoich doświadczeń i przeżycie drugiej połowy życia znacznie łatwiej. Przysłużyć się temu może także zamieszkanie na wsi, blisko natury.

 

Od dzieciństwa do 28 roku życia możliwe zmiany w życiu ale i poparcie otoczenia. Liczba ta mówi o rozsądku i spokoju w dynamicznym działaniu. Zaufanie do samego siebie i umiejętność natychmiastowego wcielania w życie projektów pozwala na szybkie spełnienie marzeń, czasem dzięki poparciu innych. Jeśli reakcje na zmiany są negatywne, wibracja ta przynosi wzloty i upadki, tendencję do nadgorliwości, nadmiar pragnień wynikający z niestabilności emocjonalnej, poczucie braku bezpieczeństwa. Ponadto kolejna wibracja mówi nam o niespodziewanych zyskach lub stratach, zależnie od naszej postawy wobec wydarzeń. Jeśli pozostajemy uczciwi i lojalni, będziemy podtrzymywani w naszych przedsięwzięciach i zdobędziemy popularność. Zwłaszcza, że posiadamy bujną wyobraźnię i poetyckie natchnienie. Lubimy podróże i zabawy, spotkania, także w dużych grupach, gdyż lubimy błyszczeć, popisywać się. Pomoc ze strony kobiet. Przeobrażenie wewnętrzne poprzez doświadczenie małżeńskie. Współpraca przynosząca zysk. Jeśli przyjmujemy w sposób negatywny wydarzenia i reagujemy zbyt emocjonalnie, nasze życie będzie wypełnione przeciwnościami.

 

Pomiędzy 28, 37 rokiem życia pojawi się karmiczna wielka miłość o czym świadczy karma 7/16. Ogólny opis tej karmy poniżej:

7/16

Miłość i odpowiedzialność.

Osoba posiadająca tą liczbę w portrecie, w poprzednim wcieleniu zlekceważyła czyjeś uczucie. Być może opuściła rodzinę i dzieci. Skrzywdziła kogoś, niewykluczone, że więcej niż jedną osobę.

W tym życiu będzie borykać się z kłopotami związanymi z tą sferą (szczegóły zależą od portretu numerologicznego): nieudane, nieszczęśliwe związki, izolacja i samotność, fałszywi przyjaciele, niekorzystne przyjaźnie

Sposób przepracowania:

Powinien uczyć się dokonywać mądrych wyborów. Ponad własne zachcianki i przyjemności przedkładać dobro innych, bliskich osób. Nie oczekiwać wzajemności, lecz dawać z siebie jak najwięcej. Koniecznie pracować nad odpowiedzialnością wobec innych.

 

W relacji tej trzeba będzie przepracować impulsywność, niecierpliwość oraz gwałtowne postępowanie. Może być oddalenie od kochanej osoby lub problemy zdrowotne. Rozczarowanie miłosne, zerwania, separacja małżonków, rozpad spółki, walka i procesy, to doświadczenia pojawiające się, by umożliwić nam głębsze poznanie samego siebie. Jeśli narzucimy sobie dyscyplinę i będziemy cierpliwi, nasz rozwój będzie się odbywał z pomocą kosmiczną. Dzięki dyskrecji i mądrości zdobędziemy zaufanie innych. Pomimo naszych czasami nazbyt gwałtownych reakcji, zostaniemy docenieni za szczerość i poczucie humoru. Trzeba będzie również w tej relacji przepracować poczucie zazdrości, ale uda się bo będziesz osobą, która umie posłużyć się wnioskami z doświadczeń i radzi sobie z przeciwnościami. Ma zaufanie do siebie i wiarę. Pociąga ją duchowa strona życia. Potrzebuje kontaktu z przyrodą, a przede wszystkim bliskości wody, która sprzyja medytacji. Należy pozbyć się zazdrości i unikać plotkarstwa raniącego innych. Trzeba nauczyć się rozróżniania prawdy od fałszu :).

 

Pomiędzy 37, a 46 rokiem życia również karmicznie i miłośnie :) o czym mówi karma 8/26.

8/26 Jest długiem zaciągniętym względem ciała. Oznacza silną potrzebę osiągnięcia mistrzostwa w jakimś aspekcie życia. Wszystko, co przychodzi do naszego życia w okresie jego wpływów, jest niezbędne dla naszego rozwoju. Uczy panowania umysłem nad aktywnością własnego ciała. Należy panować nad sobą i swoimi emocjami, a w życiu kierować się sercem i wewnętrzną mądrością bardziej, niż samą logiką. Poprzez panowanie nad emocjami i własnymi reakcjami możesz osiągnąć sukces i satysfakcję finansową. Zmysł praktyczny i zdolności administracyjne, jakimi jednocześnie obdarza – zapewniają duże zdolności do interesów. Ta energia skłania do odnalezienia własnej ścieżki rozwoju duchowego – rozbudza zainteresowania wiedzą wewnętrzną i duchowością. Cierpienie i efektywność działania.

 

Karma ta mówi, że będzie to uczucie, które uznasz za to właściwe. Stwierdzisz że to ten i życli dlugo i szczęśliwie, z małymi kłopotami jak to w życiu:)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...