Skocz do zawartości

Turkusowy kot


Gość Astra_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Astra_

Witam

 

Śniło mi się akwarium w którym pływały rybki i nagle był w nim wielki wybuch. Nie wiem co eksplodowało ale chyba jakiś osprzęt. Wybuch był tak silny, że w akwarium wszytko zostało zmiecione w pył (dosłownie) woda była mętna i została w nim tylko jedna mała turkusowa rybka z której wyrósł turkusowy śliczny kot. Tu ta część snu się urwała i nastąpiła druga w której jeździłam polonezem w kolorze zielonego groszku. Byłam gdzieś na stacji benzynowej i wyjeżdżając z niej przywalił we mnie inny samochód na czołowe ale bardzo delikatnie tak, że nic się nikomu nie stało i po samochodach tez prawię nie było nic widać. Gdy wysiadłam z samochodu winowajca zaczął odjeżdzać tak jak by nic sie nie stało i zobaczyłam, że to mój znajomy nie wiem czy mnie nie poznał czy udał że mnie nie widzi.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moim zdaniem obie części snu są o tym samymy a mianowicie:

Akwarium z rybkami jak ze mnie to może oznaczać jakieś sprawy uczuciowe którym się przyglądasz z boku - tak na chłodno albo internet ale raczj obstawiam uczucia. Ten wybuch w akwarium to to samo co ta stłuczka jakieś wydarzenie dosyć nagłe trochę nieprzyjemne (zmącona woda) ale nie jakoś tragicznie tak jakby rozczarowanie kimś (to jest właśnie to że znajomy cię nie poznaje i ucieka z miejsca wypadku). Ta rybka zamieniająca się w turkusowego kota to taka symbolika że liczyłaś na coś może w sprawach uczuciowych a wyszło zupełnie coś innego czyli powtórzenie symbolu ucieczki znajomego.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...