Skocz do zawartości

jezioro, samobojstwo, dzieci, schody


spioch6

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

moj sen byl dosc dziwny delikatnie mowiac i wielu szczegolow z niego nie pamietam..

Przyjechalam w odwiedziny do starego znajomego z czasow szkoly podstawowej, pare dni temu spotkalismy sie przypadkiem po wielu latach braku kontaktu. Mieszkal w domku nad jeziorem, przyjechalam tam samochodem. Jak tylko bylam na miejscu on wsiadl do auta i jezdzilismy po okolicy, glownie wokolo jeziora. Po przejazdzce zaparkowalam samochod na jego podworku i weszlismy do domu, dosc duzego i jedyne co paietam z calego wystroju to schody na samycm srodku a tam cala gromadka dzieci i jego zona. Widok tych dzieci byl dosc przerazajacy bo wygladaly jak zabiedzone. Reszte snu pamietam tylko klatkami wszystko dzialo sie tak szybko i nierealnie : zona jego popelnia samobojstwo powiesila sie jeszcze tego samego dnia jak ja sie tam pojawilam. Nastepnie plywam w jeziorze i na to skupiona byla cala moja uwaga a tu nagle moj znajomy wrzuca wszystkie wieksze meble z domu do tego jeziora. Nie wydalo mi sie to nawet dziwne jedynie ludzie tam mieszkajacy ktorzy sie zeszli dziwnie sie na mnie wszyscy patrzyli, bylo to dosc przerazajace. Pozniej sie chyba okazalo ze ja z moim znajomym stworzylismy pare, mielismy jedno dziecko i bardzo krotkie perypetie co sie dzialo i jak nie pamietam ale caly czas wokolo jeziora. Na koniec tak jakby on tez chcial popelnic samobojstwo topiac sie, czy tak faktycznie sie stalo nie wiem ale zaraz przed przebudzeniem widzialam go stojacego w tym domu trzymajacego dziecko za reke i byli wymalowani na bialo z buziami przemalowanymi na klawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...