Jump to content

kamienny, znikający lew


dallena

Recommended Posts

Byłam z mamą i przyjaciółką w jakimś mieście z dwoma rynkami. Na jednym z nich był budynek, na którym "siedział" kamienny lew. Była to rzeźba. Razem z przyjaciółką zrobiłyśmy zdjęcie. Patrząc na nie już chciałyśmy odejść, ale ja jeszcze raz chciałam zobaczyć tego lwa. Niestety kiedy spojrzałam na miejsce, na którym "siedział" okazało się że go tam nie ma. Zdziwiona popatrzyłam jeszcze raz na zdjęcie, które zrobiłam ale na nim lew nadal "siedział" na swoim miejscu. Co może oznaczać kamienny, znikający lew??

Link to comment
Share on other sites

Możliwe, że masz jakieś obawy dotyczące czegoś co na razie jest - wydaje się bardzo stabilne, tak jak lew z kamienia, ale jednak boisz się, że ta rzecz sama z siebie zniknie z Twojego życia w niewyjaśniony sposób... Bądź może to już się wydarzyło. Nie jesteś w stanie zrozumieć dlaczego coś się skończyło, wciąż oglądasz "zdjęcia" swoich wspomnień i martwi Cię to, że coś co wydawało się trwałe i silne jak lew, nagle zniknęło bez śladu...

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Zaczniemy od miasta z dwoma rynkami - jest to miasto w północno - wschdniej Polsce - Bielsk Podlaski. Co cie łączy z tym miesjscem to juz sama musisz sobie sprawdzić. Sen na pewno ma jakieś powiązania historyczne gdyż kamienne lwy lub inne groźne zwierzęta albo skrzaty, trole itp. wstawiano często w bramach domów aby strzegły posessji przed złymi duchami odstraszając je swoją postawą i wyglądem.

Przechodzimy do zdjęć - robienie zdjęć symbolizuje pamięć w twoim przypadku moze to być związane np: z poprzednim wcieleniem - dom jako symbol życia - naszego wnętrza, naszej osobowości. Kiedy chcesz obejrzęć lwa jeszcze raz już go nie ma - niknie twój strażnik, twoja ochrona ale zdjęcie pozostało.

Jeżeli zostawimy w spokoju poprzednie wcielenia (bo nie musimy na siłę naciągać, że sen jest z tym powiązany) to świadczy to o tym, że przeszłość związana z rodziną (to również może oznaczać symbol domu) jest dla twojej osoby bardzo ważna ale jakieś wydarzenie zachwiało twoje poczucie bezpieczeństwa, zburzyło rodzinną silankę i zostawiło cię w sytuacji w której juz nie czujesz się tak bezpiecznie - i to właśnie oznacza znikający lew strażnik.

Co do koleżanki to wydarzenie może być również z nią powiązane albo odpowiadać czasowi w którym się z nią kolegowałaś.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...