Jump to content

zejście do piwnicy


martha0rebel
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się dzisiaj coś takiego:

Byłam z koleżanka, postanowiłyśmy że pójdziemy do jej piwnicy. Szłyśmy drogą (było albo ciemno albo taki panował nastrój) i skręciłyśmy w alejkę. To było jakby korytarz podzielony drzwiami, niektóre były otwarte, niektóre nie. W każdym "przedziale" były psy, również niektóre łagodne a niektóre agresywne (ale żaden nas nie ugryzł). Weszłyśmy do jej domu (rzeczywiście układ pomieszczeń taki był) i koleżanka teraz zaprowadziła mnie do piwnicy, było mnóstwo pajęczyn i było strasznie ciemno, ona zapalała światło, bo ja nie wiedziałam gdzie. Byłyśmy w jakimś pomieszczeniu i usłyszałyśmy że ktoś idzie. schowałam sie za zaszklonymi (takimi jakie są w pokojach, nie takie gładkie) drzwiami, ale w momencie gdy ten ktoś przechodził zamknęłam oczy że nie wiedziałam kto to był. dalej się ciągnęło, ze byłyśmy zamknięte ale było dużo ludzi, a osoba która nas zamknęła to był nasz proboszcz oO. W końcu jakoś się wymknęłyśmy, chociaż nie pamiętam jak.

Koleżankę widziałam wczoraj, ale nie jesteśmy jakoś chyba bardziej zżyte.

 

 

 

Oraz śniło mi się że umarł mój dobry znajomy, ale nie wiedziałam we śnie, jak gdzie i kiedy (2 raz to mi się śniło, chociaż nie był to taki sam sen)

 

proszę bardzo o interpretacje. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Vanilia22

Witaj martha0rebel

 

Marto uważaj na znajomości jakie zawierasz lub posdiadasz bo może się zdarzyć, że ktoś tobie nieżyczliwy będzie chciał zaszkodzić Tobie. A Ty poczujesz się w potrzasku.

Bądź uważna:)

Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...