Jump to content

Nagrobek


sierrad

Recommended Posts

To znaczy co masz na myśli "skromnie". Więcej nie mogę nic dodać. Nie znalazłam w żadnym senniku odpowiedzi. A bardzo interesuje mnie interpretacja mojego snu, ponieważ ostatnio śnią mi się także inne przykre rzeczy. W tym śnie na nagrobku jest jakby zamazany napis. Mam teraz różne myśli. Mam lęk, że może się coś przykrego wydarzyć.

Link to comment
Share on other sites

Nawet jeśli coś by miało się wydarzyć, to nie z powodu snu.

 

A odnośnie sposobu opisywania snów polecam lekturę regulaminu działu:

 

4. JAK OPISYWAĆ SNY?

Opisując sen, należy ująć wszystko, co tylko pamiętamy. Czasem drobiazg ma kolosalne znaczenie dla całości interpretacji. Oprócz detali, ważne są również uczucia, które im towarzyszyły.

 

* miejsce:

 

Równie ważną informacją jest opis różnic pomiędzy rzeczywistością a snem (jeśli śnisz o miejscu, które znasz, ale wykonujesz w śnie czynności odbiegające od tego co robisz w nim w rzeczywistości)

 

* osoby:

 

W przypadku gdy śnisz o osobach, napisz jakie relacje Cie z nimi wiążą (gdy je znasz) lub co interesującego było w ich wyglądzie, zachowaniu, słowach (gdy śnisz o nieznajomych). Opisz uczucia towarzyszące spotkaniu z nimi

 

* uczucia:

 

Opisz jak najdokładniej to co czułeś sniąc swój sen. Im dokładniejsza będzie ta informacja, tym łatwiej będzie interpretatorom odczytać przekaz Twojego snu.

 

* czas i przestrzeń

 

W śnie dominował jakiś kolor? Napisz o tym, to ważny szczegół. Równie ważne jest określenie czasu (przeszłość, przyszłość, teraźniejszość, pora dnia, pogoda,

 

* wiek

 

Określenie wieku, jest Twoją decyzja, ale perspektywa jest zmienna w zależności od zdobytego doświadczenia, a interpretatorowi może pomóc spojrzeć na sen Twoimi oczami. Gdy na wstępie wiadomo, ze jesteś matką dwojga dzieci, a nie nastoletnim licealista, dużo łatwiej jest zinterpretować Twój sen.

 

5. INFORMACJE OGÓLNE:

 

* Nie opisuj snów innych osób. Brak istotnych szczegółów na temat odczuć i wrażeń, może zniekształcić interpretację.

* Weź pod uwagę, że interpretator nie zna Cię osobiście, warto więc na bieżąco uczestniczyć w interpretacji - korygować opis swojego snu, odpowiedzieć na pytania pomocnicze, wprowadzić szczegóły, których wcześniej nie pamiętałeś.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...