Jump to content

Ciąża


Gosik88

Recommended Posts

Witam wszystkich!Mam prosbe i mam nadzieje że mi pomożecie w interpretacji mojego snu(mam ich dużo ale nie wiedziałam który wybrac).W poprzednią noc śniło mi się że miałam spotkac się ze swoim kumplem na miescie ale zadzwoniłam do niego że nie mogę sie z nim spotkac bo źle się czuje i powiedziałam mu że jestem w ciąży.Gdy mu to mówiłam wypiłam jakiś zielony napój który miał prawic że miałam poczuc sie po nim źle.Co może mój sen oznaczac?

Link to comment
Share on other sites

Ciąża zazwyczaj oznacza, ze coś 'kiełkuje' w nas. W Twoim przypadku, moze to byc jakis plan, zamierzenie, uczucie. Zastanawiający jest fakt obecności tego zielonego płynu, po którym piszesz, miałas się zle poczuć. Coż, moze symbolizowac on jakies komplikacje.

Link to comment
Share on other sites

Sny o znajomych symbolizują zazwyczaj złych przyjaciół,tym bardziej że w twoim śnie pojawił się owy napój po którym miałaś się źle czuc... Co do ciąży. Symbolizuje ona zmiany i narodziny czegoś poważnego-niekoniecznie dobrego! a więc uważaj na nowo poznałych przyjaciół! być może przyjaźń którą zawarłaś niedawno jest zgubna?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...